Kategoriler
Genel

Mutlu Noeller, Kardeşler

Bugün Noel ve bugün önümüzdeki yıl, Rabbimiz İki Bin Yirmi Yıla bakıyoruz.

Bunun gerçek bir Hıristiyan yeniden canlanma yılı olacağına inanıyorum. İlerlememdeki en büyük engelimiz bu canlanmayı pratik anlamda nasıl gerçekleştireceğimiz olacak.

Açıkçası, mevcut tüm kiliseler, Şeytan'ın parçaladığı mutlak bir kaos halindedir.

Her Protestan kilisesi tam Yahudi ibadet halindedir ve başka problemler de vardır. Vaftizciler ülkeyi göçmenlerle boğuyorlar, Episkopaliler tam homo ve tam anaerklik yapmışlar ve Katolik Kilisesi'nin sözde “papası” son zamanlarda ortaya çıkan ve Katolik Kilisesi'nin daha az Hıristiyan olun.

Çoğumuz din olmadan ya da garip, kötü dinlerle yetiştirildik, bu yüzden doğru yerimizi bulmak için çalışmalıyız.

Ama biz giderken bunu anlayacağız.İlk ve en önemlisi, hepimiz Mesih'te kardeşiz. Bu ilk ilkeler.

Harika şeyler geliyor.

Bunu hissedebiliriz.

Asla düşünemeyeceğimiz inanılmaz şeyler.

Hepimizin içinde, ortaya çıkması gerektiği gibi ortaya çıkacak bir şey doğuyor, hiçbir şey bunu durduramaz.

Tabii ki, kötü şeyler de yolda.

Ama bize bu kötü şeylere hazırlanma fırsatı veriliyor.

Kategoriler
Genel

DNA testleri Rudolf Hess'in yerini hapiste bir Doppleganger ile değiştirdiğini gösteriyor …

Bu hikaye hakkında çok şey bilmiyorum ama son zamanlarda genetiğe girdim ve bana bir şey göze çarpıyordu.

Teorinin bir Y Kromozom eşleşmesi nedeniyle çürütüldüğünü okudum.

Bu bir sorundur, çünkü Y kromozomu çok fazla değişmez ve sadece popülasyonlar arasında bir dizi varyasyona sahiptir.

Hemen hemen her durumda birisini belirli bir aileye güvenilir bir şekilde bağlayamaz. Kan türüne veya göz rengine göre birisini bir aileyle eşleştirmek gibidir.

Y-Kromozomu yalnızca babadan çocuğa geçer ve baba soyunu temsil eder. Siz ve ben, bir erkek olarak aynı Y kromozomunu paylaşmış olsaydık, aynı babayı paylaştığımız anlamına gelebilir, ancak daha büyük olasılıkla aynı harika paylaştığımız harika harika harika harika harika harika harika harika harika harika harika büyük harika büyük harika harika binlerce yıl önce mirasımızın milyonda birini temsil edecek büyük büyük büyük büyük baba.

Genetik ve etrafındaki matematiği gerçekten anlıyorsanız, çok doğru olmayan ifadeler yapmak için Y kromozomu ve mitokondriyal DNA ile ilgili böyle bir genetik kötüye kullanımı olmuştur. En büyük istismar, bu ikisinin aşırı kullanılma eğiliminde olmasıdır. Nesillerden nesile daha iyi korunmuş olsalar da, sürekli genişleyen bir ağaçta sadece bir düz çizgiyi temsil ederler. İki ebeveyni, dört büyük ebeveyni var, her seferinde iki katına çıkıyor, sadece 20 nesil kötü gidiyor ve bu bir milyon insan. Biraz daha karmaşık hale gelir, çünkü bazen akrabalar her birkaç nesilde yeniden evlenirler, ancak genel olarak Y kromozomu ve mitokondriyal DNA'yı her biri sadece bir milyonda bir temsil eder ve punditlerin inandığınız gibi toplam atalarınızla konuşmayabilir. Özellikle fetihlerde olduğu gibi tüm erkekler öldürülecek, ancak kadınlar sonunda Y kromozom DNA'sının DNA'nın geri kalanına karşı orantısız temsillerine yol açacaktı. Benzer şekilde, Y kromozomunuzu en azından tam yabancılarla ve tamamen ilgisiz olarak göreceğinizden daha fazla değilse milyonlarca insanla paylaşmanız muhtemeldir.

Burada çok daha fazla şey olduğu için yan izler alıyorum. Y kromozomunun bazı varyasyonları diğerlerinden daha yaygındır. Bazıları ikiye bir tane olabilir, diğerleri yüze bir olabilir. Şüphe uyandıran söz konusu haplotipini açıklamazlar.

Benim için bu teoriyi sudan tamamen uzaklaştıran şey, bunun son zamanlarda yapıldığı ve bir kromozomunuz varsa, mutlaka dinlenecek ve kesin bir eşleşme sağlayabileceksiniz, bu yüzden neden sadece eşleşen bölüme odaklandılar? tesadüfen?

Eğer ilişkiyi kesin olarak kanıtlamak isteseydin, bunu yapabilirdin.

Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum ama bu yılın başında, görünüşe göre teorinin çürütüldüğünü iddia eden hikaye ortaya çıktı, ancak insan genetiği hakkında temel bir anlayışa sahip olan herkes, çalışmalarını, Akrabalarla ortak bulabilecekleri DNA Y kromozomuydu.

Bana göre bu aslında çok yakın kanıtlama komplo teorisi. Bu zihnimi şaşırtıyor. Nazi'nin binaya ibadet etmesini önlemek için neden bir çifte hapsetme ve hatta hapishaneyi yok etme ölçüsünde hapishanesini taklit etmek için tüm güçlüklerden geçiyoruz?

Kategoriler
Genel

noel özel komplo bilgisi

Noel komploları ister misin? İşte başlıyoruz

Sabah ağacın altında hediyeler bulmamızın sebebi, insanların sihirli mantarları bulacağı, sonra çorap gibi ateşin önünde kurumaya bırakacaklarıdır, tatil, insanların yaptıklarının tam bir temsilidir. İsa kanımdan içtiğini ve etimi yediğini söylediğinde, yaptıkları akşam yemeği mantarların en büyülü olan amanita maskara oldu. tüm tanrılarımız medyumlar üzerine kuruludur arthur taştan bir kılıç değil yerden bir mantar çekti, yıldırım duyuyorlar sonra ertesi gün thors çekiç şeklinde bir mantar bulmak bu efsanelerin geldiği yerdir. İsa wud çöl oruçlarında kendini aç bıraktı, bir insan oruç içinde vücutta bol miktarda dmt ürettiğinde, İsa sadece boyutlararası varlıklar olan şeytanlara ve meleklere böyle konuştu. mutlu noeller ve benim için bir mantar ye

… thatfuckingclawhurts tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Jamal Khashoggi ne olacak?

Üzgünüm, döngü dışında olabilirim, ama ne zaman olduğunu hatırlıyorum, tüm reddit komplolarla doluydu ve bu konuda sorular soruyordu. Sonra aniden sessizleşti. Başka soruşturma var mıydı? Bu konuda bir şey yapıldı mı? Herkes bu konuda faydalı bilgiler verebilir mi?

Kategoriler
Genel

Her zaman başka bir 9/11 olacak …..

Her zaman başka bir 9/11 olacak … ama hey sana ulaşmasına izin verme. Sadece elitlerin sizinle lanet olduğunu ve bu şeylerin gelecek yıllar boyunca hep aynı olacağını anlayın. Aynı şey tekrar tekrar olacak. Masum insanlara yönelik şiddetli saldırı, herkes bunun hakkında konuşacak, "Küba teröristleri veya orta doğu teröristleri" gibi inanmayacak biri suçlanacak. Bu sadece CIA, FBI, Hükümet seninle dalga geçiyor. Sadece görmezden gelmeyi deneyin, TV'yi kapatın ve sadece kendiniz için endişelenin. Doğru yemeye çalışın ve sağlıklı mutlu bir yaşam sürün. 9/11 1960'larda northwoods operasyonu olarak gerçekleşecekti ancak daha sonra 2001'de yeniden düzenlendi. Bu asla bitmeyecek ve her zaman aynı olacak. Haber asla susmayacak ve hepsi yalan olacak. Bu durumda söyleyebilirim, cehalet mutluluktur.