Kategoriler
Genel

İstatistiksel Bir Anomali

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki suikastlerin bir listesi. İnsanlar JFK suikastını tartıştıklarında, yalnız silahlı adam teorisi için tartışan kişiler, şüpheci olanların, bir başkanın tek bir kişi tarafından öldürülebileceği düşüncesiyle başa çıkamadıklarını önermeye çalışırlar. Bence sebep bu değil. 60'lı ve 70'li yıllardaki politik motive edici suikastlardaki ani yükseliş nedeniyle kuşkuluyum.

Artışı açıklamak için bir arsa olasılığına inanmayanların nasıl olduğunu bilmek istiyorum.

7 Kasım 1837 Elijah Parish Lovejoy (Kızgın Çete)

1830'lar = 1

27 Haziran 1844 Joseph Smith (Angry Mob) 19 Ocak 1847, Charles Bent (asiler)

1840'lar = 2

1850'ler = 0

24 Mayıs 1861 Elmer Ephraim Ellsworth (res.) 14 Nisan 1865 Abraham Lincoln (arsa) 22 Ekim 1868 James Hinds (KKK)

1860'lar = 3

21 Mayıs 1870 John W. Stephens (KKK)

1870'ler = 1

2 Temmuz 1881, James Garfield (LG)

1880'ler = 1

15 Ekim 1890 David Hennessy (LCN) 28 Ekim 1893 Carter Harrison Sr. (LG)

1890'lar = 2

3 Şubat 1900 William Goebel (LG) 6 Eylül 1901 William McKinley (LG) 30 Aralık 1905 Frank Steunenberg, (LG)

1900'ler = 3

1910'lar = 0

16 Temmuz 1926 Don Mellett (LCN)

1920'ler = 1

6 Mart 1933 Anton Cermak (LG) 8 Eylül 1935 Huey Long (LG) 9 Aralık 1935 Walter Liggett (LCN)

1930'lar = 3

11 Ocak 1943 Carlo Tresca (LCN)

1940'lar = 1

1950'ler = 0

12 Haziran 1963 Medgar Evers (LG) 22 Kasım 1963 John F. Kennedy (LG) 24 Kasım 1963 Lee Harvey Oswald (LG) 21 Şubat 1965 Malcolm X (Doç.) 25 Ağustos 1967 George Rockwell (Doç.) 4 Nisan 1968 Martin Luther King, Jr. (Doç.) 5 Haziran 1968 Robert F. Kennedy (LG) 4 Aralık 1969 Fred Hampton (Darbe)

1960'lar = 8

6 Kasım 1973 Marcus Foster (SLA) 30 Haziran 1974 Alberta Williams King (LG) Aralık 1975 Anna Mae Aquash (UKNGM) 13 Haziran 1976 Don Bolles (Araba Bombası) 18 Kasım 1978 Leo Ryan (PT) 27 Kasım 1978 Harvey Milk (LG) 27 Kasım 1978 George Moscone (LG)

1970'ler = 7

8 Aralık 1980 John Lennon (LG) 18 Haziran 1984 Alan Harrison Berg (LG) 22 Ağustos 1989 Alex Odeh (Bomb)

1980'ler = 3

5 Kasım 1990 Meir David Kahane (LG) 10 Mart 1993 David Gunn (LG) 29 Temmuz 1994 John Britton (LG) 13 Eylül 1996 Barnett Slepian (LG)

1990'lar = 4

2 Ağustos 2007 Chauncey Bailey (LG) 7 Şubat 2008 Mike Swoboda (MS)

2000'ler = 2

* Ayrıca, listede olmayanlar varsa, lütfen açıklamalara isim ekleyin.

… your_own_petard tarafından gönderildi
(Bağlantı) (Yorum)

Kategoriler
Genel

Trump pedofillerden biri olan Epstein'ın ölümünün örtbas etmesi mi gerekiyordu?

(Ben denizaltısı için yeniyim, daha önce gönderildiyseniz üzgünüm!)

Nota her şey hakkında bir fikir edinmek için ünlü olan Trump, Epstein hakkında oldukça sessiz kaldı. Genellikle ondan, Prens Andrew'un tanıklık ettiği ondan İngiliz Hükümetinden talepte bulunmuş olacaktık – Trump sübyancılardan biri değilse.

Ölüme hükümetin katılımıyla ilgili birkaç yazı gördüm ama hiç kimsenin Trump'ın sadece Epstein ve diğerleriyle ilişkili değil sübyancılardan biri olabileceğinden bahsetmediğini de görmedim.

Bu ortak bir görüş mü? Düşüncelerin nelerdir?

Kategoriler
Genel

UC Davis profesörü GEREKLİ “çeşitlilik açıklamaları” na karşı çıktığı için ateş altında

Onun pozisyonuna karşı yaklaşık 600 akademisyen ortaya çıktı

California Üniversitesi'ndeki bir matematik profesörü Davis, üniversite tarafından zorunlu tutulan “çeşitlilik beyanları” nı eleştirmek için önemli bir engelle karşı karşıya kaldı.

UC Davis'teki çalışmalarına ek olarak Amerikan Matematik Derneği başkan yardımcısı olan Abigail Thompson, o kuruluşun günlüğü için “iş başvuruları için bir ekran olarak siyasi bir test kullanmanın bir titreme göndermesi gerektiğini” savunduğu bir makale yazdı. kolektif omurganız. ”

“Çeşitlilik beyanları” olgusu son yıllarda artmaktadır ve fakülte kiralayanların işe alınmadan önce çeşitliliğini göz önünde bulundurması gerektiğini belirten okul sayısının artması şarttır. California Üniversitesi, Los Angeles, geçen yıl görev süresi arayan profesörlerin “kadınlara ve azınlık lisansüstü öğrencilere tavsiyelerde bulunan başarı kaydını gösteren” bir ifade vermesi gerektiğini söyledi. Bu arada, başvuru sahipleri geçmişlerini listelemeliler. ve gelecekteki “eşitlik, çeşitlilik ve katılım dahil etme” çabaları.

Thompson çalışmasında, 20. yüzyılın ortalarında California Üniversitesi profesörlerinin ihtiyaç duyduğu benzer bir zorunlu ifadeye benzer.

“1950'de Kaliforniya Üniversitesi Rektörleri, tüm UC fakültelerine şu ifadeyi vermelerini istedi: 'Amerika Birleşik Devletleri'nin devrilmesini inanan, savunan ya da öğreten hiçbir partiye ya da kuruluşa üye değilim ya da desteklemiyorum. Hükümet, zorla veya herhangi bir yasadışı veya anayasaya aykırı bir yöntemle Komünist Partiye üye olmadığımı söyledi. ”Diye yazdı. 31 siyasi öğretim üyesini bu politik ifadeyi kabul etmeyi reddettiği için kovulduğunu iddia etti.

https://www.thecollegefix.com/uc-davis-professor-under-fire-for-opposing-required-diversity

Kategoriler
Genel

Virginia Giuffre BBC röportajı

Bunun bazı yönlerini kafamdan çıkaramıyorum.

Makul beklediğiniz gibi tüm MSM, bu hikaye atladı. Ama neden? TPTB gerçekten isterse bu hikaye bastırılabilirdi. Öyleyse neden Prens Andrew'un halka açık bir duruşmasına katılmamıza izin veriyorlar?

Prens'in röportajı o kadar zayıftı ki, böyle kötü cevaplar (terleme hikayesi, Pizza Express), neden böyle şeyler söylediğini merak etmelisin … yoğun bir incelemeye davet ediyormuş gibi görünüyor ve işleyicileri bunun için mutlu oldular. Bunun temel bir PR hatası olduğuna inanmayı reddediyorum.

Ancak bunun üzerine, Virginia'nın hesabı biraz dramatize görünüyordu. Gözyaşları çıktı ve sonra kendisini bestelemek için kestiler. Gözyaşları düzenlenebilir mi? Cinsel istismara uğramış bir kadını sorgulamanın kötü bir şekli olduğunu biliyorum, ama açık fikirli olmalısın.

Bütün bunlar neyi işaret ediyor? Bu, şantajlı seçkinlerin daha geniş bir ağı için bunun kendilerine gelebileceği bir tehdit midir ve Andrew cezayı kabul ederek ekip için bir tane alıyor mu?

Bu dava yorumlamaya çok açık. Neden Prens Andrew hakkında karar vermemize izin verildiğini düşünüyorsunuz ve neden katliam için bu kadar istekli bir kuzu? Virginia söylediği her şey mi? Babasının da biraz tuhaf olduğunu düşünmüştüm.

Kategoriler
Genel

Bazı insanların dünyadaki hiçbir kimsenin sahip olmadığı bilgi veya yetenekleri olduğu için çok başarılı olduklarına inanıyor musunuz?

Burada tuhaf şeylerden bahsediyorum.

Zaman yolculuğu, basiret, telekinezi, ışınlanma veya başka bir şey yüzünden başarılı oldular. Veya belki de günde sadece 30 dakikalık uyku gerektiren daha az tuhaf bir şey.

Dışarıda zengin olan bir milyarder düşünün, çünkü hayatını tekrar yaşamak zorunda kaldı. George Soros akla gelen biri. Neredeyse hedefi açık toplum gündemini ilerletebilmesi için gezegendeki en zengin adamlardan biri olmaktı. Açıkçası, Soros'un insanların onu dışarı çıkardığı kötü adam olduğunu sanmıyorum, sadece gündemini çok fazla zorladığını düşünüyorum.

Buna gerçekten inanmıyorum, ama bunu düşünmek çok eğlenceli.