Kategoriler
Genel

Sahte Trump karşıtı Facebook hesaplarının raporları var mı?

Son birkaç gün içinde binlerce sahte Trump yanlısı hesap ve şu anda nasıl yasaklandıklarına dair raporlar görmeye devam ediyorum ama bana sorarsanız biraz tek taraflı görünen sahte anti-Trump hesapları hakkında kesinlikle hiçbir şey duymadım. Şahsen ben bu hesaplardan en az birkaçını işleten birkaç kişiyi tanıyorum ve onların boklarını bildiklerini biliyorum çünkü onların "çorap hesabı" gibi terimler kullandıklarını duydum. baktı. Elbette liberal medyamız "turuncu adam kötü" gündemini zorlamak istiyor, bu yüzden hikayenin karşı tarafını göreceğimizden şüpheliyim. Başkanlık pozisyonu kimin imo'da olduğu fark etmeksizin bir kukla pozisyonudur, bu yüzden Trump'ı gerçekten savunmuyorum ama sadece medyadaki sürekli önyargılara dikkat çekmek istedim. Trump hakkında konuşma hayranı değilim çünkü kötü tanıtım hiçbir tanıtımdan daha iyidir, ancak sarkaç her iki yönde de sallanmalıdır.

Kategoriler
Genel

Google'da Illuminati Kart Oyunu Arama – garip bir belge

Karşı karşıya geldi:

https://www.cia.gov/library/abbottabad-compound/06/0656E0017C5A226C916B973129795A83_Smoking.Gun.Proof.-.Illuminati.Planned.to.Bring.Down.Our.Culture..3.of.5.pdf

Bu garip belgenin neden sitelerinde olduğunu biliyor musunuz? Bunun sadece böyle olmadığını biliyorum, ama gerçek f?

… simesky tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Hashtag Sayacı "QANON" u En Popüler Hashtaglerden biri olarak gösterir. Neden hiç eğilmiyor?

Son zamanlarda #qanon hashtag'inin kaç kez tweetlendiğini merak ettim.

Twitter gerçek hashtag sayılarını bulmayı kolaylaştırmıyor, ancak bazı fikirler sunan birkaç web sitesi buldum.

Örneğin, bu site: https://ritetag.com/ #Hashtag öğesinin kaç kez göründüğüne ilişkin bir sayı sayısını aramanıza ve görmenize olanak tanır.

#QANON'u aradığımda buldum:

Zaman aralıklarından emin değilim, ama örneğin qanon sayılarını diğer birkaç hasta ile karşılaştırdım:

Ayrıca, örneğin, bugün / şu anda Twitter'ın EĞİLİM listesinden:

Herkes başka iyi hashtag izleme araçları (ücretsiz) var mı?

Ayrıca bu siteyi% s ile buldu ancak daha fazla veri görmek için ödeme yapmanız gerekiyor: https://hashtagify.me/hashtag/qanon

Son olarak, "#qanon" tweet'lerini gerçek zamanlı olarak burada izleyebilirsiniz: https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=news&q=%23qanon&src=typd Sürekli ve genellikle saatte 100'den fazla gelirler.

Kategoriler
Genel

Trump yanlış bir şey yapmadı! Koyun için bir meydan okuma.

Trump'ın neden ABD'yi istihbarat aygıtlarını Ukrayna'yı araştırmak için kullanmadığını ve bunun yerine güvenilir arkadaşı ve avukatı Rudy Giuliani'yi yolladığını açıklayacağım.

Bunu yapmak için, usulüne uygun seçilmiş bir cumhurbaşkanını çıkarmak için darbenin başlangıcına kadar geri dönmeliyiz.

Trump'ın ilk olarak Rusya ile çalışmakla suçlanmasının nedeni, Rusların DNC sunucularını hacklemesiyle ilgili yaptığı bir şakaydı. DNC sunucusu “hacklendikten” sonra, DNC sunucuyu kanıt için araştırmak üzere Crownstrike adında özel bir şirket kiraladı. (Hatırlayın, Başkan Trump'ın Başkan Zelensky ile yaptığı telefon görüşmesinde ele aldığı şeylerden biri Crowdstrike idi.) Crowdstrike daha sonra FBI'a Rusya'nın sunucuyu hacklediğini keşfettiklerini söyledi. FBI sunucuyu hiç görmedi. Sadece DNC tarafından işe alınan özel bir şirketin sözünü alıyorlar. Şiddet Rusya tarafından saldırıya uğratılmamışsa, Trump'a karşı iddiaların yanlış olduğu kanıtlanmıştır. Seçim sırasında bunun olması nedeniyle Crowdstrike'ın bulgularının DNC ve Clinton kampanyasına nasıl fayda sağlayacağını görebilirsiniz. FBI'ın konuyu kendileri araştırmakla ilgisi yoktu. Neden?

Şimdi FBI ve CIA'nın FISC'ye yalan söylemekten nasıl sorumlu olduklarını açıklayacağım. Bu önemlidir, çünkü bu ajansların üstünde hileli bir unsur olduğunu kanıtlar.

DNC ve Clinton Kampanyası, 2016 baharının sonlarında muhalif bir araştırma şirketi olan FusionGPS ile sözleşme imzaladı. 2016 yılının Haziran ayında FusionGPS, Trump üzerine muhalefet araştırması toplamak için Christopher Steele adında bir İngiliz casusu tuttu. Bu tamamen yasal. Steele daha sonra bir Rus temasıyla tanıştı ve rezil müstehcen dosyayı yarattı. Steele daha sonra onlara dosya vermek için FBI ve CIA ile bir araya geldi. FBI, Trump kampanyasıyla ilişkili Amerikan vatandaşlarını gözetlemek için bir FISA emri almak için kullanmak istedi. Önce dosyayı doğrulamak zorundaydılar. Steele'nin birlikte çalıştığı Rus ajanla temasa geçtiler. FBI'a Steele'nin kendisine verdiği bilgileri yalanladığını ve yanlış tanıttığını ve hepsinin sahte olmasa bile çoğunun sahte olduğunu söyledi. Bu noktada ölü bir ördekti. CIA, 2016 seçimi sırasında doğrulanmamış müstehcen dosyayı Buzzfeed'e sızdırdı. FBI sırayla Buzzfeed'i dosyalarının FISA uygulamalarında kullanılmasını haklı çıkarmak için ikinci bir kaynak olarak kullandı. Horowitz, dosyanın merkezi parça olduğunu ifade etmişti. O olmasaydı varantlar onaylanmazdı. Bu, FBI'ın Trump kampanyasında casusluk yapmasını resmen başlattı. FISA istismarıyla uğraşan aynı kişilerin, Hillary Clinton soruşturmasında “Orta Vadeli İnceleme” ile aynı kişiler olduğunu belirtmek gerekir.

Michael Horowitz OIG raporunu Kongreye sundu. İçinde 17 farklı önemli hata örneği buldu. Kazı kanıtlarını hariç tutmaktan FISA uygulamalarındaki kanıtları tahrif etmeye kadar değişen şeyler. Raporunda bir sonuca varmadı, ancak “ona dokunan hiç kimse herhangi bir şeyden çıkarıldı” dedi. AG Barr ve Durham tanıtımı, soruşturmanın öngörülmediğine inandıklarını belirtti. John Durham tarafından çok daha geniş bir alanda konuştuğumuz için, tüm bu yolsuzluk da araştırılıyor. AG Bill Barr'ın ceza soruşturmasında neler olup bittiğini açıklayan bir videosu. https://youtu.be/Jt2LMYIzN1M

Gördüğünüz gibi, Cumhurbaşkanı'nı görevden almak için açık bir girişim var ve FBI, CIA ve FISC'deki en üst kademelerden geliyor. Aynı kurumlardan, tüm bunların DNC sunucusuyla başladığı Ukrayna'yı araştırmasını istemek Trump'a aptalca gelecektir. Unutmayın, FBI sunucuyu hiç görmedi ve asla istemedi. Ortalama bir kişi bunun farkında değil. Bildiğimiz kadarıyla, e-postalar Çin tarafından saldırıya uğramış veya hatta sızdırılmış olabilir. Bu Rus Sahtekarlığını yok eder.

Sızan müstehcen dosyanın Trumps'ın seçimi kazanma şansını mahvedeceğini düşünüyorlardı. Medyadaki ortak komplocuları da bunu düşündüler. Trump zaten tüm sahte bir seçim kazandı. “Sigorta poliçesi” devreye giriyor.

Robert Mueller başkanlığındaki özel avukatın Rus kolektifliğinin suçlanmasını araştırdılar. Davadaki tüm kanıtlar FISA istismarcıları / Hillary müfettişleri tarafından üretildi. Bu iki yıldan fazla sürer. Sonunda, Mueller hiçbir gizli anlaşma kanıtı bulamadı. Soruşturulacak açık bir suç olmadıkça, özel bir danışmanın oluşturulmasına bile izin verilmez. Gizli anlaşma bir suç bile değildir. Mueller'in oturmuş bir cumhurbaşkanını, liberalleri hiçbir şeyin burger olmayan bir şeyle açık bir şekilde meşgul etme girişimi olduğunu gösterememesinden kaynaklanan bahanesi. Asla özel avukatlık tarihinde hiç kimseyi temize çıkarmak savcının işi değildi. Ya suçlu buluyorlar ya da bulmuyorlar.

Şimdi yeni bir saldırıya ihtiyaçları vardı. Ünlü telefon görüşmesi burada devreye giriyor.

Darbe girişiminin başlamasından üç buçuk yıl sonra, bir düdük üfleyicisi (iddiaya göre Eric Ciaramella) Cumhurbaşkanı Trump ile Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelensky arasındaki bir telefon görüşmesiyle büyük endişeleri olduğunu iddia ediyor. Medya spekülasyon yaptı. Adam Schiff yanlış beyanda bulundu. Suçlama palyaço gösterisi başlar.

Donald Trump'ın Ukrayna ile yaptığı telefon görüşmesi, Ukrayna'nın yeni bir cumhurbaşkanı seçilmesinden hemen sonra geldi. Dünyadaki en bozuk üçüncü hükümet olarak bilinen aynı Ukrayna. Amerika onlara milyarlarca yardım parası verecek. Büyük bir Başkan olarak Trump, yeni Ukrayna cumhurbaşkanının Amerika'yı koparmaya istekli başka bir yolsuzluk olmadığından emin olmak isteyecektir. Normalde, yardımları bırakmadan önce fonları tutabilir ve istihbarat cihazımızın konuyu araştırmasını sağlayabilirdi. Açıkçası bu o zaman bir seçenek değil. Şu anda ihanet eden aynı ajanslara göndermek başarısızlığı garanti edecektir. Başkan Trump fonları elinde tutsa da, Başkan Zelensky telefon görüşmesi sırasında farkında değildi. Bu, o telefon görüşmesinde yaptığı yorumları yaparken baskı görmediği anlamına gelir. Trump yanlış bir şey yapmadı. Ukrayna'nın donma hakkında bilgi sahibi olduğu iddiası, bir NYT makalesine dayanıyor.

New York Times, "Görevinden istifa eden kıdemli bir Ukraynalı yetkili, hükümetin ABD'nin Temmuz ayının sonuna kadar ülkeye askeri yardımı dondurduğunu iddia ettiğini bildirdi."

Telefon görüşmesi 25 Temmuz'daydı. Bu makale Başkan Zelensky'nin görüşme sırasında bunu bildiğini kanıtlamıyor. Ukraynalı yetkili kesin bir tarih vermediyse ve sadece Temmuz ayı sonunda bildiklerini belirttiyse, çağrıdan altı gün sonra bir pencere var demektir. Bu, Başkan Zelensky'nin çağrı sırasında bildiği kanıtı değil.

Trump, Joe Biden ve oğlu Hunter’ın Amerikan yardım parasını çaldığı ve yıkadığı belgelenen aynı yolsuzluklarla olan bağlarının farkındadır. Bu şirketlerden biri Burisma. Joe Biden bu konudaki Trumps bilgisinin farkında. Biden'in göreve gelmesinin tek nedeni kovuşturmadan kaçınmaktır. Bu adaletin engellenmesi. Kovuşturmadan kaçınmak için tek şansı Donald Trump'ın itham edilmesidir.

Letonya'daki Suç Faaliyetinden Kaynaklanan Gelirlerin Aklanmasının Önlenmesi Ofisi, 18 Şubat 2016 tarihinde Ukrayna'ya yazarak yetkililere, oraya ofisin “şu anda Burisma Holdings Limited'in şüpheli faaliyetlerini araştırdığını” söyledi. Burisma Holding Limited ve direktörü Hunter Biden yolsuzluk işlerine karıştı. ”Letonya, Burisma'nın Wirelogic Technology AS'den Temmuz 2012 ile Temmuz 2014 arasında kredi anlaşmaları için ödeme olarak aldığı 14,6 milyon $ 'ı takip ettiğini söyledi. Para,“ kısmen aktarıldı ” bir Burisma hesabı ve birkaç yıl boyunca Burisma'nın yönetim kurulunda oturan Amerikalı Devon Archer da dahil olmak üzere üç meslektaşım.

Joe Biden'in 2016'da Ukrayna'yı kaldırılması için baskı yaptığı savcı Viktor Shokin, Letonya belgelerinin ve diğer bu belgelerin, Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroshenko tarafından yapması istendiği için Burma'ya bir soruşturmayı kapatmasının imkansız olduğunu söyledi. çıkarılmadan önce. Washington'daki Letonya büyükelçiliğinin üçüncü sekreteri Arturs Saburovs, mektubunda adı geçen dört kişiden üçü Amerikalı olsa bile ülkesinin ABD yetkililerini uyarmış gibi görünmediğini söyledi.

FBI ve CIA'nın durumu göz önüne alındığında, Başkan Trump araştırmaya güvendiği birini gönderdi. Araştırmanın ardından Rudy Giuliani, para işlemlerinin “klasik kara para aklama” olduğunu söyledi. “Ukrayna'dan Letonya'ya gidiyor – başka bir şirkete borç olarak gizlenmiş, Wirelogic'e inanıyorum – daha sonra Kıbrıs'a gidiyor, başka bir kredi kılığında. Sonra yönetim kurulu ücretlerinin ödemesi olarak dağıtılır. Artık parayı aklamadığınız sürece yönetim kurulu ücretlerini ödemek için iki kredi almıyorsunuz. ”

2016'da Letonya belgelerinde ortaya çıkan yolsuzluk ve Joe Biden'in Ukrayna'yı, Burisma sorgusunu kapatmasının imkansız olduğunu belirten savcıyı kovması gerçeği göz önüne alındığında, kesinlikle milyarlarca dolarlık yardım parasını tutmak kesinlikle gerekli yeni Ukrayna yönetimi, kara para aklama ve hırsızlığa maruz kalan şirket Barisma'yı incelemeye karar verdi.

Demokrat liderler Cumhurbaşkanı Trump'ın hesap verebilirlik istemekten etkilenmesini istemiyorlar, aynı zamanda Biden'ın katılımıyla ilgili olgusal delilleri de görmezden geliyorlar. Burisma'nın Hunter Biden'i işe almasının tek nedeni Joe Biden'in Başkan Yardımcısı olarak etkisi oldu. Ukrayna'yı Viktor Shokin'i nasıl kovması gerektiği konusunda övünürken itirafını kabul etti ve yine de hesap verebilirlik yok. Derin devlet kendi korumasını yapar.

Başkan Trump durumu araştırmakla yükümlüdür. İstihbarat topluluğuna olan güven eksikliğinden haklı. Güvenilir arkadaşını ve avukatını soruşturmaya göndermede haklı. Biden siyasi rakibi değil. Diğer yirmi Demokrat'a karşı ilk sırada üçüncü sırada yer alıyor.

Bu gerçeklere saldıranlar önyargıyla kör olur ve onları kabul etmeyi reddeder. Onlar sol kanat 4 am konuşma noktaları papağan ve trivia ilgisiz konularda eleştirecek. Kanıt yorumlarda. Haberlerini buradan alıyorlar. https://youtu.be/6sN_LlofUQs

Kategoriler
Genel

Sam Amca bu 377 kelime için seni izliyor itiraf ediyor

https://www.zerohedge.com/news/guest-post-uncle-sam-admits-monitoring-you-these-377-words

Öneri Simon Black kimden Egemen Adam

Geç dönemden kalma koparma stand rutinlerinden biri, büyük George Carlin 1972 monolog “Televizyonda Asla Söyleyemeyeceğiniz Yedi Kelime” idi. Kibar bir şirketin varlığında onları tekrarlamayacağım … ama emin olun, rutin hala komik bugün.

Keşke İç Güvenlik Bakanlığı hakkında da aynı şeyi söyleyebilseydim… Keşke bunun büyük bir şaka olduğunu söyleyebilirdim… hükümetin “asla çevrimiçi kullanamayacağınız 377 kelime” sadece aptalca bir komedi rutini.

Ama değil. Ve bunu yapamazsın.

Güçlü bir direnişten sonra, İç Güvenlik Bakanlığı nihayet 2011 Analistinin Masaüstü Bağlayıcısı'nı yayınlamak zorunda kaldı. İnternet etkinliğimizi tüm gün izleyen tüm fırtına birliklerine hangi anahtar kelimelerin aranacağını öğreten bir tür kılavuzdur.

ABD hükümetinin yerel istihbarat merkezi olan Facebook, bu izlemenin birincil hedefidir … NSA ve FBI dahil çeşitli departmanların arama terimlerinden e-postalara kadar değişen çevrimiçi etkinlikleri izlemesinden önce birçok kez netleşti.

Evcil casusluk genellikle toplumda reddedilir ve halının altına süpürülür. Sonuçta, yasallığı her zaman sorgulanabilirdi … tamamen anayasaya aykırı değilse.

Yine de aylar geçtikçe, İnternet kullanıcılarını gizliliklerinden mahrum etmek ve açık veri toplamayı çevrimiçi ortamın doğal bir parçası haline getirmek için yeni bir mevzuat var.

İç Güvenlik’in ‘hotlist’ anahtar kelimesi gerçekten sürpriz değil… onlar sadece yakalanacak olanlar.

Şimdi en azından, bu goonların ne aradığını biliyoruz. Bir çeşit.

El kitabına göre, DHS izlemesini Sağlıktan Ateşe ve Terörizme uzanan 14 kategoriye ayırıyor. Bölümün kapsamının nasıl şiştiğinin bir kanıtıdır.

Daha sonra, çoğu tamamen zararsız olan, izlenecek 377 anahtar terim listesi var. Egzersiz yapmak. Bulut. Sızıntı. Hasta. Örgütü. Domuz eti. Köprü. Akıllı. Tucson. Hedef. Çin. Sosyal medya.

Tuhaf bir şekilde, 'Kritik Bilgi Gereksinimleri'nde, analistlerin “DHS ve müdahale faaliyetlerini olumsuz etkileyebilecek” öğeleri de kataloglaması gerektiğine karar verir.

Kesinlikle gerçek dışı. Big Brother sadece izlemiyor. O da kazıyor, arıyor, okuyor, izliyor, arşivliyor ve değerlendiriyor.

Henüz kırılma noktanı vurdun mu?

= DHS izleme anahtar kelimelerinin tam listesi =

İç Güvenlik Bakanlığı (DHS)
Federal Acil Durum Yönetim Ajansı (FEMA)
Sahil Güvenlik (USCG)
Gümrük ve Sınır Koruması (CBP)
Sınır devriyesi
Gizli Servis (USSS)
Ulusal Operasyon Merkezi (NOC)
Vatan Savunması
Göçmenlik Gümrük Muhafaza (ICE)
ajan
Görev Gücü
Merkezi İstihbarat Ajansı (CIA)
Füzyon Merkezi
Uyuşturucu Uygulama Ajansı (DEA)
Güvenli Sınır Girişimi (SBI)
Federal Soruşturma Bürosu (FBI)
Alkol Tütün ve Ateşli Silahlar (ATF)
ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri (CIS)
Federal Hava Mareşal Servisi (FAMS)
Taşımacılık Güvenliği İdaresi (TSA)
Hava Mareşali
Federal Havacılık İdaresi (FAA)
Ulusal Muhafız
Kızıl Haç
Birleşmiş Milletler (BM)
Suikast
saldırı
Ev güvenliği
matkap
Egzersiz yapmak
Polisler
Kolluk kuvvetleri
Yetkililer
Afet yardımı
Afet Yönetimi
DNDO (Yurtiçi Nükleer Tespit Ofisi)
Ulusal hazırlık
hafifletme
önleme
Tepki
Kurtarma
Kirli bomba
Yurtiçi nükleer tespit
Acil durum yönetimi
Acil müdahale
İlk cevaplayan
Milli Güvenlik
Denizcilik alanı bilinci (MDA)
Ulusal hazırlık girişimi
Milis Atıcılık
Atışlar
tahliye
Ölümler
Rehin
Patlama (patlayıcı)
Polis
Afet tıbbi yardım ekibi (DMAT)
Organize suç
Çeteler
Ulusal Güvenlik
Olağanüstü hal
Güvenlik
ihlali
Tehdit
soğukluk
SWAT
Tarama
Kilitleme
Bomba (manga veya tehdit)
kaza
Yağma
isyan
Acil Durum
İniş
Boru bombası
olay
tesis
Tehlikeli madde
Nükleer
Kimyasal dökülme
Şüpheli paket / cihaz
Toksik
Ulusal laboratuvar
Nükleer tesis
Nükleer tehdit
Bulut
Duman bulutu
Radyasyon
Radyoaktif
sızıntı
Biyolojik enfeksiyon (veya olay)
Kimyasal
Kimyasal yanık
Biyolojik
salgın
Tehlikeli
Tehlikeli madde olayı
Endüstriyel döküntü
enfeksiyon
Toz (beyaz)
Gaz
yayılma
Şarbon
Blister ajanı
Kimyasal ajan
Poz
Yanmak
Sinir ajanı
risin
Sarin
Kuzey Kore
salgın
Bulaşma
Poz
Virüs
tahliye
Bakteriler
hatırlama
Ebola
Gıda zehirlenmesi
Ayak ve Ağız (FMD)
H5N1
kuş
grip
zehirlenmeye neden olan mikrop
Çiçek hastalığı
Veba
İnsandan insana
İnsandan Hayvana
Grip
Hastalık Kontrol Merkezi (CDC)
İlaç İdaresi (FDA)
Halk Sağlığı
Zehirli Tarım
Terör Tüberkülozu (TB)
Tarım
Listeria
belirtiler
mutasyon
dayanıklı
antiviral
Dalga
yaygın
enfeksiyon
Su / hava kaynaklı
Hasta
Domuz
Domuz eti
Gerginlik
Karantina
H1N1
Aşı
Tamiflu
Norvo Virüsü
salgın
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) (ve bileşenleri)
Viral Hemorajik Ateş
E. Coli
Altyapı güvenliği
Havalimanı
CIKR (Kritik Altyapı ve Temel Kaynaklar)
AMTRAK
Çöküş
Bilgisayar altyapısı
İletişim altyapısı
Telekomünikasyon
Kritik altyapı
Ulusal altyapı
Metro
WMATA
Uçak (ve türevleri)
Kimyasal yangın
Metro
BART
MARTA
Liman Başkanlığı
NBIC (Ulusal Biyogüvenlik Entegrasyon Merkezi)
Ulaşım güvenliği
Kafes
Güç
Akıllı
Vücut tarayıcı
Elektrik
Arıza veya kesinti
Karart
Kahverengi
Liman
Rıhtım
Köprü
İptal edildi
gecikmeler
Hizmet kesintisi
Güç hatları
Uyuşturucu çetesi
Şiddet
Çete
İlaç
Narkotik
Kokain
Esrar
Eroin
sınır
Meksika
Kartel
Southwest
Juarez
Sinaloa
Tijuana
Torreon
Yuma
Tucson
Decapitated
ABD konsolosluğu
Konsolosluk
El Paso
Fort Hancock
San Diego
Ciudad Juarez
Nogales
Sonora
Kolombiya
Mara Salvatrucha
MS13 veya MS-13
İlaç Savaşı
Meksika Ordusu
metamfetamin
Cartel de Golfo
Körfez Karteli
La Familia
Reynosa
Nuevo Leon
Narcos
Narco afişleri (İspanyolca eşdeğerleri)
Los Zetas
Kaçan
infaz
topçu savaşı
Ticareti
kaçırmak
Calderon
Reyosa
Büst
Tamaulipas
Meth Laboratuvarı
Uyuşturucu ticareti
Yasadışı göçmenler
Kaçakçılık (kaçakçılar)
Matamoros
Michoacana
Guzman
Arellano-Felix
Beltran-Leyva
Barrio Azteca
Sanatsal Suikastçılar
Mexicles
Yeni Federasyon
terörizm
El Kaide (tüm yazımlar)
Terör
saldırı
Irak
Afganistan
İran
Pakistan
Agro
Çevre teröristi
Eko terörizm
Geleneksel silah
Hedef
Silah sınıfı
Kirli bomba
zenginleştirilmiş
Nükleer
Kimyasal silah
Biyolojik silah
Amonyum nitrat
Doğaçlama patlayıcı
IED (Doğaçlama Patlayıcı Cihaz)
Ebu Sayyaf
Hamas
FARC (Silahlı Devrimci Kuvvetler Kolombiya)
IRAK (İrlanda Cumhuriyet Ordusu)
ETA (Euskadi ta Askatasuna)
Bask Ayrılıkçıları
Hizbullah
Tamil Kaplanları
PLF (Filistin Kurtuluş Cephesi)
FKÖ (Filistin Kurtuluş Örgütü)
Araba bombası
cihat
Taliban
Silah önbelleği
İntihar bombacısı