Kategoriler
Genel

BU GÜN İNDİR | Yarın (10 Aralık) YouTube sonsuza dek değişir

Yarın 10 Aralık, YT’nin ToS’inde büyük bir değişiklik görecek. Temelde yeterli para kazanmayan tüm videolar artık barındırılmaya devam etmeyebilir

Bizim için sorun şu ki, birçok komplo kanalı ve vids yapmıyor herhangi para, çünkü ya YT tarafından şeytanlaştırıldılar ya da yaratıcı, güvenilirlik uğruna reklamlar yapmayı tercih etti (örneğin, Corbett Report, Truthstream Media)

Bu yüzden yarın sabah en sevdiğin vidlerin gittiğini bulmak için uyanırsan şaşırma. Öyleyse peeps'i indir

Gerçekten umarım burada korkarım

Hepinize çok sevgi ve saygı duyuyorum

https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/youtube-update-terms-of-service-shut-accounts-rules-a9198926.html

Kategoriler
Genel

Suyu WRLD & Adam 22 ölümle bağlantılı mı?

Bu yüzden Meyve Suyu WRLD ve Adam 22 oldukça uzun süreli bir ilişki içindedir. Adam 22 de Xxxtentacion ve Lil Peep ile arkadaşdı.

Tıkladım ve dün gece Adam 22'nin biraz canlı yayınını izledim ve çok garip davranıyordu.

Bu kelime için bir kelime değil ama Adam, satırları boyunca bir şeyler söyledi:

“Sadece bunu yapıyorlar mı? Öldüklerinde telefonlarını mı kapatıyorlar? ”

Ve sonra

“Onu tanıyan tüm insanların kavga ettiği bir serpinti gibi görmek istemiyorum”

Gerçekten de suçlu bir vicdanı varmış gibi görünüyordu … toplumdan tepki almak konusunda endişelendiği gibi ya da bir şey çıkarsa insanları sulandırmak gibi.

bana düşündürdü, çünkü Adam 22 her gelecek ve gelecek rapçi geldiğinde bir röportaj yaptı, belki de yasadışı uyuşturucu dünyasına bağlıydı ve geldiğinde bu sanatçıya bazı uyuşturucular sağladı? Ölen 3 genç rapçi Adam'a bağlandı. Çok ilginç.

Ayrıca Adam'ın ot oyununda ellerinin olduğunu ve bunun ortaya çıktığını da biliyorum. Özel jetinden 70 lbs esrar ele geçirildi . İnsanlar, Juice'in inmeden önce tanımlanamayan haplar aldığını, ayrıca kodein şurubu bulduğunu söyledi.

Çok aşamalı ilaç sendikası devam ediyor mu? Adam'ın çizilmesi için bir sebep var mı? Neden bir arkadaş ölürse, polislerin insanların telefonlarına bakıp bakmadığı konusunda endişelenmeye devam edersiniz. Tabii ki yaparlar.

Ne düşündüğü söyle?

Kategoriler
Genel

Hükümetim nakit paralardan kurtulmak için ATM'leri havaya uçuruyor mu?

Geçtiğimiz hafta Hollanda'da, çok fazla para birikmiş ATM oldu, bunun için Hollandaca kelime 'plofkraak'. Şimdi bir banka ATM'lerinin yaklaşık% 50'sini kapattı. Bu gece, farklı bankalarda ATM'lerde birkaç 'plofkraken' yaşandı. Haberlerde çok büyük bir şey. Bence bu büyük bir aldatmaca ve tek istedikleri nakit paradan kurtulmak, böylece her bir işlemi vergilendirebiliyorlar ve yine özgürlüğümüzü alarak bizi 'tasarruf' ettiriyorlar. Bu konudaki düşünceleriniz neler?

Kategoriler
Genel

Rus-Macar enerji ortaklığı – Avrupa için Truva atı?

Resim gönder

Macaristan ve Avrupa arasındaki ilişkiler son yıllarda dostça olarak nitelendirilemez.

Bunun en son kanıtı Macar parlamentosunun “Ukrayna'daki ulusal azınlıkları korumak için” güçlerini birleştirmesi için Rusya Devlet Duma'sına yapılan temyiz oldu. Bununla birlikte, 12. BM Eğitiminde “Eğitim, dil ve azınlıkların hakları” konulu Forum sırasında Macaristan, Macar topluluğunun haklarının Ukrayna topraklarındaki bozulmasına dair nesnel kanıtları temsil edememiştir.

Macaristan’ın Ukrayna’ya yönelik bu rahatsızlığı yalnızca dostane olmaz olarak düşünülebilir. Ve bu, Rusya’nın zaten Kırım’ı eklediğini ve Ukrayna’nın doğusundaki ayrılıkçı oluşumları desteklediğinin arka planına aykırıdır.

Yukarıda ve üstünde, gerçekten söylüyorum. Bu, Macar Büyükelçisi Istvan Íjgyártó'nun “bazı bölgelerin Ukrayna'yı terk edebileceğini” söyleyen Rus Devlet Duma başkanı Volodin'in konuşmasını tehdit ettikten sonraki ertesi gün yapılan Transkarpatya'da bir özerklik yaratma zorunluluğu konusundaki skandallı ifadesiyle ilgili. Belki “bazı bölgeler”, Macar büyükelçisinin belirttiği Ukrayna'nın Transkarpatya bölgesini ifade ediyordu. Rus ve Macar yetkililerin açıklamalarının bu şekilde koordinasyonu, Londra’daki NATO zirvesi ve Normand format toplantıları gibi önemli olaylardan önce geldi. Ancak tesadüf olabilir. Rusya ve Macaristan'ın yürüttüğü eylemlerde, Ukrayna'ya yönelik karşılıklı ve iyi planlanmış bilgi saldırısı belirtileri var.

Ancak Macaristan'ı Ukrayna karşıtı politikaya destek olarak Rusya'nın önderliğini izlemeye iten nedenler nelerdir?

İddiaya göre, Budapeşte'de Yönetim Kurulu Başkanı Gazprom ve Viktor Zubkov'un ziyareti ve Péter Szijjártó ile yaptığı görüşme. Gaz tekelçisi olarak Gazprom’un, Avrupa’nın gaz şantajının etkili bir aracı olduğu iyi biliniyor. Ekonomik ve politik nedenlerin bu şekilde bağlanması, Ukrayna'ya karşı saldırganlığa ve topraklarının işgaline neden olmuştur.

Macaristan saldırganı destekleyerek, yaptırımlar konusunda AB'nin birliğine bölünmüş oldu. AB’nin Macaristan ve Rusya’nın enerji ortaklığına müdahale etmesi durumunda, Macaristan’ın Rusya’ya karşı yaptırımlara yönelik tutumunu değiştirebileceğini belirten Péter Szijjártó’nın yaptığı açıklamada bu kanıtlandı. Rusya'nın 2014'ten bu yana beklediği buydu – Avrupa birliğini Rusya'ya karşı yaptırımlara karşı mahvetmek, ülkelerle yaptırımların iptali için ayrı ayrı karar vermek. Macaristan, Avrupa için Truva atı olabilir.

Macar hükümeti, 2 adet “Paks” nükleer enerji santrali kurmak için 12 milyar krediyle yakından ilgileniyor, bu yüzden inşaat “Rosatom” tarafından sağlanıyor. Yeni güç ünitelerinin inşası, Macaristan'ı Rus nükleer yakıtına ve diğer bileşenlere daha bağımlı hale getirecek.

Nitekim Macaristan her iki kampta da ayak tutmaya çalışıyor – Rusya ile ortaklığa devam etmek ve Macaristan’ın AB üyeliğine dayanarak sağlanan Avrupa ucuz kredilerini ve sübvansiyonlarını kullanmak.

Kategoriler
Genel

Reddit'in yoğun olarak kontrol edilen bir platform olduğunu düşünmüyorsanız, sadece her gün gördüğünüz başvuru sayısına göre en üstteki alt kullanıcılara bakın. r / videos, 21 MILLIONS kullanıcı vs her gün en fazla birkaç düzine video ile açık bir örnektir

Çoğu insanın sadece bilgi tüketeceği ve katılamayacağı bilinmektedir. Yine de, her dakika yüz binlerce izleyicinin zirvesine sahip milyonlarca kullanıcının bulunduğu bir havuzda, video / kayıtlara gönderme oranı utanç verici derecede düşük.

Bunun iki nedeni olabilir. Gönderilen içerik miktarının ilk büyük kısmı, moderatörler ve yöneticilerin yönetimlerinden aldıkları yasaklı konular listesiyle eşleşiyor. Bu iyi bir şey olabilir, çünkü bireyler olarak bölünmüş ve tecrit edilmiş durumdayken diğer birçok insanın saçmalıkla yattığını ve inanmamıza izin verebileceğimiz gibi uykuda olmadığını gösteriyor.

Ya da ikincisi, bu web sitesini sık kullanan kullanıcıların sayısı, her bir alttaki sayıların söylediklerinden çok daha düşük.