Kategoriler
Genel

Brezilya: Bilim adamları Bilinmeyen Köklerden 'Şaşırtıcı' Virüsü Tanınan Genler Olmadan Keşfetti

Sanki yeterince sorunumuz yokmuş gibi …..

https://www.zerohedge.com/markets/yaravirus-scientist-discover-puzzling-virus-unknown-origins-without-recognizable-genes

Abrahão ve ekibi yeni virüs genomunu sıraladığında, DNA sekansının% 90'ının bilinmeyen kökenlerden olduğunu keşfettiler.

New York Üniversitesi'nden Elodie Ghedin, kanalizasyondaki virüsleri diziliyor, yaravirüs bulgusunun şaşırtıcı olmadığını söyledi.

Ghedin, kanalizasyondaki virüslerin% 95'inin "referans genomlarla [veritabanlarında] eşleşmediğini" söyledi ve Abrahão'nun durumunda her zaman yeni virüslerin bulunduğunu söyledi.

Araştırmacılar, yeni virüsün insan sağlığı üzerindeki etkisi konusunda net değillerdi. Gelecekteki testler bu bağlantıların yapılmasını içerebilir. Abrahão, "Yaklaşım yüzlerce veya binlerce viral genomun dağılımını öğrenmek için önemli bir araçtır" dedi.

Vancouver, British Columbia Üniversitesi'nde çevre virologu Curtis Suttle, insanlarda bulunan bazı virüslerin bizi sağlıklı tuttuğunu, bazılarının da ekosistemleri sorunsuz bir şekilde mırıldanmasını sağlamak için gerekli olduğunu söyledi. Suttle, "Onlar olmadan hayatta kalamazdık." Dedi. "Virüslerin keşfi ve karakterizasyonu için muazzam faydalar var."

Abrahão ve ekibinin son bulgusu, modern bilimin Dünya'da bulunan virüslerin karakterizasyonunda ne kadar eksik olduğunu gösteriyor.

Şu anda hükümetin sahip olduğu Nijerya'da durum böyledir. uyarısında bir haftadan az bir süre içinde 15 kişinin hayatını talep eden bir gizemli virüsün "tuhaf bir salgını" hakkında.

Salgını coronavirüs Çin'de ve dünyada da az gelişmiş hükümetlerin ve bilim camiasının ortaya çıkan bulaşıcı hastalıklara ne kadar uygun olduğunu gösterdiler.

Kategoriler
Genel

Özgür konuşma ve sosyalizmi desteklediklerini iddia eden herkese bir mektup

Şimdi özgür konuşmayı destekledikleri ve muhalefeti susturursak bize geri döneceğini gösteren birçok sosyalist reddits grubundan yasaklandım.

Bu yüzden size soruyorum, kaçınız blok listeme sarılmak istiyor çünkü artık sizi uyarmıyorsam, mesajınızı engelleyerek sizi sansürlüyorum.

Ayrıca kimse bloke edildikten sonra garip Ukraynaca / Rusça metinler alıyorum? Rusça ile uğraştığınızı düşünüyorsanız ve geri tepti politik bir mesaj yapmaya çalışıyorsanız redditors. Reddit'i iki kez sildim ve neredeyse platformla iyiyim.

Kategoriler
Genel

Hollywood klonlaması ve MK ultra / Beyin yıkama hakkında konuşan bir Komplo YouTube Kanalının adını unuttum.

Selam,

Ben çoğunlukla Hollywood ile ilgili komplolar ve perde arkasında ne yaptığını konuşan bir YouTuber bulmaya çalışıyorum. Kanalı gerçekten hızlı bir şekilde büyüdü ve bazen 500k + 'den fazla görüntülemeye sahip muhteşem videolar vardı. Dave Chapelle, Katt Williams, Kanye West ve diğer ünlü (çoğu zaman Afro-Amerikan) ünlülerden bahsetti. Hatırlıyorsam 2016/2017 ve 2018 yıllarında videolarını izledim. 100 binden fazla abonesi vardı ve izleyicileri kısmen The Scariest Movie (KJ Ozborne) ile ilgiliydi. Hala bazı video başlıklarını hatırlıyorum: Katt Williams'a ne oldu? Dave Chapelle Klonlandı mı? Vb Artık videolarını Youtube'da ve hatta Bitchute.com'da bulamıyorum. Birisi bu Youtuber'ı hatırlıyor mu? Herhangi bir yardım için teşekkür ederiz! 🙂

Kategoriler
Genel

New York Yeraltı

Bunun bir komplo olup olmadığından bile emin değilim, ancak bu alt en iyi uyuyor gibi görünüyor, uymuyorsa üzgünüm.

New York'un altında bir yer altı kopyası gibi bir şey duydum. Temelde söylentiler, eski New York'un asla yırtılmadığını, bir tür yer altı mezarları haline gelene kadar inşa edildiğini söylüyor. Orada yolunuzu bulabilseydiniz, eski mağaza cepheleri ve yerleşim alanları bulurdunuz (ve bu da güvensizliğimin başladığı yer) başka gidecek yeri olmayan insanlar tarafından hala kullanılıyor. Sözde evsizler kazılan bu tünelleri hala şehrin gölgelik kısımlarında bulunan mahzenlerde veya merdivenlerde erişim noktalarına sahip.

Açıkçası son bölüm konuşan şehir efsaneleri ama hepsini isteyeceğinizi düşündüm. Bu konuda çelişkili görüşler olmadan başka hiçbir şey bulamıyorum, Reddit'in ne söylediğini de görebilir. Bu gerçekse daha fazla insan bunun hakkında konuşacak gibi hissediyorum ama garip şeyler oldu. Yardım için teşekkürler!

Kategoriler
Genel

Flath kulaklar: Mt. Everest? (ciddi soru)

Dünya düzse neden örneğin Everest Dağı'nı İsveç'teki evimden yapamıyorum?

Genel olarak pek çok şeye çok şüpheliyim, ama hiçbir zaman düz dünya hareketini anlamadım. Ben açıklamalarınıza açığım, ama sanırım tüm hareket bu soruya düşüyor. Açıklamanızı merak ediyorum ve umarım bunu bir saldırı olarak görmezsiniz ve beni alevlendirmekten kaçınırsınız. Teşekkürler! :]

… rddck tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]