Kategoriler
Genel

Odada Fil-23 trilyon borcumuz olduğunda neden Ukrayna'ya para veriyoruz? Bu bir "Milli Güvenlik" meselesi değil

Amerikan halkının MIC'yi desteklemek ve ABD'li politikacılara geri dönmesi için para sağlamak için ülkelere para vermeyi seçtiğini düşünmüyorum.

Yolsuzluğun tüm bu tartışmalarında, asıl soruyu kim soruyor … neden ilk başta Ukrayna'ya para veriyoruz?

Kategoriler
Genel

Birkaç gün önce bir uçak yakıtı bir anaokuluna bıraktı ve orada bazı çocukları sarhoş etti. Diyorum ki uçağın sadece bir chemtrail sprey cihazı arızası vardı ve hikaye bir örtü.

nokta, doldurulmayan alanlara acil iniş yapılmadan önce yakıtın düşürülmesidir. hem kontrol kulesi hem de pilotlar bu kuralı uygulamak için eğitilmişlerdir. dahası, havayolu şirketi ellerinde dava istemeyecektir. mesele şu ki, sadece orada olmak için bir kural değil, herkesin buna saygı duyması için iyi bir nedeni var.

Bazı kemikleri püskürtmesi gereken bir düzlemde arıza varsa ve kimyasal ürünler yanlışlıkla serbest kalırsa ne olur?

ve birisi olayı kaydederse?

kesinlikle.

videoyu analiz etme zamanı

Kategoriler
Genel

Batı ABD'yi kim inşa etti? Örnekler: Iowa Eyalet Başkenti, LA, Neo-Klasik Mimari.

ABD'de, özellikle de Batı'daki Neo-Klasik binalarla ilgili olarak, yerleşim zamanından önce varmış gibi görünen ve hızlı bir şekilde inşa edilmeye atfedilen birçok elektrik santrali ve yapısı ile ilgili bir tavşan deliğine düştüm. Post Nüfus seviyeleri, teknoloji vb. dikkate alındığında pek mantıklı gelmeyen İç Savaş zaman dilimi https://m.youtube.com/watch?v=Uw7435pWdeU

Kategoriler
Genel

Bu Q şey garipleşiyor

QAnon GOP Propaganda Gerilla Pazarlanıyor

DIG

ELEŞTİREL DÜŞÜN

HERŞEYİ SORGULA

Fox News neden Qanon'un kim olduğunu sormuyor?

Michael Cohen'in bilinen diğer tek müşterisi Sean Hannity neden Trump'la olan düzenli segmentini kapsamıyor?

Q neden Trumps'ı Epstein ile geçmiyor?

Yoksa Dershowitz?

Yoksa Barr mı?

Neden Q sadece herkesin okuyabileceği ve gündemlerine uyan herhangi bir sonuca varabileceği bir fal kurabiyesi gibi açık uçlu yollarla iletişim kuruyor?

… BlindingTwilight tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Derin web korku hikayeleri [Discussion]

Deep Ya tüm bu derin web korku hikayeleri sadece hizmeti kullanmaktan korumak için bir manevra ise. Herhangi bir mahremiyete sahip olmanızı engellemeyin. Derin ağı böyle kötü niyetli şeylerle ilişkilendirmek, böylece hiç denememeniz gerekir mi? Orada gölgeli bir şey olmadığını söylemiyorum, ama biliyorsun ..