Kategoriler
Genel

Hızlı ağın sahibi kim?

Geçenlerde Swift bankacılık ağının aslında Federal Rezerv gibi kar amacı gütmeyen bir şirket için özel olduğunu öğrendim. “SWIFT, üye mali kurumlarına ait Belçika kanunları çerçevesinde kooperatif bir topluluktur”, google’ın temelde “bankacıların sahip olduğu” anlamına geldiğini gösterir. Burada Swift'e giren var mı?

Kategoriler
Genel

Kokain IG'yi arttırıyor.

Instagram hesabını fark eden başka biri kokain sesini serinletiyor gibi görünüyor? Bana göre bariz kokain tanıtımı gibi görünüyor. Bunu fark eden başka biri var mı merak ettim.

Kokain, eforu "eğilimi" nedeniyle, sahip olunan güçler sayesinde eroin kadar popüler hale gelirse şaşırmam.

Bunu gören başka biri var mı yoksa ben delirdim mi?

Kategoriler
Genel

Bu denizaltının nasıl bu kadar politik hale geldiğini anlamaya çalıştım ama şimdi anlıyorum. Bu forumdaki politik söylem yeni komplo teorisidir.

Seçilmiş bir cumhurbaşkanı görevden alınacak bir cumhurbaşkanını görevden almak için bir gündemde bulunduğunuz MSM'ye ve hükümet yetkililerinin eylemlerini örtbas etmek için yürüttüğü çabalara rağmen … bir komplo var.

Bu muhtemelen cehenneme indirilecek ancak bu forumun şu anki durumunun Amerikan / Küresel politika etrafında dönmesinin nedeni budur.

Herkes seninle aynı alkol yardımcısı içmiyor. Saygı duy.

Kategoriler
Genel

Vatanseverlik veya GOP Whoring Bu Alt Ait Değildir

Masonlar tarafından kurulan Amerika, kendileri tarafından yönetilen savaşçılar, derin devlet ve diğer gölgeli saçmalıklar

2016'dan önce, komplo gönderileri devletin siyonizmi, siyonizmi, hükümetin insanları susturmaya ya da yanlış bayrakları atmaya çalıştığı hakkındaydı.

Sonra Amerika’nın nasıl savunucusu ya da özgürlüğü olduğu, İsrail’in nasıl kendisini ya da hasbaraları koruduğu, islamafobik-çok sağ saçmalıklara dönüşüyor.

Siyonist evangelist kilise komploya katıldığında, her şey vatansever saçmalığa döndü

Kategoriler
Genel

Jared Kushner

Bu yazıya kendimden biraz arka plan ile başlayacağım. Hristiyan olarak büyüdüm ve 15 yıl boyunca Lutheran okullarına gittim. "Deccal" kavramı ve gündemi hakkında derinlemesine eğitim aldım. Bana öğretildiğim Lutheran öğretilerinin ikiyüzlülüğü ile hayal kırıklığına uğradım ve şimdi dini inancın agnostik tarafına oturdum.

Jared Kushner şu anda Filistin ile İsrail arasında bir "barış planı" görüşüyor. Bu hiçbir yerden çıkmayan (varlıklı bir aileden daha az olmayan) ve bir gecede görünüşte büyük güce yükselen bir adam. Kushner'ın ciddiyetini anlayacak kadar vahiy olduğunu iki durumlu bir çözüm için zorlamaya devam ettiğimi biliyorum. Benim agnostisizmim bu adamın içsel yükselişiyle sorgulanıyor. İsrail'de Jared Kushner'i Mesih olarak ilan eden Yahudiler var.

Barack Obama'yı Deccal olarak belirleyen pek çok kişi var ama ben Jared Kushner'in daha muhtemel bir aday olduğuna inanıyorum. Ayrıca Trump, Yahudiliğin bir dinin tepesinde ulusal bir kimlik haline gelmesine ilişkin bir emir aldığını ancak beni daha fazla ilgilendirdiğini söyledi.

Bu yazı antisemitizm ile ilgili değil, ancak niyetim İncil gerçek ise gerçekten zor bir soru sormak. Benim agnostik kıçım Jared Kushner ile Vahiy karşıtı deccal arasındaki paralellikler görüyor.

Sizce komplo nedir? Bir fikir farklılığını memnuniyetle kabul ediyorum ve bakış açınızı duymak isterim.