Kategoriler
Genel

SSS.gov bu sabahtan beri çalışmıyor ve yüklenmiyor.

İran saldırısının yarattığı tehdit nedeniyle yeni ziyaretçilerle dolu mu yoksa yönetim bazı ön nedenlere erişimi reddetti mi?

Birden fazla cihazda birden fazla ağda herhangi bir tarayıcı türüne yüklenmesini sağlayamadım, bu yüzden bunun benim sonımda olmadığını biliyorum. Neyin var olduğu hakkında bir fikri olan var mı?

Kategoriler
Genel

Hükümetimize güveniyor musunuz? Yerel polisinize güveniyor musunuz? Yasal sisteminize güveniyor musunuz?

Bunların üçü de Komünist Devrim / Büyük Gün'ü haklı gösterecek şekilde tehlikeye atılmıştır.

Hükümeti, polisi ve yasal sistemi kasıtlı ve iktidarsız olmak için kasıtlı olarak donatın, halkı "hükümete karşı yükselmeye" teşvik edin, ardından yeni geçici hükümet ikincisi gelmeden önce insanları öldürmeye başlar ve miktarın iki katını öldürür.

Colorado Böceklerinin kitleleri tarafından öldürülmek üzere olan bir patates bitkisi gibi çökmek için kendini hazırlayan hiçbir şeye güvenilmez; Ve ABD hükümeti, polis ve adalet sistemi artık patates fabrikası.

Kategoriler
Genel

Sadece Nisan 2019'a kadar Kudüs'ün ABD Hükümeti tarafından resmen bir 'terör örgütü' olarak etiketlendiğini belirtmek istedim. En azından bu kadar erken gece grevi için basını kuruyorlardı.

https://www.state.gov/designation-of-the-islamic-revolutionary-guard-corps/

İran'ın işgalinin yıllarca planlandığını biliyorum. Özellikle dün gece Soleimani suikastından bahsediyorum. İran terörist örgütünün lideri olarak Soleimani'ye atıfta bulunan birçok basın, 2019'da daha önce gerçekleşen resmi sınıflandırma olmadan bu terminolojiyi kullanmak mümkün olmayacaktı.

Kategoriler
Genel

Hindistan'daki yeni yasalar Azınlık karşıtı mı?

(Bu sadece eğitim amaçlıdır ve hiçbir şekilde politika veya herhangi bir dinle ilgili değildir. Hindistan yasaları hakkındaki mevcut senaryo hakkındaki bilimsel görüşlerimi paylaşıyorum ve bir yerde hata yaparsam lütfen beni düzeltmekten çekinmeyin)

Mevcut hükümete gelince, Hindistan'da artan nüfusun endişe verici olduğu düşünülmemektedir. Ama önce bazı yasalara bakalım.

. Bu yüzden ilk önce CAA aracılığıyla, Müslümanların üç komşu ülkeden Hindistan'a vatandaşlık alma zulmü nedeniyle reddetti. Daha sonra NRC, Vatandaşlar ve Yasadışı göçmenler üzerindeki insanları ayırır. Hindistan'da gayrimüslimler CAA tarafından korundukları için vatandaşlıklarını kaybetmeyecekler. Sonunda, kamplarda yalnızca Müslümanların gözaltına alınacağı ve müslüman olmayanların güvenli bir şekilde kalacağı şekilde tasarlanan CAA / NRC ikili yasaları ile vatandaşlığını kaybedecek olan Müslümanlara gitti. Hindistan'ın komşu ülkeleri herhangi birini almayı reddettikçe, bu hariç tutulanların hepsinin gözaltı kamplarında sona erme olasılığı var.

Ama bu burada bitmeyecek. Bunların hepsi bilimsel olarak dile getirilen yasalardır. Bu yasalar istendiği şekilde uygulanırsa, bundan sonra Hindistan'ın Müslüman nüfusunda azalma olacaktır. Çünkü nüfus Hindistan'daki en büyük sorunlardan biri. Hindistan'da bir çocuk politikasını uygulamaya yönelik yasalar vardır. Görünüşe göre bunların hepsi tarafsız görünüyor, çünkü bu yasalar tüm nüfus için eşit olarak uygulanacak. Sorun, nüfus yasalarını uygulamadan önce Müslüman nüfusun azalmasıdır. CAA / NRC, Müslüman nüfusun azalmasıyla sonuçlanacaktır. Şimdi biraz demografiye girmek zorundayız.

Müslümanlar Hindistan'da% 20-25 civarında bir azınlık olduğu için. Müslüman olmayan (çoğunluk) nüfus yaklaşık% 80'dir. Bunu 80-20 olarak kabul edelim (müslüman nüfus zaten biraz düştüğünden), bu azalma şimdi istenen bir çöküşün elde edilmesine yardımcı olacaktır. Çünkü bir çocuk kuralı uygulanacaksa, nüfusun her kesimi yasaların öngördüğü şekilde azalacaktır.

Ama işte hile.

Müslüman nüfus azınlık beri. 100 kişi olduğunu varsayalım. 50 Erkek ve 50 Kadın. 20 müslüman ve 70 gayrimüslim anlamına gelir. Şimdi 10 Müslüman çift ve 40 Müslüman olmayan çift (38 çoğunluk ve 2 diğer çift (Sih ve Hıristiyan)) var. Şimdi bir çocuk kuralı uygulanırsa. 10 çift 10 çocuk verecek. Ve 40 çift 40 çocuğa sahip olacak. Bu, nüfusun 10 müslüman ve 40 müslüman olmayana (38 çoğunluk ve 2 diğer Sih ve Hıristiyan) düştüğü anlamına geliyor. Bu, azınlık için bir kırılma noktası oluşturacak ve bundan sonra daha fazla artamayacaklar. Sihler ve Hristiyanların çöküşüne zaten ulaşıldı. Şimdi yine bir nesil sonra 10 Müslüman bir çocuk politikası nedeniyle 5 çocuk verecek ve 38 çoğunluk 19 çocuk verecek. Şimdi görebildiğimiz gibi Müslümanlar eşit noktaya yaklaşmaya daha yakınlar. Ve bir veya daha fazla nesilden sonra bu nüfus sınırı kaldırılacak. Azınlıklar başından beri başa başlamış oldukları için demografik olarak hayatta kalamayacaklar. Nüfus azalmasına rağmen, Azınlıkların durumu, azınlıkların hayatta kalma şansının sıfırlanacağı noktaya bile ulaşacakları için kargaşaya girdi. Bu yasalar kuşakların planlanmasıyla yapılır ve uygulandığında sadece azınlıkların durumunun kötüleşmesine neden olur. CAA / NRC'nin amacı, bu başabaş noktayı mümkün olan en kısa sürede elde etmek olabilir.

Bunlar sadece benim hipotezim ve herhangi bir yerde yanılıyorsam beni düzeltmekten çekinmeyin. JazakAllah khair.

Kategoriler
Genel

Arjantin 2. Dünya Savaşı sırasında / sonrasında güçlü bir ülke miydi?

Ben sadece buna merak ediyorum çünkü hitler'in neden hayatının geri kalanı Arjantin'de kaçtığına ve yaşadığına dair anlatıya uygun olurdu. Evet, hitler'in yaptığı yanlıştı, ama bu adam lanet bir dahiydi, yıkılan bir ülkeyi nasıl zirveye getirdi. Yani kim böyle bir zekaya ve etkiye sahip bir adam istemez ki? Arjantin parlaklığa sahip bir ülke olmasaydı, neden vurucuları olan bir adamı o tarafa düşünmüyorsunuz?

Artık Arjantin'in 2. Dünya Savaşı'ndan sonra hiç bu kadar büyük bir şey yapmadığını biliyorum, ancak yine de saldırıların planlanması ve insanları nasıl etkileyeceği konusunda daha iyi bilgi edinebilirler.

Muhtemelen bunu bir streç haline getiriyorum ama bu konu hakkında gerçekten merak ediyorum ve hitler'in Berlin'de kendini öldürmediğine ikna oldum. Eğer herhangi bir makale, video, ya da ben kontrol diğer reddit yazı var, lütfen onları bağlayın.