Kategoriler
Genel

Tüm joker karakterler anti-siyonist ülkelerle arkadaş oluyorlar (Japonya ABD deniz misyonundan çıkar)

https://www.aljazeera.com/news/2019/12/iran-welcomes-japan-opting-led-naval-mission-gulf-191221190659464.html

SS: Türkiye hem ABD hem de Rusya'ya doğru sahayı oynuyor ama şimdi daha güçlü bir Rus ittifakı almaya karar verdi. Şimdi, Japonya bir süredir çitin içindeydi, hatta Amerikan yerlilerinin işlediği suçlar nedeniyle Amerika'nın bir arada kalması gerektiğini düşünen yerliler bile. Şimdi Japonya, İran'a (küçük Rusya) yönelik saldırgan hareketlere katılmayacaklarını söylüyor.

Sırada Güney Kore'nin olacağına inanıyorum.

Kategoriler
Genel

/ R / Komplo'daki muhafazakarlar / sağcılar, Başkan Trump hakkında ne düşünüyorsun?

Komplo olmayan sağcı bir bakış açısıyla, Trump iyi bir başkan gibi görünüyor – beyaz yanlısı, Hıristiyan yanlısı, Yahudi yanlısı, iş yanlısı ve ülkesini kitlesel göçten korumak istiyor.

Bir komplo perspektifinden bakıldığında, gölge hükümetinin himayesinde ya da başka bir siyasetçi (tıpkı diğer tüm politikacılar gibi) altında başka bir oyun figürü ya da aktördür.

Kişisel görüşüme göre, elbette her türlü karanlık şeyle ilgileniyor ve Epstein'a bağlıydı ve böyle devam ediyordu. Ancak Hillary ve sözde "Demokrat" partinin düzensiz solcularına daha iyi bir alternatif. Zengin ve büyük iş adamını önemsiyor, aynı zamanda kıyı elitleri tarafından göz ardı edilen pas kemeri işçisine ve kırsal Amerika'nın muhafazakar değerlerine de önem veriyor.

Ayrıca, Simpsonlar'ın onu koşturduğunu ve hatta seçim posterinin stilini tahmin etmesinden ürkütücü.

Kategoriler
Genel

Sosisli Sandviç, Tako ve Bebekler

Tamam, bunu her okuduğunuzda aydınlanacaksınız. Ayrıca her şeyi sorgulayacaksınız. Yani hepiniz sosisli sandviç, et ve ekmek gibi bir ekmeğin üstünü biliyorsunuz. Ve hepiniz tacos, et ve ekmek gibi bir ekmekte Topingler biliyorsunuz … Yani bu Tacos Hotdogs olduğu anlamına gelir !!! İşte en korkunç kısım, bu yüzden hepimiz bebeklerin sosisli olduğunu biliyoruz. Ve sosisli bebekler ve sosisli taco ise. Birkaç yıl önce taco belle Illuminati hakkında bir reklam yayınladı, bu yüzden tacos Illuminati'de ise, bebekler Illuminati'dir. Yani bebekler çok zeki ve her şeyi yönetiyorlar. Yani bu İlluminati'yi durdurmak anlamına geliyor, herkes orada bebekleri yakmalı …

Kategoriler
Genel

Birisinin gerçekten güçlü bir kanıtı olsaydı ne olurdu …

Diyelim ki bir kişi Prens Andrew (veya başka bir zengin güçlü kişi) gibi cinsel istismarın gerçekten güçlü bir kanıtı olduğunu ve bu kişinin suikast yapılamadığını söylesek ne olur?

Kanıtı internette yayınlarlarsa ne olurdu? Video kanıtı gibi mi?

Ne olacaktı?

Kategoriler
Genel

Willy Pickton, Cehennem Melekleri ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi

Robert William "Willy" Pickton (24 Ekim 1949 doğumlu) Kanadalı seri katil 2007 yılında hüküm giymiş ikinci derece cinayetler altı kadın. 2002 yılında tutuklandı ve diğer birçok cinayetin kanıtı olan uzun bir soruşturmanın konusu oldu. Pickton, çoğu yirmiden fazladan kadının ölümüyle suçlandı Vancouver'ler Şehir Merkezi Eastside, ancak bu masraflar taç Pickton mahkum edildi. Hapiste hayat, imkanı yok şartlı tahliye 25 yıldır – en uzun cümle Kanada yasalarına göre cinayet o zaman hapis cezasına çarptırıldı.

“Domuzcuk Sarayı'ndaki ölüm yerine götürülen son düzine kadının onuna Mounties veya düzenli polisler eşlik etti. Sence onları öldüren sadece Willie Picton muydu? ”Marion, seks ticaret işçisi, Vancouver şehir merkezinin doğusunda, 10 Mayıs 2006 1992 Ekim ayında, hala Birleşik Kilise din adamı olduğumda, bir meslektaşım tarafından Nanaimo'daki ilk Presbytery toplantısı. Çocuk istismarı konusu gündeme geldi ve birkaç dakika sonra emekli bir bakan diğer adam gülümsedi ve bana bir tür içeriden bakış verdi. Sesini indirdi ve bana dedi ki,

“Bu kasabada çocuk sahibi olmak çok kolay.”

Gülümsemesi solmuş olduğu için şok olmuş olmalıydım. “Ne demek istiyorsun?” Dedim. “Hiçbir şey” diye yanıtladı. “Bazı insanlar, bilirsiniz, bu tür şeylerle ilgileniyorlar.”

Her şey bir teklif gibi hissettim, maskeli ama gerçek, bir tür masonik el sıkışma gibi: sadece içerdekiler tarafından bilinen bir şey. Aynı adam Birleşik Kilise'nin Alberni Hint konut okulunda yıllarca çalıştı ve Hindistan'ın kıyı köylerini ziyaret eden “görev teknelerinden” pilotu oldu.

Yerli cemaatçilerimden biri daha sonra onu çocukken tecavüz etmekle suçladı, ancak RCMP onu suçlamada bulunmama tehdidinde bulundu. Daha sonra, çok fazla soru sorduğum için kiliseden kovulduktan sonra, kıyıdaki konut okullarını Vancouver'daki varlıklı erkek ve kulüplerle ilişkilendiren iyi korunan çocuk kaçakçılığı ağını öğrendim. Bu kulüplerde kaç çocuğun kaybolduğu ve hiç ortaya çıkmadığı bilinmemektedir; ancak hesaplanamayan 50.000'den fazla yatılı okul çocuğu arasındadır.

“Hiçbir suç ortadan kalkmaz; sadece adapte oluyor ”dedi. Ve British Columbia'da, insanları kaçırmak suçu yaygın, yükselişte ve çok kazançlı, çünkü insan ticaretinde ölümcül bir uluslararası ağın parçası. George Brown, Vancouver'da topluma dayalı bir “Kayıp Kişiler Görev Gücü” nin parçası olan emekli bir yerli RCMP memurudur.

Grubu, yüzlerce kayıp insanı yerel polis, politikacılar ve işadamlarının kayıplardaki karmaşıklığını tespit etmeye başlayana kadar belgeledi. Bu noktada George’un grubu dağıldı. “Öldürmek istemedik” George bana 2005 yazında videoya kaydedilen bir röportajda söyledi. “Gücü üst düzey bir memur tarafından aradım ve 'George, kaybolan kadın sayısı dokuz, ve dokuzda kalacak. Burnunuzu ait olmadığı yere yapıştırmayı bırakın ya da kaybedebilirsiniz. ”Gerçek şu ki, biz şahsen Picton ile bağlantılı olan ve kızları onun yerine çıkararak para kazanan iki Mounties'i tanıyorum.

Kızların hiçbiri geri dönmedi. Herkes bunu biliyor. ”George'a“ herkesin ”kim olduğunu sordum. Dünyayı bıkmış adam üzgün bir şekilde başını salladı. "Belediye Başkanı. Polis Şefi. Tüm kıdemli basın mensupları. Cehennem, bu şehri yöneten uyuşturucu lordları ile anlaşma yapmadan bu pozisyonlara giremezsiniz. Ayrı bir şey olarak organize suç günleri sona erdi. Şimdi hepsi ticari ve yasal. Şu anda kurumsal suç örgütlendi – Asya'dan uyuşturucu ithalatçıları ve emlak geliştiricileri ve kıyıdan yatırımcılar, hepsi aynı çetenin parçası.

Polisler hepsi onlar için çalışıyor. Ve vücut kapmak iyi para veriyor. ”George Brown’un ​​grubu, şehir merkezinin doğusundaki kaybolan kadınlar ile Çin merkezli pasifik organ kaçakçılığı ağı arasında bir bağlantı olduğunu belgeledi. Ağdaki kaynaklara göre, Vancouver'da her ay en az bir düzine kadın ve erkek kaçırıldı ve cesetleri kuzey kıyısındaki korunan mezar alanlarına atıldı ve organları yurtdışına gönderildi.

Kaybolanların çoğu evsiz erkekler, geçici gençlik veya seks ticareti işçileri. George Brown ile röportaj yaptıktan bir yıl sonra, gruplarının iddiaları hakkında bana daha fazla onay verildi. Vancouver'ın doğu kıyısındaki Oppenheimer Park'ta Annie Parker adında bir kadınla tanışmak için bir mesaj aldım. Annie, perili gözleri ve boynu ve kolları boyunca yara izleri olan kısa, çekingen bir kadındı. “Bunları, bildiklerimle basına gitmekle tehdit ederek aldım” dedi, aslında yara izlerine işaret etti. “Bunu sana kim yaptı?” Diye sordum. Bana adamın adını, kıdemli bir RCMP subayını söyledi ve sonra, “Kimin önemi yok. Hepsi bunu yapıyor. Buna 'fahişe oyunu' denir.

Vancouver polisleri sokaktan kızları alacak, skopolaminle uyuşturucu kullanacak ve onları sikiyorken filme alacak, Georgia caddesindeki bir polis kulübünde. Sonra bazen kızları öldürüyorlar ve bunu da filme alıyorlar ve bir enfiye filmi olarak 25.000 dolara satıyorlar. ”Ona bedenlere ne olduğunu sordum.

“Bu Steve Picton’un spesiyalitelerinden biriydi. Bütün Piktonlarla tanıştım. Steve, Coquitlam'da bir enfiye filmi operasyonu yürütüyor ve daha sonra cesetleri, Deniz-Gökyüzü otoyolunun yakınındaki Horseshoe Körfezi'nden yaklaşık on mil kadar bir av kampına atıyor. Orada metal bir sarnıçta mühürlü kapların bulunduğu özel bir mezar alanı var. Oraya götürüldüm, gördüm. Mounties tarafından izleniyor. ”Les Guerin, M.Ö. Üniversitesi yakınlarındaki Musequam Indian rezervinde yaşayan ve bakım görevlisi olarak çalışan yerli bir adam.

Rezervin, kişisel olarak insan kalıntılarını kazdığı en az iki vücut boşaltma alanına sahip olduğunu ve onları adli olarak muayene ettirdiğini iddia ediyor. “1989'a kadar Willie Picton olarak tanımladığım bir adamı Musqueam rezervine sürdü ve birkaç büyük torba gömdüm. Daha sonra haberlerde yüzünü gördüğümde, çantaları kazdım ve SFU'daki bir laboratuvarda muayene ettirdim. Raporda, yirmili yaşlarındaki genç bir kadının humerus, pelvis ve kafatası parçaları da dahil olmak üzere insan ve domuz kemikleri kalıntıları bulunduğunu söylüyor.

“Garip olan şey, Vancouver Polisine, basına, bununla ilgili herkese anlattım ve hiçbir şey yapılmadı. Polise adli raporu, ben ve dostum Jim Kew'i gönderdim, CBC'ye ve hatta Picton kurbanlarının aileleri için avukatlara söyledim. Hiçbir şey değil. Polisler 2006 yılında sahadan çıkmıştı ve işte bu kadar. ”Musqueam Band Konut Sorumlusu Glenn Guerin'den 29 Ekim 2004 tarihli imzalı bir mektup, Dave Picton'un müze Hint bandı tarafından 1990 yılında arazi sağlamak için üç aylık bir sözleşme için istihdam edildiğini gösteriyor. yerel sokak yapımı için dolgu.

Polis müdahalesinin olmaması nedeniyle, 2005 yılının Aralık ayında Les Guerin, adli raporla birlikte Picton deposundan aldığı kemik parçalarını Uluslararası Af Örgütü'nün Londra, İngiltere merkez ofisine gönderdi. Paket ertesi ay açılmadan iade edildi. Gelecek ay, dünyanın gözleri British Columbia ve Olimpiyatları'nda olacak. Fakat bu gözler, kalıntıları gizli mezarlara dağılmış olan kayıp erkekleri, kadınları ve çocukları ve onları oraya koyan yetkilileri algılayacak mı? Konuk dünya medyası kaybolmaya devam edenlerin gerçeklerini kaydedecek mi?