Kategoriler
Genel

S-Amway

Neden tüm q-larpers en son programla kötü amway satış temsilcileri gibi geliyor?

Bak, eğer yasalsa, yasaldır. Doğru olanı yapmaya devam edecek.

Neden meşru olduğuna inanan insanlar neden önemli?

Görev için mi çalışıyor? Yeni bir mix-tape ile mi geliyor? Sponsor mu arıyor?

Mesela, bu adamı bu kadar zorlamak ne anlama geliyor?

Sanırım bir fikrim var.

Ancak, yanlış haberler sadece yeni bir sorun değildir. 1976'da, CIA'nın Amerikan halkına bilgi akışını ve propagandasını kontrol etmek için birçok büyük dergide kilit oyuncuları olan Mockingbird operasyonunu yürüttüğü ortaya çıktı8. 1995 yılında, CIA'nın Amerikan modern sanatının tüm konseptini Sovyetlere karşı Amerikan yaratıcılığını ve entelektüalizmini övmek için propaganda silahı olarak icat ettiği ve desteklediği9 doğrulandı9.

Bunun bir rol oynadığını düşünüyorum. Alaycı Kuş 2.0: intikamla geri dön!

Gönderen … ni-hao-r-u
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Hala QAnon'a iyilik için bir güç olarak inanmıyor musunuz?

Siyonist İsrail "5 yılda 7 ülke" listesinde son ülke olan İran'la savaşa girmek istiyor.

MSM ve Netanyahu, İran'dan gelen olası bir "Siber Saldırı" hakkında durmaksızın konuşuyorlar. Bir rejim değişikliği için istila etmeyi haklı çıkarmak için kamuoyunu şekillendirmeye çalışıyorlar. Şimdi ABD'nin İran'ı istila etmesinin haklı bir nedeni yok. İsrail bunu tek başına yapmak zorunda kalacak.

İran ile son bir buçuk hafta içinde olanlarla bağlantı dışındaysanız, bu her iki tarafta da ağır kayıplar olmadan önceden planlanmış bir olay gibi görünüyor. Aslında her iki rejim de bu olaydan faydalandı.

Trump kartlarını mükemmel oynuyor gibi görünüyor. Siyonistleri körfezde tutuyor ve istedikleri şeyi elde etmediklerinden emin oluyor, İran'daki rejim değişikliği, Ortadoğu'da Büyük İsrail'i inşa etmenin daha büyük, uzun vadeli hedefine doğru.

Tüm bu olay QAnon'u gözlerimde daha da doğrulıyor gibi görünüyor. Görünüşe göre Destansı bir Işık'a karşı Karanlık'a, Yahudi olmayanlara ve Lusiferlere karşı savaşıyoruz.

Kategoriler
Genel

Ücretsiz Gazeteciler

Bilgi paylaşan ücretsiz gazetecilerin bu makaleyi yeni bulduğunu söylediğimde … uyku ile bilgi paylaşırken, komplo teorisyeni kelimesini kullanmaktan biraz daha kolay uyanıyorlar. Yaptığımız şey için yeni bir kelime benimseyerek güvenilirliğimizi karartmış olanlara karşı savaştığımızı düşünüyorum.

Kategoriler
Genel

Çocuklar, işte ben. WW3 memleri konusunda …

WW3 memelerinin yükseliş trendi (bariz nedenlerle) ile, her meme boyunca bir tema fark ettim. Tema asla umutsuzluk ve korku değil, daha ziyade vatanseverlik, oyun (tekrarlanabilirlik) ve zevk gibi görünen bir şey, savaşın hasta kafaları ile keyifli bir deneyim türü ve 360 ​​no kapsamı olması anlamına geliyor.

Benim idrakım, teması göz önüne alındığında, WW3 memelerinin bu “trendi” nin, bir WW3 olması halinde kayıt için geçerli olan demografik olan genç demografiyi alıştırmak ve rahatlatmak için hükümet tarafından potansiyel olarak dikilmiş olabileceğidir. Dünya savaşı fikri 3. Bu da potansiyel olarak askere alınma sayılarını kaldırıyor ve daha güçlü bir vatanseverlik duygusu yaratıyor. Savaş şansı mümkün olduğu için etki için bir destek, hükümet için bir kriz kontrolü olabilir.

Demek istediğim, gerçek olalım, memlerde tasvir edilen savaş, eğer kendim söylesem çok eğlenceli ve keyifli görünüyor 😳.

Demek istediğim, bu sadece bir komplo ve biraz gerginlik, ama hiçbir şekilde bir hükümetin bunu başarması ve gerçekliğin “alemlerinin dışında” hiçbir şekilde imkansız değildir. Bunun gibi, yani reklamı hedefleyen, tamamen farklı bir balık su ısıtıcısı iken, halkı kandırmak ve aldatmak için ekili medyaya bir örnektir.

Her neyse çocuklar, bunun üzerine biraz otur ve bana ne düşündüğünü söyle. Sadece dostça bir konvoy istiyorum.

Kategoriler
Genel

Hipotez: İran Saldırısı “Köpeği Vag Etti mi?”

Birçoğu, saldırının Trump'ın Obama hakkında yaptığı tahminleri yansıttığını belirtti. İdarenin istediği gibi gitmeyen politik bir durumdaki "sıfırla" düğmesine basma girişimidir.

Son haftalarda, Evanjelik topluluklarda mevcut Başkan'a karşı bir dönüşün başlangıcını gördü, Christianity Today de kaldırılmasını istiyor. https://www.christianitytoday.com/ct/2019/december-web-only/trump-should-be-removed-from-office.html

Bu gerçek bir jeopolitik hareket mi? Yoksa üssünde çökmekte olan desteği desteklemek için bir yol mu?

Herhangi bir şekilde kanıt var mı?