Walmart Tarama yüzleri

Ben erkek giyim bölümünde bir gömlek bakarak ve çıkış çizgileri üzerinde bir tv dikkatimi çekti. İnsanlar tarafından ve ödeme alanına yürümek izliyordum. Kendimi zar zor görebiliyor olsam da, kendimi kontrol etmek için kıyafetlere bakmayı bıraktım. Fark ettiğim şey, bir şekilde glitching oldu … herkesin yüzleri üzerinde küçük yeşil kutular yaratacaktı … kutular görünecek ve sonra kişiyi takip edeceklerdi. Ayrıca bir adamın üzerinde yürüyen bir KIRMIZI bir kutu göründüğünü fark ettim. geri hiçbir kutu ile düzenli bir resim göstermek için oldu …

1. Kutular neden orada? Bu, dronlarıma benzer, bir şey seçebiliyorum ve onu takip edebiliyorum.

2. Bu yüz yazılımını kime veriyorlar?

3. Neden kırmızı / yeşil kutular?

Sanırım tv hırsızları caydırmak için kaldırıldı.

Son Teksas kilise olayında 2. (3.) atıcı.

Bunu takip ettim hikaye ve her makalenin, silahlı adamı vuran birden fazla churchgoer olduğunu gösteren çoğulcu geri çeken kiliselere atıfta bulunduğunu fark etti. Bunun gibi bazı makaleler bir özellikle tam iki kilise oyuncunun silahlı adamı vurduğunu gösterir. Ancak, ilk bağlantımdan bahsederseniz, olayın videosunu izleyebilirsiniz ve burada ne olur:

• silahlı av tüfeği çeker, ilk kurbanı vuruyor

• silahlı adam ikinci kurbanını vuruyor

• güvenlik görevlisi silahlı vuruyor

• güvenlik görevlisi silahlı kişiye yaklaşır ve silahsızlandırır

• silahlı adam en az 30 saniye kapalı

• 3 churchgoman silahlı çizilmiş silahlarla yaklaşıyor.

Bu nedenle, silahlı adamı vuran 2 churchgoer olduğu doğruysa, bu silahlı adam silahlı olduktan sonra atış yapmak zorunda kaldı: vuruldu, silahsızlandı, bastırıldı ve kalkmadı. Ayrıca son çekimler videodan kolayca çıkarıldı.

Bence bu örtbas ediliyor.

Akran değerlendirmesi kusurlu bir süreçtir

Yüzyılın başında tanrıyı Nietzsche ile öldürdüğümüzden beri, birçok kişi inançlarını bilime çevirdi. Bu hakem değerlendirmesine ve yayınlanmış kaynaklara özel bir yetki yeri sağlamıştır.

Ancak bilim de siyaseti olmadan değildir.

Akran Değerlendirmesi kusurlu bir süreçtir

Taraflı olmaya eğilimli https://elifesciences.org/articles/21718

Yerleşik kuruluş figürleri tarafından yeniliği bastırmanın bir yolu olarak kullanılır. http://www.pnas.org/content/112/2/360.full

Einstein bile akran değerlendirmesinden nefret ediyordu

Açıkça görülecek olan güçler açılışı gördü. Akran değerlendirme sürecini ve sonraki yayınları kontrol ederek, şimdi bilim, keşifler ve dünyanın gerçekliği nasıl algıladığını kontrol edebiliyoruz. Çok aç güç için bir teklif cazip.