Kategoriler
Genel

Her faşist distopya kitabının bizi uyardığı her şey demokratlar tarafından işlendi.

Demokratlar:

– siyasi muhaliflere su girişi yapmak

şaşırtıcı siyasi muhalifler (manafort. Stone. Papadopoulos. Cohen. Ve hemen hemen herkesin kozları ile ilişkili. Onları hapsedilmek için herhangi bir neden bulmak için teoriyi kazmak. Eich faşist diktatörlüklerin yaptığı bir şeydir. Çocukları hapse atmak için bile acı çektiler. flynn oğlunu kaldıraç olarak kullanarak işlemediği bir suçu itiraf etmek

-sham suçlama

– Kongre üyesi

-obcasio, twitter ile alay ettiği için özel bir vatandaşı tehdit ediyor

-baskı basının kontrolü

Her faşist distopya kitabının bizi uyardığı her şey demokratlar tarafından işlendi.

Kategoriler
Genel

Büyük komplo, herkes okumalı!

Harika bir kadınla buluşmaya gittim, harika vakit geçirdim ve gerçekten çok iyi tıkladık.

Bu asla olmaz, vatanseverlik eylemi çalışıyor olmalı çünkü telefonuma mükemmel kızı aradığımı söyledim ve 2 gün sonra onu buldum!

Hadi biraz mizah insanı gel!

Kategoriler
Genel

Alex Jones programı sırasında neden Fear Based Mind Control kullanıyor?

AJ Infowars web sitesini / videolarını rotasyonumda düzenli olarak ne yaptığını görmek için tutuyorum. Belli ki Big Tech'i rahatsız ediyor ve bu benim kitabımda iyi bir şey.

Bir yan ilgi olarak, geçen yıl AJ'nin Superblue diş macununa yardım ettim. Son diş temizliğimde uzun zamandır diş hekimimin dişlerimin daha temiz olduğunu ve ne yaptığımı bilmek istediğine inanamadım. İyot ve antibakteriyel gümüş bazlı flüorür içermeyen bir diş macununa geçtiğimi söyledim. Sonunda asla yapmadığım on yıllar sonra diş ipi kullanmaya başladığımı umuyordu. Diğer insanlar için diş ipi kullanmıyorum. Doğal olarak güçlü dişlerim var ama hassas olanlarımı, boğaz ağrıları, vs. ortadan kaldırmak için ellerimi ağzımdan uzak tutmayı öğrendim.

Kategoriler
Genel

2003 yılında Alan Dershowitz: “20. kitabımdayım…. Ailem dışında, taslaklar gönderdiğim tek kişi Jeffrey. [Epstein].”

SS: Vanity Fuarı’ndaki Jeffrey Epstein’ın 2003 profilinde Alan Dershowitz’e (benim vurgularım) ilişkin bazı ilginç bölümlerle karşılaştım. https://www.vanityfair.com/news/2003/03/jeffrey-epstein-200303

Jeffrey Epstein’a kişisel düzeyde son derece yakın görünüyor ve Ghislaine Maxwell kadar iyi biliyor olabilir.

Hiçbir şey bilmediğini iddia ettiğinden, muhtemelen birkaç soru daha sormaya değer.

1. Harvard Hukuk Profesörü Alan Dershowitz, “20. kitabımdayım…” diyor. Ailem dışında, taslaklar gönderdiğim tek kişi Jeffrey (Epstein).

2. Hem Nowak hem de Dershowitz, Epstein’ın evinde “Andrew” adında bir adamın elini sıkarken kendilerini heyecanlandırıyordu. “Andrew”, daha sonra Dershowitz’in hukuk sınıfının arkasında oturmak üzere düzenlenmiş olan Prens Andrew olarak ortaya çıktı.

3. Alan Dershowitz, Epstein'ı tanımaya başladığında karısının, eğer Epstein'ın aniden iflas başvurusunda bulunup bulunmadığını ona hala yakın olup olmayacağını sordu. Dershowitz, “Kesinlikle. Coney Island'daki tahta kaldırımda hamburgerimiz olsaydı ve onun fikirlerinden bahsetseydik, arkadaşım olarak onunla ilgilenirdim. ”

Tüm makaleyi okumaya değer.

Kategoriler
Genel

ABD neden doğrudan Çin’in Toplama Kamplarına dahil edilmiyor?

Çin, Uygur Müslümanlarını korkunç şeyler yapmaya zorlandıkları toplama kamplarına koyuyor. İşkence görmemiş, tecrübe edilmiş, tecavüz edilmiş ve hakarete uğramamışlar. Teşvik ettiğimiz Amerikalılar gibi dini özgürlüklerini yırtıyorlar.

Öyleyse benim sorum ve komplo, ABD ve diğer büyük devletlerin bu özgürlüklere doğrudan kendilerini bu konuda dahil etmemeleridir. Çin’in dünya üzerindeki ekonomik gücü nedeniyle mi? ABD gibi diğer ülkeler de karışacak olsaydı, bu bizim ekonomimize zarar verecek mi ve hemen katılmamamızın ahlaksız bir nedeni mi?

Çin’in Gizli Kampları