Kategoriler
Genel

Anti-siyonist Sanders'ın tam anlamıyla oylarını çalmaları ilginç değil mi, ama "liberal" medya pro-siyonist Trump'ı 7/24 havaya uçuracak mı?

Liberal medyanın en son Trump'tan nefret ettiğini ve onu itibarsızlaştırmak için istedikleri hikayeyi ittiğim son kez kontrol ettim.

Bağışladığım bir T.V. hizmetim yok ve bilgilerimi yalnızca çevrimiçi kaynaklardan alıyorum.

Ve Bernie'nin durumu ile ilgili olarak, suçu daha çok DNC'ye ve Hillary kampını geri tutana koyardım.

Kategoriler
Genel

ABD, ticaret savaşını kaybetmek üzereyken Çin'e yapılan coronavirüs saldırısının ekonomilerini sakatlamasını emretti. Ekonomimiz, hükümetin ve beslenenlerin ticaret savaşının bize zarar vermediğini düşünmek için Çin'e blöf yapmak için ekonomiye pompaladığı büyük patlama nedeniyle patlamak üzere bir kabarcık.

Koronavirüs, Trump'ın Çin'e karşı ekonomilerini sakatlamak için kullanılmasını emrettiği bir biyo-silah. Çin'i uzun zamandır ticaret savaşında geri çekmeye çalışıyoruz, ancak şimdiye kadar başarısız olduk. Bu bir ivme oyunu ve daha fazla dayanamayız çünkü ABD ekonomisi çökmek üzeredir.

Trump virüsün salınmasını emretti, çünkü ABD ticaret savaşını kaybetmemeli ve ekonomimizin Büyük Durgunluktan daha fazla çökmesini kaybettiğimizi dünyaya duyurmalıdır. Onları başka bir yolla sabote ettik.

Ekonomimiz çökmek üzeredir, sadece durgunluk nedeniyle gecikmiş olduğumuz için değil, ticaret savaşının bize zarar vermediği yanılsamasını yaratmak için ekonomimizi yapay olarak desteklediğimiz için. Ekonomimiz refah içinde gözüküyor, düşük işsizlik ve borsa rekor seviyelerde. Ancak ticaret savaşının bizi incitmediğini düşünmek için Çin'e sunduğumuz bir yanılsama.

Gerçek şu ki, muazzam hükümet harcamalarıyla uğraşıyoruz ve fed, ekonomiyi canlandırmak için yeniden niceliksel genişlemeye başladı. Bu yüzden 2019 bütçe açığımız 1 trilyon dolar, bu da Büyük Durgunluk'ta olduğumuz 2012'den bu yana yüksek olmamış ve bizi bundan çıkarmak için niceliksel genişleme kullanıyor. Bu yüzden bir durgunluk olmadan 10 yıldır gittik, bu da rekor. Şeffaf harcamalarla erteledik. Sonuç olarak, patlamak üzere olan tehlikeli bir balon yarattık.

Trump'ın görünürde zengin ekonomisi sahte.

Çin'i blöf yapmaya çalıştık. Blöfümüzü aradılar. Bu arada, Trump'ın balonu patlamak üzere. Böylece Tonya Harding onları düzenledik.

https://counterinformation.wordpress.com/2020/01/25/chinas-new-coronavirus-an-examination-of-the-facts/

Kategoriler
Genel

Bunu hatırlatmak için biraz zaman ayırmam gerekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=B-m9A8mY-U0

Kaiser Wilhelm üssünden yok edilmeden önce 1900'lerde Berlin.

2005'te Hong Kong ya da ABD gibi.

İnsanlar iyimser, mutlu ve hayatlarının tadını çıkarıyor – şu anda bu ölüm ve umutsuzluğun HİÇBİRİ, İmparatorluk Çin veya İran gibi aşağılık insanların duvarın karşısında öldüğünü gördüklerinden.

Hiç kimse bu süre zarfında Almanya'dan kurtulmak istemedi.

Bundan sonra ne olacağı toplam sızma, yıkılma, savaş, geçici geçici, ölüm rejiminin oluşturulması ve toplu ölüm gibi görünüyor.

Ani, boğucu ve korkunç, bir Çita tarafından vurulmuş bir Ceylan gibi.

Hong Kong veya ABD'deyseniz, burada hala zamanınız olduğuna inanmayın. Ölüm köşede ve halk, onlar ölmeden önce onu kucaklayacak ve siz öleceklerini bile bilmeden öleceksiniz.

Dönüşüm tamamlandıktan sonra, hiçbir şey kalmayacak: FREEHK hareketi eski ve Antifa / Demokrat Parti / Amerikan'da iktidarı ele geçirdiğinden, 4 veya 5 yıl sonra HK veya ABD'de kalanlar hakkında beklentilerim yok. 100 Milyondan fazla kişinin cesetleri dışında ikincisi için Komünist Parti …. Ve bir toplumun sonu.

Kategoriler
Genel

ABD'nin korona virüsünü salması mümkün mü?

Buradaki CV spam'den nefret ediyorum, ama bu ilginç bir düşünce.

Eğer düşünürseniz, beyaz evde Bay MAGA ticaret savaşını kaybetti ve bizi mahvetti. Ayrıca bazı posterlere göre Gates virüsün patentini aldı. Kazandığımızdan daha fazlasını kaybettiğimizden beri, bir felakete neden olurken Çin ekonomisini virüs yoluyla batırmaya çalıştığımız mümkün mü?

Kategoriler
Genel

ABD Senatosu adayı Craig R. Brittain (R-Arizona 2020), IMPEACH'ın bozuk Federal Hakemlerine olan talebimize yanıt verdi

https://justiceforuswgo.wordpress.com/2020/02/08/us-senate-candidate-craig-r-brittain-r-arizona-2020-responds-to-our-request-to-impeach-corrupt-federal- yargıçlar /

Resim yayınla

Fotoğraf, Parler kampanya profilinden alınmıştır. https://parler.com/profile/brittain/posts

Stanley Bolten.

Şimdi ABD Kongresi için çalışan adaylara, bunlarla sınırlı olmamak üzere, yolsuz Federal Hakimlerin görevlendirilmesini dikkate alıp almayacaklarını sormak için kampanya yürütüyoruz. Thomas David Schroeder.

Böyle bir aday Amerika Birleşik Devletleri Senatosu için çalışan Craig R. Brittain (R-Arizona 2020). Kampanya web sitesine şu adresten erişilebilir: http://brittainforsenate.com/

Aldığımız yanıt bu.

Belki insanlar yardım etmeye ve katkıda bulunmaya başlarsa bunu yapacağım.
ABD Senatosu için Britanya • 04:05
Brittain'ın ABD Senatosu için mesajı: Kampanyama gerçekten yardım eden insanların önceliklerine odaklanmalıyım. Ne yazık ki bir şeyler isteyen bir çok insan var ama yardım etmek isteyen bir sürü insan yok, 8 Şubat 2020 Cumartesi, 04:08
Kampanyama gerçekten yardım eden kişilerin önceliklerine odaklanmalıyım. Maalesef bir şeyler isteyen çok insan var ama yardım etmek isteyen pek çok insan yok
ABD Senatosu için Britanya • 04:08

Resim yayınla

İyi bir politikacı gibi geliyor. Arizona'da herhangi bir Federal Yargı zulmünden muzdarip olan herkes Craig R. Brittain'e (R-Arizona 2020) oy vermeyi düşünmelidir. Başkan Donald Trump'ın eski yozlaşmış Bataklıkların yerine yeni anayasa yargıçları atayabilmesi için bu yolsuz Federal Hakimleri taklit etmenin zamanı geldi.

Arizona'da yaşıyorsanız ve deniz değişikliği istiyorsanız, lütfen ona oy verin ve sadece gündemden ziyade Amerikalıları etkileyen en önemli korporat politikacıları önemseyen kongreleri görevlendirin.

Seçimler için oy pusulasına konulması için dilekçesini imzalayınız. Zaman azalıyor, lütfen ona oy verin. Bu blog normalde politikacıları ve siyasi adayları tanıtmakla kalmaz, Brian'ın ceza davası, yanlış mahkumiyeti, yolsuz Federal Kamu Savunucusu Ofisi ve Yargı Anayasamızı harap eden yasaları yıkıcı hale getirebilecek Diktatör ve Süper Kongre üyesi olarak görev yapan Federal Hakimler meselesi Supremacy. Bu meselelerin hiçbiri göz ardı edilemez.Bu Federal Hâkimlerin artık görevde kalmasına izin veremeyiz. Bu Federal Yargıçlar muhtemelen bir şeyler için itecekler, ama biz onlara ayak uyduruyoruz, çünkü onların zulmünden ve yalanlarından ve Anayasamızdaki sapkınlığından bıktık. Masum insanları Brian D. Hill ve Roger Stone gibi Federal Hapishanelere atmak. Oy pusulasına girmek için imzaya ihtiyacı olduğunu anlayabilmeniz için kampanya imajını yüklüyorum. Lütfen bunu yap. Arizona seçmenlerinin bu adama oy vermesi gerekiyor.

Tanrı Amerika'yı Korusun!

Resim yayınla