Kategoriler
Genel

Her zaman bunun hayal olduğunu mu düşündün?

Pedofillerin Yüzükleri, İkinci Çağ'da, Elitler tarafından yeryüzünün yöneticilerini kötülüğe baştan çıkarmayı amaçlayan yirmi yüzüktü. Bu halkaların 19'u farklı uluslara verildi. Bir ek yüzük, Tek Yüzük, Şeytan tarafından dövülmüştü. On dokuz küçük Yüzük bir şekilde Bir'in gücüne bağlandı ve ona bağlıydı. Onların vekilleri, Bir'in wielder'ı tarafından kontrol edilebilirdi ve Biri yok edilirse, kendi güçleri kaybolurdu.

Hepsini yönetmek için bir yüzük, onları bulmak için bir yüzük,

Hepsini getirmek için bir halka ve karanlıkta onları bağlamak

Gönderen … GotchaDarkKnight
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Donald Trump Majestic 12'nin bir parçası mı?

Sokaktaki söz, Donald Trump'ın yıllar önce Majestic 12'ye alındığı. Bu doğru mu?

Trump daima "Plan" a öncülük edecek miydi?

Plan nedir"? Kötü şeytani kabalı sona erdirme (kötü uzaylılar 👽 tarafından yönetiliyor) ve gücü insanlara geri döndürme planı mı?

QAnon bu planın bir parçası mı? QAnon istihbarat operasyonundan sonra ne olur?

Bunun sonu oyun dünya dışı yaşamın ve halkın ilk temasının ifşası mıdır?

Her zaman dünya dışı varlıklar hakkında her zaman oldu mu? Bu hayal edebileceğimizden daha mı büyük?

Yükseliş?

Bir tartışma yapalım. Bana ne düşündüğünü söyle!

Kategoriler
Genel

/ r / komplo, iklim değişikliğine karşı argümanlar nelerdir?

Benim iddiam iklim değişikliğine karşı değil, buna katkıda bulunduğumuzu bile kabul etmemek.

Gerçek tek 'neden' olduğumuza inanmıyorum. Uzun vadeli iklim modellerine hızlı bir bakış, bunu benim için çürütmek için yeterli.

Benim iddiam yaklaşık 2030 yılına kadar borsada dalgalanması planlanan karbon kredi sistemi aldatmaca karşı. Mega şirket 'A' küçük şirket 'B' kadar ve daha sonra 'B' karbon boşuna olabilir kredi, lanet bozuk ve shambolic.

Her iki tarafta da aşırılık yanlısı kişilerin OTT reaksiyonlarıyla ilgili ciddi bir sorunum var. Florida / Calafornia / Londra, hangi yıllarda olursa olsun su altında kalacaksa onlar konum şu anda spouting, biz lanet olur kimse onların akıllarında fantastik oranları orada mülklere yatırım yapmak?

Öte yandan, dumansız yakıtlar yasalaştırılmadan önce dumanı hatırlıyorum, bu gerçekten kirli bir pislikti. Tüm yakıtın temiz olduğunu kendimiz kandırmayalım.

Her neyse, en son 'iklim ünlüsü' iklim değişikliği hakkında ağzını açtığında (satın aldı ve ödediğinde), Obama ile kaçınılmaz olarak oturup savaştan ve askeri sanayi kompleksinden bahsedeceklerini varsayacağım. Aksi takdirde sorunun sadece bir parçasıdır.

Kategoriler
Genel

BlameTruth bildiğinden daha büyük bir şeye devam ederse ne olur?

https://youtu.be/jmXXu9p58_M

BlameTruth haklı, bu noktada Infinity Ward'daki (mevcut morina döngüyü yapan adamlar) boş bir stüdyo gibi. Topluluk yöneticisinden tweetler alırdık, toplulukla hiç konuşmadı, ancak stüdyo direktörü bütün gün World World of Tanks'ı nasıl oynadığına dair tweet atıyordu. Bir sanat yönetmeni de oyunu bir kez tweetledi. Ancak şimdilik güncellemeler ve yeni içerikler dahili bir sorun varmış gibi gecikiyor.

Şimdi komplo. Hisse senedi izliyordum, ATVI, ve yükselmeye devam ediyor, Blizzard bu stoğu pompalamak için hiçbir şey yapmıyor, en son gelişmeleri "telefonun ne yok?" çok şey yapıyor. MW, çöp olduğu için Activision tamamen bir görüntüden kaçıyor ve Black Ops 5'in herhangi bir şeyi düzelteceğini tahmin etmiyorum. Ama dediğim gibi, hisse senedi yükselmeye devam ediyor, bu yüzden IW'nin bu birkaç yüzü aslında ne yapıyor ve aslında arkalarında bir devs ekibi var mı (artık)?

Kategoriler
Genel

Avustralya hükümeti yangınlardan kar ediyor

Başbakanlar scomo yangınlardan önce itfaiyecilere fon keserek paradan tasarruf ettiler, ancak arkadan yanma da yapılamadı, böylece yangınlar daha da kötüleşti. Şimdi yangın mağdurlarının hükümetten düşük faizli bir kredi almaya uygun olduğunu açıkladılar .. Ve yardım etmeyi kestim ama bu ilginin bu trajediden elde edilen kâr olduğunu hissediyorum