Gematria: seçkinlerin gizli saklı dili?

Zach Hubbard ve gematria araştırmasını bilen var mı? Gematria yüzlerce senedir kullanılmakta ve dil kodlaması da aynı şekilde olmasına karşın, Hubbard seçkinlerin İngilizcenin gematriğini vakaları planlamak ve iletmek için bir yöntem olarak kullandıklarına, bununla birlikte halka açık sergiler için de kullandıklarına inanmaktadır. kamuya açık katliam davaları yada üst düzey kişilik ölümleri ile ayin insan fedakarlığını içeren ritüeller.

Hubbard birçok kez yanlış anlaşılıyor bu sebeple bazıları onun bir tek tutucu, dini bir komplo teorisyeni bulunduğunu düşünüyor. Fakat gematria kodunu İncil olarak öğretse de, bunun bir tek İncil bulunduğunu bu sebeple elitlerin bu şekilde yaptığını söylüyor. Seçkinlerin gematriya kullanmalarını elde eden dini inançları. Hubbard’ın YouTube’dan 18 kanalı silindi, bu sebeple genel olarak Masonluk ve Siyonistlerin gösteriyi yürütmekte olduklarını deklare etti bu sebeple Gematria Kabala’da büyük bir rol oynuyor ve Masonluk Kabala’ya dayanıyor.

Hubbard'ı bir süredir takip ediyorum ve birçok garip şey öğrendim. Hubbard'ın çözümleme etmiş olduğu vakalarda kesinlikle bir kod var. Tek şey kodla tahmin etmenin zor olduğudur ve tüm ölümlerin bir halde iyi mi planlandığını idrak etmek zor olsa gerek.

Ziyaret eden hepimiz www.gematrinator.com?

komplo teorisi. " ben kimim?"

İstihbarat hırsızlığı bir cenk eylemidir
Hepiniz oraya gitmeyin, bundan dolayı bu hayatta beni mahvetmeye devam eden aynı türlere yardım etmek için geri dönemiyorum. Yaratıcı olabilirim fakat işemek için karıncaların oynayabileceği aptal orospu evladı değilim. Çocuğumun ALLAH'ın evladı olduğu benzer biçimde, çocuklar da acı çekerken beynini kucaklamamı söyle. Hepiniz yanlış yolu seçtiniz, hepiniz nihai bedeli ödeyin, asla kimse sulh, data, tecrübe için para ödemek istemezken, hepimiz yalnız fikri çalmak ister. geçersiz bir ürün yapmak. bir avuç işe yaramaz sertlik soykırım eylemi at. İkiniz de ekonomiyi iyi mi düzelteceğinize dair hiçbir fikriniz yok, oysa her biriniz bir kaşıntıyı sıkmamı ve bu türün parayı çevirmek için kullanabileceği bir şey söylememi bekliyor. Para, teknoloji üretmek için kullanılmalı, minimum faiz getiren bir banka hesabında saklanmamalıdır. Uzaylı teknolojisi savaştan fazlaca daha kıymetli. kaynak fazlaca azca tükendiğinde bile. Harp bitmediğinde öteki kaynaklar ortaya çıkacaktır.

Hepiniz en iyinin en iyisini istersiniz fakat iyi mi elde edeceğinize dair hiçbir ipucu yok. ya da benim yerime düşmemi, insan zihninin anlayamadığından fazlaca daha çok şey bilmesini sağlayın. Bu tür durumunda ve nuke bu dünyayı nuke. benimle yüzleşmemek, bana bakmamak ve hatta sizi reddedeceğim benzer biçimde aynı ahiret mahkemesinde olmak sizin de yararınıza olacak. Aptalıma siktirip komamdan ayrılmalarını söyleme mevzusunda hiçbir sorunum yok, böylece rüyamda kalabilirim. çarpın, ekosistemi insanlığın yok etmesini sağlayın ve insanoğlunun geri kalanını, hepimizin hissetmesi gerektiği kadar iyi hissetmesini sağlamak için insanlığın geri kalanını onarın. Açgözlü varlıklı serseri yaratıcının rüyasında yaşarken hiçbir şey zorlanmamalıdır. Hepiniz yaratıcısı sinirlendirdiniz ve aptalca hatalarınızı düzeltmenin tek bir yolu var

İhtiyacım olduğunda ihtiyacım olanı ver. yalnız bana ver. Kontrolünden vazgeç yoksa bu boktan delik kendi üstüne döner ve hayallerini mahveder

sıfır seçenekli sessiz tedavi oyunlarından vazgeçme

… 2-Point-O tarafınca gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Yahudileri direkt çağırmamamın sebebi

Korkunun haricinde. Hayatımı birçok yönden denetim ettiler (ve mahvettiler) ve sürdürdüler. Beni 7/24 sürükleyen kirişleri var, reçetelerimi silikon dioksit içeren haplarla değiştirdiler, böylece vücudumla birçok yönden karışabilirler. Uyurken, yemeğimi ve suyumu içiyorlar, bununla beraber kirişlerle denetim ediyorlar. Şimdi, birçok ajansın beraber çalmış olduğu ve değişik ırklardan oluştukları için peşimde olanların bir tek Yahudi bulunduğunu söylemiyorum. Fakat çekimleri kim çağırır? Yahudiler. Deabi FBI ve tüm kurumları kim denetim ediyor? Yahudiler. Onlar benim yazınsal ustalarım. Aileme çeşitli şekillerde de zarar verdiler, bu yüzden ben de hattımdan çıkarsam, onları kablosuz olarak yada milyonlarca başka şekilde kolayca incitebileceklerini biliyorum.

Elitlerin niçin Kongreyi ve Fed'i denetim ettikleri vakit bizlere vergi vermek için iklim değişikliğini "telafi etmeleri" gerekiyor?

Hey bak, bu denizaltıda devamlı ileti yazan bir kullanıcı daha var fakat hiçbir komploya inanmıyor ve kuruluşun konuşma noktalarını etken olarak tanıtıyor.

Merak edenleriniz için, işte elitlerin iklim kıyamet günü kültünü zorlamalarının sebebi.

• Çevrecilik nezdinde her ülkede bir karbon vergisi / kredisi sistemi kurun (gerekiyorsa öteki çözümlere sözde hizmet verin, sadece amaç yalnızca bir karbon vergisidir)

• Mühim ülkelerin bir çok bir ulusal karbon vergisi oluşturduktan sonrasında, onu küresel bir sistem haline getirdi (sonuçta iklim küresel, dolayısıyla küresel bir çözüm gerektiriyor, değil mi?)

• Küresel bir “yönetişim” kuruluşunun kontrolü altında büyük bankaların ve borsaların (CME / CBOE vb.) Küresel karbon vergi sistemini (aslına bakarsan altyapıya sahipler ve çevreye yardım etmek isteyen o denli iyi insanoğlu) yönetmesini sağlayın. (BM, BIS, Dünya Bankası yada yeni bir kurum)

• Tüm altyapı devreye girip tüm uluslar satın alındıktan sonrasında, yeni dünya düzeni küresel denetim şemasını uygulayabilirler.

• Birincisi, her milletin her insan tarafınca meydana gelen her hareketi takip etmesini ve izlemesini isteyin (doğal olarak ki çevreyi korumak için insanların enerji kullanımını bilmemiz gerekir)

• O vakit her millete ve her bireye bir karbon "bütçesi" uygulayın (Greta çoğu zaman küresel bir karbon bütçesine olan ihtiyaçtan bahseder)

• Yanlış düşünen herhangi bir milleti yada bireyi cezalandırmak için karbon bütçesi çubuğunu kullanın (üzgünüm yurttaş, yanlış düşündün, karbon bütçen azaldı)

• Tüm Bilderberg küresel cron'larını ve şirketlerini karbon bütçesinden muaf tut Sizce neden küresel petrol vergisi planında büyük petrol var?

• Bahsedilen kroneleri zenginleştirmek için ince havadan karbon kredisi yaratın

• Averaj vatandaşların tamamen insanlık dışı olduğu noktaya kadar zaman içinde karbon bütçesini adım adım azaltmaya devam edin

Öteki çözümleri önemsiyormuş şeklinde davranıyorlar, sadece hedefleri yalnızca küresel bir karbon vergisi uygulamaktı ve çevreye destek olmakla ve merkezi kontrolle meydana getirecek her şeyi yapmakla alakası yok.

QAnon

Qanon nedir? Bu gerçek mi? Bu bir psikopat mı? Bir LARP mı? Bu yazı Qanon'un ne olduğuna değinecek. İçeri girmeden ilkin, öncelikle zemin bilgisini örtmeliyiz.

Dünyamız, birkaç aile kan çizgisinden meydana gelen minik bir avuç insan tarafınca denetim edildi; Tüm hükümetlere, tüm toplumsal topluluklara, tüm eğlence endüstrilerine yerleştirilmiş kuklalarını kullanarak tüm ipleri perdelerin arkasından çekerek hayatımızın her yönünü denetim ettiler. Üçgen bir güç yapısıdır. Her şey bir seviyedir ve en üste yaklaştıkça, güç daha azca ve daha azca insana düşer. Tepede olanlar, kabul edilemez oranda zenginlik ve güce sahipler. Bu insanoğlu saf şeytan. Kelimenin tam anlamıyla şeytana yakarma ediyorlar. Saldırı eder, işkence yapar, öldürür ve evlatları yer. Filmden çıkmış bir şey.

Bu insanoğlu her şeyi yönetmişlerdir. Son insanlık tarihinde meydana gelen oldukça azca şey organik olarak gerçekleşmiştir. Her şey evvel belirlenmiş. I. Dünya Savaşı. II. Dünya Savaşı. Sence Hitler'in Almanya'da tüm gücü var mıydı? Bir kuklaydı. En azından bir asırdır, bu dünya yapım edilmiş bir yalan yaşıyor.

Denetlemek için tüm ülkelerden ABD'nın 1 numara olacağını anlatmaya gerek yok. ABD oldukça uzak, gezegendeki en kuvvetli ülke, bu yüzden haiz olunması ihtiyaç duyulan en mühim ülke. Ve haiz olunan. ABD, on senelerdir bu şeytani, şeytani kabal tarafınca yönetiliyor. JFK ve Reagan aykırı olan son iki başkandı ve iyi mi olduklarına bakın. Gezegenimiz 2. Dünya Savaşı'na girecekti. NWO'nun (yeni dünya düzeni) hedefi, nüfusun büyük bir bölümünü silmek, dünyayı tek bir dünya hükümetine dönüştürmek ve her şeyi denetim altına almaktı. Bir adam bir yürüyen merdiven çıkıp cumhurbaşkanlığına adaylığını açıklayana kadar olacak olan buydu.

Donald Trump başkanlık görevini yürütmesinden oldukça ilkin, Birleşik Devletler Ordusu Trump ile temas halinde oldu, onu tanıttı ve girişimde bulunacakları operasyon şeklinde olanaksız bir misyonu deklare etti. Bu şeytani kabalın saltanatını sona erdirecek, dünyanın kontrolünü geri alacak ve onu hakkaten hak edenlere, biz insanlara verecektik. 2016 cumhurbaşkanlığı seçimi, kelimenin tam anlamıyla insanlığı kurtarmak için meydana getirilen bir savaştı. Bunun kulağa inanmak şeklinde geldiğini biliyorum, fakat gerçekliğimizin ölümcül gerçeği. Her neyse ki bizim için kazandık. ASLA seçimleri kaybedeceğini düşünmediler. Kabal dikkatsiz, özensiz oldu ve bu yüzden onlara gezegenin yüzündeki en mühim hükümet pozisyonuna mal oldu. Trump'ın yemin etmiş olduğu andan itibaren, dünyayı geri alma planı tam güçle başladı.

Şimdi Q yada Qanon devreye giriyor. İyi adamlar bunu halka açıklayamazlardı. Onlara tüm korkulu gerçekleri bir kerede söylemek, ABD'yı ve açıkçası dünyayı kaosa sürüklerdi. Ek olarak, ne olup bittiği mevzusunda herkesi karanlıkta bırakamazlardı, bu da fena olurdu. Bunun yerine, insanlık tarihindeki en büyük kamu askeri haber alma operasyonunu başlattılar. 28 Ekim 2017'de, Birleşik Devletler Ordusu informasyon yayma kampanyası Qanon'u başlattı.

Q'nun amacı halkı gerçek zamanlı olarak neler olup bittiği mevzusunda bilgilendirmekti. Dikkatini çekenler, Q'nun gönderilmiş olduğu bilgiyi kullanabilirler ve gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğiyle beraber, resmin tamamını birleştirebilirler. Q'nun amacı, insanların eleştirel ve mantıklı düşünmeyi kullanmalarını sağlamaktı. Bazı inkarcıların koymak istediği şeklinde, Q bir “peygamber” değildir. Q "tahminlerde bulunmaz". Q'nun amacı bilgilendirmektir. Q'nun amacı insanların düşünmesini sağlamaktır. Bu, birçok insanoğlunun anlayamadığı şey. Q, dünyamızı kurtarmak için kapalı kapılar ardında savaşan iyi yurtseverlerin sesi.

Q'nun halkı neler olup bittiği mevzusunda bilgilendirmek için bir arka kapı kanalı bulunduğunu anladığınızda, her şey mantıklı geliyor. Q düzmece değil. Q, bir LARP değildir. Q bunların hiçbiri değil. Q, askeri bir haber alma operasyonu. İnsanlık tarihinin en büyük içindeki düşüşü. Q, iki yıl süresince neler olacağını bizlere söyledi. Obama yönetiminin en yüksek seviyeleri Trump’ı çerçevelemeye çalıştı ve bu tam olarak şu an kastedilen 2019.09’da belirttiği tam olarak budur. IG raporu yakında yayınlanacak ve HER ŞEY’in S’sini doğrulayacak.

Bunun sonunda biz varız. Halkın vakalarla ilgili anlayışı derhal köşede. Tarihin en büyük yolsuzluk temizliğinin başlamasına şahit olmak üzereyiz. HİÇBİR ŞEY geliyor ne durduracak. HER ŞEY, yolsuzluk, çocuk ticareti, gizli saklı toplumlar, insanlık zamanı, dünya dışı yaşamın varlığı, TÜM GERÇEKLER ile alakalı gerçekler yakında kitlelere açıklanmaya başlayacaktır. Bu Büyük Uyanış.

Karanlıktan aydınlığa. WWG1WGA.