Hepimiz oldukça fazla anlaştığımıza rağmen, birbiriyle çatışan iki ana kamp var. Hakikat arayanlar ve barış arayanlar. Biz doğal müttefikleriz ama birbirimize karşı çukurlaştık.

Başlığın dediği gibi, neredeyse herkesin içine girdiği iki ana kamp var:

Maliyeti ne olursa olsun gerçeği arayanlar

Maliyeti ne olursa olsun barış arayanlar

Ve tutuyor, ama lanet olası tutuyor. Adil olmak gerekirse, barış arayanlarla daha sık hizalanmış olmalarına rağmen artık afayak olarak sayılmazlar.

Normalde her iki taraf da anlaşılır, ancak ilgili kamplarımıza inorganik olarak enjekte edilen aptal şeyler bizi bölüyor. Her iki taraf da masum değil. Gerçeği arayan bizler, sadece doğru olduğu için nefret yemine düşme eğilimindeyiz ve son yıllarda nefret yemleri ırksal istatistikler ve insanlığa karşı sayısız Yahudi suçunun açığa çıkmasıydı. Barış arayanlar "hepimiz anlaşamıyoruz" dediğinde, gerçek arayışçılar tekrar tekrar ve 1000 kez tekrar ederler dostum wtf gibi gerçekte bile yaşamıyorsunuz. "pencereden dışarı bakmaktan korkuyor". Gerçeği arayanlar için, barış arayanların her şeyde gerçeğe mutlak öncelik vermeyeceğini kavramaya başlayamayız. Barış arayanlar için, çoğu insanın bugünlerde taşıdığı duygusal versiyonda değil, "şeyler arasındaki farkı anlatmak için" olduğu gibi, birisinin kelimenin tam anlamıyla ayrımcılığa uğramayı seçeceğini iddia etmeye başlayamazlar.

Huzur arayan sizler, bir nefret yerinden gelmediğimizi görmek zorundasınız ve sadece mahallelerle mücadele etmeden önce dünya için en iyisini yapmak istiyoruz. Sizlerin mutlaka engelli ve korkak olmadığınızı, her şeyden önce barışı aradığınızı anlamalıyız. Eğer barış arayanlar sadece bu kadar korkutucu buldukları şeyleri tartışmalarına izin verselerdi, hepimiz bir anlayış kazanabilirdik. Gerçek arayanların karşılığında neler sunabileceğinden emin değilim. Sen söyle

R / latestagecapitalism gibi altdizelerden gelen açık kopyalar / gönderiler gerçekten durmalı

Ciddi olarak, bu alt ile hiçbir ilgisi yoktur, sosyalist / komünistlerden propoganda veya argümanlarını destekleyen gerçek şeylerden sallamaktan başka hiçbir madde içermeyen içeriği doldurarak bu alt bölümü aktif olarak yok eder. Bu alt aslında yabancılar ve uçan daireler ve JFK ile oluşturuldu ve daha sonra pizza kapısı ile gitti. Ne zaman başka bir karma çiftliği olduk?

– boktan rant.

Btw: bu iyi topluluklardan ya da toplulukların kendilerine karşı hiçbir şey yok, sadece bu alt kısmı içine çekiyor ve yavaş yavaş mahvediyor.

İnsanların Texas Church atıcısının GERÇEK kimliğini araştırması gerekiyor

Adam suç ve şiddet ile oldukça büyük bir geçmişi vardı, ben şahsen adam doğru eğilerek sadece deli ve kilise veya Hıristiyanlık karşı bazı kişisel kan davası vardı. Bu, hükümetin suç kaydı olan evsiz bir adamla bir psişik operasyonu oluşturmasının kolay olabileceği söyleniyor, ancak daha az güvenlikli başka bir kilise seçeceklerini düşünürdünüz,

Bu anaakım medya makalesi, bu makalenin başlarındaki pedofilleri çok açık bir şekilde destekliyor. Siz bunun düşünsel bir bakış açısından ne hakkında olduğunu düşünüyorsunuz?

POP Squad adlı bir kuruluş tarafından hazırlanan bu videoları izlemeye devam ediyorum. Öncül bir avcı yakalamak için bir gerileme biraz, ama bence çok daha iyi ve aslında biraz daha empatik. Bir erkek (Shane Erdmann) ve 13-14 yaşlarındaki erkek ve kızlarla tanıştıklarına inanan erkeklerle tanışan bir ya da iki kameraman. Birkaç örnek video yayınlardım, ama hepsi oldukça ilginç ve erkekler açıkça çıplak fotoğraf gönderen ve tuzaklarla sext gönderen pedofiller veya "çocuk avcıları". Erdmann'ın bir YouTube kanalı olduğunu düşünmüyorum, ancak orada mevcutlar, bir ara onları kontrol etmenizi öneririm.

Meraktan POP Ekibi ile ilgili herhangi bir haber makalesi arıyordum ve ilk geldiğim şey bu, NBC'den. Erdmann ve yaptığı harika işin bir profili olacağını düşünerek okumaya başladım, bunun yerine esasen onun üzerinde hit olanı buldum. Bunu kendiniz okuyabilirsiniz, ancak makale sonunda intihar eden yırtıcılardan birini tanıtarak sahneyi hazırlar. Pedofile ve yazara (Brandy Zadrozny) onu çocuklara niçin ilgi duymuş olabileceğine dair çok az veya hiç açıklama olmayan, dik bir karakter olarak tanımlar. Daha sonra Erdmann'ı utandırır ve birçok kez avcıyı kurban olarak adlandırır.

Sadece açısının ne olabileceğini merak ediyorum? Biraz kafa karıştırıcı. NBC çocuk avcılarının kurbanlarını çağıran bir makaleye neden izin vermeli ve onları ifşa etmeye çalışanları utandırsın? Belki de aşırı cinselliğe yönelik bir baskı ile mi ilgili? Anti-uyanık bir parça mı? Eşcinsellik ve çocuk pedofili arasındaki çizgilerin bulanık olduğunu düşünüyorlar mı? Kahretsin. Ne düşündüğünüzü merak ettiniz.

Teksas kilise çekim profesyonel silah gizleme taşıma grupları tarafından sahnelenmiştir

Cidden, videoyu izledikten sonra eşime söylediğim ilk şey, bu sahneleme için kullanılıp kullanılmadığıydı. “Silahlı iyi adam” şeye çok iyi uyuyor. Ayrıca şimdiye kadar duyduğum silahlı muhafızları olan tek kiliseyi mi seçti? Gerçekten mi?

Düzenleme: babam bir bakandır ve bir çocukken bir sürü kiliseye gittim. Bu tür muazzam deneyim ve asla bir güvenlik ekibiyle silahlarla etkileşim kurmak bir çeşit … uygun.