Kategoriler
Genel

Amerika Kitleleri Beyin Yıkamak mı?

Umarım bu yazı silinmez ….. ve bunu nasıl söyleyeceğimi tam olarak bilmiyorum, ancak hükümetin Amerika'yı açıkça yıkadığı herkes oldu mu? Ne yaptıklarını anlayan tek kişi benim gibi hissediyorum. Bana göre, Demokrat Parti (ya da belki seçkinler) kitlesel insanların yalanlarına, sahte haberlere ve gündemlerini bir tişene inandırmak için beyin yıkaması gibi görünüyor ve bununla ilgili tüm nefret başkan (kozdan hoşlandığım ya da sevmediğimden değil), silah karşıtı yasalar vb. Bana öyle geliyor ki, tüm bunları kitlelere itiyorlar, bu yüzden zamanı geldiğinde bizi kontrol etmek daha kolay. Umarım işte olduğum ve bunu yazmak için gerçekten acele ettiğim için bu mantıklıdır.

Kategoriler
Genel

Büyük şirketler hissedarlarını dolandırır / dolandırır. DOW, S&P 500, NYSE vb.

İktidar seçkinleri Batı'daki beyaz insanları soykırım yapmaya karar verdiklerinden, "beyaz yakalı suç" artık çok büyük. (Ama bu başka bir yazı için başka bir konu).

Büyük şirketler, hissedarlarını uzun yıllardır dolandırmaya başladılar.

Bu durum özellikle emeklilik fonları, 401k fonlar, Roth (schild) emeklilik planları vb. Tarafından tutulan şirketler için geçerlidir.

Fon yöneticileri beceriksiz moronlar ve yaşlılar emeklilik paralarından dolandırılacaklar.

"Eski ve aptal para" planın adıdır.

General Electric bunu uzun zamandır yaptı. GE, dünyadaki en yaygın şirkettir. Özellikle emeklilik fonları arasında popüler.

GE CEO'ları GE'nin değerli kısımlarını saman adamlarına sattılar ve işbirliğinin ölü kabuğunu bir miktar borç ve borçla bıraktılar. GE CEO'ları şirketi yıkmak için milyonlarca dolarlık bonus verdi.

Başka bir durum General Motors ve Ford. Bu şirketler, mafya yönetimindeki işçi sendikaları ve yozlaşmış demokratlar Detroit'i iflas etti. GM, ABD vergi mükellefleri tarafından kurtarıldı. GM CEO'ları milyon $ bonus veriyor … vs … vs.

Bir başka suç faaliyeti vakası da Intel CEO'sunun hisse senetlerini Spectre ve diğer tüm CPU istismarları keşfedilmeden satmasıydı. Bu istismarlara, Intel'e sızan NSA ajanları / muhbirleri / dolandırıcıları neden oldu.

Kurumsal CEO'ların çoğu Mafya'dan (eski ve onurlu toplum) ve büyük şirketlerin çoğuna sızdı. Borsa şu anda son derece fışkırıyor çünkü Black Rock gibi gölge bankalar birçok şirket hissesi satın alarak para aklıyorlar.

Bu arada ticari bankalar, hiperfrekans ticareti için en iyi yazılım / donanıma sahip olan bir AI Arms yarışına sahipler. Bu aynı zamanda stokların önemli ölçüde daha pahalı büyümesine neden oluyor.

Neredeyse tüm büyük şirketlerin mali kayıt defterleri tamamen pişmiştir. Bilançolara bile bakma, tam bir aldatmaca. IRS'nin her iki gözü de tamamen kapalı … şimdiye kadar günlük olarak duyduğumuz yaygın vergi kaçırma.

(Konuya aşina olan herkes için: Para Cayman Adaları'nda kalmaz, İsviçre'ye gider).

FED clueless. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Verilmiş, para politikasını yapıyorlar, ancak parayla ne yapacağına karar vermiyorlar, sadece yayınlıyorlar.

FED bir silah satıcısı gibi, silahları satıyorlar, ama asla kullanmıyorlar, bu Mafya tarafından işletilen ticari + gölge bankalara bağlı.

Bu bok UMUT olarak eminim ki bu balon patlamıyor, çünkü 2008'i bir piknik gibi gösterecek.

Şimdilik, en sağlam çit (finansal kayıplardan kaçınma yöntemi) emlak, altın olacaktır. Ama emlak dikkat, çoğu aynı kabarcık bir parçasıdır. Altın (gümüşü unutun, gerçekten) değerde gerçek bir büyüme yok, ancak oldukça kararlı olma eğilimindedir. Altın bile borsada manipüle ediliyor, diyelim ki düşük değerde ama bu sadece benim görüşüm.

Muhtemelen en güvenli yol, kulağa komik gelse de, servetinizi korumak için boktan, düzenli,% 1 faiz (şanslıysa maks.) Tasarruf hesabı. Ben normalde kimseye bunu tavsiye etmem, ama pazar pis pislik ile diddling ne kadar göz önüne alındığında, bu gitmek için en güvenli yol olduğunu söyleyebilirim.

Riskten hoşlanıyorsanız, yine de Mafya tarafından işletilen şirketlere yatırım yapabilirsiniz, ancak GE veya GM gibi afromente süper dolandırıcıları seçmemeye dikkat edin.

Kategoriler
Genel

Avustralya medyasının "medya" nın önemsiz gösterdiği ateşler.

Avustralyalı olarak, bu yangınların gerçek kapsamı hakkında hiçbir şey duymadım. Varlıkları ve 500 ~ milyon hayvan ölümünün çıplak (anlaşılmaz) istatistiklerinin yanı sıra 1974 uzak batı NSW yangınlarında sayılara yaklaşan yok edilen toprak miktarı. Şahsen, ScoMo tatil fiyaskolarının bu (DEVAM EDEN) çalı yangınları olan tarihsel (ve küresel) felaket olayından uzak bir dikkat dağıtıcı olduğunu görüyorum.

Kategoriler
Genel

Normal iş günlerinde tatillerde / tatillerde dünya haberlerinin nasıl 'normal' göründüğünü fark ettiniz mi?

Gerçek 5 dünya haberleri arasında en çok + 50 bin çok yaldızlı koz spam makalesi yok.

Cehennem, ilk 20 atm'de bir Trump hikayesi yok.

Herkes tatilde işten çıktığından beri bu şekilde oldu. Bu, etkinlik eksikliğinden kaynaklanmıyor çünkü yayınlar hala çok sayıda yorum ve on binlerce upvot alıyor.

Gerçekten bademleri aktive eder.

Kategoriler
Genel

Son Çekimler Hakkında Bazı İlginç Gerçekler

Grafton, Avustralya Brenton Tarrant Christchurch Camii vuruyor

Grafton adlı Siyah Adam, Yahudileri iddia ettiği gibi bıçaklıyor.

Yerleşim, Teksas Las Vegas şerit üzerinde bulunan İsa Kilisesi çekim.

White Settlement, Teksas, Tarrant İlçesinde bulunmaktadır.

White Settlement, Texas, 666ft yüksekliktedir.

Christchurch, Yeni Zelanda 66ft yüksekliktedir.

Dürüst olmak gerekirse bundan daha fazla bir şeyim yok, ama artık tesadüflere çok fazla inanmıyorum.

… TrueTingz tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]