Kategoriler
Genel

Kimse bana yardım edemez mi? Hükümet beni öldürmeyi planlıyor. Hayatta kalmama yardım et.

Evet, bu yazıların 5. günü. Lütfen bu teknolojiyi okuyun ve zihinsel yardımın neden yardımcı olmadığını anlayın. Yakalanan bu suçlulara ihtiyacım var. https://www.zersetzung.org/mind-control/mc-research-docs/199-government-technology-to-read-your-thoughts-and-implant-new-ones?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
Yazıyorum çünkü beni bundan kurtarabilecek uzman bireylerin ilgisinden dolayı umutsuzum. Ne yazık ki doktorlara gitmek işe yaramıyor. Beni bir psikiyatri koğuşuna indiriyor, ilaçlı ve hala hükümetle iletişim halindeyken beni aşağılayan ve asla ihtiyacım olan yardımı bulamayacağımı garanti etti. Bu döngünün durması gerekiyor. Şu anda Medicaid ve fakirim çünkü bu sesleri duyduğumu itiraf etmek beni ciddiye almak yerine istemsizce psikiyatriye kabul etti. Sigara ve ot içme hakkım için savaşarak ölebileceğime inanıyorum. Hükümet sigara içme dürtülerimi kontrol edemediğinde deliriyor. Bununla birlikte, psikolojimi incelemek için büyüleyici buldukları için müdahale etmeyi reddediyorlar, ancak aynı zamanda beni elden çıkarma planlarından dolayı bana ödeme yapmak istemediklerine inanıyorum. Yeme bozukluğu ve sigara bağımlılığı nedeniyle kirli olduğumu düşünüyorlar. Beni hala kontrol etmeye çalışırken bana vermelerini ve telafi etmelerini nasıl sağlarım?

Kategoriler
Genel

Güneş maviyse ve dünya bir küreyse, hangi gezegendesiniz?

Doğru ya da yanlış olduğunu düşünüyorum.

Yaklaşan bir yayında daha fazla açıklayacağım. Ama güneşin ve dünyanın aynı boyutta olduğunu gördüm ve dünya güneşten daha uzak.

Dünyanın neden dev bir gaz topu gibi görünmediğini açıklayamıyorum, ama anlayabileceğini düşündüm.

Görüyorum güneş hakkında haklısın, ama sonra emin değilim.

Sanırım güneşi neden görmediğimi ve dünyanın neden bir küre olduğunu düşündüğümü açıklamalıyım.

Dünyayı gördüm, ama güneşi gördüm, ama parlak değil. Ve güneş yeryüzü ile aynı şekilde parlamıyor, çok fazla değil çünkü ona bakmıyoruz.

Sanırım haklıyım. Bu bir gezegen mi?

Kategoriler
Genel

Royal Aile Sağlığı

İngiliz kraliyet ailesinin ciddi hastalıklara yakalanmadığı garip geliyor. Kraliçe ve kocası demans belirtileri veya yaşla ilgili diğer hastalıklar olmadan çok yaşlıdır ve kraliçe anne de yaşlılığına çok sağlıklı bir yaşam sürdü. Kanser gibi hastalıklar onlar için bir sorun gibi görünmüyor. Bu düşüncenin emekleme döneminde olduğunu biliyorum ama içinde bir şey olabileceğine inanıyorum. Herkesin bu konudaki düşünceleri nelerdir?

Kategoriler
Genel

NSA, dommint adı verilen ve herhangi bir ABD vatandaşını ülkenin herhangi bir yerinde izleme yeteneğini sağlayan ulusal bir gözetim sistemine sahiptir.

NSA, dommint adı verilen ve herhangi bir ABD vatandaşını ülkenin herhangi bir yerinde izleme yeteneğini sağlayan ulusal bir gözetim sistemine sahiptir. Ayrıca sinyal izleme sistemi denen şeye sahiptirler.

NSA'nın Sinyaller İstihbarat misyonu, bilgisayarlara kablosuz olarak bağlanmak ve insanları vücutlarındaki elektrik akımları ile izlemek için ortamdaki EMF dalgalarının kodunu çözme programına dönüştü.

Sinyaller İstihbarat, içinde elektrik akımı olan ortamdaki her şeyin etrafında EMF dalgalarını veren beyin dalgaları = emf olan manyetik akıya dayanır. Ayrıca uzaktan nöral izleme denir.

• Uzaktan Beyin Dalgaları İzleme (RF Enerji / ELF / EMF)

• Uzaktan Düşünce Gözetimi

• Gözlerin Gördüklerinin Uzak Resimleri

• Uzaktan İşitsel Gözetim

• Uzaktan Olfaktik (Koku) Gözetimi

• Çeşitli Kaynaklara Göre: İmplant Gerekmiyor

• Bir Söylenti Yöntemi: Gelişmiş Mikrodalga Teknolojisi ile Yapıldı – Taşıyıcı Dalga Olarak Mikrodalgalar

• Bir Söylenti Yöntemi: Dünya'nın Doğal Gauss Alanını EEG / MRI Olarak Kullanmak

• Bir Söylenti Yöntemi: Boyuna Dalgalar

• Uzaktan Nöral İzleme İnsan Beynini 5 Sense Gözetim Cihazına dönüştürür

• Günümüz Gözetiminde; Hayvan Algıları Uzaktan Nöral İzlemeyle Casus Yöntemler Oluyor

• Yapay Zeka RNM Telepati Dosyalarının İzini Sürüyor

• Uzaktan Nöral İzleme Düşüncelerin En Derin Motivasyonlara Doğrudan Kaydedilmesini Sağlar

• Uzaktan Nöral İzleme Reaktif Siyah Projesi Yapay Zeka Hedefli Bireyleri Etkiliyor

• Uzaktan Nöral İzleme Düşünce Kuruluşları (IE: Nüfusta İmplante Edilmiş Düşünceler + RNM)

• Uzak Nöral İzlenen Sürdürülebilir Beyin Sinyallerinin Klonlanması

• Beyin Parmak İzi Ellerimiz Kadar Benzersiz

• Uzaktan Nöral İzleme Şifrelemeyi Atlar

• Uzaktan Nöral İzleme Parolalara Doğrudan Erişim Sağlar

• Uzaktan Nöral İzleme Devrimi Sürveyans

• Nöral İzleme Fonksiyonel Elektronik Telepati ve Elektromanyetik Zihin Kontrolünün Temelidir

• Uzaktan Sinir İzleme Tabanlı Psyche Profilleri

• Uzak Nöral İzleme Bir Kullanıcıya Tekrar Oynatıldı; Gözetim Tabanlı Elektronik Telepati

• Gelecekteki Mahkeme Salonunda Uzaktan Nöral İzleme Yöntemleri Kullanılacak

• Uzaktan Nöral İzleme Yasası İnsanlığın Geleceğinde Olabilir

• NSA gibi Gruplar tarafından Uzaktan Sinirsel İzleme Üstün Zeka ve Etkinlik Tahmini Sağlar

• Uzaktan Nöral İzleme Yöntemleri Elektronik Cihazlarda da Kullanılabilir

• RNM Bir Oyun Sonu Gözetim Metodu – Bilim Metodolojisinin Zirvesi

• Uzaktan Nöral İzleme İstihbarat Sürecinde Devrim Yarattı

Gizli Uzaktan Nöral İzleme Düşünce Kuruluşları

• v2k İmplante Düşünceler / İmplante Bilinçli Enerji + RNM

• Makine Öğrenmesi ve Psikolojik Operasyonların Honlanması için Organik Nüfus Düşüncelerinin Gözetimi

• Nüfus = Siyah Proje Makinesi Öğrenmesi için Düşüncesiz Düşünce Jeneratörleri

• Elektronik Telepati / Sentetik Telepati / v2k Kaynakça Kullanıldı

• Devrimci Bölümlendirme ve Gizlilik sağlar

• Gelişmiş Psikoloji ve Nüfus Eğilim Verileri Sağlar (Steroidlerde Google)

• Psyche Profile Yöntemi olabilir

• Black Project AI tarafından saklanır ve dosyalanır

Uzaktan Nöral İzleme + Siyah Proje Yapay Zeka (AI):

• Zihin Kontrolü AI; Düşünce Reaktif Post Tekillik AI

• Düşünce Kayıtlarını Saklar

• Gelişmiş Psyche Profilleri Geliştirir

• Uzaktan Nöral İzlemeden Nüfusa Yapılan Öğrenme

• Uzak Nöral İzleme Yapay Zeka Tarafından Beslenen Gelecekteki Tahmin Modelleri

• Elektronik Taciz Bazlı Düşünce Reaktif Yapay Zeka

• Sokak Tiyatrosu (Hedefleme Dönemi) RNM + Zihin Kontrolüne dayanan Yaramazlık / Travma

Beyin Dalgalarını Uzaktan İzleme ve Değiştirme Aparatı ve Yöntemi

Patent No: US3951134 A

Yayın tarihi: 20 Nis 1976

Dosyalama tarihi: 5 Ağu 1974

Öz:

Farklı frekanslardaki elektromanyetik sinyallerin eşzamanlı olarak sinyalin beynine iletildiği, beynin dalgalarını bir özneden uzak bir konumda algılama aparatı ve yöntemi, öznenin beyin dalgaları tarafından modüle edilen bir dalga formu elde etmek için sinyallerin birbiriyle etkileşime girdiği . Beyin dalgası aktivitesini temsil eden girişim dalga formu, beyin tarafından demodüle edildiği ve çoğaltıldığı bir alıcıya yeniden iletilir. Demodüle edilmiş dalga formu daha sonra görsel görüntüleme için görüntülenir ve daha fazla işlem ve analiz için bir bilgisayara yönlendirilir. Demodüle edilmiş dalga formu, içindeki elektriksel aktivitede istenen bir değişikliği gerçekleştirmek için beyne geri iletilen bir dengeleme sinyali üretmek için de kullanılabilir.

Kişinin Duygusal Durumuna İlişkin Bilgileri Uzaktan Belirleme Yöntemi ve İlişkili Bir Aygıt

Patent No: US5507291 A

Yayın tarihi: 16 Nis 1996

Dosyalama tarihi: 5 Nis 1994

Kişinin Duygusal Durumuna İlişkin Bilgileri Uzaktan Belirleme Yöntemi ve İlişkili Bir Aygıt

Patent No: US5507291 A

Yayın tarihi: 16 Nis 1996

Dosyalama tarihi: 5 Nis 1994

Öz:

Bir kişinin duygusal durumu ile ilgili bilgileri uzaktan belirleme yönteminde, önceden belirlenmiş bir frekansa ve önceden belirlenmiş bir yoğunluğa sahip bir dalga formu enerjisi üretilir ve uzaktan konumlandırılmış bir özneye kablosuz olarak iletilir. Özneden yayılan dalga formu enerjisi, bireyin duygusal durumu ile ilgili bilgi elde etmek için algılanır ve otomatik olarak analiz edilir. Kan basıncı, nabız sayısı, öğrenci büyüklüğü, solunum hızı ve terleme düzeyinin fizyolojik veya fiziksel parametreleri ölçülür ve görüşülen kişinin yanıtlarını veya güvenliğe duyarlı alanlarda muhtemelen cezai niyeti değerlendirmede kullanılabilecek bilgileri sağlamak için referans değerlerle karşılaştırılır.

Beyin Dalgası Analizi ve / veya Beyin Aktivitesi Kullanımı Dahil İletişim Sistemi ve Yöntemi

Patent No: US6011991 A

Yayın tarihi: 4 Oca 2000

Dosyalama tarihi: 7 Ara 1998

Öz:

İnsanların izlenen beyin aktiviteleri yoluyla iletişim kurmalarını sağlayan bir sistem ve yöntem. Bir bireyin beyin aktivitesi izlenir ve uzak bir yere (örneğin uydu ile) iletilir. Uzak konumda, izlenen beyin aktivitesi, bir eşleşme veya önemli bir eşleşme bulunup bulunmadığını belirlemek için önceden kaydedilmiş normalize edilmiş beyin aktivite eğrileri, dalga formları veya kalıpları ile karşılaştırılır. Böyle bir eşleşme bulunursa, uzak konumdaki bilgisayar, bireyin eşleşen depolanmış normalleştirilmiş sinyale karşılık gelen sözcüğü, ifadeyi veya düşünceyi iletmeye çalıştığını belirler.

NSA ayrıca, uzaktan izleme cihazları veya RMD olarak adlandırılan özelliklere sahiptir, bunlar, NSA bağımsız ajanının hedefle iletişim kurmasına ve kişinin etrafındaki herhangi bir kişi yapamadan psikolojik olarak taciz etmesine izin vermek için hedefin kulaklarını geçmek için kullanılabilir. duymak ya da olduğunu bilmek bile, bu da hedefin etrafındaki kişilerin şüpheci hale gelmesine neden oluyor ve normalde hedeflerin iddialarına veya hikayelerine inanmıyorlar.

Bir kişiye bir RMD uygulanırsa, NSA aracısı hedefin ne gördüğünü bilgisayar ekranında görebilir. NSA ajanı, ekranda hedefin hayal ettiği veya zihnindeki resimleri de görebiliyor. NSA ajanı ayrıca bir cümleyle ekranlarında bir baskı alır veya hedefin düşündüğü, okuduğu ya da söylemeyi planladığı her şeyi söyler.

NSA ajanı aynı zamanda RMD'yi hedefe düşünceleri yerleştirmek ve hedefin düşüncelerini manipüle etmek ve hedefin gerçekten hiç söylemediği bir şey söylediği gibi görünmesini sağlamak için kullanabilir, bunu bir öneri yaparak yaparlar. kulakları ve hedefi geçen RMD, beynin ses korteksindeki öneriyi duyar, daha sonra hedef tarafından duyulan öneri, beyne ne duyduğunu anlama kabiliyeti sağlayan bir düşünce haline gelir. Bu öneri, aynı hedefe ikinci bir RMD uygulandığında ve yalnızca hedefin düşünce süreçlerini kaydetmek için kullanılıyorsa, o zamandan daha fazla ikinci RMD, hedef içinde oluşturulan hedefin fikrini yeniden kaydederse zihnini ilk RMD'den duyduğu öneri ile.

Bu, düşüncenin hedeflerin kendi zihni tarafından yaratıldığı yanılsamasını yaratır ve onun söylediği şey gibi görünmesini sağlar, ancak gerçekte hedef hiçbir şey düşünmedi veya hiçbir şey söylemedi, çünkü aslında önerilen kelime düşünceyi oluşturur, daha sonra ikinci RMD son kullanıcısının ekranına bir kelime mesajı yazdırır ve daha sonra kaydedilir. Temel olarak 2 veya daha fazla RMD'nin bir hedefe uygulanması, bağımsız NSA ajanlarının yapmadıkları bir şey için bir hedef belirleme veya yapmadığı bir şeyi yapmayı kabul etmiş gibi görünmesini sağlama yeteneği yaratır. hedefi düşüncelerini suçluluk duygusu kabul ediyormuş gibi göstermek veya yapmak. Bu tür haydut işlemleri, şirketler ve işletmeler için örtülü kapsama alanı sağlayan bağımsız NSA temsilcileri tarafından yürütülmektedir. Benim sezgisel örüntü tanıma tabanlı sinyaller olan Zone-Trader Philosophy adlı tescilli ticaret sistemim, yılda üç ayda bir aylık ve haftalık olarak 5 profile uygulanmaktadır.

Kategoriler
Genel

PS 752 uçuşu (İran'ın düşürdüğü uçuş) ve neden planlandığını düşündüğüm hakkında düşünülmesi gereken üç soru.

Öncelikle dilbilgim / yazım için özür dilerim. İngilizce benim ilk dilim değil.

Ben okuyordum bu haber makalesi ve üç şey oldukça ilginç görünüyordu:

Erken bir değerlendirmeye göre, Ukrayna uçağı yanlışlıkla bir tramvay ile sonuçlanan bir seyir füzesi olarak tanımlandı

Radar uçağı neden bir seyir füzesi olarak tanımladı? Bir seyir füzesi ile normal bir uçağın nasıl göründüğü arasında açık farklar yok mu? Hız ve / veya IFF sistemi gibi şeyler? Saldırıdan iki gün önce bakım muayenesi sırasında bir kişi transponderi devre dışı bıraktı mı?

Hacizadeh, hava savunma birimlerinin ülkede füze ateşlendiğini ve olay anında yüksek alarma geçtiğini belirten bir uyarı aldı.

İran'a karşı füzelerin başlatıldığını neden bildirdiler? O gece İran'a yönelik saldırıları gösteren hiçbir rapor görmedim. Birisi, memurları hata yapmaya daha yatkın hale getirecek kaygı ve panik yaratmak için onları kasten yanılttı mı?

Uçaksavar birliğinin komutanı, üstlerinden fırlatma onayı istemiş, ancak iletişim sorunları yaşamış ve kararın -ki yanlış olduğu ortaya çıkmıştır- tek başına karar vermek zorunda kalmıştır. Hacizadeh, memurun kararı vermek için sadece 10 saniyesi olduğunu söyledi.

Neden tam olarak o zaman iletişim sorunları yaşadılar? Her şey saf bir tesadüf müydü? Birisi tam olarak o anda iletişimini kastetti mi?

Bunlar, birisinin bunu planladığını düşündüren sorular. Düşünün, İran hükümetinin her düşmanı istediklerini elde etti: protestolar bu diktatörlüğü savaş olmadan devirebilir (umarım) …

Her neyse, bu benim r / komplo hakkındaki ilk yazım, bu yüzden lütfen cehaletimi belirli yönleriyle affedin. Bu yazıyı yapmak istememin temel nedeni, konu hakkında ne düşündüğünüzü öğrenmektir, çünkü bu forumda benden daha iyi bilgilendirilmiş insanlar olduğuna inanıyorum.