Kategoriler
Genel

R / politika satın alındığında ve bugün neden bu kadar korkunç olduğu açıklandı

r / politika çok geride değil. Bir şey varsa sağ kanattır.

kabul. r / politika% 95 savaş yanlısı, anayasa karşıtı, siyonist propagandadır.

muhalefete cesaret eden kalan% 5'i yasaklandı.

Çoğu Amerikan Sol Kanatçıları ™, onları yüzlerine vurursa, gerçekten "liberal" bir gündemi bilemezdi.

Uygulamada, ana akım Amerikan siyaseti arasında "bölünmüş" Sağ kanat ve Aşırı Sağ Kanat.

Amerikan Sol Kanadı, r / politika içeren büyük medya kuruluşlarından hiçbirinde temsil edilmiyor

Kategoriler
Genel

Ana salgın durum sadece kontrol altındaki Wuhan'da. Hükümet bununla başa çıkmak için aktif olarak birçok önlem almaktadır. Diğer şehirlerin etkisi azdır. Yakında geri yükleneceğine inanıyorum.

Bu, Çin genelinde eRetailers'a hazır bir yanıt olarak yayılması için sağlandı. Bana inanmıyor musun? Google'ın ifadesini kullanın ve aynı şeyi söyleyen tüm farklı sitelere bakın …

"Yabancı müşteriler Çin'in salgın durumu hakkında soru sorarlarsa, lütfen cevap vermeye dikkat edin. Çin DSÖ tarafından salgın alanı olarak listeleniyorsa, Çin'in dış ticaret ihracatında büyük bir etkisi olacaktır. C-end ürünü Şu anda, bazı C-end ürün müşterileri iade talep ediyor! Önerilen cevap aşağıdaki gibidir:

Ana salgın durum sadece kontrol altındaki Wuhan'da. Hükümet bununla başa çıkmak için aktif olarak birçok önlem almaktadır. Diğer şehirlerin etkisi azdır. Yakında restore edileceğine inanıyorum. Wuhan, kontrol altında, hükümet de diğer şehirler çok az etkisi ile başa çıkmak için aktif olarak önlemler alıyor, yakında döneceğim inanıyorum!]

Müşteriye çok fazla kötümserlik yapacaksanız, müşteri tedarik planını etkilemek zorunda, Çin'in dış ticaret ihracatının meslektaşları tarafından sürdürülmesi gerekiyor, Çin'e gelin "

Kategoriler
Genel

Böylece bir Harvard profesörü ve 2 Çin vatandaşı salgından hemen önce tutuklandı

Onlardan birinin (Zheng) bir valizinde saklanmış 21 şişe "biyolojik malzeme" vardı, diğeri ÇKP askeri olmaktan yalan söyledi ve profesör her türlü yasadışı bok yapıyordu. Çinlilerin bir lb falan başlatmasına yardım etmekle ilgili bir şey.

Zamanlama cehennem gibi şüphelidir.

İşte dava dosyası https://www.justice.gov/opa/press-release/file/1239796/download

Kategoriler
Genel

Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey …

Bunu şimdi arıyorum çünkü bunun için yorgun olmalıyız … Ve belki de tıbbi ihmalim burada ağırlaşacak, ancak bu fikre dikkat etmeliyiz.

Corona virüsü, ticaret savaşı sırasında önümüzdeki yıllarda Çin ekonomisine yükleyecek yaşlıları damgalamak ve ticaret savaşlarını sürdüren Trump'a oy verecek denizaşırı yaşlılara saldırmak için yapılmışsa.

Bu doğruysa, sonbahar / kış aylarında tekrar soğuduğunda virüsün tekrar yükseldiğini göreceğiz.

Bununla birlikte, Çin'inki kadar insan haklarını ihlal eden bir kuruluşun, her iki denizaşırı nüfusu da cesurca hedeflemesi olası değildir.

Bildiğimiz şey, virüsün genomunun birçok farklı ana varyasyonu olan HIV'e özgü olduğu iddia edilen sekanslar içerdiği (50 civarında olduğunu düşünüyorum)

Bununla birlikte, adapte olabileceğini söyledi.

Corona virüsü adapte olabilir mi?

Bunu yapamayacağı konusunda bir uzmandan spekülasyon yapıldı. Çünkü istatistiksel olarak oranlar çok düşük.

Bununla birlikte, Çin son zamanlarda hem canlı stok hem de evcil hayvanların toplu olarak itlaf edilmesini istedi …

Bu benim için ilginç, çünkü bir mutasyon, hükümetlerini açıkça ve çok sayıda sorgulayacak bir barış çağına cevap isteyen Çin vatandaşları için bir devrilme noktası olacağını düşünüyorum.

Bu nedenle, ilan edilen cehaletlerindeki yetkililerin, Çin'in büyük yaşlı nüfusunu korumak için proaktif önlemlerde insanlığın iyiliği için çalışma çizgisinin üstünde ve ötesinde bir hizmet yaparken doktorları "söylentilerle korkutan" susturması kırmızıdır. vatandaşların ilgili cevaplar istedikleri bayrak.

Şimdi aynı yönetim organının doktorlara tam bir otoriter kontrol sağlaması ve bu doktorlara sorması muhtemeldir .. en etkili olan (etik ne olursa olsun) REAKTİF ve PROAKTİF önlemleri, böylece virüsün daha az tehdit oluşturması ccp.

Bu 14 günlük bir karantina ve hasta bilgi hastanelerini hızlı bir şekilde inşa edilirken kıpırdatmak olurdu. Böylece kimin hasta ve kimin hastaneye gitmesi gerektiğini kurabilirler. Tüm bunlar dış dünyayı dezenfekte ederken muhtemelen boştur.

Bu, kişiden kişiye bulaşmayı bir dereceye kadar sınırlar.

Sonra mutasyonu sınırlamak. Virüsler ve bir süpervizörün neye benzediğine dair teorik simülasyonları öğrenirken. Ccp ve yetkililer o kadar korkmuşlardı ki, başkalarını ısıtmaya çalışan bir doktora (Çin'e vatansever olan imo) zorbalık ederek bir adayı bir sonraki süper böcek haline getirmiş olabilirler, sadece her önlemi almak isterler Bu teorik sonun başlamasından sonra eğlendi.

Sınırlı mutasyon potansiyel olarak büyük bir itlaf ile yapılabilir. Bununla birlikte, birçok cisim birikmeye başladığında, bu durumun yeni bir "ıslak pazar" yaratacağı muhtemeldir. Ancak kimse hayvanları yakmamak için aptal değil.

Bunun basit çözümü krematoryumlarından yaşayan cehennemi kullanmak ve bu teori ile ilgili araştırılması gereken başka bir şey …

Çin, bu olaydan önce birçok krematoryum inşa etmek için büyük yatırımlar yaptı mı?

Ama kim bilir … Çin diyeti merak uyandırıcı bir şeydir … Belki de sadece hükümetin talep ettiği kitlesel itlağın sonuçlarını yiyeceklerdir.

Ne olacağı 14 gün asemptomatik inkübasyon süresinin popülasyonun farkında olmadığı için hastalığın büyük ölçüde yayılmasına neden olacağıdır.

Kategoriler
Genel

Bill Cooper "Sessiz Silahlar"

Soluk Atlı "Sessiz Silahlar" ın alıntı kitabın geri kalanıyla tamamen aynı tarzda yazılmış gibi görünüyor. Bill sadece tüm bu şeyleri uydurup belge gibi görünmeye mi teşvik ediyor? Onun ya da itibarı hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Fikir birliği nedir? En iyi "Sessiz Silahlar" bir Malcalypse Genç tip aldatmaca gibi görünüyor ama idk