Kategoriler
Genel

Bu video beni çok düşündürdü, inanmak istemiyorum ama kanıtlar çok açık

https://www.youtube.com/watch?v=uazan4bDoAM o kadar çok 911 Paskalya yumurtası vay vay bu sadece korkutucu, ya "dünya gerçek tarihi" gibi tüm bu komploların doğru olduğu, inanması zor ama kanıtlar çok netse.

Kategoriler
Genel

Bu alt grubun degredasyonu

Bu alt bir şekilde politik bir fiyasko haline geldi. Daha önce kişinin bu haberden nasıl "haber aldığını" vurgulayan bir gönderi gördüm çünkü çok az komplo var. Bence reddit, bu alt bölümdeki içeriğin degredasyonunu zorlarken, offtopik siyasi tartışmaları teşvik ediyor. Bu, burada öğrenmemiz ve paylaşmamız gerekenlerin gerçek amacından uzaklaşıyor.

Kategoriler
Genel

Coronavirus: Hükümet Komplo mu?

Bunu eğlendirin 🙂

Çin halkı üzerinde gizlice havadan biyografi testi yapsaydı ne olurdu?

Çin bunu neden yapsın? Bariz nedenlerden ötürü (yani savaş) değil, daha önce çok geçmeden uygulanmakta olan ve şu anda olumsuz etkileri olan politikalara karşı koymak. Bkz. Tek Çocuk Politikası. Bunun en büyük eleştirisi, nüfusu içinde yaşayan yardıma ihtiyaç duyan üyelerin akını ve buna yardımcı olacak yeteneklerin azalmasıydı. Bu etkiyi tersine çevirmek için ihtiyaç duyulacak şey, 'kötü' sağlıkta olanları ortadan kaldırmanın bir yoludur. Özellikle, yaşam koşullarında yardıma ihtiyacı olan ve 'yaşlı' olarak kabul edilen önceden var olan koşulları olan insanlar. Erkek olsaydı bonus puanları çünkü Çin kadınlardan daha fazla erkeğe sahip ve Çin, eşyalarını miras alabilen torunları olmayan bu erkeklerin geride bıraktığı teminatı toplayabilir.

Coronavirus bunu destekliyor mu? Çoğunlukla önceden var olan koşulları olan 60 yaşın üzerindeki erkekler virüsü ölümcül buldular. Başka kimin yenilme potansiyeli var? Ne yazık ki, HIV'li insanlar; yaygın olarak 'istenmeyen' kabul edilen bir grup insanı ortadan kaldırmak için uygun bir yol. Ne yazık ki, bebekler de risk altında bir grup olarak kabul edilir, ancak bildiklerime göre, yaşlılardan daha iyi geçiniyorlar.

Hükümet, yaşlı nüfusun hemen küçülmesini beklemek yerine neden şimdi test etsin? Elbette hazır bulundurmak için, nüfus kontrolü için veba kullanmaları gerektiğinde.

Sadece bazı düşünceler, ciddiye al ya da eğlenceli fikirler olarak al, ne düşündüğümü bile bilmiyorum.

Tl; dr: Koronavirüs, Çin hükümeti tarafından, eski Bir Çocuk Politikası nedeniyle yaşlı nüfusun genç nesillerle orantılı olarak kontrol edilmesi için yaratıldı.

Kategoriler
Genel

Neden kimse Alan Dershowitz hakkında konuşmuyor?

Trump'ın tehlikeye atıldığına dair daha fazla kanıt gerekiyorsa, savunma avukatı Epstein suçlarında yer alıyor ve bilinen bir İsrail ajanı.

Bu alt bölüme özel olarak bu tür ipuçları ve komplolar için geliyorum, medyadan alamadığım bir şey, ama hepiniz bu konuda çok sessizsiniz.

Kategoriler
Genel

KOBE BYRANT- Bu komplo hakkındaki düşünceler ve görüşler.

Pekala, bunu çok düşündüm. Elit aktörlerin, sanatçıların, ünlülerin vb. Çoğunlukla satanist / özgür masonlar olduklarını biliyoruz. Eşcinsel, sübyancı ya da sevdikleri birini feda ederek 'ruhlarını sat' dedikleri gibi şöhret kazanmak için bir şeyler yaparlar. Kariyerlerinde farklı aşamalarda ve seviyelerde her şey olabilir veya birden fazla şey olabilir. Eğer gitmeye çalışırsanız, genellikle sizi yok eder veya öldürürler. DMX, Micheal Jackson, 2pac vb.

Örneğin: Kayne west – annesi Laura Londra – Nipsey Hussle DMX – Aliyah Lil Uzi –

Bu tavşandaki derinliğiniz varsa, bu insanların sevdiklerini feda ettiğini veya kariyerlerini ilerletmek için rahatsız edici şeyler yaptığını anlıyorsunuz.

Ayrıca bu kültü terk edemeyeceğinizi de anlıyoruz, eğer yaparsanız, intihar etme eğiliminiz vardır veya bir 'kaza' meydana gelir.

Ya Kobe kültten ayrılmaya çalışıyorsa ve bunu yaparken. 2003 yılında dışarı çıkmaya çalıştı ve tecavüz için onu çerçevelediler ve karısı neredeyse onu terk etti. Ve sonra aniden tüm suçlamalar düştü çünkü seçkinlerle bir kez bir kuklan olduğunuzu ve çıkış yolu olmadığını anladı. Bu yüzden onlarla devam etti çünkü hala basketbol oynuyordu ve kariyerini ya da sözleşme anlaşmalarını karalamak istemediği en iyisiydi … 2017'de emekli olana kadar. O zamandan beri daha az şanslı olanlara akademik merkezi finanse etti zamanının çoğunu ailesiyle geçirdi ve kendisini sevilen bir ikon haline getirdi, böylece onu hiçbir şey için çerçeveleyemediler. Yapılması gereken tek şey, onu halkın öfkelenmeyeceği şekilde feda etmekti ve bu da kazara gerçekleşmiş gibi görünmesini sağladı.