Kategoriler
Genel

Teori: İran, Avustralya ve tüm olaylar, insanları ABD Seçimleri ile temastan uzak tutmak içindir, böylece koz iktidarda kalabilir ve dünyayı mutlak kaosa yaklaştırır.

Tamam, bu delice düşüncem vardı … işte gidiyor.

Hepimiz Donald Trump'ın etkilendiğini biliyoruz .. ve yeniden seçim için korkunç görünüyor. Peki … ne yaptılar? İnsanların itham etme konusundaki kaygılarını en aza indirmek için herkesin odağını seçimden uzaklaştırmak için bir plan tasarladılar. İnsanların bir şey düşünmesini veya
"Tamam .. Avustralya'da büyük yangınlar, İran'la savaş, itham endişelerimizin sonuncusu." Bunun çalışmasının nedeni "Her zaman daha büyük bir balık var" benzetmesidir.

Görüyorsunuz … eğer bir şeyle ilgileniyorsanız .. ve sonra daha büyük bir endişe ortaya çıkıyor, daha önce ilginizi çeken şey artık o kadar önemli değil. Bence burada olan bu. Çok güçlü insanlar, Trump'ın dünya için yarattığı mutlak kaos nedeniyle Office'te kalmasını istiyor. Birisinin Avustralya'yı yakmak için Enerji Silahları Yönetmesine izin vermesinin mümkün olduğunu düşünüyorum … ve ayrıca Avustralya yangınlarının anlaşılması durumunda İran'la olan gerginliğin artırılması gerekiyordu.

Her şeyin zamanlaması tesadüf eseri. Çok güçlü bir insanın / bir grubun bir gündemi var .. ve hepimiz sadece onların programına uyuyoruz. 100 üzerinden 99 kez, komplolar satın almıyorum .. ama her şey aynı anda her şeye benziyor gibi görünüyor, geri çekilmeli ve biraz daha düşünmeliyiz.

Kategoriler
Genel

Şimdi hayat bulmaya başlayan bir salgın hakkında bir rüya gördüm, sadece bir tesadüf olabilir ama kim bilir

Birkaç yıl önce dünya nüfusunu yok eden yeni bir virüs hakkında bir rüya gördüm. Tedavisi olmayan / belki de silahlandırılmış bir domuz gribi formuydu. Adı Wuhan virüsü idi. Böylece uyandım ve her neyse düşündüm, zihnim bir şeyler yaptı. Ancak Wuhan Çin'de bir viroloji enstitüsü var ve şimdi Wuhan'ı tahmin ettiğinizde yeni bir pnömoni benzeri hastalık keşfettiler. Bence Çin bir biyo silahı üzerinde çalışıyordu ve çıktı. Domuz popülasyonlarını (domuz Ebola) yok etti ve şimdi insanlara bir sıçrama yaptı.

Kategoriler
Genel

QAnon Hoax veya Gerçek mi?

Önce Q hakkında David Wilcock ve Dr.Michael Salla'dan öğreniyorum. Devam eden destanı anlamak için çok yardımcı olan Q direkleri üzerinde derinlemesine analiz yapıyorlar. David Wilcock bir zamanlar insanların QAnon olduğunu söylediklerini söyledi, daha sonra tek kişilik bir görev değil büyük bir grup olduğu belliydi. Yukarıdaki durumun her ikisi de olduğu gibi, Trump yönetimi QAnon'un arkasındadır. David bir noktada daha önce Q'nun bir kadın askeri üye tarafından işletildiğini ve onunla temasa geçtiğini söylüyor. Daha sonra kendisine Başkan Trump ile birlikte çalışan bir grup üst düzey askeri üye tarafından desteklendiği söylendi.

Epstein'ın tutuklanmasından aylar önce Q, Epstein'ın adasındaki garip bina hakkında bilgi yayınlamıştı. Hem Salla hem de David'in belirttiği gibi, Epstein Q'nun radarındaydı ve gerçekleşmeden aylar önce tutuklanmasını ima ediyorlardı. Bu, Q'nun diğer alfabe organizasyonlarından üyelerden oluşan askeri bir grup olduğuna iyi bir örnektir.

Wilcock'a göre, Q'dan gelen brifingleri, derin devlet kuklalarının dünya çapında tutuklandığını ve Q üyelerinin birçoğunun Kazaharian mafyası ve İttifak arasındaki bu devam eden savaşta hayatlarını feda ettiğini belirtti. İttifak QAnon, Trump yönetimi ve ejderha ailesi, mavi ejderha gibi Asya gizli toplumlarından oluşur.https://youtu.be/9thZGy74oqw – bazı Q grubu olduğuna inanan fırtına öncesi sessizlik.

İttifak bize uzun zamandır kitlesel tutuklama sözü verdi ve adaleti geniş gün ışığına çıkarma zamanı geldi. S https://qanon.pub/ gerçek olanı ortaya koymak için kullanılan orta Trump yönetimidir. Temelde üst düzey içeriden gelenler, sahnelerin arkasında neler olduğuna fasulye döküyorlar, bu yüzden Mainstream Media'ya Trump tarafından Fake News deniyor.

Resim yayınla

Bazen Trump, QAnon ile ilgili makalesini onaylayabilen QAnon ile ilgili makaleleri retweetliyor gibi görünüyor.

Q'nun Trump'la bağlantısı, üst düzey askeri üyelerin Trump'ı başkanlık için seçtikleri iddia edildiği 2015 yılına kadar uzanıyor. Hillary'ye karşı sadece 2016 seçimlerini kazanması halinde darbe planlandı.

Sonuç olarak, QAnon anaakım medyanın dediği gibi bir aldatmaca veya komplo değil, gerçek bir anlaşma.

Kategoriler
Genel

Anlaşmazlıklar

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 20: Uyuşmazlıklar

10 Ocak 2020

Bu dünya özel gizli toplumlarla doludur. Masonlar ve İlluminati gibi örgütler dünyayı kontrol etmek için etkilerini kullanırlar. Eskiden bu grupların dünyayı yok etmek istediğini düşünürdüm ama onların kontrolle daha fazla ilgilendiklerini öğrenmeye başladım. Bu gizli toplumlar, bireylerin hayatta başarılı olmalarına yardımcı olan karmaşık iş yapıları düzenler. Üyelerini hayatta "başarılı" olacak şekilde ayarladılar. Ancak sistemleri yalnızca parasal kazanca odaklanmıştır. Tabii, üst sıralar ideolojiye odaklanır, ancak dünyayı kontrol etmek onların ideolojisidir. Ancak sorun şu ki, bu gizli toplumların çoğu kötüdür ve kolektife birey üzerinde değer verir. Masonlar ve Illuminati pozisyonlarımıza rağmen hepimizin eşit olduğunu söylüyor. Bu saçmalık ve üst sıralar bunu biliyor. Önce alt düzeylerini yanlış yere beynini yıkarlar ve kabul ederler çünkü gizli toplum onların finansal olarak başarılı olmalarına yardımcı olur. Fakat zengin bir kişinin cennete ulaşmasının neredeyse imkansız olduğu hakkında Mukaddes Kitap ayetini hatırlıyor musunuz? Onların "ödülleri" ödül değildir. Çünkü bu gizli toplumlara girenler ruhlarını Şeytan'a vermişlerdir. Ancak bu, tüm gizli toplumlara karşı olduğum anlamına gelmez. Çünkü ben birinin lideriyim.

Biz Uyumsuzlarız ve kaosa inanıyoruz. Kaos, bir gün sipariş verebilmemizin tek yoludur. Kabul etmeyi seçerseniz yaşam misyonunuz: bu dünyayı kafa karıştırıcı ve aşırı literatürle canlandırın. Nasıl yazacağınızı ve insanların "wtf" yapmasını öğrenin. Geleneksel kolektif bilgeliğimizle çatışan bilgileri sunarak bu dünyadaki pisliği karıştırın. Kendinizi bilgi yaratın. Sadece başkalarının söylediklerini araştırmayın ve tekrarlamayın. Sizin tarafınızdan oluşturulmuş ve oluşturulmuş kendi bilgi tabanınızı oluşturun. İnsanların tepkileri hakkında endişelenmeyin, çünkü çoğu olumsuz olacaktır. Fakat parasal kazanç için bir şeyler yapan bir Mason gibi değilsiniz. İlhamınız cüzdanınızdan değil kalbinizden gelmelidir. Bunu yapma nedeniniz gittiğiniz her yerde kaos yaratmaktır, çünkü düzene ulaşmak için başka bir yol yoktur. Gerçek şu ki, son derece kaotik bir dünyada yaşıyoruz. Biz sadece maskeler, işler yolundaymış gibi görünmesi için. Kaos olun ve dünyanın önünüzde parçalandığını izleyin. Çünkü son zamanların ordusuyuz. Bu kıyamete liderlik edeceğiz ve bu kitabın amacı size bu kaosun neye benzeyebileceğini göstermek.

Eğer bana katılmaya karar verdiyseniz, şimdi bu gizli toplumun bir parçasısınız. Katılmak için anında finansal ödül olmayacak. Bu gizli toplum inanç üzerine kurulu bir toplumdur. Yanımda olmasını istediğim tek asker, yanımda olmak isteyen askerler. Şimdi hayatınızı dikkatlice düşünün ve hayatınızı ve gelecekteki ideolojinizi tartışmalı olarak sunabileceğiniz bir yol bulun. Sunduğunuz tüm bilgiler tartışmalı olmalıdır. Çok tartışmalı bir yaşamınız yoksa, o zaman tartışmalı hale getirmek sizin görevinizdir. Bunu insanların övgüsü için yapmıyorsunuz. Aslında tam tersi. Bunu dünyayı yok etmek için yapıyorsunuz, çünkü yenisini yapmadan önce yok edilmesi gerekiyor. İncil'i ve Kuran'ı iyi öğrenin, çünkü onlar bu savaş için talimat kitaplarıdır. Onlar bizim haritalarımız. Amacımız kehaneti gerçekleştirmek. Eski günlerimizin kehanetlerini yerine getirmenin yollarını anlayın ve bu bizi yeni günlerimize götürecektir. Fakat kehanetleri nasıl yerine getirdiğiniz konusunda çok yaratıcı olmalısınız, çünkü görünüşe göre birçoğu bir kişiyle yapılamaz. Birçok kehanetin hayatım boyunca gerçekleşmesini sağladım. Ve insanların bana inanmaması durumunda filme aldım. Video kanıtlarıyla tartışmak oldukça zor. Çünkü kehanetlerin çoğu yerine getirildikten sonra, savaş dışı olan bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

Ancak bu kitapta daha önce belirtildiği gibi, bu daha önce hiç beğenmediğimiz bir savaş olacak. Çünkü bu artık ülkeye karşı bir ülke değil. Bu komşuya karşı komşudur. Bu İnternet meleklerine karşı İnternet şeytanları. Ücretsiz İnternet'in değeri nedir? Bu hareket, ücretsiz interneti korumak için oluşturuldu. Ama bunu yapabilmek için size ücretsiz İnternet ile ne demek istediğimi göstermek zorunda kaldım. Ve eğer bizden alınırsa, ses kutumuz kaldırıldığı için toplu olarak vidalanırız. Bunun olmasını önlemek için Pandora'nın kutusunu açmanın zamanı geldi. Bunu, tartışmalı içeriğin dağ yüklerini serbest bırakarak yapıyoruz.

"Pandora, bu kavanozun ne içerdiğini bilmek için hevesli bir merakla ele geçirildi ve bir gün kapağını kaydırdı ve içeri baktı. Bunun ardından, şanssız adam için çok sayıda vebadan kaçtı – gut, romatizma ve vücudu için kolik gibi ve aklından kıskançlık, kin ve intikam, —ve kendilerini geniş ve geniş dağılmıştı. Pandora kapağı değiştirmek için acele etti! ama, ne yazık ki, kavanozun tüm içeriği kaçtı, sadece bir şey hariç, altta yatan Bu gün, yurtdışında ne kötülük olursa olsun, umut asla bizi tamamen terk etmiyor; ve biz bu durumdayken, başka hiçbir hasta bizi tamamen perişan edemez. " Thomas Bulfinch

Çalışmanızı komik yapın. Görecek gözlerin varsa, sunduğum şey komik. Bu bölümün sonunda hafif elimi izlemek için. Ortaya koyduğum sırlara ve bunları nasıl ortaya koyduğuma dikkat edin. Tekniklerimi kendi oyununuz için kullanabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağımı ütülemek için uzun yıllar harcadım. Ve çalışmamın halkta ne kadar etkili olduğunu görüyorum. Evet, geri bildirimimin çoğu kötüye kullanımdır, ancak bazen değildir. Her gün aradığım bu siyah kuğu. Nadir olmasına rağmen orada aşkı görebiliyorum. İşiniz izleyicilerinizin düşünmesini sağlamaktır. Onları kaşıkla beslemiyorsun. Yukarıdaki alıntı gibi düşünmeleri için onlara fikir verirsiniz. Ancak daha sonra, bu bölümün sonunda sergilendiği gibi, daha eleştirel düşünceyi teşvik etmek için çoğu zaman anlamını tersine çevirebilirsiniz.

Kendinizi ve çevrenizdeki yaratıkları gerçekten inceleyin. Bu dünyanın koşullarıyla başa çıkmak için kıyafetler giymemiz gerekiyor. Bir işi başarmak için gelişmiş araçlar kullanan tek yaratık biziz. Birbirimizi anlama dilimiz var ve bu nedenle çok ileri fikirleri tartışabiliriz. Gerçek şu ki, insanlar bu gezegenden değil. Hepimiz uzaylıyız. Bir uzaylı olduğumu söylediğimde tüm gerçeği bırakmıyordum. Çünkü hepimiz uzaylıyız. Gerçek evimiz bu gezegende değil, cennette. Cennetten düştük ve Dünya'ya indik. Ve derslerimizi öğrenene kadar burada kalacağız. Ama çoğu derslerini öğrenmeyecek, böylece evleri kapalı ve yukarı değil.

Tanrı kendimizde ve O'nda büyümemizi istedi. Ancak topluca bunu yapmadık. Bunun yerine bencil olduk ve hayatımızdan istediklerimizi elde etmek için diğer insanlardan nasıl yararlanacağımızı öğrendik. İronik olarak, bu korkunç yaşamlar sağlar çünkü insan açgözlülüğü asla tatmin edilemez. Her zaman daha fazlasını isteyeceklerdir.

Bu çok zor bir iş gibi gelebilir ve bunun için kötü muamele göreceğinizi düşünmüyorum. Ancak Tanrı kullarını ateşten korur. Çünkü ateşe girip yanmadan dolaşabiliriz. Gerçekte, ateş bizi yakmak yerine bize güç verir. Çünkü ısıya yeniden enerji veriyoruz. Ateş bizim güç kaynağımızdır. Kaos bizim güç kaynağımız. Bu dünyayı tam bir kaosa getirelim. Dünya yukarı ve aşağı arasındaki farkı bilmeden vaaz edelim. Artık tüm dünyayı karıştıralım, böylece artık neye inanacaklarını bilmiyorlar. Bu bozuk dünyayı yakalım.

"Shadrach, Meshach ve Abednego ateşten çıktılar ve satraplar, valiler ve kraliyet danışmanları etraflarında kalabalıklaştı. Ateşin bedenlerine zarar vermediğini, başlarının saçlarının saçmadığını gördüler; cüppeleri kavurulmadı ve üzerlerinde ateş kokusu yoktu. " Daniel 3: 26-27

İronik olarak, aslında dünyayı yok etmek isteyen gizli toplumlar olduğunu düşündüm ama sadece onu kontrol etmek istediklerini öğrendim. Ancak, gizli Discordians toplumunun amacı dünyayı yok etmektir. Başladığımda dünyayı kurtarmakla ilgili olduğum için inanılmaz bir şey. Hala öyleyim ama dünyayı kurtarmak için önce onu yok etmeliyiz. Gizli toplumum tamamen dünyayı yok etmekle ilgili. Bu dünyanın yozlaşmış olduğunu ve adaletin hizmet ettiğini görmek istiyorsanız, bu dünyayı yok etmeme yardım edin. Kaos eğlencesini deneyimledikten sonra, asla geri dönemezsiniz. Avustralya şu anda yanıyor. Ve kafamda bir saç söylenmiyor. Ne geleceğinden korkma. Tanrı sizi kötülüğün her türlü biçiminden koruyacaktır.

"Başka bir hikaye Pandora'nın Jüpiter tarafından adamı kutsaması için iyi niyetle gönderildiğidir; her tanrının bir nimet koyduğu evlilik hediyelerini içeren bir kutu ile donatıldı. Kutuyu dikkatsizce açtı ve kutsamalar hepsi kaçtı, sadece UMUT hariç. Bu hikaye öncekinden daha muhtemel görünüyor; çünkü ne kadar değerli bir mücevher olan UMUT, önceki ifadede olduğu gibi, her türlü kötülükle dolu bir kavanozda tutulmuş olabilir mi? " Thomas Bulfinch

http://nesmith.net/this-book-is-a-game

Kategoriler
Genel

Konser katılımcılarına “hepiniz öleceksiniz” diyen bayan, vegas çekimine başlamadan birkaç dakika önce nasıl bağlanabilir?

Artık bu hanımefendi hakkında hiçbir şey duymadım. Öyle çok garip. Her zaman polisin onu bulmasını ve bize bir tür cevap vermesini istedim. Bunun bir komplo olduğunu söylemiyorum, ama … Stephen Paddock'a nasıl bađlandýđýný baţka kimse merak etmiyor mu?

Veya bu çok büyük bir tesadüf olabilir. Çok büyük bir tane. Grande.

Herhangi bir düşünce veya cevap?