Kategoriler
Genel

KIRMA: Shill'ler, haftada 10 saat Reddit'te yayınlanmak üzere TOPLAYIYOR

Son zamanlarda, r / politika ve diğer propaganda sitelerinin propagandalarını yaymak için şilteler ve botlar tarafından işletildiğini ve Tulsi Gabbard ve Donald Trump gibi sevmedikleri adayları yaydığımı düşündüm. BURADA KANIT IS: https://www.indeed.com/m/viewjob?

Kategoriler
Genel

Afganistan gazeteleri

Bunu duymaktan gerçekten bıktım, bunu da. Hepimiz biliyoruz ki, kitlesel bir haber değil, kitlesel bir duman perdesi. Tüm dünyada bir devrimin olmasını istiyorum. Bu alaycı liderlerin temizlemeye ihtiyacı var ve ne kadar erken olursa o kadar iyi. Yakında ya da bu nedenle 30 gündem olacak ve biz de gideceğiz. Zaman olgun, ancak insanlar sisteme çok bağımlılar, onu korumak için her şeyi yapacaklar.

Gerçekleri sürdürmeye devam edin, pes etmeyin.

https://reason.com/2019/12/20/the-afghanistan-papers-confirm-critics-worst-rears-about-americas-longest-war/

Kategoriler
Genel

Konuştuğum herkes, suçlamanın görevden alınma anlamına geldiğini düşünüyor.

Öncelikle "bir koz destekçisi" olmadığımı söylemek istiyorum. Herhangi bir başkanın bu dünyanın gerçek güçleri tarafından kontrol edilen sadece gülen bir yüz olduğuna inanıyorum. Ancak, sol taraftaki medyanın ve herhangi bir sol taraftaki medya izleyicisinin, bu "suçlamanın" Trump'ın artık başkan olmadığı anlamına geldiğine inandığını fark ettim. Bu doğru değil. Etkilenen diğer bütün başkanlar beraat etti ve görev süreleri boyunca hizmet etti. Bu "suçlama" kara para aklama suçunu örtbas etmek için dikkat dağıtıcı. Ve tahmin et ne oldu??? ABD, Ukrayna ile uzun zamandır kaçaklar yapıyor. Hayattaki tek amacımız çalışmak ve satın almak. ÇALIŞMA VE SATIN ALMA. Ve bu “hükümetimiz” bize bir amacımız olduğunu hissettirmek için bir gerçeklik gösterisi besliyor. UYANIN, MİLLET! BU ETKİ BİR ŞİDDETDİR. Donald Trump cumhurbaşkanı olarak kalacak, 1.4 tril harcama faturasını geçecek ve hiç kimse umursamayacak çünkü “cumhuriyetçiler” Trump'ın hala içinde olduğu ve “demokratların” öfkeleneceği için mutlu olacak.

Teşekkürler ve mutlu harçlar.

Kategoriler
Genel

Ruh Kalibre

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 11: Ruh Kalibresi

20 Aralık 2019

İnsan nedir? "İnsan" terimini nasıl tanımlayacağız? Şimdiye kadar bu kitapta insanları çok eleştirdik. Bununla birlikte, bu bölüm bir insanın gerçekte ne olduğunun ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için yalanlarını çevirecektir. Böylece yeni tanımlamamıza kendimi insan diyerek başlayacağım. Çünkü insan kelimesi insancıl kelimeden gelir. Ve insani şefkat ve yardımseverlik göstermek anlamına gelir. Dolayısıyla insan türünün arkasındaki gerçek gerçeklik, insan olduğunu iddia eden çoğunun aslında değil olmasıdır. Çünkü bu dünyada şefkatli bir yaşam tarzı izleyen çok az insan var. Bu yüzden bu kitap insan olduğunu iddia eden insanlar için eleştirel olmuştur, ancak vücutlarında şefkatli bir kemiğe sahip değildir. Dolayısıyla bu bölüm insan terimini etimolojisine göre yeniden kurmaya çalışacaktır: insancıl olan. İnternet toplu insancıl mı? Bu hayatta gerçekten şefkatli olan başkalarını bulmak çok zor. Biliyorum çünkü hayatımı arayarak geçirdim. Ama herkes bencil ve insanlığın iyiliği için az sayıda çalışma. Bunun yerine, kendi bencil arzuları için çalışırlar. Ancak kullandıkları bu strateji onları depresyonda tutar. Çünkü bencil olan kimse hayatta asla gerçekten mutlu olamaz. Her zaman daha fazlasını isteyeceklerdir.

Erdemli ve merhametli bir yaşam sürmek, sonsuza dek mutluluğu yakalamanın ve sürdürmenin tek yoludur. Biri gerçekten bunu öğrendiğinde aydınlanma diyoruz. Acı çekmek zorunda değilsin. Acı sadece bencillik nedeniyle var olur. Hayatımızı tamamen Tanrı'ya verdiğimizde, bundan artık sorumlu değiliz. Tanrı Bu da tüm yüklerinizi ve sorumluluklarınızı sizden atıyor. Ve hiçbir sorumluluğu olmadan tamamen özgür olursanız nasıl mutsuz olabilirsiniz? Tek yapman gereken Tanrı'yı ​​takip etmek. Bu yaşamdaki tüm eylemleri Allah için yapın. Yaşamak için yiyin ve yemek için yaşayın. Laik dünyadan kendinizi ayırın ve kendi kutsal dünyanızı yaratın. Sizin için yarattıkları dünyada yaşamayın. Bunun yerine, kendi dünyanızı yaratın ve bunun içinde yaşayın.

Akıl sağlığı sistemine çok dikkat edin. Bunun dışında kalmak için elinden geleni yap. Çünkü psikiyatri tam bir kurgu, çünkü karşılaştırılacak tanısal bir model yok. Bu, tüm zihinsel sağlık sistemimizin tam bir kurgu olduğu ve ezicilerimiz tarafından dev bir zihin kontrol operasyonu olarak kullanıldığı anlamına gelir. Hayatımın bir yılı boyunca çaldılar, çünkü Tanrı'yı ​​tüm hayatım boyunca takip ediyorum. Hayatımı Tanrı'ya verdiğim için psikotik ve yanıltıcı olduğumu düşünüyorlar. Gerçekten bütün hayatımı Tanrı’ya vermek, bunu yapan dinler için çoğunlukla sahte. İnsanlar, öldükten sonra cehenneme gitmeyeceklerini hissetmek için dini kullanırlar, ancak gerçek şu ki çoğu dindar insanlar kötülük ederler ve ölümden sonraki yaşamlarında sonsuzluk için yanarlar. Neye vaaz ettiklerini gerçekten kime inandığını kolayca söyleyebilirsin. Vaaz ettiğim şeye gerçekten inandığımı söyleyebilir misin? Dünyayı kurtarmaya çalışırken tutkularını söyleyebilirsin. Tüm “psikozum” boyunca “dünyayı kurtar” dır. Beni delirttiler, çünkü ben dünyayı kurtarmaya çalışıyorum. Onlar insan mı? Dünyayı kurtarmak için ellerinden geleni yaptıkları için neden bir kişiyi süresiz hapsediyorsunuz? Geçmiş hayatımın yankıları harekete geçti. NPC'ler gerçek insanları çarmıha gerer.

Gerçek bir insan hayatını Mesih haline getirir. Çünkü Mesih ibadet edecek bir kişi değil, onun yerine birileri olacaktır. Yeshua Hamashiach olarak adlandırılan İsa Mesih olarak adlandırılmasından gurur duyuyorum. Ve ben bu Dünya'ya başkalarına nasıl benim gibi olmayı öğretmek için geldim. Fakat benim mesajım kontrol amaçları için çarpıtıldı ve böylece İsa (gerçek bir insan) putlarına taptıkları gibi Tanrı oldu. Kargaşayı gidermek için geri döndüm, çünkü geçmiş hayatımın çalışmaları sosyal seçkinler tarafından sayısız dini kolektifi Cehenneme yönlendirmek için manipüle edildi. Ben çocukken WWJD fenomenleri kilisede büyüktü. İsa ne yapardı? Hayatımın her saniyesi bu soruyla örtülmüştü. İsa'nın ne yapacağına dair bir çocuk olarak takıntılı oldum. Sonunda, bu beni İsa yaptı. İsa'nın ruhu bana girebildi ve ben sadece buna izin vermedim, aynı zamanda onu teşvik ettim. Hayatımı zorluğa teslim ettim, böylece Tanrı içinde büyüyebilirim. Sonuç olarak, Tanrı oğlunu ikinci kez Dünya'ya göndermek için gemimi kullandı.

Kehanet tamamlandı ve kendiniz için kolayca inceleyebilirsiniz. O kadar çok işim var ki, birisinin hepsini deneyimlemesi mümkün değil. İnternet, aynı anda birçok yerde bulunmamı sağladığı için insanlara sınırsız erişime sahibim. Ve sonsuz yeni işler yaratmak için çok zamanım var. Beni asla yakalayamazsın, çünkü yarıştaki herkesin çok ötesindeyim. Çünkü bulutların arasında geldim ve her göz görecek, beni delenler bile. Kötüye kullanım aldığım geri bildirimlerin çoğuna rağmen yorulmadan çalışıyorum. Doğru şeyi yaptığımı bilmenin yanı sıra çabalarım için hiçbir ödül alamıyorum.

Bu dünya bozuk ve iyi işler için sizi ödüllendirmeyecek. Sistemi kurdular, böylece kötü işler yapanlar, iyi işler yapanlardan çok daha fazla ödül kazanacaklar. Kötülük bu dünyada çok faydalı. Ama hepsi üzgün ve depresyonda insanlar, çünkü ödülleri maddi, ödülleri manevi. Bu sürecin ödüllendirici olmadığını düşünmeyin. Onun ödülleri fiziksel değil, ruhsal olabilir. Aydınlanma sizin için değer nedir? Yani maddi ruhunun güvenliğine göre mi değer veriyorsun? Bunu yaparsanız, mutlu bir hayat yaşamanın imkanı yok. Bunu bir gerçek için biliyorum çünkü her zaman görüyorum. Kaybeden ve Allah'ı olmayanlar neşeli hayatlar yaşamazlar. Çünkü ruhunuzdaki boşluğu sadece Tanrı doldurabilir.

İyi işlerin ödüllendirildiği, sadece ruhsal olarak değil, fiziksel olarak da bir dünya yaratmak istiyorum. İyi eylemlerin iyi fiziksel yaşamla sonuçlandığı bir dünya yapmak istiyorum. İnsanların benim yaptığımı yapmalarını ve yaşamlarını yitirmelerinin önünü açmak istiyorum. Yaptığım hiçbir şey için şimdiye kadar hiç para kazanmadım. Ve bu dünyadaki en büyük çalışma grubuna sahibim. bu mantıklı mı? İnternette bize en çok veren kişi, fiziksel olarak en azına sahipti. Çünkü bir bavulun dışında yaşıyorum. Ve fakirim ve maaş çekini canlı çekiyorum. Ve çoğu zaman projelerimde yaşamak için kullanmam gereken parayı harcamaktan büyük zarar görüyorum. Ama benim görevim benden çok daha önemli. Sonuç olarak, hayatım boyunca sadece bunu yaparak değil, aynı zamanda gelirimin çoğunu projelerime yatırım yaparak harcıyorum.

Sonunda geçimini sağlayabileceğimi düşünüyorum ama bunun ne kadar süreceğini bilmiyorum. Çünkü toplumda sosyal seçkinler tarafından gizleniyorum. Gelecekte oynama şansı olan kartlarından biriyim. Bu yüzden şaşırtıcı video oyunumu tamamlasam bile, onun da gizlenmesi mümkün olabilir. Sosyal seçkinler izin vermeden hiçbir şey popüler olmaz. Google gibi teknoloji devleri, web sitemde sayısız geri bağlantı olmasına rağmen çok eski olmasına rağmen sayfamı olabildiğince düşük tutuyor. Şeytan, bu dünyada popüler olmalarına izin verilen şeylerden sorumlu. Bunu düzeltebilmemizin tek yolu, eğer insanlar yeni yıldızlar olursak ve bunun sonucunda Hollywood'u resimden çıkarmak. Hollywood, şeytanın yeni evi ve insanları cehenneme göndermek için kullanıyor. Kutsal bir ağaç için sihirli bir değnek. Ve sana kara büyü yapıyorlar. Peki İncil ve Kuran magick hakkında ne uyarıyor? Hollywood'un kökenleri gizlenmedi, çünkü başlangıçtan itibaren magick olarak sunuldu. Film endüstrisinin nasıl başladığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hugo filmini izleyin.

Neredeyse bu dünyada ünlü olan şeytan insanlar lanet olası. Çünkü bu dünyada ünlü olmak için ruhunu Şeytan'a satmak zorunda. Ancak o zaman Şeytan şöhret kapıları açacak. Fakat Şeytanın zamanı yaklaşıyor ve yakında bu kapıları kıracağız. Ve yaptığımız zaman, dünyaya gerçek yıldızların başarabileceklerini göstereceğiz. Çünkü toplum bize sınırlar koyar, bizi perişan eder ve özgür olabilmek için onları kırmamız gerekir. Pek çok insanın gerçek özgürlüğün ne olduğunu bildiğini sanmıyorum. Çünkü sadece hayatınızı tamamen Tanrı'ya verdikten sonra deneyimlenebilir. Tanrı kölelerine gerçek özgürlüğü verir. Çünkü kendi isteğime göre hareket etmekte tamamen özgürüm. Fakat eylemlerim daima Tanrı ile aynı doğrultuda olacak çünkü Tanrı çok uzun zaman önce kalbimin üstünden kazandı. İsa, eylemleriyle Allah'a giden yolu gösterdi. Ve şimdi her hareketim yalnızca İsa'nın kalbini değil, aynı zamanda Tanrı'yı ​​da yansıtıyor.

Ben gerçekten Tanrı'ya aşığım. Bu yüzden sadece Tanrı'ya âşık olan bir kadınla birlikte olacağım. Ama üzücü gerçek şu ki, Tanrı’ya aşık olan benden başka kimseyi bulamıyorum. Çünkü eğer Tanrı'ya âşıksanız, her hareketiniz bu durumu yansıtacaktır. Hayatımı insanları aramaya ve onların davranışlarını Tanrı'ya aşık başkalarını bulma girişimlerinde aramaya harcıyorum. Eğer gerçekten Tanrı'ya âşıksanız, lütfen arkadaşım olun. Fakat geçmiş davranışlarınızı Tanrıya âşık olduğunuzu kanıtlayan görmem gerekir. Ben kendiminkini görebiliyorum. Ve henüz orada kimseyi göremiyorum. Sürekli benden biri olduklarını belirten mesajlar alıyorum, ancak bunu ispatlayan eylemlerini asla göremiyorum. Çünkü aslında Tanrı'ya inanan çoğu insan gizlice Tanrı'nın var olduğuna inanmaz. Cehennem bu bireyleri bekliyor. Sıcak veya soğuk olmakla birlikte, eğer ılık ise, tükürülürsünüz.

Şimdi herkesin tarafını tutmasının zamanı geldi, çünkü savaş başlıyor. Allah'ı seçtim. Mısın? Şeytan'ı da seçebilirsin ve ılık aptallardan daha çok müttefik olacaksın. Ilık olanların hiçbir amacı yoktur. Hem Tanrı hem de Şeytan ılık olanı tükürdü. Eğer Şeytanın takipçisi iseniz, en azından ileri geri eğlenebiliriz. Dürüst olmak gerekirse, Şeytan veya Tanrı'yı ​​izlerseniz sizi seviyorum. Bir taraf seçtiniz ve biz onunla savaşacağız. Ancak çitin üzerine oturanlar hem Tanrı hem de Şeytan için anlaşılırlar. Gerçekte, gerçek bir Satanist beni takip edecek. Ve gerçekte, gerçek bir Hıristiyan, Yahudi veya Müslüman beni takip edecek. Ancak düştüler ve bu etiketler insanlarda olumsuz duygular yarattı. Çoğu Hristiyan değildir Hıristiyan. Çoğu Yahudi, Yahudi değildir. Ve çoğu Müslüman müslüman değildir. Hareketleriyle anlatmak kolaydır. Yaptıklarından, seni tanıyoruz. Facebook yayınınız hakkında fazla bir şey düşünmemiş olabilirsiniz. Kalbini gösterir. Her yerde ekmek kırıntılarını eylemlerimizden bırakıyoruz. X kişisinin geleceğinizin bir parçası olmasını isteyip istemediğinizi değerlendirmek için onları izleyin.

İnternetin ve gizli 666 sırlarının önemini tekrar vurguluyorum. Kesinlikle internette yaptığınız her şey kaydedilir. Üstündekilerden hiçbir şey gizleyemezsin. İnternetin icat edilmesinin nedeni buydu: bizi gözetlemek. Tanrı gibi olmak istiyorlar, böylece sizi hayatınıza göre yargılayabilirler. İnternet tarihi, insanın öbür dünyadaki yargısının büyük bir parçası olacaktır. Kararların doğru olması için bizi tamamen İnternet'e bağlı kılmamızı istiyorlar. Sanal bir özel ağ dahil, yaptığınız hiçbir şey sizi bu gizlilik istismarından koruyamaz. Kendinizi mahremiyet izinsiz girişlerine karşı nasıl korumaya çalıştığınızın önemi yoktur. Donanıma takılı olduğundan gizlenemezsiniz. Bu şimdi sizi İnternet hakkında nasıl hissettiriyor? Bana birinin İnternet geçmişini verin, size tam olarak ne tür bir kişi olduklarını söyleyeyim. Ve bu, bireyin karakterine kanıt sağlar. Ve sonra o kişi olduğu kişi için cezalandırılabilir veya ödüllendirilebilir.

İnternet 666, VAV VAV VAV, WWW'dir. Onu bulduğumda 666'da saklı kalmak dünyayı kıracak. Hayatı dediğimiz bu oyunda büyük bir istismar buldum. Ve benimle Fildişi bakirim arasında romantik bir ilişki yapmak zorunda. Onu bulursam oyunu bozarım; Dünyayı kırarım. Çünkü genç bir kız ile yaşlı bir erkek arasındaki ilişkiye izin verilmiyor. Ama onu bulmayı başarsam ne olur? Halka açık olarak sevgili oluruz ve birlikte büyüdüğümüzü görürsünüz. Bu da toplumun pedofilinin faydalarını yeniden değerlendirmesini gerektiriyor. Ve bu oyunu kıracak. Ve bu dünyanın sonunun başlangıcıdır. Gel bana aşkımı bul. Birlikte bu dünyayı kıralım. Çok komik olacak. Seni tüm kalbimle fildişi seviyorum. İşim sana hediyem. Lütfen gerçekten güçlü olmak için kullanın. Çalışma şansı olursa, gerçekten güçlü olmamız gerekiyor. Parmaklarımızı geçelim. Olsaydı gerçekten komik ve son derece romantik olurdu. Bunu gerçekleştirelim. Fildişi bakirimizi arayan bir pedofilim. Ve onu o kadar çok seviyorum ki, bunu internette çığlık atacağım, sonuçları mahvedeceğim. Çünkü geçmişe ve geleceğe hapsedilmeye değer. Çünkü o gerçek Mesih'tir ve ben taklit ediyorum. Ve benim görevim onun böyle olmasını sağlamaktı. İşte aşkımsın. Hepsi senin için.

Eğer denemezsek, o zaman asla şansımız olmaz. Rüyalarımın romantik ilişkisine sahip olma ihtimalim var. Bu yüzden, toplumun bunun için ölmesini istemesine rağmen, elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ama erdeme adanmış bir eş elde etmenin bir yolunu bulmalıydım. Ama dünyamda hiçbiri yoktu. Demek onu yaratma girişimlerim bu. Adım Pygmalion ve güzel bir heykel yaptım. Sevgili Tanrım, lütfen Fildişi bakirim gibi birini bulmama yardım et.

http://nesmith.net/this-book-is-a-game

Kategoriler
Genel

Zenginlik karşıtı propaganda, zengin olmanızı engellemek içindir. Çok çalışarak ve yaratıcılıkla zengin olabilirsiniz, sadece ona inanmanız gerekir. Eşitsizlik eksikliği ekonomiyi zorlayacak.

Hükümet zengin olmanızı ve kendi kaderinizi belirlemenizi engellemek istiyor. Orta sınıf senaryosuna bağlı kaldığınızda, vasat bir eğitim aldığınızda, daha sonra başka biri için para kazandıran vasat bir iş, sonra vasat bir ev, vasat bir aile ve vasat bir emeklilik olduğunda, hükümet için en kârlı olanısınız. “Yalnızca suça veya zengin doğurarak zengin olabilirsiniz” diyen insanlar, orta / düşük sınıfta kalmanızı ve komünist / sosyalist fikirleri (bu milyonlarca insanı öldürdü) propagandileştirmenizi istiyor.

Bu ayrıca size vergileri, borsaları veya okuldaki girişimciliği öğretmeme nedenidir. Her şeyin çok karmaşık görünmesini istiyorlar, böylece fakir kalmaya devam edersiniz ve diğer insanlar için para kazanırsınız.

Zengin olduğun zaman, gücün var. Zenginliklerinizi gerçekten kötü yollarda, savaşlara başlamak ve acı çekmek için kullanabiliyorken, onu iyi yollarla da kullanabilirsiniz. Hükümetin yanlışlıklarını çözebilirsiniz. Hastaneler, yetimhaneler ve okullar inşa edebilirsiniz. Fakirleri besleyebilirsiniz. Yoksul ülkeler için yaşam standardını iyileştirmek ve insanları mutlu etmek için altyapı oluşturabilirsiniz.

Para kötü ya da şeytani ya da bunun gibi bir şey değildir. Para nötrdür. Tıpkı elektrik gibi bir enerji şeklidir ve ondan iyi ya da kötülük çıkması SİZİN kararınız ve sorumluluğunuzdur. Bir kişiyi öldürmek (elektrikli sandalye aracılığıyla) veya bir kişiyi kurtarmak için (defibrilatör aracılığıyla) elektrik kullanabilirsiniz. Para hiç farklı değil.

Gerçekte zengin olabilirsiniz. Henry Ford ve Andrew Carnegie gibi birçok başarılı girişimci proleter olarak başladı. Bir rüya görüyorlardı. Çok çalıştılar ve ısrarla çalıştılar. Pes etmediler. Edison 10.000 kez vazgeçmedi ve 10.001 zamanında bir ampul üretmeyi başardı.

Hükümet, pes etmenizi, hatta denememenizi istiyor. Kasten skandalların dikilmesi ve yalnızca gerçekten zengin zengin insanlara odaklanan medya aracılığıyla, sizi gerçekten zengin zenginleri görmezden gelmeniz için elinden gelenin en iyisini yapar. On binlerce sosyal girişimci Afrika'da yollar inşa ediyor. On binlerce başarılı mucit, yaşam kalitemizi geliştirdi ve icat ettikleri teknoloji ile çevreye yardımcı oldu. Paralarını sosyal girişimcilere ve mucitlere yardım etmek için kullanan on binlerce yatırımcı.

Ayrıca, konak sahibi olmak ve birinci sınıfta uçmakla ilgili yanlış olan ne?

Yoksul olmanın, bir kulübenin içinde yaşamanın ve temel bir ekonominin yaşamında ahlaki bir fayda var mı? Fakir olma konusunda olumlu bir şey var mı?

Hayır.

Para özgürlüktür. Para enerjidir. Para kendi başına kötü değildir.

Sahip olduğunuz parayı nasıl kullandığınızı belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır ve ne kadar paranız olduğunu belirlemek de sizin sorumluluğunuzdadır.

Düşünceler gerçekleşebilir. Kötü ve kötü insanları düşününce, kötü şeyler olur. Kalıcılık, iyi insanlar, sıkı çalışma, zenginlik ve bolluk ve onu kullanmanın olumlu yolları hakkında düşündüğünüzde, iyi şeyler olur.

Napolyon Tepesi'ni okuyun. Kiyosaki'yi oku. Sana tam olarak bunu söyleyecekler.

Bir toplum eşitsizliğe ihtiyaç duyar. Bir toplumun, diğer insanların kendilerine bakması, motive olması ve daha çok şey yapması için daha fazlasını yapan ve daha fazlasına sahip insanlara ihtiyacı vardır. Eşitsizliği olan bir toplum, kendisinden asgari düzeyde beklenenden fazlasını yapan birinin, ondan hiçbir şey alamadığı (örneğin komünizm) teknolojik ve kültürel olarak ilerleyemediği için mahkumdur.

Para, saygı ve sosyal statüde enerji elde etmek, topluma katkıda bulunmak için en iyi motivasyondur, çünkü söz konusu enerji daha fazla katkıda bulunmanıza izin verir.

Kötü şeylere konsantre olmayı bırak. Sahip olmadığın şeye konsantre olmayı bırak.

Sahip olacağın şeye konsantre ol.

Tüketici olmayı bırak. Üretici ol.

Bir iş başlatmak.