Kategoriler
Genel

Neden Çin'in Corona virüsü hakkında sessiz olduğuna inanıyorum …

Başlangıçta Çin'in sessizlik dönemi, veba etme şansını artırarak dünyayı proaktif tepki eksikliğinde mahkum etti.

Ben sık sık Amerika Birleşik Devletleri'nin ekonomik tehlikede olduğunu düşünüyorum.

Zamanımızın aşırı zenginliğinin gelen ekonomik çöküşün sel kapılarını tutmak için ellerinden geleni yaptığını hatırlıyorum. O zamanlarda amaç, hissedarların erken satmasına izin vermek için çöküşten önce sadece küçük bir süre satın almaktı.

Çin de aynı şeyi yapabilir mi? Ama daha hain yollarla …

Ben satıcıdan korkmak istemiyorum, ancak girdi sağlayacak kadar ekonomik olarak eğitilmiş biriyle sohbet etmeyi ümit etmek için tuhaf, eğitimsiz bir teoriye sahip olmak.

Bu, insan nüfusu için inanılmaz derecede etik dışı olacaktır ve Amerika ya da diğer gelişmiş ulusların karışıklıklarını temizlemeye ve çözmeye yardımcı olacağı fikrine gerçekten dayanmaktadırlar.

Çin'in ABD'nin yardımını reddettiğine inanamıyorum. Çin, kapılarına yardım malzemeleri ve maskeler (inanılmaz kıtlıklar vardı) gönderebildiğinde kaynak kaçması nedeniyle hastalığın ne kadar sözleşmeli olduğunu hayal edebiliyor musunuz?

Bu, ccp'nin şu anda ne kadar zayıf bir pozisyonda olduğunu gösteriyor. Ve insanlar konuşma özgürlüğü istiyorlar.

Özellikle Corona virüsü, sürdürülemez büyük yaşlı nüfuslarına saldırmak ve ABD muhafazakar üssünü ve denizaşırı yaşlıları tehdit etmek için insan yapımı ise. Ama bu farklı bir teori.

Kategoriler
Genel

Cehalet mutluluksa, bilgi hüznü artırır. Tavşan deliğinden çok ileri giderseniz, aşağı doğru spirale girebilir ve delilik ağzına girebilirsiniz.

Deneyimden konuşuyorum. 18 yıldır uyanıyorum (uyandım) ve işler yaklaşık 5 yıl önce bir akıl hastanesine götürdü. Şimdi herkesten soyutlanmışım çünkü saçma sapan küçük konuşma ve siyaset hakkında tartışamam. Derin konuşmayı ve kavga yerine serin, sakin tartışmaları tercih ederim, ama zor.

Lütfen özellikle gizli olanı açığa çıkarmaya ve ezoterik olanı ortaya çıkarmaya çalışırken dikkatli olun. Günler kötüdür ve kesinlikle birleşme korkusunun hızlandırılması aşırı hıza giriyor gibi görünüyor, birçok şey mükemmel bir fırtına tipi senaryoya dönüşüyor.

Bugünlerde herkes nasıl gidiyor ve akıl sağlığınızı nasıl koruyorsunuz?

Kategoriler
Genel

Antarktika altında neler donabileceğine dair herhangi bir spekülasyon veya bilgi var mı?

Dünya her zaman donmamıştı. O buzun altında uygarlıklara dair kanıtlar olabilir. Bu konuda uzman değilim ama arayan insanları arıyorum. Antarktika neden bu kadar korunuyor? Bazı insanların teorileştirdiği gibi “iç dünyaya giriş” olması mümkündür. Antarktika çevresinde temelsiz görünen, gerçek bilgi arıyorum ya da beni bir tür geçerli sonuca yönlendiren çok fazla isyan var.

Kategoriler
Genel

R / watchredditdie yasaklandı mı?

Sadece alttan yasaklandığımı söyleyen bir mesaj aldım, bakarım sadece dün buldum ve o zaman 1 yorum bıraktım.

Bağlantıya gitmeye çalıştığımda altının özel olduğunu söyledi. Arkadaşım alt gitmek için hesaplarını kullanmak vardı ama onlar bile bulamıyorum.

Gönderen … Geeekus
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Ya Kuzey Kore Hayal Ettiğimiz Güzel Ütopyaysa?

Küçük bir çocuk olduğum için bunu merak ettim. Belki bir gün herkesin huzur içinde yaşadığını bilmediği bir ada olduğunu ve daha önce gittiğimizi (ya da hiç keşfetmediğimizi) düşündüğümüz hayvanlar olduğunu söylerdim. imkansızdı – dünyanın her yerini şimdiden eşleştirdik.

Fakat son 10-12 yıldır farklı bir açıyla karşılaştım. Kuzey Kore hakkında bildiğimiz tek şey, bilmemiz için zorlandıklarımız – “onlardan nefret ediyorum; onlar şeytani ”. Peki ya bu yanlışsa? Ya tecritleri aslında bize söylenen güzel barışçıl Ütopya'yı yaratmasına neden olduysa, asla var olamaz ve bir şekilde NWO'nun geri kalanına avlamamayı başardılar.

“Defector'lar”, “NK IS EVIL” gündemini zorlamaya devam etmek için kriz aktörlerine benzer şekilde aktörler olarak işe alınabilir. Ben ortaya çıkardığımda her zaman çarmıha gerilirim ama sadece gülüyorum çünkü çoğu insan şeylerin ters tarafına bakamayacak kadar acizdir çünkü onlar sadece söylenenleri papağan ederler. Gerçek gerçeğin parçalarını ve parçalarını gören küçük bir yüzdemiz var (çoğu bence bu alt gruplarda var) ve bir gün dünyayı fethedip kurtaracağız – ama şu anda bu alakasız.

Bu fikre her zaman hayran kaldım ve 1984'te lisede okuduktan sonra bu teoriyi güçlendirdim. Bize basitçe “onlardan nefret” dendi ama bize 'söyledikleri'nin dışında gerçek bir kanıtımız yok. Bunu daha önce düşünen oldu mu?