Kategoriler
Genel

Jeffrey Epstein ve hükümet örtüleri ile ilgili tüm nedenlerle, Prenses Diana'nın ölümünü (cinayet?) Hatırlattı. Bu davayı ayrıntılı olarak anlatan bir Youtube videosu yapmak istiyorum. Birkaç kaynağa baktım ama en saygın olanları saptayamadım. Herhangi bir ipucu ve yön?

Her şeyden önce, genel halkın bu konu hakkında ne hissettiği hakkında bir fikir edinmek istiyorum. Çoğu insan Jeffrey Epstein'ın kırıldığına inanıyor, ancak Prenses Diana'nın öldürüldüğünü söylemek konusunda daha isteksiz görünüyor. Bu konuda dün bir arkadaşımla konuşuyordum, bana on gözüm varmış gibi baktı ve bunun bir kaza olduğu konusunda ısrar etti.

Bunun basit bir kazadan başka bir şey olduğuna inanmaya daha meyilliyim. Ama tam olarak neydi?

Bir. Hamile olduğuna inanmıyorum. Bence Diana gibi cesur bir Prenses bile evlilik dışı bir çocuğa sahip olmayacaktı. En azından evlenene kadar beklerdi. Buna rağmen, Dodi Al-Fayed ile evlenmek kraliyet ailesinin bozulmamış imajı için büyük bir tehditti. Evliliğinden sonra, iki prens'e müslüman bir üvey kardeş verip vermediğini düşünün. Dünya sarsılacaktı.

İki. Aile / hükümet gerçekten cinayetini planladıysa, kaza anında emniyet kemeri takmaması tesadüf değil mi? Her zaman emniyet kemeri takıyordu, ama ne sebeple olursa olsun, o gece bir istisna değildi. Emniyet kemeri takıyorsa kaza onu öldürmemiş olabilir. Kazada sadece onu incitmek mi istiyorlardı? Yoksa işi sonradan mı taşımak istediler?

Bunlar benim düşündüğüm iki ana şey.

** Eğer biri beni saygın kaynaklar ve bilgiler doğrultusunda gösterebilirse, bunu çok takdir ediyorum. **

Kategoriler
Genel

ABD aslında Qassem Soleimani'yi öldürmek istemiyordu, ancak kazayla öldürmeyi halkın lehine kazanmak, bir sonraki seçimleri denemek ve kazanmak için kullanmaya çalıştı.

ABD aslında Qassem Soleimani'yi öldürmek istemedi

Biraz araştırma yaptım ve son Bağdat hava saldırısı hakkında gerçekten ilginç gerçekler buldum.

• Aralık 2019, K-1 Hava Üssü (Irak) saldırıya uğradı, bir ABD yüklenicisi ve 4 yaralı öldü.

• Daha sonra ABD, Kata’ib Hizbullah grubunu, grubun yapmayı reddettiği saldırıyı gerçekleştirdiği için suçladı.

• Bu grubun lideri (Ebu Mehdi el-Muhandis), Kasım'ı öldüren hava saldırısında öldürüldü.

Bundan çıkartılabilecek şey, ABD'nin niyeti saldırıyı kullanmak, Ebu Mehdi el-Muhandis'e karşı grev yapmak ve Trump'a kamuoyunun görüşünü kazanmasına yardımcı olmaktı (şu an buna ihtiyacı olduğu için). Hava Saldırısı Soleimani'yi öldürdüğünde, daha da büyük bir galibiyet olarak gördüler ve Kudüs'ün (İran’ın özel kuvvetleri) liderini öldürdüler.

Bu, Trump yönetiminin bu saldırıyı çağırması için çok daha makul görünüyor.

Kategoriler
Genel

"iki bir olur"

Filmlerde ön plana çıkma hakkında 9-11 hakkında bir dizi CT videosu izledikten sonra (bazıları en iyi görünüyordu, ancak diğerleri düpedüz ürpertici), önerdikleri temalardan biri "ikisi bir olur" fikri.

Travesti anlatımı için de benzer bir temayı yansıtan BÜYÜK (inorganik, imho) bir itme var: 'İki olduğu yerde artık iki tane yok.'

Bu tavşan deliğinden başkası daha geçti mi?

Kategoriler
Genel

Herkes yavaş yavaş kaşıkla beslenen ET bilgisi hakkında çok şey biliyor mu?

Bir süre önce hepimizin 'ET'ler ile nasıl yavaşça besleneceği ve' aramızda nasıl yaşayacakları 'hakkında bir şeyler gördüm. Filmlerin ve programların düşünce kalıplarımızı yavaşça kabul etmek için nasıl ayarladıkları.

İlk başta gördüğümde biraz meraklıydım ama gerçekten araştırma yapmadım ve sadece bu şeylerden biri olarak geçti.

Ama dün. Bir gazetenin ön kapağını gördüm. Ve ne biliyorsunuz, bir İngiliz kadın astronotunun ET'lerin gerçek olduğunu ve büyük olasılıkla aramızda yaşadığını söyledi. Kahretsin aslında oluyor adamım.

Herhangi birinizin yavaş koşullandırma ile ilgili herhangi bir bilginiz var mı? Lütfen kovun Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum!

Kategoriler
Genel

Gervais takibi

Grup için yeni, bu yüzden herhangi bir protokolü ihlal edersem lütfen beni affet. Hollywood makinesinin Altın Küre'deki Gervais parlaklığını takip etmesinin iki yolunu görüyorum:

1. Tam cehalet

2. Uygun intihar – pervasız kendini istismarının kanıtı olarak konuşmayı ve Altın Küre'yi çevreleyen davranışı yazmak

Orada yaptıklarını seviyorum. İki sentimi ne geleceklerine bırakacağımı düşündüm.