Kategoriler
Genel

Siyonistler hakkında oldukça konuştum. Peki ya beyaz Hıristiyanlar? Oldukça daha kötüler

Dünyadaki her büyük kuruma bakıyorum ve tüm gördüğüm beyaz insanoğlu

Beyazlar tarafınca yönetilen her büyük şirket

Her büyük dünya savaşı beyazlar tarafınca başlatıldı

Tarihte her iki seferde toplama kamplarının kullanıldığı beyaz tarafınca yapılmış oldu.

Haçlı seferleri beyaz insanoğlu tarafınca yapılmış oldu

Her haber ağı beyaz insanoğlu tarafınca denetim edilir

Biri hariç her başkan Beyazdı.

Ve her başkan Hıristiyan oldu

1940'larda ABD Birleşik Devletleri, Japonya'da iki kez soykırım işleyerek bir cenk suçu işledi. Tarihte siviller üstünde nükleer bombaların kullanıldığı tek vakit

1930'larda ABD Birleşik Devletleri toplama kampları inşa etti ve birçok Asyalı, içinde 0,02 dolara haiz

1960'larda ABD Birleşik Devletleri, insanlara etkilerini araştırmak için siyah topluluklara toksik kimyasallar salgıladıkları çeşitli şekillerde deneyler yapmış oldu.

300 yıl ABD Birleşik Devletleri siyah insanları köleleştirdi ve ücret ödemeden çalışmaya zorladı

Bundan 200 yıl sonrasında ABD, siyah insanlara eşit haklara izin vermeyi reddetti.

ABD Birleşik Devletleri tarihindeki her başkan, beyaz bir Hristiyan hariç, beyaz bir Hristiyan olmuştur.

Tarihin en büyük kurumu kiliseydi ve beyaz Hıristiyanlar tarafınca yönetiliyordu. Ve ulaştıkları tüm gölgeli şeyleri biliyoruz.

Bence beyaz insanların neler yaptığını sormak tamamen adil mi? Niçin her büyük kurumun kendileri var? Niçin bir tek ülkeyi yönetiyorlar? Beyaz Hıristiyanlar neler yapıyor?

Dünyanın en büyük kurumu beyaz Hıristiyanlar (kilise) tarafınca yönetiliyor ve ne yaptıklarını biliyoruz

Bence bu insanları, beyazların ne yaptığını ve tüm bu ülkeleri sorgulamasının hakikaten makul bulunduğunu düşünüyorum. Buna niçin izin veriyoruz? Bir halde her büyük kurumda gizlice sızan beyaz insanlarla neler oluyor?

Niçin izin veriyoruz? Beyazlar neyin ardında?

Kategoriler
Genel

Kutunun haricinde kolay bir fikir, bana dünyaya geldi.

Tüm bu GOP cumhuriyetçi fiyaskoları, bugün yaşadığımız zamanlarla birleşti. Geri bir adım atın ve bu düşünceyi çerçeveleyin:

Yahudiler çabalıyor zira varlıkları daha büyük sayılarla tehdit ediliyor, bu da dünya çapındaki büyük Müslüman göçü, aynı halkların ilaç alması, büyük veriyi aynı anda ele geçirmesi ve bilimin elektriksel yenilenebilir çağa taşınması.

Her şey bitti, Barr şeklinde ansızın siyasal oditoryumdaki mutsuz kıçını seslendirmek zorunda kalan Barr şeklinde serserileriniz var, zira bu kolay gerçek sebebiyle, Yahudiler sayıca azca ve tükenmek suretiyle. Ben de beyaz bir Avrupa Avrupası kökenli bulunduğunun farkına vardığımda, ansızın büyük bir azınlık oluyorum, bir tek birkaç on yıl içinde, Google ve arkadaşlarının tarih kitaplarından sildikleri bir istatistik belirsizliği haline geliyoruz.

İnsanlar bir tek sinirleniyorlar.

Kendi başına bir komplo değil, bir tek bir aydınlanma.

Kategoriler
Genel

Reklamlar hakkında …

Bazı kişilerin elde ettikleri reklamların oldukca doğru bulunduğunu, google’ın onları dinlediğini vb. Söylediğini duydum. Bir parçamın bir çok süre paranoyak bulunduğunu düşündüm … bugüne dek.

Süt içmeyi durdurmak için bir metin belgesinde yazıyordum ve sütçüğe alerjim olduğuna inanıyorum. 15 dakika sonrasında vegan yoğurt için reddit ile ilgili bir reklam görüyorum. Şimdi, bunun hiçbir şekilde kati bulunduğunu söylemiyorum. Sadece, vegan yoğurt için bir reklam görmem için kelimenin tam anlamıyla sıfır başka nedenler var. Kim bilir yeni bir süper popüler reklamdır? Kısa sürede başka biri görmüş oldu mü?

… EatenAliveByWolves tarafınca gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Aşıya karşı bir salataya reddit normi vermeye çalışıyorum. Bir varsayımsal.

Ben: Salata ister misin?

RN: Ürün organik mi? Nerede büyüdü? Ne kadar masaya çift gitmek mecburiyetinde bırakıldı? İçeride yumurta var mı? Onlar organik mi? Kafes parasız? Zulümsüz? OMG Bacon? Nitrit içermez mi? Bu domuz bir çiftlikte mi yoksa bir fabrikada mı yetiştirildi? Bu işlenmiş pansuman mı? İçinde yüksek fruktoz bozuk para şurubu var mı? Peki ya gLuTeN!?!?!? O krutonlara haiz olamam!

Ben: Bu aşıyı ister misiniz? Çin bileşenleriyle Hindistan'da üretildi, 80'lerden beri güvenlik açısından kontrol edilmedi. Kan dolaşımına enjekte edebilir miyim?

RN: Doğal ki! Acayip bir komplo teorisyeni değilim!

Kategoriler
Genel

Epstein ve reşit olmayan kız F'ing, Truthers arasındaki inci kavrama ve erdem sinyalini tetikleyerek dikkatinizi gerçek komplolardan uzaklaştırmak için tasarlanmış bir psikopat. Daha mühim mevzulara odaklanmalıyız.

Muhtemelen unutulmaya oylanacak fakat beni duyacak. 15 yaşımdayken dostlarım ve ben 14 yaşındaki kızlarla bira içiyorduk. Kızlar bir otoparkın karşısındaki benzin istasyonunda sigara almak istediler, o yüzden yürüdüler. Geri dönerken, 40'lı üç sarhoş douche poşetli bir kamyon (bunu açıkça hatırlıyorum, yaşlılardı, kesinlikle 20'li ya da 30'lu yaşlarda değil) çekti ve kızları onlarla zıplamaya çalıştılar. Onlara bira sunmak, latife yapmak, vb.

Şu an 30 yaşlarında biri olarak, evlatların iyi mi göründüğünü kesinlikle biliyorum ve bu evlatların bu kızları yetişkinler için "yanlış anlamaları" ya da geç gençler için bir yolu yok. Kızlar yaşları için yaşlı görünmüyorlardı, 12-15 görünüyorlardı.

Başıma gelen şey, ve sanırım derindeki her adam bunu biliyor, erişkin bir adam olarak bir gencin kanuna aykırı olduğu, fakat olur ve bu bir tür fena davranış değildir. Kızlar, yalnızca İslami olanların değil, "uygar" batı uluslarında tam erişkin erkeklerle 12-13 yaşlarında evlenirlerdi. Atalarımızın daha zor şartlarda hayatta kalması gerekiyordu ve bundan dolayı bayanların daha ilkin çocuk sahibi olması gerekiyordu. 14-16'da hamile kalmak NORMAL idi.

Yazınsal bir çocuğa karşı genç bir kıza cinsel olarak ilgi duyulması (12 yaşından ufak benzer biçimde) içinde bir fark vardır. İkincisi hakkaten iğrenç ve biyolojik bir amaca hizmet etmiyor, sadece genç kızlara çekmemizin sebebi, daha formda olmaları ve sıhhatli ve kuvvetli çocuklar doğurma şansını arttırmalarıdır. Biyolojimizde genç kızlardan etkilenmemiz ve 14 yaşını doldurduğumuza dair evet.

Şimdi, bu içgüdülere etik nedenlerle hareket etmiyoruz, şundan dolayı daha fazlasını anlıyoruz ve bireylerin çocuk doğmadan ilkin tamamen zihinsel olarak olgunlaşma şansına haiz olduğu ve kızları ve erkekleri avcılardan korumuş olan yasalarımız var. Bununla beraber, insan kabilelerinin neslinin tükenme tehlikesi altında olduğu şartlarda, 14 yaşlarında bir erkekle sex, lüzumlu değilse tamamen düzgüsel olacaktır.

Eğer kamyondaki bazı salaklar 14 yaşındaki kızların peşinden gidiyorsa, dünyayı denetim eden milyarder seçkinlerin 14 yaşındakileri becermeyeceğini düşünüyor musunuz? Bilhassa reşit olmayan kızları becermek için Tayland'a ve Cenup Doğu Asya'nın öteki bölgelerine uçan şişman yaşlı adamlar var ve bunlar düzgüsel insanoğlu. İnsanlar niçin bu kadar şaşırıyor ve isyan ediyorlar ki milyarderler bu genç kızları beceriyorlar?

Epstien ve Clinton 8 yaşlarında değil, genç kızlardı. Davranışlarını savunmaya girmiyorum, yanlış bulunduğunu düşünüyorum, fakat hadi fakat. Hepimiz Prag'a uçabilir ve 15 yaşındaki bir kıza (yada adam çocuğa) sikişebilir, Doğu Avrupa ya da Güneydoğu Asya'da bu büyük bir problem değil.

Tüm bu Epstein saçmalığı oldukca büyük bir dikkat dağıtıcı. Kimin umrunda. Yemeklerimiz zehirlenmiş, eğitim sistemimiz zihninizi yok etmek için tasarlanmış psişik bir tabanca, politik sistemimiz kabuki tiyatrosu. Daha garip yada daha tehdit edici başka birçok şey var, sonrasında bir sürü kokain kokusu milyarder genç kızları lanetliyor.

Roman Polanski 12 yaşlarında bir evladı ya da bir şeyi becerdi ve tam anlamıyla kimse umursamıyor ve biz ona oscar verdik. Aklımızın arkasında, bunun dünyanın sonu olmadığını biliyoruz. Daha mühim mevzulara odaklanmalıyız.