Kategoriler
Genel

bulaşma

Bunun gerçekten bir komplo olduğundan emin değilim, ancak geçen hafta Pandemic Netflix'te çıktı, şimdi Hulu, yeni sürüm bölümünde aniden ortaya çıkan on yıllık bir film olan Contagion'a sahip. Belki daha önce oradaydı (emin değilim). Beynin nasıl çalıştığı garip çünkü her ikisini de izlerken kendimi buldum. Sadece sorta başıboş dolaşıyor sanırım, garip mi yoksa sadece ben mi?

Kategoriler
Genel

İntihar, Birleşik Krallık'ta 20-50 yaş arasındaki erkekler için önde gelen ölüm nedenidir.

SS Bunu ilk kez radyoda duydum, bu yaş aralığındaki bir İngiliz erkek olarak bunun neden olması gerektiği konusunda kendi düşüncelerim var ve bunun neden gerçekleştiğinin ana faktörleri olarak başkalarının ne düşündüğünü merak ettim. Ne değişti? Bunu ararken, erkekler için aynı sponsorluğu reddederken mühendislik programlarında kız öğrencilere sponsorluk yapmak gibi şeyleri tanıtarak devletin aktif olarak hatalı olduğunu söyleyen ilginç bir sayfa buldum. Bu cinsiyetçilik değil mi? Eşitliği teşvik etmeye çalıştıklarını anlıyorum ama gerçek şu ki hepimiz eşit değiliz. İşte makalenin bağlantısı. https://www.ibtimes.co.uk/male-suicide-scandal-uk-men-are-paying-system-that-drives-thousands-them-death-1493340

Kategoriler
Genel

Ben Caronavirus'tan şüphelenen tek kişi miyim

Caronavirus salgını Çin hükümeti için çok uygun bir zamanda gerçekleşti. İsyan aniden maviden aniden buhar kazanırsa, insanlar savaşmak için çok hasta oldular. Aynı insanlar, daha önce onları baskı altına almış olan hükümetlerinin yardım ve korunmasını aramalıdırlar.

Çin hükümetinin, Çin otoritesine direnecek sayıları olmayacak şekilde nüfuslarını yok ettiğini düşünen tek kişi ben miyim?

Belki yanlış bilgilendirildim veya bazı gerçeklerin farkında değilim, eğer öyleyse lütfen beni aydınlatın

Kategoriler
Genel

Vay. Google'ı kullanarak fakehatecrimes.org için bir arama sonucu bulmaya herkese meydan okuyorum.

Kelimenin tam anlamıyla fakehatecrimes org aramadıkça göremezsiniz. Geçen gün sahte nefret suçları, sahte nefret suçları listesi vb. İle bulmaya çalışıyordum ve sadece nefret suçlarının ne kadar kötü olduğuna dair sonuçlar verdi. Tabii Duckduckgo hemen doğru sonucu verdi.

Google tarafından başka kaç site kara listeye alındı? Biliyormuyuz? Birinin bir liste yapıp yapmadığını merak ediyorum. Bu, dünyanın en büyük arama motoru tarafından sansürdür ve bu noktada sansürün izin verilmediği bir kamu malı olarak görülmelidir. Zaten burada olmadıkça çoğu insan bunu fark etmez, ancak Google gördüğümüzü manipüle eder.

Kategoriler
Genel

Koronavırusu

Çılgın olabilirim ama … Sanırım Çin, Hong Kong'daki uluslararası yaptırımlarla sonuçlanacak askeri eylemlerden kaçınmak için Hong Kong protestosunu durdurmak için Coronavirus'u kendi popülasyonunda serbest bıraktı.

Çin hükümeti ve ordusunun biyolojik savaş araştırmalarını üst düzeyde yaptığı bilinmektedir.

İnsan haklarına ya da nüfuslarının güvenliğine önem vermiyorlar. Böyle bir eylem gerçekleşmiş olsaydı, Çin için galibiyet kazanırdı. 1, Hong Kong'daki protestolar duracaktı çünkü kitlesel toplanma protestocular için büyük bir risk olacaktı ve bunu yapanlar potansiyel olarak sivil huzursuzluğun en sert unsurlarını alarak hastalanabilirler. 2, eğer bu doğruysa, uzun vadede tehlike olmazdı çünkü devletin bir aşısı olur. 3, Çin, ekonomik açıdan ve aşırı nüfus içinde bazı yükleri hafifletmek için savunmasız (nüfuslarının verimsiz üyeleri de) nüfus kaybına maruz kalacaktır. (Devlet için ciddi sorunlar) 4. Diktatör bir hükümet kırılgan bir ekonomik statüye ve aşırı sivil huzursuzluğa sahip bir köşeye zorla getirildiyse, haklı olarak gizli bir çözüm arayacaklarını varsayabiliriz. 5. Söz konusu salgının zamanlaması, protestolarda Hong Kongs kamuoyundaki veiws'daki değişiklikle çakışıyor (eski kuşaklar bunu desteklemeye başlıyor) düşünmek için wack-job ve aynı zamanda hükümet tarafından kolayca tartışılır. 7. Devlet cinayetin ve Hitler / Nazi insan hakları ihlallerinin ötesinde değildir. Bunun bir örneği, Nazi Almanyası, Stalin Rusyası ve Kuzey Kore'nin toplama kamplarına benzeyen "yeniden eğitim kamplarına" konulan uygurlardır.