Kategoriler
Genel

Artık Hitler'in yeni laboratuvar raporları sayesinde öldüğünü biliyoruz. Hitler'e kaçan ya da hala kaçanlara inananlarınız, kanıtlarınızın gösterildiğini görebilir miyim?

Bir komplo teorisyeni olarak, hepimizin kanıtları farklı gördüğünü biliyorum.

Başlangıçta kanıtlanana kadar inanan veya hala yapanlar, kanıtınız nedir?

S / O'uma böyle bir şeyin neden diğer insanlar tarafından neden bu kadar yaygın ve inanılmış olabileceğini göstermek istiyorum.

Hitler'in gerçekten öldüğü yeni çalışma BTW.

Yardımın için teşekkürler.

Kategoriler
Genel

Çocuk zihin kontrolü içeren yeni bir r / komplo gönderisine bağlanan bir r / elsagate çalma listesinde garip keşif

Birkaç hafta önce, bir kullanıcının MKULTRA stili / Project Monarch zihin kontrol teknikleri arasındaki benzerlikleri ayrıntılı olarak açıklayan bir youtube videosu ile ilgili olarak bir youtube bağlantısı yayınladığını gördüm. Bu tekniklerin amacı, bir çocuğu o kadar aşırı derecede kötüye kullanmaktır ki kişilikleri travma ile başa çıkmak için yaratılan çeşitli parçalara ayrılır. Bu teknikler çocukları casuslar, müzisyenler, aktörler, politikacılar ve travmatik olayları hatırlamayacakları için farkında olmayacak şekilde kontrol etmenin yararlı olacağı diğer figürlere dönüştürmek için yararlıdır. İşleyiciler, nihayetinde doğrudan kötüye kullanım gerekmeksizin, ancak bir kod sözcüğü veya el hareketi ile nesneleri bu kişiliklere tetikleyebilir. Bu işleyiciler, çocukları kontrol altına alan Disney / fantezi gibi temaları kullanır.

İşte bu yazıda bağlantılı video ve bir sonraki videonun mantıklı olması için önce bunu izlerdim; https://youtu.be/hescxgQVXmY

Bugün r / ElsaGate'i buldum ve kazmaya başladım. Henüz bilmiyorsanız, içine bakmanız ve neler olduğunu görmeniz uzun sürmez. Çocukların tuhaf, kısa klipleri ile masum şeyler yapan garip youtube hesapları hakkında bir iplik vardı. yorumları satın daha uğursuz bir şey vurguladı, bu bir tür pedofil youtube halka keşfedildi keşfedildi.

Tuhaf bir şekilde, bu garip hesaplardan birinin oluşturduğu oynatma listelerinden birine bakarken, birçok garip elsagate tipi video var … ve sonra …, bu videoda tökezledim, https://youtu.be/_nAu9D-8srA

İlk videoyu bir tutam tuzla çektim. ama sonra bu videoyu gördüm …. ve kaçırmamak ve ne olduğunu açıklayan youtube bağlantısı ile ne kadar ilişkili olduğunu çok açık.

Bu garip saçma videolardan başka var mı?

En kötü yanı, ahırdaki gece boyunca zamana denk gelen sahnedir …

Kategoriler
Genel

Öğretmenim beni takip etti mi?

Bu birkaç yıl önceydi, Instagram'daki yayınlar arasında dolaşıyordum ve spam hesabımda (tamamen rastgele ekran adı) yorum yapıyordum. Yorumlarımdan biri bir erkeğe yönelikti ve ben onun kelime seçimi ve kelimenin ne kadar gösterişli olduğunu tartışmasız tartıştım. Böyle sıradan bir kelime olduğunu söyleyerek protesto etti ve ben onu bloke edene kadar cevap vermeye devam ettim. Ertesi gün hızlıca, sınıftayım, öğretmenim aynı süslü kelimeyi kullanıyor ve doğrudan bana bakıyor ve gözlerini hızla çeviriyor. Normalde bu kelimeyi hiç ASLA kullanmadı; kalbim düştü.

Kategoriler
Genel

Tilki avı

Bunun bölgesel bir şey olduğu için gömülmesini bekliyorum (İngiltere'de yaşıyorum) ve bu alt komplolar gittikçe ABD merkezli. Ayrıca sorumla ilgili olmadığı için tilki avının iyi / kötü bir tartışma olduğunu açmak istemiyorum (netlik için çok anti avcılık yapmama rağmen) ama sadece tilki avında sadece “ kaldırma "veya" haşere kontrolü ".

Hayvanları nüfus ve hastalık kontrolü için kaldırma ihtiyacını anlıyorum ama tilki avı tamamen farklı bir şey gibi görünüyor. Geleneksel olarak yılın belirli zamanlarında gerçekleşir, süslü, pahalı kırmızı ceketler giyerler, at sırtında olurlar, avlar bunun yerine her şeyi parçaladığı için sadece silah gibi görünüyorlar. Ayrıca, avı ve tüm “kanama” olayını bildirmek için kullandıkları boynuzlar da vardır; bu, bilmeyen insanlar için ölü tilkinin bir parçasını aldıkları ve kanı katılan çocukların yüzlerine sürdükleri zamandır. avlanmak.

Bana öyle geliyor ki ritüelistle sınırlanıyor ve hepimiz bu Elitleri ritüelleri gibi biliyoruz. Aynı zamanda avlara, monarşinin üyelerine, iktidardaki insanlara, zengin insanlara katılan seçkin birkaç kişi, bu tür argümanlar ortaya çıktığında profesyonel avcılığı parlamentoya itme çabalarında çok vokal.

Bunun sadece “ayıklama” dan daha fazlası var mı? Belki tilki güçlü bir sembol veya başka bir şeydir? Ülke yüzyıllar önce kurt popülasyonunu “avlanma” kisvesi altında yok etti ve kurt her zaman doğa temelli dinler için güçlü bir sembol oldu ve İngiltere Hıristiyanlık gelip tüm kanıtları gömene kadar bir noktada çok putperestti.

Herkesin bunun daha ritüel yönüne bakıp bakmadığını merak ediyorum ve burası sormak için iyi bir yer gibi görünüyor.

Şerefe ve mutlu yıllar!

Kategoriler
Genel

/ nineapples sunucusu

Ninapples sunucusunun sahibi sunucuyu sildi ve birçoğumuz çok fazla iş ve önemli tartışmayı kaybettik. R / nineapples da kapatıldı Soruşturmaya hala ilgilenen herkes yorumlarda Anlaşmazlığa katılın.

Anlaşmazlıkta, tamamen masumdan uğursuza kadar birçok teorimiz vardı. Her şeyin davayı kapatmak için çok belirsiz olduğu konusunda anlaştık. Aniden, her şey silinir.

Daha fazla değilse, nerede olduğumuzu geri almak istiyorum. İlgili savunmasız insanlar var ve onun bir ARG mi, hasta bir kişi mi yoksa gerçek bir psikopat mı, bakması gerekiyor, bu yüzden araştırmamız için yeni bir Discord sunucusu yaptım

https://discord.gg/xQ7ufmW