YouTube New Years Eve'de toplu intihar belgeselini öneriyor

Ss: YouTube’un algoritması garip bir şekilde New Years Eve'deki kitlesel San Francisco köprüsü atlama telleri hakkında bir belgesel önerdi ve tonlarca insanın neden önerildiğini sorgulamasına neden oldu. Önleme konusundaki garip girişimleri olsa da, aynı anda tavsiyenin gönderildiği insanların tüm uçağının raporları var (eğer yapabilirsem ekran görüntüleri göndermeye çalışacağım.) Bu noktaya işaret edebileceğim tek yer olduğunu düşündüm başkalarının da nesnel olarak düşüneceği böyle bir şey. Düşünceler?

Facebook, twitch Youtube, ISS faturalarını nereden ödüyor?

Gerçekten para reklamı mı? ya da insanlar tarafından harcanan para?

Kesinlikle hayır.

bu para, ISS faturalarının% 1'inin bile ödenmesine katkıda bulunmaz.

O saatlerce yüksek kalitede video akışı. Bu mümkün değil.

Ben aldatmaca olduğunu düşünüyorum; bu şirketler aslında en üst seviye ISP'ler tarafından yönetiliyor. Ya da en azından sunucuları tarafından kullanılan bilgi trafiği için para kazanılan özel iş ilişkileri vardır.

The College Fix'in 2019 yılında bildirdiği en saçma önyargı şikayetleri

The College Fix'in 2019 yılında bildirdiği en saçma önyargı şikayetleri

📷

2019 yılında, College Fix Amerika'daki yaklaşık 20 üniversiteden 700'den fazla önyargı şikayetini incelemiştir. Raporlar, kampüste öğrenciler ve diğerleri tarafından, son yıllarda ülke genelindeki kolej ve üniversitelerde çoğalmış önyargı müdahale ekipleriyle birlikte yayınlandı.

Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel, tanık oldukları veya yaşadıkları iddia edilen önyargıları, daha sonra sorunları çözmek için danışmanlık, soruşturmalar, eğitim müdahaleleri ve hatta bazen “onarıcı adalet” önlemleri sunan kampüs yetkililerine bildirmeleri konusunda teşvik edilir.

College Fix 2018 sonbaharından 2019 sonbaharına kadar olan şikayetler, kamu kayıtları yasası talepleri yoluyla elde edildi ve isimler düzeltildi. Ancak raporların gösterdiği şey, bu önyargı müdahale ekiplerinin kampüs yöneticilerinin en ufak suçlara ve incinmiş duygulara karşı uyarıldıkları yüceltilen kapsamlı masal sistemleri haline gelmeleridir.

700 ya da daha fazla yanlılık şikayetinin sadece yüzde 15'i College Fix Gözden geçirme, kampüs polisine gerçekte kaydedilmesi gereken, takip etme veya şiddet tehditleri gibi meşru kaygılar olarak yorumlanabilir.

itibaren

https://www.thecollegefix.com/the-top-10-most-ridiculous-bias-complaints-the-fix-reported-on-in-2019/

14 Oca 2020 takip

kimse burada bir cevap vardı ve çoğu youtube videoları gobledy gok vardı … bu yüzden sonunda bunu buldum:

14 Ocak 2020'de Çinliler, yeni yılın başında 20 bin ton Altın ile desteklenen bir dijital Yuan piyasaya sürdüklerini açıkladılar. Bu, dünyaya gerçek maddi varlıklar tarafından desteklenen güvenli bir para birimi sunarken, para birimi üzerinde herhangi bir kontrole sahip olan herhangi bir Batı Merkez bankasını tamamen ortadan kaldıracaktır. Çin'in, Dolar kullanmak zorunda kalmadan Dünya ile kendi para biriminde ticaret yapmasına izin verecektir. Dolar hegemonyasının sonu ya da sonunun başlangıcı, bunun sadece zaman ve tarihin nasıl oynayacağını anlatacak.

Putin 𝙧𝙚𝙖𝙡𝙡𝙮 bu kadar kötü mü?

Dünyanın tüm liderlerinden, siyaseti kapıda bırakarak verdiği cevaplarla her zaman en gerçek ve dürüst olduğunu düşünüyorum. Greta Thunberg gibi bir gündemi zorlamak için çocuğun etik olmayan kullanımına verdiği yanıt gibi …

ama hepinizin bildiği gibi, komploda bildiğiniz gibi, dünyanın her süper gücü vahşeti işledi ve dolabında, 911, inci limanı ve İsrail'in USS Liberty ve 911 ve Rusya'nın stalin altındaki korkunç tarihi gibi birçok sahte bayrağı gibi iskeletleri vardı. ve Kuzey Kore halkına zulmünü sürdürdü.

Ama bazı arkadaşlar ve aileler Ted Tedy gibi karizmatik bir psikopat olduğunu söylüyorlardı. Daha önce bahsettiğim hes arkadaşlarından gerçekten çok mu kötü?

Not; Belki de bunu r / politika altında yayınlamalıydım, ama bu alt kısmın daha tarafsız ve ana akım drivel dışındaki boklarını bilmesine güveniyorum.