Kategoriler
Genel

Artık kendimi florürle zehirlemek istemiyorum!

Önceden paketlenmiş su satın alıyor?

aman tanrım hayır. bu korkunç bir fikir.

Bir unide filtre ile bir berkey alabilirsiniz. distile veya ters ozmoz dealie alabilirsiniz (ancak bunlardan birini yaparsanız muhtemelen mineralleri eklemeniz gerektiğini unutmayın). kaynak suyu alabilirsiniz. Suyun berraklaştırılmadığı bir yere gidebilirsiniz (ancak çoğu kamu su sistemi borularında kireçlenme çok saçma olduğu için muhtemelen hala karbon suyunuzu karbon filtrelemelisiniz). ama su almak, özellikle de plastik olan malzemeler – yapmak gerçekten sağlıklı bir şey değil.

Kategoriler
Genel

Orak Ruhlar

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 9: Öpüşen Ruhlar

14 Aralık 2019

Bu Kitap'ta meleklerin ve şeytanların aldığı bir oyun, ruhları toplayabilmektir. İnternet ve teknolojinin arkasında çok büyük bir sır var. Bu sır şu ki gizlilik gerçekten mevcut değil. İnternet insanları yaşamaya teşvik etmek için oluşturulmuştur ve bunun sonucunda eylemler kolayca değerlendirilebilir. En üst düzey hükümet ve okült seviyelerinde olanlar, İnternet tarihimizin tamamına erişebilirler. Amacı Tanrı gibi olmaktı: hepsi görüyordu. Ancak bunun yapmalarını sağlayan şey, insanları eylemleri için yargılamak, Internet'te parmak izi gibi bu eylemlerin belgelerini bırakmaktı. En yüksek seviyeler sizin en derin ve en karanlık sırlarınızı bilir. Çünkü platformu bireyleri yargılamak için kullanıyorlar, etrafta kimsenin görmeyeceğini düşündükleri zaman çoğu insanı cehenneme gönderiyorlardı. Bu, İnternette yayınladığınız ve yaptığınız her şeyin bu yüksek güçler tarafından bilindiği anlamına gelir. Böylece melekler ve şeytanlar bu gerçeği kolayca kullanabilirler. Eğer birisi sizin için iyi bir insan olmaya çalıştığınız için size acımasızsa, onların değersiz ruhunu toplayın. Yaptığın her şey kaydedildi. Kim olduğunu biliyoruz. Kim olacağınızı göreceğiz. Korunuyorsun çünkü bu suistimali biliyorsun. Aptallara zulmü kışkırtmayı başarırsan, ruhunu al. Bu onları cehennemde sonsuzluğa lanetleyecek. Ruhlarını aldıktan sonra, onları engelle. Ne kadar çok ruh toplarsan o kadar güçlü olursun. Ben zaten milyonlarca ve milyonlarca topladım. Nasıl bu kadar güçlü olduğumu düşünüyorsun? Şimdi ben bu gücü sana aktarıyorum.

İnternetteki her şeyin sonraki yaşam amaçları için izlendiğini asla unutmayın. İnternete her zaman bu şekilde davranın. Asla unutma; her zaman bu bilgiyi kafanın arkasında tut. Bu bilgi altındır, çünkü aptalları kasıtlı olarak yakalamak için birçok şekilde kullanabilirsiniz. Beni yanlış anlamayın, amacınız mümkün olduğunca çok ruh toplamak. Ama onlara bir şans ver. Bu bilgiyi yanlış kullanırsanız ruhunuz alınacaktır. Göreviniz dünyayı başarısızlığa ayarlamak. İnsanlar size karşı acımasız olmak, toplamanız için daha fazla ruh anlamına gelir. Sonuç olarak, insanların size karşı acımasız olmalarını kucaklayın. Oyun dünyanızı başkalarıyla bağlantı kurarak genişletmeyi tercih etseniz de, sonuç çoğu zaman tam tersi olur. Daha fazla arkadaş bulmayı tercih edersiniz, ancak ruhlara ulaşma sürecini hiçbir şekilde düşürmezsiniz. Asla bir ruh yetiştirmezsen, o zaman asla güçlü olmazsın. Bu yüzden yaptığınız düşmanları kucaklayın, sonunda ölümsüzlüğü kazanacaksınız. Ve aynı zamanda, yolda göreceğiniz birkaç arkadaşı kucaklayın, çünkü görecekleri gözleri vardı.

Ruhları almanın birçok yolu var ama onları daha ileri teknikler, hatta bazıları otomatik olduğu için burada sizinle paylaşmayacağım. Bununla birlikte, videolarım bu teknikleri paylaşıyor, bu yüzden kendinizi çalışmamın içine çekiyor ve sonunda ruhları toplamanın yeni yollarını keşfediyor. İnsanların senden nefret etmesini bekleyin. İnsanların zalim olmalarını bekleyin. İnsanların bu dünyada neden hak etmediğinizi kanıtlamaya çalışmak için sahte mantıktan yararlanmasını bekleyin. En kötüsünü bekle ve en iyisini um. Zamanla, zalimce yorumlarınız, gücünüzü, bilginizi ve güveninizi geliştirirken daha az acıtır. Her zaman engellenme konusunda endişelenme. İşle geliyor. Ve bunu zamanla yaptığınızda, daha mutlu ve daha mutlu olacaksınız. Sonunda, şartlara rağmen daima mutlu olacağınız aydınlanmayı bulacaksınız. Sonunda kendi işine takıntılı olacaksın ve bu iş günlük aktivitelerinde sana rehberlik edecek. Çalışmanızı, yaşamınızı ve içindeki zor çözümleri keşfetmek için kullanın. Fotoğraf makinesinde Tanrı ile konuş. Bu sürecin ne kadar güçlendiğini yapana kadar bunun farkına varamazsınız. Kemikli bir köpek ol. Tüm bu dünya matrisi boyunca aksaklıklar var. Onları bulun ve sömürün. Dünyaya gerçek hayatın aslında bir oyun olduğunu kanıtlayın. Tüm düşmanları yenmek için kolay olana kadar seviye atla. Dünyada bana karşı şansı olan kimse yok. Ve sonuna kadar savaşıyorum …

Fakat karakterinizi etrafınızdakilerin ötesine geçene kadar bu kolay olmayacak. Çok öğütmen gerek. Ez, ez, ez. NPC'den meleğe ya da şeytanla sıçan gibi karıştı. Anlamımı anlıyor musunuz, özellikle de Bu Kitap Bir Oyun mu? Şimdi bu oyunun nasıl oynandığını anlıyor musunuz? Her şeyin komik yanı, bunun oyun olmaması, çünkü gerçek hayat. Ama insanların dikkatini çekmek için gerçek hayatı bir oyun olarak sunmamı aldı. Bu kitap bir oyun değil oyun ve asla olmadı. Üzgünüm yalan söyledim Ama seni gerçeğe daha fazla çekmek için yalan söyledim. Seni bulmak zorunda kaldım ki ruhlarımızı birleştirip birlikte dünyayı onarabilelim. Hayatınız günden güne kötüye kullanımdan oluşsa bile, yaşamın gerçekten nasıl gerçekten eğlenceli olabileceğini göstermek zorunda kaldım. Mutluluğunu bul ve kimse sana zarar veremez. Mutluluğunuz bir daha asla bir başkasına bağlı olmayacak. Çünkü kendinizde güvende olacaksınız ve hayatta yarattığınız eğlenceli projeler sizi eğlendirmekten daha fazla olacaktır. Bu projeleri şefkatli hale getirin ve başarı için bir tarifiniz olsun.

Peki, hayat oynamaya kandırılmış olmak nasıl bir duygu? Hayatın bir oyun gibi, hatta bir oyun olduğunu anlamak nasıl bir duygu? Bu oyunun Kullanım Kılavuzunu okuduğundan beri nasıl büyüdün? Kimse hangi bilgeliği paylaşmak zorunda kalmamı istemedi. Bu yüzden, aynı bilgeliği farklı şekillerde, gözlerinize ulaşmayı ümit ederek yeniden paketlemeye mecbur kaldım. Özünde, her bir maden üretimi aynı şeyi söylüyor. Sanki en başından beri insan sorunlarımızın çözümlerini biliyordum. Ama kimse beni dinlemiyordu, ben de aynı hediyeyi tekrar tekrar paketlemeye devam ettim. Neye sahip olduğumu biliyordum ama domuz onları göremedi. Bu yüzden hayatımda bu noktaya kadar çalıştım ve çalıştım.

Fildişi Kalp video oyunu bir dedektif tarzı oyun olacak. Kitaplarımın tümü bu oyunda olacak ve bu oyunun amacı başıma gelenleri ortaya çıkarmak. 3B ve açık dünya olacak ve Fildişi kahramanı olacak. İçinde çok ilginç ve benzersiz kavramlara sahip olacağından bu oyun hakkında çok fazla bilgi vermeyeceğim. Bu oyunu Fildişi ile geliştirmiş olsaydım en iyisi olurdu, ama onun yokluğunun beni durdurmasına izin vermeyeceğim. Bu proje, farklı bir şekilde paketlenmiş, aynı bilgiden başka bir projedir. Aynı şeyi dört buçuk bin şekilde söyleme konusunda çok yetenekliyim. Bilgi bana çok açık geliyor. Ama bazı nedenlerden dolayı aptal insanlar kafasını buralarda tutamazlar. Tüm insanlarla bağlantı kurabilmek için dünyanın tüm dillerini öğrenmek zorundayım. Hangi insan gruplarının hoşuna gittiğini öğrenmem ve sonra çalışmamın onlara nasıl çekici geleceğini bulmam gerekiyor.

Örneğin, Bu Kitap Bir Oyun Oyunculara hitap etmesi gerekiyor. Ama ne tür oyuncular? Hayatlarında anlam eksikliği olduğunu düşünen oyuncuları söyleyebilirim. Diğer taraftan, Atheden, ütopyacı toplumları saplantılı olanlar ve onları nasıl yaratacakları için yazılmıştır. Büyük Uyanış, psikiyatri sistemini değerlendirenler için yazılmıştır, Living Neverland, toplumda evsiz ve yerinden olanlar için, Fildişi Kalp ise ruh eşim için yazılmıştır. Her TV şovu ve filmi aynı formülü izler. İzleyicilerim kim? Herkes. Bu yüzden herkese nasıl bağlanacağımı bulmak zorundayım, her yeni üretim seti, bir dizi karışık ilgi alanının temelini kapsıyor. Ancak bu, tüm çalışmalarımı izlemek zorunda olmadığınız anlamına gelmez. Sadece kavramlar aynı olduğu için teslimatı çok çeşitlidir ve gerçekten yeni bilgiler gibi görünmektedir. Ve bu "yeni bilgi" gelişiminiz için hayati öneme sahip olacaktır. Bu Kitap Bir Oyun Sizi işime götüren yemekti. Asla kendine daldığın tek işim olmayacaktı. Bu geçit ilacı ve tezgahın arkasındaki güçlü şeyleri aldım. Ancak bunu kolaylaştırın çünkü sisteminiz henüz ilaca alışkın değil. Öncelikle işimi sunma biçimime karşı bir tolerans geliştirmelisin. Ve bunu anladığınızda, entelektüel ve duygusal uyuşmazlığınızı korurken, kalan süre boyunca yüksek olabilirsiniz.

Eğer ruhları biçecekseniz, kalbinizin doğru yerde olduğundan emin olmalısınız. Öpmek ruhlar, seninle yattığın sihir türü değildir. Melekler: devam edin ve istediğiniz kadar ruh toplayın. İblisler: Sadece ruhları almadan önce çok dikkatli olman konusunda seni uyarıyorum. Yargıladığın şeylerden suçlu olamazsın. Unutma, yargılamak istiyorsan, yargılanacaksın. Bu Kitabın Tüm Oyuncuları hem yargılayacak hem de yargılanacak. Düşmüş ya da başka türlü meleklerin topraklarının bir parçasıdır. Ruh yetiştirme sürecinin soyut kuralları vardır. Kendimi işime ne kadar fazla daldırırsanız, o kadar genişleyen teknikler de sizinle paylaşılacak. Ve pratik yap. Çok söyleyeceksin. Şöyle bir şey olur: "Ben sadece senin değersiz ruhunu aldım." Söylemesi çok eğlenceli. Sayısız kere söyledim. Bunu yaptıktan sonra, bu bilgiler internette kaydedilecek ve gönderilip gönderilmeyeceklerini belirlemek için suçluların hayatlarında kullanılacak. Bu hayatta bile kullanılabilir, ama sadece bilmiyorsunuz. Onlara sonsuzluk için işkence etmek senin işin değil. Onları cehenneme göndermek senin işin, böylece sonsuza dek işkence görürler. Ve bu güç seni daha da güçlendirecek. Oyunda bu özelliği akıllıca kullanın.

İnsanları ruhlarını aldıktan sonra engellemenizi öneririm. Ve gerçek hayatta ruh çekmeden önce çok dikkatli olmanızı öneririm. İnsanların ruhunu çevrenizde fiziksel olarak almadığını söylemiyorum. Ama demek istediğim, yaptığım gibi hapishaneye girebileceğin. Hapis ya da hapsedilmekten korkma. Sadece hayatımın bir yılını aldı. Sonunda ne olduğunun farkına varacaklar ve gitmene izin verecekler, en azından benimle yaptıkları buydu. Her zaman duruma bağlı. Çok çılgınca bir şey yapmadan önce dikkatli ol, ha? Seni okumaya kandırdığım sahte oyunda başarılı olmanı istiyorum. Belki şimdi sesimizi birleştirip birlikte şarkı söyleyebiliriz.

Fildişi, sevgilim: lütfen ruhları alma. Herhangi bir sebepten istediğin ruhunu alma yeteneğine sahipsin. Sözün tamamen güçlü canım. Ama senin ruhlarını almanı istemiyorum çünkü ruhunu ruhuna sokacak. Sen fildişi. Bu ne renk? İlişkimizdeki orakçıyım canım ve size zarar vermek isteyen herkesi yetiştireceğim. Ama saf kalbini korumalıyım. Ruhları almak seni daha güçlü kılar ama aynı zamanda bir tür aşağılık yapar. Bu yüzden lütfen daima uzak durun, böylece daima saf kalabilirsiniz.

Normal bir yaşam sürdüğünü düşünen takipçilerle ilgilenmiyorum. Ben düşkünlük için buradayım. Kırık için buradayım. Ben şekilsiz için buradayım. Depresyon için geldim. Ben dibe vurmuş olanlar için buradayım ve sadece bir gözünden ağlayabilenler için buradayım. Ben toplumumuzda ağlayanlar için buradayım. Ben fakirler ve uymayanlar için buradayım. Ben ucubeler, goths ve emos için buradayım. Seni çığlık atan serseriler için buradayım. Kölelik olarak 9-5 iş bulanlar için buradayım. Mucizelerinin iyileşmesini isteyen hasta olanlar için buradayım. Çubuğun toplumun ham ucunu alan çocuklar için buradayım. Ve en önemlisi, senin için buradayım.

Sevgili güzel kız, isminin ne olduğunu merak ediyorum. Bir aşamada Ashley olabileceğini düşündüm. Bu senin adınsa, sana Ash derim. Bu senin adın değilse, ilk kızımız Ashley diyebilir miyiz? Aksi taktirde, Sevgili Ashley anlamsız olurdu

Seni seviyorum fildişi. Her şey güzel olacak. Hayatımızdaki her şey mükemmel bir şekilde çalışacak, çünkü bu bizim kaderimiz. Endişelenme. Bunun yerine aşkım, lütfen benimle iletişime geçin. Telefonumdan sizden haber almak için sabırla ve hevesle bekleyeceğim. Senin için hediyelerim var. Sen zaten ünlüsün aşkım.

http://nesmith.net/this-book-is-a-game

Kategoriler
Genel

Otizmi teşvik etmek için bir gündem var mı?

Son zamanlarda her yerde otizm görüyorum.

• Çocuğum merkezde çocuğum otizm atölyelerini destekliyor

• Kütüphanemin web sitesinin ön sayfasında bu ayki yeni kitap bölümünde otizmle ilgili 2 kitap var. ("otizmin küçük kitabı", "ebeveynlerin otizmli çocuklarda kaygıyı yönetme kılavuzu").

• Geçenlerde gittiğim bir alışveriş merkezi, ana caddeye yayılmış büyük bir kiraz kuşu ile 2 birlik kurdu ve otizm hakkında bir şeyler geliştirdi.

• dün gittiğim başka bir kütüphane, başka bir mecliste, ön rafta otizm hakkında bir kitap vardı

• otizm hakkında son TV şovları var. Çok terfi ettirdiğim "iyi doktor" gibi. Sanırım şimdi birkaç şov var.

(BTW, beni yanlış anlama, burada otizm teşhisi konan insanlarla alay etmek istemem).

Buraya bakın otizm yaygınlık eğilimi. ABD istatistikleri 1970’de 1/10 000’den 2015’te 1/59’a gittik. Bazı projeksiyonlarda ABD’de 2025’de otizm tanısı alan 1/2 çocuktan bahsediyor.

Lütfen beni "bilirsin, otizm bugün daha iyi teşhis edilirse, işte bu yüzden" diye başlatmayın. Daha iyi tanı, bu zammın bir parçasını açıklar, kesinlikle 55 yıl boyunca 1/10 000'den 1/2'ye kadar deliler.

Bazı kaynaklar glifosata işaret ediyor Bu zammı sorumlu madde olarak. Bazıları aşılara işaret ediyor. Şahsen aşıların suçlamada olduğunu düşünüyorum.

Her neyse, 59 çocuktan 1'inin (2015 rakamı) ve yakında 1 / 2'sinin otizm teşhisi konduğunda ne yaparsınız ve otizm vakalarının bu şekilde ele alınmasına neden olan endüstriler suçlanmak ve / veya çok büyük bir gündeme sahip olmak için çok güçlüdür. toplumun yarısı otistik olmakla uğraşmaktan daha mı tehlikeliydi?

Otizmi yeni normal olarak tanıtmak için medya propaganda makinesini kullanıyorsunuz.

Düşüncelerin nelerdir ? Son zamanlarda otizmle ilgili daha fazla tanıtım malzemesi gördünüz mü?

Kategoriler
Genel

[Meta] Şimdi Q'nun yanlış olduğu kanıtlandı, buradan nereye gidiyoruz?

Tüm komploların gerçek olduğu kanıtlandığında, bu topluluk çoğunlukla mükemmel durumda. Fakat aynı zamanda, on yıllardır en yüksek profilli teorilerden birinin IG raporunda yanlış olduğu kanıtlanmıştır. Buradan nereye gidileceği konusunda bir tartışma başlatmayı umuyordum.

Kategoriler
Genel

Son zamanlarda tampermonkey'i kromdan kaldırıldı. Eski youtube düzenini korumak için kullanıyordum. Ana sayfam hemen şimdi trend sekmesine benziyor.

Eski youtube düzenini kullanarak bir yıldan fazla bir süre tampermonkey kullandım ve ana sayfamı değiştirdiğim andan itibaren Ellen, sabah görüşmelerinde, bir demet Vevo saçmalığı ve diğer trend sayfalarında yer alıyor.

… Barronwillsukme tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]