Kategoriler
Genel

Dünya 2012'de sona erdi

Evet ve aslında hayır. Düşünmeye başladığım şey bu. Mayalar doğru muydu? Belki 2012, her şeyin yokuş aşağı gitmeye başladığı yerdi, eğer istersen sonuna kadar bir başlangıç. Herkesin her şeyin tuhaf hissettiği konusunda şüpheli görünmüyor mu? Sadece küresel ısınma ve diğer iklim değişikliklerinden bahsetmiyorum, insanlığın genel durumu hakkında konuşuyorum. Bu sadece sürekli bir paranoya hali ve büyük bir değişim korkusu, gerçekten büyük bir değişim. Ama biz sadece bir şekilde ondan uzak bakıyoruz? Kafamla oynanan sorulardan biri, eğer bu gerçekten doğruysa, durdurabilir miyiz? Yapabilir miyiz? Mutlu son gibi bir filme ulaşmak için biraz hile yapabilir miyiz? Yoksa daha önce hiç yaşamadığımız gibi yok olmaya mahkum muyuz? İster inanın ister inanmayın, o zamandan beri işler aynı değildi. Belki de yeryüzüne ya da yeryüzüne vuran bir meteor değil, birdenbire ama daha çok uzun vadeli bir şeydi. Başka bir soru şu olurdu: Bu bizim hatamız mı yoksa nasıl olması gerekiyordu. Kitlesel paniği kontrol etmek ve suç oranlarını ve dünya sonu histerisinin yükselmesini önlemek için iktidardaki daha yüksek olanlar bilmemizi istemiyor mu? Ondan da korkuyorlar ama güçsüz mü?

Kategoriler
Genel

Su Isıtıcısına Karşı Pot Uyarısı

Ordu, DNA testlerinin güvenlik riskleri oluşturabileceği, güvenilmez olduğu ve servis üyelerinin kariyerlerini olumsuz etkileyebileceği konusunda uyarıyor.

Not, AKILLI savunma bakan sekreteri Joseph D. Kernan ve MANPOWER savunma bakan yardımcısı James N. Stewart tarafından yazılmıştır. Testlerin “kişisel ve genetik bilgileri açığa çıkarabileceği ve potansiyel olarak istenmeyen güvenlik sonuçları ve ortak güç ve görev için daha fazla risk yaratabileceği” konusunda uyarıyorlar. Bazıları, bir DNA testinin ortaya çıkması gibi sorunlar gibi orduda istihdamın ilerlemesiyle ilgili endişeler olduğunu gösteriyor. Bazı havacılık alanlarındaki ilerlemeyi sınırlayan bazı sağlık sorunları.

Tamam, zihnim bunu şu dile çeviriyor: Genel nüfusun sağlık riski altındaki erkekleri işe alma numaralarımıza zarar verebileceğinden savaşa gönderdiğimizi anlamasını istemiyoruz. Ve kolluk kuvvetlerinin bu DNA veritabanlarını, Jeffrey Lynn Hand gibi askeri bir geçmişi olduğu sık sık kanıtlanan seri katilleri yakalamak için kullandığına dikkat edin. (Devekuşu emojisini buraya ekleyin)

Şimdi doğruluk açısından BS diyorum. Testimi birkaç yıl önce hiç tanışmadığım ailemin yanını bulmak için yaptım. Şimdiye kadar sadece DNA beni aile ağacımla iyi uyum sağlayan üyelere yönlendirdi ve sistemik lupusum olduğu için ailede otoimmün hastalıkların potansiyelini yaşayan bazılarını uyarabildim. Teşhis edilmeden önce yıllar boyunca testlerden geçerken bu bilgi için öldürürdüm!

Bazı karışıklığa yol açan kimerizm örnekleri olduğunu biliyorum, ancak DNA testinin şu anda anlamadığımız hastalıklarla ilgili bağlantılara yol açması muhtemeldir ve suçluda bir karar vermek için birden fazla göreceli örnek kullanılmaktadır. vakalar. Ayrıca … hayır, erkekleri havaya anevrizma veya felç riskleri ile göndermelerini istemiyorum ve kesinlikle patlayıcılarla değil!

Korkuyu beslemeyin. Özellikle de son 3 yılda 6 nükleer “cihazı” kaybetmeyi başaran aynı kişilerden geldiğinde… ve insanların neden güven sorunları olduğunu merak ediyorlar. Tanrım!

https://www.nytimes.com/2019/12/24/us/military-dna-tests.html

Kategoriler
Genel

Spacey suçlayıcısı Ari Behn'ın intiharıyla ilgili bazı Şeytan Avukatları.

Görünüşe göre internet bu konuda kesinlikle kaynar ve burada bir bakışınız, Ari Behn'ın Epsteined olmasının, Kevin Spacey tarafından yönetilen net bir örneği olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. Şahsen bunun trajik bir intihar olduğunu düşünüyorum, ancak kendi sonuçlarınızı çizmekte özgürsünüz, sadece resme bazı şeyler eklemek istiyorum.

• Ari'nin birçok zihinsel sorunu vardı ve geçmişte çok mücadele etti. Onu haritaya koyan şey, sonuçta "Sad as Fuck" adlı kitabıydı.

• Saldırı, KS'nin AB'nin toplarını masanın altına alması ve ona bir sigara için katılmak isteyip istemediğini sormasıydı. Ari bunu TV'de komik bir hikaye olarak anlattı ve KS'nin "parlak" bir aktör olduğunu ekledi. AFAIK, hiçbir suçlamada bulunulmadı, bu yüzden KS onu aşağı çekebilecek bir tanığa kapılmış gibi değil. AB için pek travmatize gibi görünmüyordu ve çok çok sayıda KS saldırısından daha hafif.

• AB'nin Prenses ile 3 çocuğu var ve bu Noel, hepsinin AB'nin eski karısı ve yeni erkek arkadaşıyla kiliseye gitmesini izlemek zorunda kaldı. Yeni BF'si bir 'şaman' ve Norveç medyasında tam bir somun olarak açıkça alay ediliyor. Onun için zor olduğunu hayal edebiliyorum ama yine de kendi düşüncelerim.

• Başka bir yorumcunun çalınması: "KS, insanların yaptığı gibi Noel arifesinde bir video yayınladı. AB, Noel tatillerinde, insanların yaptığı gibi kendini öldürdü". Direğin zamanlaması ve korelasyonu olan intiharı oldukça incedir.

• KS hiç şüphesiz çok fazla güce sahiptir, ancak Norveç'te, Noel'de, Norveç'te bir yarı kraliyetten kurtulma ve onu bir intihar gibi gösterme … Adamı tanımıyorum, bu (Norveç) devletler değil. Böyle yüksek profilli adamlar ölür, video gözetimi arızalı değildir, vardiyasında uykuya dalmakta ve hiçbir zaman bir sorgulama / sonuç görmemektedir. Sorunlarımız var, ancak bunu kaldırmak için KGB / CIA benzeri becerilere ihtiyacınız olacak. KS'nin buna sahip olduğunu ve iz bırakmadan düzenlemeyi başardığınızı mı düşünüyorsunuz? O Frank Underwood IRL değil.

• Google, KS'nin 15 suçlu olduğunu söylüyor, ancak Behn listede değil, bu yüzden kriterlerinin ne olduğunu bilmiyorum, ancak o zaman sayının çok daha yüksek olduğunu varsayalım. KS'nin ana planı kapalı mı herşey bunların? İntihar ile, bu onun M.O gibi görünüyor? Evet ise, iyi şanslar yakalanmıyor. Hayır ise neden AB? KS'nin davasına yardım etmeyeceğinden, hikayeyi düzeltmeyin (aslında tam tersi, KS'yi medyaya geri koyduğu için). Yani tüm bunlar, küçük intikam için ??

Sanırım elimde bu kadar. Bazı iyi tartışmalar umuyorum ve sadece aşağı oylar değil, çünkü geçit törenine bok veriyorum (sonuçta heyecan verici bir teori).

RIP Ari Behn, görünüşe göre iyi bir dosttun. Umarım huzur bulmuşsundur.

Kategoriler
Genel

Skywalker ve Şeytani Görüntülerin Yıldız Savaşları Yükselişi

Palpatine'nin kült takipçileriyle karanlık odada olduğu ve Rey ve Kylo'nun enerjileriyle kendini gençleştirmek üzere olduğu sahneden başka kimse rahatsız oldu mu? Bir erkek ve bir kadın olan 2 genç bakirenin kült kurbanı? Adrenochrome?

Ve sonra tekrar ediyorlar, "elitler" gibi "bizden daha fazla" var, bize sıradan insanların bir kült askeri sanayi kompleksine karşı bir şeyler yapabilmeleri için yanlış umut vermeye çalışıyorlar.

… Azrk749 tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro anısını sildi. Tesadüfen, Amazon ateşi sırasında başlığı Epstein'dan yönlendiren antagonistti.

Birkaç ay önce Amazon ateşi sırasında eylemlerini (veya hareketlerini) çevreleyen tüm tartışmalardan sonra okumak için garip bir başlık.

Şey şu: Bu hikaye tamamen kayboldu. Bu yangınlarda herhangi bir güncelleme var mı? Ben öyle düşünmedim.

Yangınlar Epstein davası için bir örtü gibi görünüyordu. Şovu en azından o anda çalan başlık buydu. İnsanlar yangın alarmını çektiğinde davanın halının altına süpürülmesine izin vermediler. Bu yüzden bugün hala bunun hakkında konuşuyoruz.

Ama şimdi ana kapak hikayesinin (Bolsonaro) antagonisti kafasını çarptıktan sonra hafızasını kaybetti. Raporlar geçici olduğunu ve "iyi" olduğunu söylüyor, ancak satın aldığımdan emin değilim. Başkanların en zayıf oldukları zaman güçlü görünmeye çalıştıkları uzun bir geçmişe sahiptir. Sadece FDR'ye bak.

Kafada bir çarpma ve sadece burada suçlanacak bir bellek mi? Olabilir. İlk etapta hikayeyi bile sorgulayamazdım. Epstein'ın ölümünün haber başlığını aldıktan sonra, ana akım medyadan tamamen kaybolan bir hikayede tartışmalara karıştığı için …. Sorularım var.

Bolsonaro'nun dahil olduğu ve gevşek bir şekilde bağlandıktan sonra hafızanızı HERHANGİ bir şekilde silmek için oldukça garip bir tesadüf gibi görünüyor. Noggin üzerindeki bir yumurtadan bağımsız olarak.

Bunu sadece arsız bir piç olarak söylüyorum, bu nedenle bu önleyici varsayımı çok fazla okumayın: Bolsonaro kendini çarpmadı.