Kategoriler
Genel

Hasta bir dünyaya / topluma katkıda bulunma isteği yok

Merhaba rastgele reddit insanları,

Geçen yıl beni bu kadar uyuşmuş ve ölü hissettiren şeyin ne olduğunu anlamaya çalışmak için devasa zaman harcadım. Sanırım hayatımın bir noktasında bu dünyanın o kadar korkunç olduğuna, katılmaya değmeyeceğine karar verdim. Sonra sadece bir şey hayal etmek ve hissetmek için çok zaman harcadım. Sanki tüm gerçekliğe tamamen uyuşmuş gibiydim. Ve bu hala muhtemelen bir bakıma mıydı. Asla tamamen hayatta olmayacağım. Şiddetli istismar nedeniyle yaşadığım ayrışmalar da olabilir.

Ben üstesinden gelemem. Demek istediğim, toplumda yanlış olan çok şey var. Örneğin çocuk ticareti Jeffrey Epstein etrafında çalıyor (bahse konu yüzlerce kişi var), Harvey Weinstein skandalı …. listesi sonsuz. Buna girdim ve şuan şantaj niyeti ile bal tuzağı operasyonları olduğu sonucuna vardım. Bu, çoğu politikacının neden kalpsiz psikopatlar olduğunu mükemmel bir şekilde açıklar. Çok açıklıyor. Herkes şantaj ile bozulmuş ve zorlayıcı olmalıdır. Bu yüzden yanlış olan çok şey var. Bu yüzden bize lanet olası zaman yalan söyler. Her yerde tekrarlanan açık yalanlar gibi. Tekrarlanmalıdır, eğer pislikler onları tekrarlamazsa, şantaj bokları ortaya çıkacaktır.

Ancak, iyi insanların buna dayanacağı bir dünyada yaşadığımızı düşünün. AMA YAPMAYACAKLAR. Yani çok kolay olurdu. Kahretsin. Pislik güç pozisyonları dışına çıkıncaya kadar protesto et.

Kişisel yaşamımda defalarca psikopatik insanların herhangi bir hiyerarşinin en tepesine yükseldiğini deneyimlemek zorunda kaldım. Hiçbir boşluk ile yakın. Çünkü insanlar korkaktır.

Ve burası artık istemiyorum. Bir taş düşündüm. "Birinin yolunuza attığı taşlarla güzel şeyler bile yapabilirsiniz" diyen bir Alman var. Şöyle ki: "Hayır. Hiçbir şey inşa etmek istemiyorum. Azami hasara neden olmak için bu taşı nereye atabilirim? Çünkü bu dünya sadece SUCKS FUCKING."

Yani yapabilirim. Ama sadece istemiyorum. Gerçekten böyle bir toplumda yaşamak istemiyorum. Yapamam. Kahretsin. Neden?

Kendimi çeşitli şekillerde öldürmeye çalıştığım gibi. Sonuncusu karbon monoksit zehirlenmesi ve hastaneye yatıştır. Şimdi gerçekten kendimi asmayı düşünüyorum. Ve zaten araçları satın aldı ve erken bulunmadan nasıl yapılacağına dair bir plan var. Zor. İçimde ortaya çıkacak bir irade var ve bunu bastıramadım. Yani eğer onunla geçip kendimi öldüremezsem. Bu bir olasılık olduğu için. Çok korkunç bulduğum ve tamamen tiksindiğim bir dünyada nasıl yaşayabileceğim konusunda tavsiyeleriniz var mı? Biriniz bu duygulara sahip oldunuz ve bir şekilde bunları aşmanın bir yolunu buldunuz mu?

Kategoriler
Genel

Trump donörü Büyükelçi Yovanovitch'i öldürmeyi teklif etti

Robert Hyde için arama yaparsanız, Parnas ve Giuliani kuyruk Büyükelçisi Yovanovitch'e Ukrayna'da nasıl yardımcı olduğu hakkında birçok başlık bulacaksınız. Hyde'ın Yovanovitch'i öldürmeyi teklif ettiğini bildirmekten çok korkuyorlar. İşte Parnas'a Hyde manifatura:

Biz / biz bir fiyat istiyorum eğer yardımcı olmak için istekli

Sanırım Ukrayna'da her şeyi para ile yapabilirsiniz … bana söylendi

Parnas “Lol” diye cevap veriyor, çünkü ABD Başkanı adına bir Amerikan büyükelçisini öldürmeyi teklif etmek çok komik. Hyde daha sonra şöyle yazar: “Kişilerim bir sonraki adımın ne olduğunu soruyor çünkü insanlar kontrol etmeye devam edemiyorlar (nerede olduğu konusunda) insanlar soru sormaya başlayacaklar”. Belki de sadece benim ama şöyle diyor: “cidden, onu öldürmelerini söylemeliyim?”

MSM bunu rapor etmiyor çünkü patlayıcı bir suçlama ve kanıtların çok az olduğunu düşünüyorlar. Şahsen sanırım oldukça düz … Lev Parnas ona söylemiş olsaydı, Robert Hyde Büyükelçi Yovanovitch'e suikast emri verirdi.

Trump, muhtemelen, Parnas'ta olduğu gibi Hyde'ı hiç duymadığını iddia edecek. (Tabii ki Trump'ın hiç duymadığı herkesin söylediği gibi birlikte fotoğrafları da var.) Hyde ve Parnas, Yovanovitch'i Trump’ın kişisel avukatı Rudy Giuliani'nin emirleriyle takip ediyorlardı. Giuliani onun kuyruklu olmasını istedi çünkü Lutsenko (Trump yanlısı komplo teorilerini kanıtlayan yolsuz Ukraynalı savcı) Yovanovitch'in gitmesini istedi.

Eklemek için düzenle: Bunu unuttum

Üzerindeki adamlar bana ne yapmak istediğimi ve içinde ne olduğunu sordular

Üç kişiyle konuştu. Telefonu kapalı. Bilgisayar kapalı.

Kategoriler
Genel

Savaşlar ve toplar

Bazı ulusların neden sürekli savaş halinde olduklarına dair bir teorim var. Sakatlanan erkek cinsel organları. Erkek bebekler sünnet edildiğinde beyninde başa çıkmak için mücadele ettikleri bir travma yaratır. Onları öfkeli ve agresif yapıyor. Hitler'in sadece 1 testisleri vardı ve o bir fındıktı, Müslüman uluslar erkeklerini, Yahudileri de sünnet ediyorlardı. Afrikalı kabilelerde sünnet, erkekleri erkek olmaya teşvik etmek için kullanılır. Bütün bu uluslar ve bu toplumlardaki erkekler şiddete eğilimlidir. Avrupa'da sünnet çok nadirdi, çoğunlukla yakın zamana kadar tıbbi nedenlerle, şimdi Müslüman erkeklerin Avrupa'ya gelmesini sağladınız ve tekrar şiddetleniyor. ABD ayrıca son 100 yılda sünnet sağladı. Sadece bir gözlem.

… neio tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Bir yarış olacak.

Fikir, seyahat devrimi, göç ve kendi ırkınızdan evlenebileceğiniz gerçeği nedeniyle, gelecekte çok büyük bir ırk karışımına neden olacağıdır. Öyle ki, zamanla ırklar arasında fark yaratamayacağız. Cilt tonu açık kahverengi ve orta kahverengi arasında bir şey olacak, saç rengi daha koyu kahverengi veya siyah. Afrikalı ırkların daha atletik olması gibi farklı ırkların farklı faydaları olduğundan, Asyalı insanlar daha yüksek IQ'ya sahip olma eğilimindedir, çünkü yarış karıştırma nedeniyle, daha iyi genler gelecek nesle geçecek ve insanların daha iyi bir versiyonunu yaratacaktır. Sonunda, bu bir insan ırkı, daha önce diğer tüm ırklardan genetik olarak daha güçlü ve daha akıllı olacak.

Kategoriler
Genel

Epifiz Bezi ve 'Lizard People' ile yeni teknoloji ve eski öğretiler arasındaki ilişkiler

Her zamanki gibi Stoner düşünceleri … Ve bir feragatname. Görüşlerim OFTEN'i değiştiriyor. Her gün UFO / Uzaylı / Olağandışı tarih ve güncel, hikayeler ve gerçek ile ilgili sürekli yeni şeyler öğreniyorum. Her şeyi anlamlandırmaya çalışıyorum, ama hepsinin büyüklüğünü tam olarak anlamadığınızda ve buradaki tüm ücretli şilinlere kimin güvenilir olduğunu bilmeden zor. Bugün yazdığım şey gelecek hafta benim düşüncem olmayabilir, ama şimdi sizlere soruyorum, böylelikle sizinkinden daha fazla bilgiye dayalı bir görüş oluşturmaya yardımcı olabilirim.

Yani her zamanki wiki delve yapıyordu ve hafızamı yenilemek için tekrar epifiz bezi / üçüncü göz şeyler bir göz vardı. Sonra bu wiki ile karşılaştım https://en.wikipedia.org/wiki/Parietal_eye

Benim sorum şu, 'kertenkele insanları' epifiz bezi / üçüncü göz ile ilişkilendiren mevcut teori nedir? Kertenkele komplosu için herhangi bir gerçek olsaydı (ve dürüst olalım, her komplonun 1 gerçek gerçeği varsa, sadece dis-bilgi arasında ne olduğunu bilmiyoruz), bunun bir şeyleri olduğunu hayal ediyorum. bazı insanlarda belli sıradan insanlarda ya bazı sürüngenler gibi daha gelişmiş bir epifiz bezi vardır ya da taciz edilmemiş / florlaştırılmamış / kalsifiye olmayan bir bez vardır.

Ya da belki modern teknoloji sayesinde bile, bezi daha iyi bir amaca uyacak şekilde değiştirebilir veya yeteneklerini daha da geliştirebilirler veya belki de bezi çift bir amaç için 'aktive edebilecek' belirli dalga boyları / titreşimler yoluyla etkileşime girebilirler. – ilk kez genetik olarak programlanmış ikinci rolü üstlenmek.

Ya da belki de hepimizin bildiği yöntemdir, meditasyon yapmak için bir uygulamaya ihtiyacınız yoksa teknolojiye gerek yoktur. Meditasyon ya da belirli bir meditasyon süreci ya da eğitim yöntemi bezlere normalde yaptığımızdan daha fazla erişiyor mu ve herhangi bir DMT oluşumu üzerinde etkisi var mı?

Veya bu günlerde tüm bu modern teknolojiyle (tüm Kara Dünya teknolojisini 100-1000yrs önceden hatırlayarak), bezi uzaktan etkileşime girip etkileyebilme olasılığı olabilir mi? Dalga boyları / titreşimler veya doğrudan beyin stimülasyonu ile olsun.

Silikon Vadisi televizyon şovunu izledikten ve bu garip hasta CEO'ların makyajsız genç sağlıklı insanlarla kan nakli yaptıklarını gördükten sonra, insanların araştırma yapmasına ve belki de epifiz bezi kilidi açılmış bir bootloader, köklü dünyada yaşamanın kesinlikle mümkün olduğuna inanıyor.

Benim hayalim olan Coz – bedenimi anlamak, bilinci anlamak ve ikisi arasındaki etkileşimleri anlamak ve sonra dönen bilincin girdabına ulaşabilmek bizi her gün çevreliyor ve nasıl etkileşime gireceğimizi öğrenmeye başlıyor ve belki de başka bir bilinç balonuna katıl.

Eğer bedenlerimizin potansiyelini ortaya çıkarabilirsek, başlangıçta evrimleştikleri ya da evrimleşmeye yönlendirildikleri amaç için kilidi açılmayı ve kullanılmayı bekleyen hareketsiz özellikleri tanıyabilir ve araştırabilirsek, o zaman bir insan ırkı olarak yolumuza devam eder bir sonraki BÜYÜK atılıma kadar. Tüm zamanların atılımı – her şeyi kapsayan atılım. Doğadan koşmaktan, enerjiden koşmaktan, görünmez dalga boylarından koşmaktan, kendimizi bilmeden, yakın / uzak alandan koşmaktan, kuantum fiziğinin potansiyelinden koşmaktan, bize yakın zamanda yapılan gerçek uyarıları kullanmaktan, yerli kabilelerin nesillerini geçen birçok işitsel hikayenin gerçek anlamı.

Bu bezi, dünyadaki diğer aktif epifiz bezlerine kuantum anında iletişim ile 6. bir his olarak kullanmak için 'dokunabilirsek', gerçekten bir fark yaratabiliriz. Belki de dünya çapında fark ettiğimiz farklılıklar bu kuantum iletişimin bir sonucudur. Kim bilir!!