Kategoriler
Genel

Nüfusun% 100'ü bunu okursa, bazı insanların yolsuzlukla savaştığını görebiliriz.

Muhtemelen uzaylı olmasa da, kesinlikle UFO'lar:

astronotlar

"Bu dünya dışı araçların ve mürettebatlarının bu gezegeni, Dünya'da olduğumuzdan biraz daha teknik olarak gelişmiş olan diğer gezegenlerden ziyaret ettiklerine inanıyorum."

– Albay Gordon Cooper, Merkür ve İkizler Astronotu

Diyerek şöyle devam etti: "Bu gezegende ziyaret edildiğimiz ve UFO fenomeninin gerçek olduğu gerçeğine dahil olacak kadar ayrıcalıklıyım. Bu, uzun süredir hükümetler tarafından kapsanıyor."

– Kaptan Edgar Mitchell, Apollo 14 Astronot

“… Bana (UFO'lar hakkında) soruldum ve onların (UFO'lar) başka biri, başka bir medeniyet olduğunu düşündüğümü açıkça söyledim.”

– Astronot Eugene Cernan, Apollo 17 Komutanı

"Bu nesneyi fark ettiğimde Minneapolis'te bir P-51 avcı uçağını test ediyordum. (…) Bir fincan tabağı, disk gibi görünüyordu. Aynı zamanda, aniden benden uzaklaştığını fark ettim – ve ben orada saatte yaklaşık 300 mil hızla koşuyordum. Biraz izledim ve sonra birdenbire her şey yeni başladı. 45 derecelik bir tırmanış dönüşü yaptı ve hızlandı ve sadece düz kayboldu. "

– Kaptan Donald Slayton, Merkür Astronot

"İstatistiksel olarak çok gelişmiş medeniyetler, istihbarat, yaşam formları var. Kesinlikle çok gelişmiş olduklarına inanıyorum, yıldızlararası seyahat bile yapıyorlar. Buraya gelmelerinin mümkün olduğuna inanıyorum."

– Dr. Storey Musgrave, NASA Astronot

"Yaklaşık 50 yıldır Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti'ndeki gizlilik cihazı kamu UFO'sundan ve uzaylı iletişim bilgilerinden uzak tutulmuştur." "Yabancı kültürlerle temasımız var."

– Astronot Dr. Brian O'Leary

Diyerek şöyle devam etti: "Resmi statümde ET iletişimiyle ilgili yorum yapamıyorum. Ancak, kişisel olarak sizi temin ederim, yalnız değiliz!"

– Charles J. Camarda (Doktora), NASA Astronot

NASA, CIA, ORDU, HAVA KUVVETLERİ VB

"Bilinmeyen nesneler akıllı kontrol altında çalışıyor … UFO'ların nereden geldiğini ve amaçlarının ne olduğunu öğrenmemiz zorunludur …" (1) "Sahnelerin arkasında, yüksek rütbeli Hava Kuvvetleri subayları UFO'lar hakkında son derece endişeli Ancak resmi gizlilik ve alay yoluyla, birçok vatandaş bilinmeyen uçan cisimlerin saçma olduğuna inanmaya yönlendiriliyor. " (2)

– Amiral Roscoe Hillenkoetter, CIA'nin ilk Direktörü, 1947-1950

Diyerek şöyle devam etti: "Doğru ya da yanlış olsun, halkın heyecanlanmasını önlemek için yapacak bir işimiz vardı." (2)

– Dr. J. Allen Hynek, Hava Kuvvetleri Projesi Mavi Kitap Bilimsel Danışmanı

"Tabii ki UFO'lar gerçek ve gezegenler arası. UFO'ların varlığına yönelik kümülatif kanıtlar oldukça bunaltıcı ve ben onların varlığı gerçeğini kabul ediyorum."

– Hava Şefi Marshall Lord Hugh Dowding, İkinci Dünya Savaşı sırasında Kraliyet Hava Kuvvetleri Komutanı

Diyerek şöyle devam etti: "Kurtarılan disklere tam erişim konusunda ısrar etmeliyiz. Örneğin, La davasında Ordu onu ele geçirdi ve üstünkörü incelememize izin vermeyecekti."

– J. Edgar Hoover, FBI'ın ilk Müdürü

“Yıldızlar arasında seyahat etme imkanımız zaten var, ancak bu teknolojiler siyah projelerde kilitleniyor ve onları insanlığa fayda sağlamak için dışarı çıkarmak Tanrı'nın bir eylemi olacak … hayal edebileceğiniz her şey zaten nasıl yapacağımızı bildiğimiz ."

– Ben Rich, eski Lockheed Skunk Works Başkanı

"Bu 'uçan daire' durumu hiç de hayali değildir veya bazı doğal fenomenlerde çok fazla şey görmez. Bir şey gerçekten etrafta uçuşuyor. Bu olgu gerçek ve hayali veya hayali değil."

– General Nathan Twining, ABD Hava Kuvvetleri, Ortak Genelkurmay Başkanı 1955-1958

"Tanımlanamayan Uçan Nesneler atmosfere çok yüksek hızlarda ve açıkça akıllı kontrol altında giriyor. Bu bilmeceyi gecikmeden çözmeliyiz."

– Arka Amiral Delmar Fahrney, USNR

"Dünya ulusları birleşmek zorunda kalacak, çünkü bir sonraki savaş gezegenler arası bir savaş olacak. Dünya ulusları bir gün diğer gezegenlerden gelen insanların saldırılarına karşı ortak bir cephe kurmalı".

– General Douglas MacArthur

ROKET BİLİMCİLERİ VE DOKTORLAR

"Uçan dairelerin gerçek olduğu ve başka bir güneş sisteminden uzay gemileri olduğu tezim. Aklımda bu nesnelerin bir çeşit gezegenler arası zanaat olduklarından şüphe yok. Ben ve meslektaşlarım, Güneş sistemimiz."

– "Modern roketçiliğin babası" Dr. Hermann Oberth

"UFO'ların dünya dışı bir temele sahip olduğuna tamamen ikna oldum."

– Peenemünde Alman roket merkezinde baş tasarımcı ve araştırma direktörü Dr. Walther Riedel

Diyerek şöyle devam etti: "En az olası açıklama, bu şeylerin yapay ve kontrollü olmasıdır … Bir süredir görüşüm, dünya dışı bir kökene sahip olmalarıydı."

– Dr. Maurice Biot, önde gelen aerodinamikçiler ve matematiksel fizikçi

"Günümüzde gelişmiş dünya dışı medeniyetler tarafından ya da gelecekte kendimiz için daha az zamanlararası yıldızlararası seyahat imkanı, temelde fiziksel ilkelerle sınırlı değildir."

– Dr. Harold Puthoff, Müdür, Austin İleri Araştırmalar Enstitüsü, Quantum Electronics'in temelleri yazarı

SOVYET / ABD BAŞKANLARI

"UFO fenomeni gerçek. Sorunu inceleyen bilimsel organizasyonlar olduğunu biliyorum. Ciddiye alınmalıdır."

– Sovyet Başkanı Mikhail Gorbaçov

"Sizi temin ederim ki, uçan daireler, var oldukları göz önüne alındığında, yeryüzünde herhangi bir güç tarafından inşa edilmez."

– Başkan Harry S. Truman

“… UFO fenomenleri hakkında bir komite soruşturması yapılmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Sanırım UFO'lar hakkında güvenilirlik tesis etmeyi ve bu konuda mümkün olan en büyük aydınlanmayı üretmeyi insanlara borçluyuz.”

– Başkan Gerald Ford

"UFO'ları gördüklerini söylediklerinde insanlara artık gülmüyorum. Gördüğüm en dar şeydi. Büyüktü, çok parlaktı, renkleri değişti ve On dakika izledik ama hiçbirimiz bunun ne olduğunu bulamadık. "

– Başkan Jimmy Carter

"Pencereden dışarı baktım ve bu beyaz ışığı gördüm. Zikzak çekiyordu. Pilotluğa gittim ve böyle bir şey gördün mü dedim? Şok oldu ve" Hayır "dedi. Ve ona dedim. : "Hadi takip edelim!" Birkaç dakika izledik, parlak beyaz bir ışıktı, onu Bakersfield'a kadar takip ettik ve aniden şaşkınlığımızla aniden göklere çıktım. Uçaktan indiğimde Nancy'ye her şeyi anlattım. " "Bu dünyanın dışından yabancı bir tehditle karşı karşıya kalırsak, dünya çapındaki farklılıklarımızın ne kadar çabuk yok olacağını düşünüyorum."

– Başkan Ronald Reagan

Herkes bir teklifin meşru bir şekilde bağlamın dışında olduğuna dair kanıt sunabilir ve onu kaldıracağım.

Tüm krediler bunları derlemek için … Alx__'ye gider. Bu alıntıların kaynakları şu adreste bulunabilir: http://spaceflare.net. Birçoğu bağlamda videoda. Örneğin, bu.

Alıntıların kanıt olmadığı kabul edilmektedir. Ancak:

UFO'ların hayali veya halüsinasyoncu değil, fiziksel fenomenler olduğuna dair zorlayıcı kanıtlar vardır. Sadece fiziksel nesneleri algılayan ve bilinen fizik tarafından açıklanamayan yetenekler gerçekleştiren radarda yakalanırlar. Görüşlerin% 90-95'i bilinen fenomenlerle açıklanabilir, ancak% 5-10'u açıklanamaz.

Kaynak: COMETA Raporu (Fransız hükümeti tarafından yayınlandı): Bölüm 1: http://www.ufoevidence.org/newsite/files/COMETA_part1.pdf Bölüm 2: http://www.ufoevidence.org/newsite/files/COMETA_part2.pdf Eski Arizona Valisi, aynı zamanda Phoenix Lights'a ilk elden tanıklık eden eski pilot ve Hava Kuvvetleri subayı, deneyimi şöyle anlatıyor: https://m.youtube.com/watch?v=2SJXMBHByZY Profesyonel astrofizikçi Bernard Haisch tarafından işletilen UFOSKEPTIC.ORG, kendi başına harika bir bilimsel kaynak olan amasci.com'u da yaratan ve sürdüren r / askscience Mod … wbeaty tarafından önerildi.

Daha:

Fiziksel kanıtlarla ilgili olarak – zanaatın iniş yaptığı söylenen çimlerde yüksek güçlü elektromanyetik alanlara maruz kalma kanıtı gibi iz kanıtlardan başka hiçbir şey yoktur. Radar kanıtı http://www.nicap.org/whatradar.htm http://www.ufoevidence.org/documents/doc614.htm UFO'lar bilinen fiziğe meydan okuyor: http://www.ufoevidence.org/cases/case334.htm (bir çok vaka) SSS

"Hükümet bunu örtmezdi." – ABD hükümeti 51. Bölgenin varlığını geçen yıla kadar kabul etmedi. UFO'ların kanıtı, varlıklarını reddetmenin, bilim inkarıyla eşdeğer olduğu ölçüde zorlayıcıdır. Mevcut bilgilerin özenli bir şekilde incelenmesi, hayali ya da halüsinasyon görecekleri izlenimi ile ortaya çıkmayı imkansız kılmaktadır. Bu yorum sadece bir giriş olsa da, herhangi bir şüpheyi gidermek için keşfedilebilecek kaynaklar içerir.

DAHA FAZLA burada: http://www.reddit.com/r/worldnews/comments/wtabz/computer_hacker_gary_mckinnon_has_no_choice_but/c5gbmqz

Kategoriler
Genel

Amerika'da Özgürlüğü Silmek için Komplo.

Amerika asla Özgür Ülke olmak istemedi ve bu gerçeği görmezden gelmek, bu ülkenin savaştığı Özgürlüğü silmek … İnsanların Amerika'da oy kullanmasının bir nedeni var ve yeterince zeki bir öğretmen bulamamanın bir nedeni var. herkesin oy kullanmaması gerektiği fikirlerini öğretmek için … Gerçek şu ki, herkes üzerinde hükmetmek isteyenler oylama sisteminin nasıl işlediğini umursamıyorlar. başlamak için Özgür Ülke olmak.

Amerika'da Unfold'a ne olacağı trajik bir utanç, Birçok insan Amerikan kimliğinden hızlı bir şekilde satış yapmaktan çok uzak ve Başkanlık Trump Hanedanlığının bu ülkeyi köşedeki distopyadan kurtaracağını düşünüyor . Kendinize şunu söyleyin, kuruluşun tam olarak istediği şey budur … Trump herkesi aptallar için oynadı ve herkesin Amerikan'da ne olacağını görmek, Karma kavramlarının ne kadar mantıksız olduğunu kanıtlayacaktır, sonuçta tek kötü karma olduğunu iddia edelim Hayatta bir insan sadece kötü insanlardan gelebilir … Karma'ya inandıklarını söyleyen insanlar, soykırım gibi olaylar hem genç hem de yaşlı insanları lanetlemek için kullanıldığında Karma'ya gerçekten inanmıyorlar. Karma mı yoksa başka bir şey mi?

Amerika'da başarılı bir üçüncü taraf olmamasının bir nedeni var, çünkü politik sürecin, Amerika'nın asla ilk etapta Özgür Ülke olmadığı anlamına geldiği gerçeğine dayanarak tüm hayatınıza yalan söylediniz. . Bu Amerika'nın Kaderi, bir hayatın olduğunu fark etmeni engelliyor.

Bu, bu ülkenin tepeden tırnağa tam ölçekli. Beyaz evden okul evine. Amerika işgal edildi ve Amerika bu işgali kutlamak zorunda kaldı, burada neler olduğuna dair bir resim elde edersiniz … Bu Amerikan karşıtı Topluluklar bu büyük şehir metropollerinde tamamen geliştiğinde işler büyük zaman değişecek. Ülkenizin gece boyunca dağılmasını izliyorsunuz ve hem sol hem de sağ tarafından teşvik ediliyor, hatta bu ülkenin, Made in America olarak yeniden markalaştırılmış cheapo yabancı işçiliğinin hala bir şekilde sizin siyahların, Yahudilerin, geylerin, müslümanların, Asyalıların ve Meksikalıların sadece bu ülkenin Büyük Amerika tarafından nasıl işgal edildiğinden bahsetmekten nefret eden bir insan olarak adlandırılan Cheapo yabancı emeğinin Amerika'da yeniden markalaştırılmasını isteyen bazı cumhurbaşkanlığı Slogan kitleleri memnun etmek. Amerika'da ne yapıldığını biliyorsunuz, Anti-Amerikancılık ve bu ülkeyi korumak için yalancı ve mantıksız görüşlerle Amerikalıları satmak için bu fikri kabul eden birçok insan var, sonuçta, bu insanları sizin gibi insanlarla çok ilgili görmüyorsunuz çünkü Amerikan Milliyetini azalttılar başarılı olmak için mantıksız bir arzudan başka bir şey değildir. Bir Amerikalı olmak ne anlama geliyor ve insanların koruyacaklarını söyledikleri ülkeye nasıl ihanet ettiklerini çok hızlı göreceksiniz çünkü adınız Trump ve benzeri olmadığı sürece kim olduğunuzu kim sikiyor …

Kategoriler
Genel

Kimse burayı neden ciddiye almıyor biliyor musun? Çünkü görünüşe göre 2 bin kişiyiz, Donald Trump'la 3 saniyelik bir sahnenin Yalnız Ev'den kesilmesinin büyük bir komplo olduğunu düşünüyoruz. Ne lanet bir şaka.

Şu anda tüm dünya oluyor. Büyük ilaçtan denizler üzerindeki savaşlara, Hong Kong'a, prens Andrew'a Fransa'da kelimenin tam anlamıyla evde yalnız kalmaktan başka bir şeyi protesto etmek için tartışacak bin şey var. Bu utanç verici. Evde yalnız başına tam bir utanç şu anda ön sayfamızın en üstünde.

Kategoriler
Genel

Dikkatiniz en değerli kaynağınızdır

Paradan ve zamandan daha fazlası, dikkatiniz değerlidir. Tüm reklam ve eğlence endüstrisi yalnızca insanların dikkatini çekmeye odaklanmıştır.

Dikkat ettiğiniz şey ne düşündüğünüzü belirler. Hakkında düşündüğünüz inanç ve davranışlarınızı belirler.

Dikkatinizi daha az şeylere verdiğinizde, sadece onlardan nefret ederek bile, değerli odak anlarınızı verirsiniz. Bu hayatta sadece bir kaç saniye alıyoruz.

Dahası, önemsiz bir şeye çok dikkat ederek, başkalarının dikkatine sunar. Bu yüzden Ondokuz-Seksen Dört'ün "5 dakikalık nefreti" gerçek bir kavram. Medyanın bu modern çağında, nefretimizi tasma olarak kullanmak, olumlu duygularımızı kötüye kullanmak kadar sıklıkla kullanılmaktadır. Yanlış şeylerden nefret etmemizi sağlayarak, odağımız yanlış yerleştirilir ve böylece kontrol ediliriz. Değerli saniyeleriniz önemsiz olan şeylerden nefret etmek için boşa harcanmamalı, zihinsel döngülerinizi boşa harcamamanız ve sonra asla gerçeği görme fırsatına sahip olmamalısınız. Zihniniz ilk etapta gerçekleşmesi gerekmeyen duygularla doluysa.

Sevginin zıttı nefret değildir. Görmezden geliyor. Bu, birçok insanın alamadığı bir şey. Görmezden gelinmeyi hak eden şeyleri görmezden gelin. Bu, kurumsal milyardere ait ana akım kültürümüzde neredeyse tamamen gizli olan değerli bir beceridir, çünkü bu gerçeği anlamak bizi manipüle etmeyi çok daha az kolaylaştırır. Duygularımız manipülasyondan arınmışsa ve medyadan (reddit ve saidit gibi siteler dahil) kolayca nefret veya enflamasyona neden olmadığımızda, daha net ve önemli şeyler hakkında düşünebilir ve böylece hayatlarımızı ve toplumlarımızı bir daha da iyi olmaya devam edecek. Önemli olan şeylere odaklanabiliriz.

Eğer "eğlence" için twitter üzerinde rastgele aptallardan nefret etme sıkışıklığı içinde sıkışırsak, değerli anlarımızı boşa harcarız ve fırsatımızı gerçekten bizim için erişilebilir olan küçük yollarla dünyayı iyileştiririz. İnternet günah keçileri veya kurumsal medya tarafından yaratılan kişiliklerle savaşmak yerine, bizi günlük olarak neyi etkileyene daha fazla odaklanırsak? Görmezden gelinmeyi hak eden nefretin ağırlığına göre sürüklenmezsek ne başarabiliriz? Tamamen kaldırılabileceğimiz şeylerle savaşmaktan kaçınırsak ne kadar ekstra zaman ve enerjimiz olur? Sadece onlardan ne kadar nefret ettiğimiz için bir şeyleri sürekli tanıtmasaydık kültürümüz ne kadar iyi olurdu?

Bunun çok önemli olduğunu ve daha fazla konuşulması gerektiğini düşünüyorum. Modern kültürün çoğu (ve kültürün yukarıdan aşağı manipülasyonu) bu zihniyet etrafında merkezlenir ve bence uzun vadede insanlığın çıkarlarına terstir ve daha iyi bir şeye dönüşme zamanı.

Daha fazla yorum içeren Orijinal Kaynak: https://saidit.net/s/magnora7/comments/1rca/your_attention_is_your_most_valuable_resource/

Kategoriler
Genel

Bir gencin hükümet tarafından değiştirildiğini ve FBI tarafından çerçevelendiğini düşünerek ailesini öldürdüğünü hatırlayan var mı?

Bunu haberlerde gördüğümü ve Joe rogan'ın biraz konuşmasını izlediğini hatırlıyorum. Polisle bir araba kovalamacasında öldü ve kendileri tarafından güvenli bir tesise girdiğini söylediler. Soruşturmayı da gerçekten berbat ettiler. Bu konuda komplolar vardı ama şimdi aramaya çalıştığımda hiçbir yerde hiçbir şey bulamıyorum. 2013 ile 2015 sonu arasında bir süre olduğunu söylemek istiyorum ama yanılmış olabilirim.