Kategoriler
Genel

Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var?

Hepimizin iç sesi var. Bu iç ses, kelimenin tam anlamıyla günlük olarak iletişim kurduğumuz, dağınık bir sestir. Ancak, birden fazla iç veya dış ses duymaya gelince, insanlar bir Şizofreni, Çok Kişilik Bozukluğu veya Psikoz olarak teşhis edilenler genellikle en yaygın iki tanısıdır.

Yine de Din söz konusu olduğunda, nüfusun büyük bir kısmı, binlerce yıl önce yaşayan ve var olan ya da olmayabilir ve Tanrı adında bilinmeyen bir varlığın bedensel sesini deneyimlemiş olabilir ya da olmayabilir. Yine de modern çağa gelince, Tanrı olduğunu iddia eden bir ses duyduğunuzu ve buna bir Tarikat olarak etiketlenmiş bir sese başladığını iddia ederseniz. Ve sorumlu kişinin “akıl hastalığı” vardır.

Kuruluşun iddianıza inanmadığı için Tanrı'nın sözü durur mu? Kuruluşun Portekiz'in Fatima Visions'daki vizyonlarını kabul ettiği son birkaç vaka olmuştur.

Paranormal toplulukta, herkesin psişik olduğunu belirten bir abone olduğum teorisi var. Bazı insanlar diğerlerinden daha psişiktir ve çocuklar özellikle toplumun bize yüklediği zihinsel bloğa sahip olmamaları nedeniyle en çok deneyime sahip olacaktır. Dünyayla konuşmayı ve iletişim kurmayı öğrendikten sonra, bu deneyimleri öğretmenlerimize veya velilerimize bildirmeye başlayacağız, bu da bize “hepsi kafanızda gerçek değil” diyecektir. Bu, Kutsal Ruh'u deneyimlememizi engeller. Toplum bizi Kuruluş dinini yaşamaya zorladığında ironiktir.

Sesleri duymak, akıl hastalığınız olduğu anlamına gelmez. Aslında bu sesler VAR. Paranormal toplumda bu fenomen Elektronik Ses Olgusu olarak bilinir. Ve dezavantajlı sesleri duymak DVP olarak bilinir. Bu seslerden yüzlerce tanesini şahsen kaydettim. Ve bu seslerin binlerce klibi internette araştırmacılar tarafından kaydedildi. Bu sesler hem kötü niyetli hem de hayırseverdir. Bu sesler de AKILLI. Evet / Hayır Soru Cevap Oturumlarında etkileşime girebilir. Ve bazen çalıyor kod mors.

Ancak bu deneylerin önemli bir yönü, bu seslerin Tanrı olduğunu iddia etmemesidir. Ancak bu seslerin birçoğu “Şeytan, Şeytan, Şeytanlar” vb. Olduğunu iddia ediyor, Yine de İsa'nın adına veya Dünya'daki büyük dinlerin kurucularından herhangi birine olumsuz yanıt veriyor gibi görünüyor. Ve bu dinlerin var olmasının nedeninin bizimle telepatik olarak iletişim kurabilen bu bilinmeyen varlıklarla savaşmak olduğundan şüpheleniyorum.

Kategoriler
Genel

Coronavirus, Hong Kong'daki protestocuları durdurma girişimidir

Birkaç yılda bir halkı korkutmak için her zaman büyük bir hastalık salgını olduğu aklımdan geçti. Yıllar önce domuz gribi, sonra Ebola. Çin, semptomlar hakkında duyduğum şeye göre normal grip gibi davrandığından beri Hong Kong'daki protestoların durmasını sağlamak için hastalığı medyaya itti. Belki Çin'de olmayan insanlar son derece endişeli ve buna sahip olduklarını varsayıyorlar. Ne olursa olsun Çin Shady bir şey yapıyor sanırım.

Kategoriler
Genel

Hong Kong veya Amerika'ya gelen tüm Soykırım belirtileri

Daha fazlasını görmek için tıklayın, 23 bölüm var

Bu durumda, Hong Kong için, "azınlık" "Çin" (Polis, Muhafazakarlar ve Anakara Çin'den insanlar) ve Amerika için, azınlık "Beyaz Çöp", muhafazakarlar, polis, Hıristiyanlar (Veya diğer dindar insanlar), veya milliyetçiler.

Ve hayır, Trump veya PLA her iki durumda da soykırımı kışkırtmayacak. (Her ne kadar PLA'nın Amerikan Soykırımı'na aktif olarak katılacağına bahse girebilirsiniz)

Bunların hepsi Hong Kong veya Amerika'da ortaya çıkmıştı ve açıkça görülüyor:

• Hükümet propagandasını göstermek

• Biz v. Onlara anlatı

• Azınlıktan bağımsız mitolojik geçmiş

• Popülist hükümet

• Demokratik normların dökümü

• Siyasi mahkeme partiye ait

• Stokastik şiddeti özendirmek

Hong Kong ya da Amerika'da devrimci mangalar tarafından Mass Deaths'in ne zaman ortaya çıktığını bilmiyorum, ama bundan çok da uzak değiliz.

Sadece tüm düzen ve ekonomi spekülasyon, normların tam korozyonu, yerel cep telefonu tamir adam tüm "Neo Nazis" veya "Chinazis" öldürmek için bekleyen vahşi bir yırtıcı zihniyete sahip bir tarama çökünceye kadar bekleyin, hükümet ödeme olmadan gider , borç duvardan çıkar, "insanlar" gerçek ya da uydurulmuş kanıtlardan bağımsız olarak hükümetle giderek daha fazla hoşnutsuzluğa dönüştü, (Ve çoğu zaman, hükümetin güvensizliğe layık olduğunun, sosyopatların ve psikopatların yiyecek ve su sıkıntısı ortaya çıkmaya başlar …

Ve evet, Sovyet Rusya, Çin Kültür Devrimi, Nazi Almanyası, Khmer Rouge Kamboçya ve 1994 Ruanda'nın bir kombinasyonu olacak.

Toplu Ölüm.

Sivillerden sivillere hızlı, kesintisiz cinayet.

Çocuk annesini aşağılık olduğu için öldürür, Friend arkadaşını öldürür, kardeş kız kardeşini de aynı şekilde öldürür. Eğer meydana geldiğinde öldürmezsen, çoğunluğun haini olacaksın ve derhal idam edileceksin.

Hong Kong ve Amerika en savunmasızdır, ancak Tayvan istisna değildir.

Bütün kitlesel ölümler Çin ve Rus nüfusunu eleştirilemez hale getirmek için kullanılacak … Gerçek 1984'ü dünyaya açtıklarında.

Kategoriler
Genel

Hipnotizmanın gerçek olduğuna ikna oldum

Normalde bu tür şeylere inanmakta çok zorlanıyorum, ancak Tom DeLuca'nın 2007'de iki kez geri döndüğünü gördüm ve dürüst olmak gerekirse, muhtemelen kendi gözlerimle gördüğüm en inanılmaz şeydi. YouTube'da sahne hipnotisti ile gördüğüm videolara benziyordu, ancak başka bir profesyonellik seviyesindeydi ve sahnede yetiştirdiği insanların çoğunu tanıdığım için çok gerçekti. Bunlardan biri, bundan sonra uzun yıllar boyunca iyi bir arkadaşımdı ve ne yaptığını tam olarak kontrol etmediğine yemin ediyor. Sahnede kendisi gibi bir şey yapmadığını teyit edebilirim ve oyunculuk yaptığını satın almıyorum, çok iyiydi, anlıyor musunuz?

Başkalarının hipnotizma hakkındaki deneyimlerini veya teorilerini arıyorum. Burada kimse isteyerek hipnotize edildi (veya rızanız olmadan)? Konuyla ilgili iyi kitaplar bilen var mı? Tüm konunun gizlice gizlendiğini ve bu konuyu ele alanların çoğunun bizi bilerek yanlış yönlendirdiğini hissediyorum.

Kategoriler
Genel

2017 yılında Wuhan'da ilk P4 yüksek güvenlikli epidemiyolojik laboratuvarı açıldı. Fransa ile işbirliği içinde, bilinen virüslerin en tehlikeli suşlarına ev sahipliği yapan

https://www.la-croix.com/Monde/Epidemies-nouvelle-etape-pour-premier-laboratoire-P4-chinois-2017-02-23-1300827008?fbclid=IwAR1xWr1-2BiZ5lxufTJMyTNaZiXwpNh382FXvzKZsnRP7mT6cWc1_Bavjcs

Fransa ile işbirliği içinde, Çin'in bilinen virüslerin en tehlikeli suşlarını barındıracak ilk P4 yüksek güvenlikli epidemiyolojik laboratuvarı, Çin yetkilileri tarafından akreditasyonu ile Perşembe günü yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Orta Çin'deki Wuhan yakınında bulunan, ülkesinde türünün ilk örneği olan bu son derece hassas tesis, Çin'e resmi bir ziyarette bulunan Başbakan Bernard Cazeneuve'nin katıldığı törenle sertifikasını aldı.

Yüksek biyogüvenlikli P4 laboratuvarı oldukça patojenik mikroplara sahiptir. Araştırmacılar orada atmosferik depresyonda mutlak hapsetme ile çalışıyorlar. Dünyada otuzdan az laboratuvar var, bunların yarısı Amerika Birleşik Devletleri'nde.