Tüm çekimlerin neden işlerde hükümet olduğu düşünülüyor?

Gerçek olalım, her biri değil. Bazı büyükler 9/11 ile aynı nedenden ötürü yaparlar … İşler toplanmaz.

Bu normal insanların soru sormasını sağlar ve hükümetin kabul ettiği meşru şeyleri görür. Güneydeki enfekte sivrisinekleri düşürmek, zihin kontrolü deneyleri, çocuklarda uyuşturucu testi yapmak, teröristlere sadece aylar sonra teröristlerle savaşa gitmek için silah vermek, karteller için uyuşturucu kaçakçılığı, çocuklarla dolu okul otobüslerini havaya uçurmak gibi tartışmasız çok daha kötü şeyler, barışçıl bir protesto ateşi, yaşlı bir kadını göz yaşartıcı gaz tüpü fırlatıcısı (savaş suçu) ile vurmak ve kelimenin tam anlamıyla gezegenin önünden bir ada silmek.

Sonra bir kurulum kitle çekimi hiç çılgın görünmüyor, aslında mantıklı görünüyor. Yani eğer Oswald'ın Kennedy'yi gerçekten öldürdüğüne inanıyorsanız, o zaman 5 dakika araştırma yapmadınız. WTC 7'nin bir uçak veya enkaz tarafından bile vurulmadan kendi başına düştüğüne inanıyorsanız, size ne söyleyeceğinizi söyleyin.

O zaman silahlar hakkında bir şey biliyorsanız, toplu çekim senaryolarının bazıları mantıklı bile değil. Örneğin, benim gibi yılda binlerce mermi düşüren insanlar için, eğer bir yumru stoğu kullandıysanız, ne kadar hızlı ve zor atış yapacaklarını biliyorsunuz, farklı silah raporlarınız arasındaki farkın ne olduğunu da biliyorsunuz. Deneyiminizle ilişkili olmayan bir hikaye duyduğunuzda bayrak alırsınız. Sonra bir arkadaşımın olduğu kardeş arkadaşım gibi şeyleri duymaya başladınız ve mermileri görmesine ya da delilleri görmesine izin vermediler. Kurban olmuştu ve hiçbir şey görmesine izin verilmedi. Bugüne kadar Las Vegas şehrine karşı dava açıldı.

Bunun olduğunu inkar eden insanlar aptal

Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur.

Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından yaratıldığını kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur.

Bir düşünün, eğer ABD Çin nüfusunun 3/4 çeyreğini silerse, Çin artık daha büyük bir ekonomi / süper güç olmayacak.

Sadece bu da değil, göç için de umutsuz olacaklar.

Soru: Sadece Çinlileri öldüren virüsler oluşturmak mümkün müdür?

Cevap:> Ekim 2003'te, Çinli bir avukat olan ve 1998 Çin-Amerikan tıbbi işbirliği programında gönüllü olan Tong Zeng, SARS'ın ABD tarafından Çin'e karşı geliştirilen bir biyolojik silah olabileceğini öne süren bir kitap (16) yayınladı. Kitapta Tong, 1990'larda birçok Amerikan araştırma grubunun Çin'de gerçekleştirilen çok sayıda ortak araştırma projesi aracılığıyla binlerce kan ve DNA örneği ve anakara Çin örneklerini (ikizlerden 5.000 DNA örneği dahil) topladığını açıkladı. Bu örnekler daha sonra daha fazla araştırma için Amerika Birleşik Devletleri'ne geri gönderildi ve Çince'yi hedefleyen biyolojik silahların geliştirilmesinde kullanılabilir. Bu örnekler Çin'de 2003 yılında SARS tarafından vurulan 22 ilden geldi. Yalnızca Yunnan, Guizhou, Hainan, Tibet ve Xinjiang gibi iller dışarıda bırakıldı ve tüm bu eyaletler SARS salgını sırasında daha az ciddi bir şekilde acı çekti.

Soru: Caronavirus etnik olmayan Çinli insanları öldürdü mü? Asyalı olmayanlar ne olacak? Not Stres yapıyorum öldürdü ve sadece enfekte değil.

Cevap: Bilmiyorum, biliyorsanız yorumlarda bize bildirin.

Bir dakika için mevcut gerçekleşmelere odaklanalım …

Son başkanlık seçimlerimizden bu yana 4 yıl geçti. Seçim yıllarında bokun her zaman yükseldiğini unutmayalım. Bu deneme zamanlarında herhangi bir tehdidi veya olayı görmezden gelmeyi veya reddetmeyi söylemiyorum, ancak histeri ve kıyamet yanılsamasına kapılmamaya izin veriyorum. Sürekli negatif stimülasyon ile bombalandığında ne önemli izini kaybetmek kolaydır. Her soruyu perspektife koyalım ve korkuyla başa çıkmayalım.
Korku, hepimizi gerçek gerçeğin önünden uzaklaştırmanın yoludur ve kardeşleri birbirine çevirir. Bu topluluk, fikirlerini ve bilgilerini paylaşmak için bir araya geliyor, algıları için başka bir adamı kesmek için değil. TPTB'nin amacı bizi bölmek ve diğer insanlarımız için bizi kızdırmaktır. Moreso, şimdi o zaman, bir araya gelip gerçekten önemli olana odaklanma zamanımız. Bilinmeyenlerin bizi en iyi şekilde kullanmasına izin vermeyeceğiz çünkü bu bilgi ve gerçek yolculuğunda hepimiz birlikteyiz. Bizimle aynı fikirde olmayanlar için, onlardan öğrenelim, bizimle hemfikir olanlar için, onlardan inşa edelim. Bu topluluk, fikirleri ve bilgileri bir araya getirmeye, bizi farklı görüşlere bölmemeye dayanıyordu. Buradan sonra, burada olma amacımızı ayıran duvarlar inşa etmek yerine kolektif bir topluluk olarak hareket edelim. Köylüleri aşağıya çekecek olan dostlarımıza şefkat ve empati. Değişimin sabit olduğunu ve değişime uyumun gücü artıran olduğunu bilerek hepinizle birlikte duruyorum. Amacımızı unutmayalım ve şimdiye kadar yaptığımızdan daha güçlü ilerleyelim. Bizim parlak zamanımız ve ışık o zamanlar daha parlak, karanlığın düşüncelerinizi bulmasına izin vermeyin. Size gerçek yaşamak için tüm gücü ve refahı diliyorum. Tokalaşalım ve bu yolculuğu bilinmeyen, isteyerek ve yargılamadan götürelim.

Subs Sular Altında mı?

Herkes fark ettiyse bir sürü bekçi ya da şilin hızlı bir şekilde ateş ediyordu. Neredeyse onların işi belirli anlatıları korumak veya kontrol etmek gibi, özellikle de genel fikir birliği alt. Bu bir komplo alt bölümüdür, bu yüzden ortalama komplo teorisyeni için bile tartışmalı olan herhangi bir şey hakkında uygun bir şekilde yayınlayarak veya yorumlayarak deneyebileceğiniz ve test edebileceğiniz bir teorim var. Deneme için bir metodoloji teorisi geliştirdim. En belirgin olanı, mesajların selidir.

1. Güvensizlik / sayaç: Bir karşı yazı oluşturmadan önce bir tartışmaya dönüşebilecek bir yorumda tipik utangaç eleştiri olarak başlar.

2. Anket / Veri Çiftliği: İnsanlara karşı konulacak konuyla ilgili fikirlerini ustaca sorarak bilgi toplayın.

3. Yumuşak sızıntı / yanlış yönlendirme: Çoğu insanı araştırma açısından durduracak, bunaltıcı veya saçma görünecek çok sayıda alternatif görüşe sahip sular çamurlu.

4. Hijack Anlatı: Eğer bu seviyeye ulaşırlarsa, sadece istenen bir bilgi algısı oluşturmak için konunuzu yayınlarlar. Örneğin düz bir dünyayı radikalize etmek ve insanları bir yanıltıcı alay odasına götürmek ve aynı zamanda beni engellemek / sansürlemek. Bu bilgi savaşı, düz dünya dışında alaysız herhangi bir komplo hakkında konuşabileceğinizi fark edin. Hasar kontrolüne dikkat et, şilin artık çok huzurlu ve sevgi dolu olacağını biliyorum.

Medyumlara inanmayan biri değil, ilginç bir şey buldu

https://www.youtube.com/watch?v=dw8h0dK_vFk Medyumların yaptıkları yıllık tahmin videolarında bir şeylerin doğru olup olmadığını görmek hoşuma gidiyor. Hayır olduğunu varsaydığım bir şey olup olmadığını görmek için bu videoyu izliyordum. Çok ilginç bir yorum, bir hastalığın geleceğini tahmin ettiği 7: 00 civarında. Bu bayan çok garip ve söylediklerinin yarısına inanmıyorum, ama bazen gerçek gibi görünen çok garip şeyler var.