Kategoriler
Genel

Coronavirus tamamen aşırıya kaçtı

CDC'ye göre, 2019-2020 grip sezonunda şimdiye kadar düzenli grip nedeniyle sadece ABD'de 46.000 kişi öldü ve 45.000.000 grip vakası oldu. Ancak, bunun finansal piyasalar üzerinde sıfır etkisi olmuştur ve hiç kimse fazla endişeli görünmemektedir. Sokaklarda panik yok, medyada geniş bir kapsama alanı yok.

https://www.cdc.gov/flu/about/burden/preliminary-in-season-estimates.htm

CNN hakkındaki bu makaleye göre, dünya genelinde sadece 8522 kişi doğrulanmış vaka ile koronavirüsten sadece 2.922 kişi öldü. Düzenli griple karşılaştırıldığında bunlar çok az sayıdadır. Ancak, insanlar zihinlerini kaybediyor ve bunun bir sonraki bubonik veba olduğunu düşünüyorlar. Değil. Soğuk.

https://www.cnn.com/2020/02/29/health/us-coronavirus-saturday/index.html

Kategoriler
Genel

Hatırla bunu.

1900'de Almanya (ya da genel olarak Avrupa) Çin'i yağmalarken çok müreffeh insanlar.

Sonra Federal Rezerv başladı ve I. Dünya Savaşı'nı başlattı.

Komünistler Rusya'yı yok etti ve kapitalizme ve kurumsal açgözlülüğe karşı zafer olarak kutlanan yüzlerce ve milyonlarca etnik Rus'u öldürdü.

Sonra Büyük Buhran devreye girdi, bunu Coronavirus fiyaskosundan sonra olan gibi düşünün.

Naziler ortaya çıktı. "Büyük Buhranın Sonu, Elitler düşüyor, NWO kaçıyor, hepimiz derin devleti kazanacağız."

Hayır!

Naziler sadece milyonlarca insanı ve Elit “Kazandı” yı öldürmeye başladılar.

Bir filmin veya WWE eşleşmesinin senaryosu kadar organik olan bir oyun.

Buraya çarpacaksa, yüzünüze çarparsa, şaşırmayın.

"Dems Amerika'yı bu nedenle kaldırmaya çalışırken, Donald Trump ve Coronavirus'un yardımıyla Çin ve Derin Devlet'e karşı kazanacağız."

Bu arada Federal Rezerv, CIA, İki parti sistemi ve Yuvarlak Masalar yaygınlaşıyor. Bunların dördü de yıkım araçlarıdır.

Gerisini hayal gücünüze bırakıyorum ama bundan sonra olacak olan komünist devrim ve kitlesel ölüm olacak. Bunun Hong Kong'a çarpıp çarpmayacağını bilmiyorum, ama Amerika'yı tam güçle vuracak.

Nereye gittiğimizi görmek için sadece Sovyet Rusya 1997, Nazi Almanya 1933, Maoist Çin 1960, Kamboçya Khmer Rouge 1975 ve Ruanda 1994'ü görmek gerekiyor.

Canlı kurbağaları en iyi formda suda kaynatın.

"Bir daha asla" öğrenmediğimizi sanıyordum ama açıkça … bilmiyorduk.

… Mrexreturns tarafından gönderildi
(Bağlantı) (Yorum)

Kategoriler
Genel

Temmuz 2001'de Bin Ladin'e suçlayacakları bir iç saldırı hakkında uyarı yapan bir FBI ajanının ses kaydını bulmaya çalışmak

Daha önce 9/11 belgesellerinden birinde duymuştum. Doğru hatırlarsam, isminin Richard Baer olduğunu düşünüyorum ve istihbarat kurumlarının bir şey planladıklarını ve Bin Ladin'e sabitleyeceklerini uyardığı bir radyo şovundaydı, ancak özel olarak neyi bildiğini sanmıyorum. 11 Eylül'e kadar oldu. Bu konuyu her araştırmaya çalıştığımda, bir kayıt veya belge olduğunu bilsem bile, bulmak inanılmaz zor. Herkes nerede olduğunu biliyor ve bir bağlantı ya da bir şey varsa bunu takdir ediyorum. Teşekkürler!

Kategoriler
Genel

Neden bu kadar çok kişi destekçiniz?

Trump, sistemde savaşmak isteyen bir tür uyandırıcı kurtarıcıdır, gerçekte başlangıçtan beri onun bir parçası olduğunda aldatmaca için bir sürü düşüyorsunuz.

Gereksiz savaşlarda askerleri ölüme gönderiyor. Şiddetli Suudi hükümetini destekliyor. HE alqaeda'ya silah veriyor. İsrail'i destekliyor ve vergi dolarlarımıza yardım etmekte hiç problem yaşamıyor. Harvey Weinstein ve Jeffrey Epstein ve CLINTONS ile arkadaştı.

Botunu yalamayý býrak. Hiçbiriniz hakkında lanet etmiyor. Kendini zenginleştirmeye devam edecek ve hepinizi sikecek.

TÜM bu politikacılar hiçbirimiz hakkında lanet etmiyor. Gerçekten anlamıyorum.

Kategoriler
Genel

ABD Hastalık Kontrol Merkezleri (CDC) verileri Dünya Sağlık Örgütü'nden (WHO) farklıdır

28 Şubat 2020 itibariyle, ABD'nin Hastalık Kontrol Merkezleri (CDC) neden COVID-19'un ("Coronavirus") Meksika'ya yayıldığını bildirirken, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) bunu açıkça belirtmedi?

ABD'nin CDC'si uluslararası verilerini WHO'dan aldıklarını iddia ediyor. bu hatayı daha da endişelendiriyor.

İşte ABD'nin 28 Şubat 2020 tarihli CDC raporu:

https://justpaste.it/CDC28FEB2020

Aynı tarihe ilişkin WHO raporunun tamamı için bkz: https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20200228-sitrep-39-covid-19.pdf