Kategoriler
Genel

Qanon, “Cumhurbaşkanı Güven?” Mesajını İtmek İçin Siyasi Bir Psiop Komplo Muydu?

Qanon'un insan kaçakçılığı meselesine verdiği açıklamaya bakıldığında, “cumhurbaşkanına (ve Oturumlara) güvenmek” ve kötüye kullanma, Trump’ın doğrudan Jeffrey Epstein’la doğrudan bağlantılı olduğu ortaya çıkan şaşırtıcı bir tesadüf değil mi?

Ivanka, Acosta, Mnuchin, Bannon, Barr ve Dershowitz de dahil olmak üzere yönetim merkezinde sadece diğerleri bile yok.

Bu, araştırmanın gerçekten ilginç olacağı birkaç soruyu açar:

• Donald Trump potansiyel olarak bir CIA varlığı mıdır, potansiyel olarak bu çemberdeki birçok kişinin neden Epstein ile bağlantılı olduğunu açıklar mı?

• Birkaç hafta önce, burada birileri Mar-a-Logosunun kendisinin muhtemelen bir zamanlar İstihbarat dünyasına bağlı olduğunu söyledi – bu doğrulanabilir mi?

• Muhtemelen bir şantaj hedefi miydi?

• Qanon, yönetimin kendi zayıf yönlerini başkalarına yansıtmak için klasik bir Psyop muydu?

Kategoriler
Genel

#FREEHK; Gerçek sebep?

İnanılmaz bir şok ve huşu, kan borcu ve III. Dünya Savaşı'ndaki bir tetikleyici kombinasyonu ile insanları yalnızca Komünist NWO'ya koşullandırmanın şart olduğuna inanıyorum. Ayrıca, 4 Milyon yararsız yiyenin nüfustan çıkarma planı olarak kaldırılması.

İlk önce, "Şok ve Huşu" hakkında konuşacağız.

Hong Kong güvende ve 20 yıldır GERÇEKTEN güvenli. Bu tam anlamıyla demokratik bir ütopyadır … Seçkinler soykırım ölüm devrimcilerini koymaya başlayana kadar görünüşte bütün şehri kanla silmeyi amaçlamazlar.

Planları, bir dizi protestoyla ekonomiyi çökertmek, yasadışı yollardan iktidara geldikleri “popüler bir devrim” yaratmak ve sonra olan şey temel olarak 1994'teki Ruanda ile aynı şey.

Toplu Ölümler. 21. yüzyılda. Hong Kong’da. Hatta bu Mayıs ayına kadar olabileceğini hiç düşünmüyorum ya da hissetmiyorum.

Kamboçya'daki hiç kimse 50'li yıllardaki Khmer Rouge'u düşünmedi.

Kaiser yönetimi sırasında Almanya'daki Nazi diktatörlüğünü kimse düşünmedi.

1890'dan önce hiç kimse Lenin'in 8 basamaklı katliamı getirdiğini düşünmedi.

Bunu, 21. yüzyıl boyunca Hong Kong’da tetikleyebilirseniz, Şok ve Huşudır ve insanlar komünist yönetimi talep edecektir. Putin ve Xi Jinping kahramanlar olacak ve NWO açık ellerle karşılanacak.

Bununla birlikte, NWO’da bulunmayan İnsan Hakları ve Demokrasinin hala şikayetçiyseniz, “2020’de Hong Kong’da öldürülen 4 Milyon Çin’li kitle” diyecekler. "Nazi Almanyası'nda 1945 Holokostlu 6 Milyon Yahudi, 1945" gibi bir yalan olacak. Açıkçası sadece seni susturmak için. Gerçekler önemli değil.

Sonra Kan Borç hakkında konuşacağız.

Illuminati her devrimi "dengeleyici" bir zihniyet olarak görüyor.

Çok fazla müreffehliğe giderseniz, tüm ulusu milyonlarca kanla parçalamak için bir kan devrini serbest bırakırlar.

Sahip olduğunuz her huzur ve refah günü için ne kadar acı çekiyorsanız.

Çin'de, Japonya'da, Almanya'da, Rusya'da, Birleşik Krallık'ta, Fransa'da oldu; Binlerce yıllık mirası olan ülkeler, gerçek bir tiranlığa veya haçlı koğuşlara dönüştü.

Hükümet, Illuminati ajanları tarafından ele geçirilmiş ve kendisinin yok edilmesini istiyor, bastırmaya hazırlanmıyor. Federal Hükümet KENDİ KENDİNE ÇIKARIYOR, daha fazla güç almıyor.

Hong Kong'da 7 Milyon insan ve 20 yıl refah var. Teoriye göre, bu 4 milyon ölümdür ve günde 4000 civarındadır.

Hiçbir Hong Kong, diğer taraftaki herkesi yabancılaştırana kadar başka bir Hong Kong'u öldürmez.

Yani … Her gün Hong Kong'un refahı var, günde 4000 kişiyi öldürecekler … Bir yıl içinde.

Ardından, Dünya Savaşı III.

CCCP'nin bu konuda rıza gösterdiğini düşünüyorum.

Ancak III. Dünya Savaşı kaçınılmazdır ve ABD'deki hainler Çin veya Rusya'dan başlayacaklar.

Hong Kong'da 4 MİLYON öldürmekten ve CCCP'nin bir vahşeti haklı çıkarmasından daha iyi ne olabilir?

Hiçbir şey değil!

Bu anlık savaş, CCCP içeri giriyor ve şehrin milislerini ve BOOM'unu deviriyor! Anında III. Dünya Savaşı.

ABD İç Savaşı ve Devrimi'ne ekleyin; onlarla 80 milyon daha ölmek üzere.

Kan fedakarlığı … Tamamlandı, insanlar NWO'ya şartlandırıldı.

Sonunda, Depopülasyon hakkında konuşacağız.

Hong Kong, Yararsız Yiyenler ile dolu 7 Milyonluk bir şehir.

Kamboçya gibi … 5M var ve o bir ülke.

Bunların hepsi işe yaramaz yiyicilerdir ve hükümetin onları barındıracak evi yoktur.

Tek doğru elden çıkarma, ölüm devrimcilerinin MTR istasyonları devirlerin yıktığı kadar sert, savunmasız yiyecekleri 4 Milyon kadar işe yaramaz hale getirmesidir.

Bu yüzyılın sonuna yakın 110 Milyon'u çıkarmak istediler ve Hong Kong'da Moloch'a kurban edilen 4 Milyon ile kısa sürede hedefe ulaşacaklar. ABD'de 80 milyon daha fazla ve bu yüzyılın hedefine ulaşacaklar.

Şimdiye kadar beni 50 cent olarak aramak istiyorsan …

Gerçek 50 kuruşun Putin, Xi ve Trump'ı yalnızca Stalin, Hitler ve Mao gibi toplu katillere ibadet eden ve iktidardaki yükseliş yöntemlerine ibadet eden insanlar olduğunu unutmayın.

ABD ve Bankacılar Maoist canavarı yarattılar ve HK'deki Ölüm Devrimcileri aynı yaratıcıyı paylaşıyor.

Hong Kong'un Ölüm Devrimcileri, demokrasiyi ve hayatınızı, attıkları molotof kokteylleri kadar önemsiyor.

… Mrexreturns tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

[META] Birisi bir oyunun mutlak gerçeklik olduğuna ısrar edip, oyuncuları, sahne alanlarını ve yanılsamaları içeren bir prodüksiyon izlediklerini kabul etmeyi reddetmişse, ne kadar aldatıcı olacağını hayal edebiliyor musunuz?

Birisi bir oyunun mutlak gerçeklik olduğuna ısrar edip, oyuncuları, sahne alanlarını ve yanılsamaları içeren bir prodüksiyon izlediklerini kabul etmeyi reddetmişse, ne kadar aldatıcı olacağını hayal edebiliyor musunuz?

Önceden oluşturulmuş fikirleriniz bu bilgilerle uyum sağlamadığından, çılgınca miktarda geçerli bilgiye erişebildiğinizi, ancak çoğunu kasıtlı olarak göz ardı ettiğinizi hayal edebiliyor musunuz?

Dünyanın düşündüğümüz gibi çalışmadığı iddiası, gerçeği arayanların uyanışında hem huzursuz hem de özgür bir andır. Bu gerçekleştirmeden bile daha önemli etkileri kabul etme şeklimiz.

Bizi sürüden ayıran şey, şimdi oyunla prodüksiyon arasındaki farkı fark etmemiz. Artık oyunun hikayesine dahil değiliz; Şimdi, adamların spotları işaretlemesini izliyoruz, biri yukarıdaki podyumda yürürken titreşimlerin farkına varıyor, bir pervanenin bir perdenin arkasındaki görüşümüzün dışındaki bir kişi tarafından bir oyuncuya verildiği gerçeğine dikkat ediyoruz. Oyun yapımında sadece sahnedeki aktörlerden çok daha fazla orkestrasyon ve insan olduğunu görüyoruz. Bunu başkalarına da göstermeye çalıştığımızda, bizi "susturuyor" ve gerçek olarak kabul etmeyi kabul ettikleri sahte gerçeği mahvettiğimizi söylüyorlar. “Sessiz ol, inanmayı kabul ettiğim şeyi mahvediyorsun”!

Birçok insan kesinlikle reddediyor bak bakış açısı ile aynı fikirde olmayan bilgilerde. Bakamıyorlar bile.! Kırılgan iken kendilerini güvende hissedebilecekleri bir dünya hayal ederek kırılgan dünya görüşlerini korurlar. inançlarıyla çelişen herhangi bir bilgiyi göz ardı etmek.

Sadece şimdi çığlık atıyorum çünkü geçenlerde burada her gün gördüğüm birileri tarafından izlendi.

Ben bir komplo teorisyeni değilim: FACTS ve LOGIC'e inanıyorum. Buraya acımasızca yayılan yalanları ve saçmalıkları aldatmaya çalışmak için geldim.

Bu sadece bir kişinin yorumu, ama uzun yıllar boyunca bunu söylerken çok fazla yanlış yönlendirilmiş insan olduğunu gördüm.

Hatırlamak, Bir düşünceyi kabul etmeden eğlendirebilmek eğitimli bir aklın işaretidir..

Buraya bize Chuck Noland'ın ıssız bir adada mahsur kaldığına ve neredeyse nasıl avlanacağını öğrenmeden önce ölmüş olduğuna inanmadığımız için aptal olduğumuzu açıklamaya geliyorlar.

100'üncü kez, Chuck Noland'ın aslında Cast Away filminde bir oyuncu olan Tom Hanks olduğunu ve bunların hiçbirinin gerçekten düşündükleri gibi olmadıklarını açıklıyoruz. Oyunun öyküsüne kapılıyorlar ve oyunun gerçekliği olarak kabul edilmesine daha fazla bakmıyorlar. Oyunun arkasındaki prodüksiyonu görüyoruz, bunun gerçekleştiğini ve gerçek olduğunu kabul ediyoruz. Ve bu sadece onların bokunu mahvetti, çünkü onlar gerek Gerçek olmak için oyun.

Eğer kendilerine gerçeğin, sandıkları gibi olmadığını kendileri kabul ederlerse, zihinsel olarak geri alınabilirler çünkü bu gerçeklenmenin anlamlarını kaldıramazlar.

Bu yüzden, buraya gelmeyi ve bize Oyuncular Away'in hikayesinin gerçek olduğunu ve sahte bir yapıya inandıklarını doğru belirten herkese gülmediklerini anlatmayı seçtiler.

Hala gözlükleri takmayı reddediyorlar. Bu denizaltında yüzlerce gözlük var ve bir çift bile giymiyorlar.

https://timeentertainment.files.wordpress.com/2011/07/03top10movieduels.jpg?w=600

Çünkü ilk önce "Meta" seçilmedi

Yayınınızın başlığına [meta] eklerseniz, Kural 2'yi ihlal ettiği için kaldırılmaz

Kategoriler
Genel

"LeSueur, McVeigh'in isteğini reddetmesinden hemen sonra olayı FBI'ya bildirdi."

"Baş Otomobil Parçaları Ulusalları Ulusal Hot Rod Derneği Drag Motor Şampiyonası Serisi sırasında Texas Motorplex'teki etkinlikte, McVeigh bir motosiklet yarışçısı olarak poz verdi ve başlangıçta 55 ABD galonu (46 imp gal; 210 L) nitrometan davul almaya çalıştı. Toplantıda nitrometanla çalışan motosikletlerin olmamasına rağmen, NHRA rakiplerinin ehliyetine sahip olmamasına rağmen, diğer bisikletçilerin ve diğer yarışmacıların yarışmak için yakıta ihtiyaç duyduklarını iddia ettiler. Tutumlar, daha sonra başka bir temsilci olan Tim Chambers'dan üç varil satın almasına izin verildi, Chambers, tipik olarak yalnızca 1-5 galon nitrometan, bir Top Fuel Harley sürücüsü tarafından satın alınsa bile, üç varil alımını sorguladı. Sınıf o hafta sonu yargılanmadı. LeSueur, olayı derhal FBI'ya bildirdi. McVeigh’in isteğini reddettikten sonra.

https://en.wikipedia.org/wiki/Oklahoma_City_bombing

Kategoriler
Genel

Okültizme karışmak = "komplo", "illuminati üyesi olmak" ya da karanlık bir şey değildir

Birçoğunun okültizme katılmanın karanlık bir şey anlamına geldiğini düşünüyor gibi görünüyor. Orada her türlü alternatif manevi görüş vardır. Hristiyanlığın ve genel olarak İbrahimî dinin etkisi toplumumuzda azalmakta (iyi kurtuluş) ve her yerdeki sıradan insanlar farklı ruhsal görüşler benimsemiştir.

Yine de ben her zaman insanları Bohemya Kulübünde birinin fotoğrafını gönderen birini görüyorum. Lol. Asla gitmek istemediğiniz tuhaf bir partiye ya da işleve sürüklenmediniz mi? Kolejde bazı garip partiler ve toplantılara katıldığımı biliyorum, ve ofise koşmak için bağlantı kurmaya bile çalışmıyordum.

Sıradan insanlar bunu yapar. Her zaman böyle olmuştur. “Gerçek dindar Hıristiyanlar” aslında azınlıktır ve çoğu insan bu türden nefret eder ve her şeyden vazgeçmelerini ister. Birisi sadece sizden farklı ruhsal inançlara sahip olduğu ya da farklı inançlara sahip insanlarla çemberlere koşmaya istekli oldukları için “kötü illuminati komplosunun” bir üyesi değildir.

ABD masonlar tarafından kurulmuş ve özgürlükçü fikirlerinin tümü alternatif manevi inançlara dayandırılmıştır. Thomas Jefferson (yaşam boyu süren bir kölelik karşıtıydı ve kelimenin tam anlamıyla lanet olası köle ticaretini ortadan kaldıran adam, bugün "ırkçı" olarak nitelendirilse de bir eylemci oldu.

“Tanrı'nın sunağı üzerine, insanın zihnindeki her türlü zulme karşı ebedi düşmanlık üzerine yemin ettim” – Thomas Jefferson. mı o Düşündüğün adam "sana baskı yapmaya çalışıyor"?

Benzer şekilde, şu anda başka bir başlıkta tartışıldığı gibi, Nixon Bohemya Korusu'na gitti, ancak daha sonra Nixon Tapes'a ne kadar korkunç olduğunu düşündüğü tartışıldı. Öyleyse, bazı politikacılar bir sosyal klübe gittiği veya kişisel olarak sevmediğiniz bir insanla fotoğraflandığı için, onların "bazı küresel komploların bir parçası" olduğu anlamına gelmez!

Aynısı, Jeff Epstein veya Harvey Weinstein veya başka bir halk düşmanı ile fotoğraf çeken insanlar için de geçerlidir, ister Trump olsun, ister Klinikler. Her ne kadar, adalet içinde, Klinikler alem adasına ya da her neyse, 20 seyahate çıkmış, ancak bu bir yana. Mesele şu ki, "kötü biri" olan bir fotoğraf çekmek hiç de umrunda değil. Dışarı çıkarsanız ve gerçekte dünyada yaşarsanız, tehlikeli olduğunu, ahlaki açıdan isyancı, alçakgönüllü, alçakgönüllü, zorlayıcı olduğunu düşündüğünüz insanlarla etkileşime girmeye zorlandığınızı bilirsiniz. Sanırım bu konuyla biraz başa çıkıyorum, bu yüzden duracağım.

Sanırım ulaşmaya çalıştığım asıl nokta, alarmizmin bu tür bölgelerde derinlemesine gittiği. Komplolara inanıyorum, ama artık mantıklı argümanlar yapmıyorsunuz. Sen sadece karmaşık taktikler ve demagoji'sin. “Ah, bak! Sevmediğim birisiyle fotoğrafını çekti! Onu yak! Suçlu!” ya da "Ah, bak! Hristiyanlığım aleyhine işleyen manevi bir görüşü var! Suçlu! Onu yak!". Artık ciddiye almak yaşlandı ve zorlaştı, IDK, sadece iki kuruş.