Kategoriler
Genel

Peki Rusya dünyanın en büyük kötü muhabiri ise, Avrupa Birliği ve Moskova ABD'de neden “İçişleri Müdahale Etme” nedeniyle üzülüyor?

Moskova ve Avrupa Birliği, Başkan Donald Trump'ın Nord Stream 2 projesinde yer alan varlıkların dondurulması ve vize kısıtlamalarına son vermesinden bir gün sonra yaptırımları eleştiren açıklamalar yaptı.

Hmm. Bu, Sol Rusya'yı her zaman desteklediğinde ve Sol'un muh “Rus Müdahalesi” nin konuşma noktasının boğa boku olduğunun sadece kanıtıdır. Reddit Solu, İngiltere seçimleriyle ilgili neredeyse her konuda Rusya'daki son İngiltere seçimlerini suçluyor. Çünkü Lefko adayı kaybetti. Rusya bu kadar büyük bir tehditse, AB neden RUS GAZI VE YAĞI kabul ediyor? AB ve Moskova neden anlaşmaya varıyor? Ayrıca İklim Değişikliği bu kadar büyük bir tehditse, Rusya'yı neden eşit derecede büyük bir tehditten alıyorlar?

https://www.thelocal.de/20191222/germany-eu-fume-at-us-interference-over-russian-gas-pipeline

Kategoriler
Genel

Bir kez daha Standart Otele Bakış: Ping Pong Kürek Odası, Kürek Çekme, "Uzmanlar" ile Pizza Partisi

Söylemek istediğim ilk şey, burada geçirdiğim noktalar toplu olarak zaten biliniyor olabilir, ancak bu benim için nispeten yeni olduğu için, bazı insanlar da ilk kez görüyor olabilirler (bu yüzden – " Tekrar bakıyorum …)

Standart Otel. Ben bu kadar geldi şahsen bu oldukça çılgın otel zinciri içine asla baktım. Bana cahil, tembel fikirli deyin, ne istersen ama Schiff'i içeren skandalların olduğunu fark etmedim. Otelin bahsedildiğini görünce, kendi arama, koklama, gizlenen – tüm bu iyi şeyler yaptım.

Düşünmem gerek Kürek Odası Pizza kapısı ve olan her şey göz önüne alındığında saçma olan birçok ay için Standart LA şehir merkezinde satış noktası olmuştur ama o ya gitmek. Şimdi burada birkaç NSFW yönü var.

Erişim kolaylığı için Kürek Odası, küçük bir ısırık menüsünün sunulduğu bir yer olarak tanımlanır bol miktarda kürek çeken sevinçle. Burada kelime değiştirmeye gerek yok millet. Kelimesi kelimesine.

Kentsel sözlüğe göre, kazazedeler için, kürek çekme bir mastürbasyon terim.

Kürek Odasına biraz daha bakalım – Ping-pong kulübüne katılın, ile birlikte geliyor dört, 50 $, "Sen puan" gece otel odaları Standard, Downtown LA'da. (gece yarısından sonra check-in için geçerlidir).

Ama bunların hiçbiri henüz çocuklarla ilgili değil, sorun nedir?

Ama öyle. Masa tenisi kulübünün açılışından itibaren 8 ay içinde, hem Standardın YouTube kanalına hem de Vimeo kanalına bir video yayınlanır – The Standard Plaza'daki uzmanlarla Pizza Partisi.

Çocuk çeşitleri – tüm def. 8 yaşından küçükler – pizza yemenin yanı sıra pizza nasıl yapılır hakkında konuşmak.

Sizi bilmiyorum arkadaşlar, ancak Standardın diğer videolar ve web sitesinin tanıtım özellikleri aracılığıyla nasıl sattığını gördükten sonra – neden bu demografiyi hedefliyorlar? Onların ana çekme 18 + parti insanlardır. Burada derin uçlardan çıkıyorum, ama bir şey bana bu videoda gizli bir şey olduğunu söylüyor. Nerede ve nasıl bulacağımı bilmiyorum.

Kategoriler
Genel

Cezayir?

Merhaba arkadaşlar, gerçekten hère uymuyor ama beni duymak üzgünüm. Cezayir her zaman batı ve rus / çince dünya için önemli bir kaynak / üssü idi. Bir yıl önce (neredeyse) Başkan 1996'dan beri Bouteflika "tür" General Salah'a iktidar bıraktı ve geçen hafta yeni başkan Tebboune "seçildi", bugün Gnr Salah ölüyor. Ben o şeylere yeniyim ama sizce kazılacak bir şey var mı? Ayrıca, bu olayla ilgili hemen hemen her Cezayir veya Fransız gazetesinde olduğu gibi "sadece" ölemeyeceğinizden eminim. KURULUŞUN GELİŞTİRİLMESİ

… f-u-balinalar tarafından gönderildi
(Bağlantı) (Yorum)

Kategoriler
Genel

(Masonluk) Rosemary'nin Bebek ve Müzik Endüstrisi

Başarı için fedakarlık. Filmi izlediğimden beri bunun olduğunu düşünmeyi bırakamıyorum. Para ve şöhret karşılığında 'köle' haline gelen etiketlere gölgeli temaslar imzalayan insanlar. Ama perdelerin arkasında neler oluyor?

XXXTENTACION, Rosemary'nin Bebeğini izledikten sonra mantıklı olan sosyal medya platformlarında canlı komplo olaylarından bahsetti. Hatta şarkıcı için şarkı sözleri ve müzik videosu.

Lil Peep (Etiketi Muhtemelen Onu Öldürdü) ve Juice WRLD (Nöbet yaygın ölüm nedeni değil) ölüyor gibi diğer sanatçılar da Ölüm Ölümlerini düşündürüyor.

İnsanlar ruhlarını başarı için satıyorlar mı?

Kategoriler
Genel

Sahte telefon ücretleri

Teori: Çin hükümeti, sahte telefon şarj kablolarının kafasına uyan çığır açan teknoloji ile bizi takip ediyor. (Ayrıca vericilere güç veren küçük kinetik motorları var ve bunu birkaç kez takmamız gerektiğinden, bu mükemmel çalışıyor).