Kategoriler
Genel

Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım?

Bu yüzden uzlaşmaz bir bölümün ortasında r / komplo hakkında bir yazı yaptığımı düşünüyorum. Çok şiddetli, korkutucu, kurtulmaya çalışıyordum ve sürekli olarak ikiz bilinçlilik durumunda olduğumu, akut travma geçirdiğim, inanılmaz derecede uykusuz, aç bıraktığımı, tekrar tekrar kolluk kuvvetleri tarafından hedeflendiğimi açıkça ifade ettim. ve lanet olası bir gazeteci, bir insan olarak ödüllendirmeniz gereken en temel sivil özgürlükleri defalarca reddetti. Ve bunun günler olduğunu ve işkence olduğunu.

Ve alay konusu oldum. Yanıt buydu. Alaycı ve bir swatting ile tehdit edildi. Tam olarak sorduğum şekilde alay ettim, lütfen anlatmaya çalıştığım hikayenin farklı bir sunumunu veya uzunluğunu talep eden üzerimde kullanılmayın. Ve deli olduğumu söyledi. Defalarca.

Bu ne tür bir komplo kurulu? Teneke folyo şapka insanlar nerede?

Burada tek bir kişi yazdığım şeyin altında yatan mesajı ya da onlardan çıkarmama nasıl yardımcı olabileceklerini sormadı … ve hiç kimse çok ağır bir yazar olduğumu uzaktan bile fark etmedi ya da göründü. güç elitleri arasında uluslararası çocuk seks kaçakçılığı hakkında veya yayınladığım anda Katie Johnson ile temas kurduğumu belirtmişti.

Şimdi değilim. Çünkü şimdi sistematik olarak dış dünyayla iletişim kurma yeteneğimden sıyrılıyorum ve yaklaşan bir tahliye ile karşı karşıyayım, bu da yine evsiz olacağım anlamına geliyor ve sadece kovuldum, banka kartlarım bir sebepten dolayı donmuş durumda. Şimdi kedilerim de aç. Bir pizza için yalvardım. Bu reddut. Rastgele pizza eylemleri yapıyoruz ya da en azından yaptık, ama görünüşe göre artık değil. Trump İdaresi tarafından kendi modelleme endüstrisindeki çocuk seks ticareti operasyonları hakkında yazdığı için politik zulüm altında hedefli bir gazeteci olduğum kadar tuhaf bir şey söylediğinde değil.

Ben çirkin sapma, gizlilik istilaları, kızımla ilgili tecavüz tehditleri, uyuşturulma belirtileri ve kontrol edilemeyen büyük mal nöbetleri yaşamaya başladığımda, zor bulduğum ahlaki panik ve şeytani ritüel istismar aldatmacaları hakkında bir hikaye yazmaya başladım. Gerçekten açıklamak için … daha sonra Daily Kos sitesinde 2 ayrı adam tarafından hedeflendi ve mutfağımda GHB ve halüsinojenik ilaçlar üreten ve bu kayıtların bir çiftinde bir çeşit garip beyin yıkama ritüeli yapıyor gibi görünüyor – ama bu bok ne olursa olsun, görünüşe göre beni bu siteden kesinlikle istiyor ve kesinlikle bir sebepten dolayı bu hikayeyi yazmamı istemiyor.

Katie Johnson ve Ekim 2016'dan beri onunla nasıl konuşamadığınıza dair bir hikaye. Yoksa gizlenmiş gibi görünen MULTIPLE hedefli diğer kaynak ve gazetecilerden herhangi biri?

Komplo ilgilenmiyor mu? Ve neredeyse 3 gün boyunca yiyeceklere erişmenin herhangi bir yolu olmadığında kimseden pizza isteyeceğini komik olduğunu düşünüyor.

Neden bu kadar komik? Ya şiddetli akıl hastalığı olan ve ihtiyaçlarını ve korkularını dış dünyayla iletmek için mücadele eden bir kişi ya da gerçekte sivil hakların temsili ve ihbarcı korumanın umutsuz ihtiyacı olduğu gerçeğini söyleyen bir kişi.

Yoksa çılgın bir insan. Kimler derhal uygun acil durum kaynaklarıyla bağlantı kurmaya çalışmalısınız, çünkü belli ki onları alamıyor.

Bunu bir kez daha deneyebilir miyiz? Çünkü açıkçası birine ya da diğerine ihtiyacım var. Tercihen her ikisi de.

Kategoriler
Genel

Anaakım Medyada / İnternette sansür, zorbalığın bittiği anlamına gelir ..

Şimdi, bot gerçekten boyunlarımızda olacak. Tüm manevraları görebilirsiniz ve hepsi 1984 tipi bir polis devleti için geçerli. Bu hayatın ötesinde sanatı taklit eder …

Sıkma açık. Şimdi hastanelerde tedavi etmeden önce kredinizi kontrol ediyorlar. Yakında bizi daha ileri sürmek için kullanacakları bir sosyal kredi notuna sahip olacağız. Her zaman kârla ilgiliydi, ama şimdi İmparatorluk düşüşe geçtiğinde, formaliteleri atlayacaklar ve doğrudan boynunuzdaki ilmiklere gidecekler. Vahşete ve ölüme karşı herkese ölüm. Ama hayat aslında sanatı taklit ediyor ve bu distopik geleceğimizi tasvir eden birçok film var.

Korku, geliyor olabilir korku … ama kim bilir .. muhtemelen sadece kıçımdan konuşuyor.

Gönderen … Cherino3
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Yıl 2045. Amerika'nın Kara Geleceğine hoş geldiniz.

Gelecek Herkes için değildir ve ne okumak üzereyseniz toplumun yöneldiği bir geleceği detaylandırır.

Şimdi geleceğin nasıl görüneceğini sevmeyebilirsiniz, ancak Amerikan Toplumu için var olan ve İncil'den gelen ve inançları içeren metinde üretilen akıl yürütme ile aynı şekilde dönen En Büyük Komplo ile karşı karşıya kaldığınızda ne yapabilirsiniz? Yahudiler Romalıları İsa'yı Öldürdü ve Karma'nın önceki şeylerle ilgili bir tür gelecekteki olayları dikte etmesine gerçekten inanıyorsanız, o zaman orada gören İncil Geçmişinin Komplo Teorisyeni ile aynı sonuçlara varacaksınız. Zaman içinde Toplum'un İsa'nın Modern Romalıları tüm Yahudileri Holokost'a götürdüğünü göreceği bir noktaya gelecektir ve bunun gerçekte olana kadar bir "Komplo Teorisi" olarak değerlendirildiğini asla unutmayın …

Şimdi bu Komployu Kölelik etrafındaki Amerikan Komplosu'na ve şimdi de düşüncelerinizi Karma'nın Amerikan Güney'in yok edilmesini dikte ettiği için kara köleler olduğu için istifleyin. İç Savaşın kaybedenleri için Yağış Kupaları yok Karşılığında elde edeceğiniz tek şey, Geleceğin İnsanlarının Karma'nın Amerikan Topluluğuna Dikte Etmesini İstediği ve Gelecekte Amerika için ne tür bir Gelecek göreceklerini görmek için fazla ileri gitmemeniz şuna bak kitap burada birincil hedef kitlesi Beyaz Kadınlar.

Güney Amerika yaşıyor SİYAH KURAL. Tüm Beyaz Erkekler hormonlarla beslenir, sissifiye edilir ve baskındır. Beyaz Kadınlar Black Alphas için stok üretiyorlar ve geniş üreme tesislerinde BLACK KINGS'e hizmet etmek için yaşıyorlar.

Oyun Over America Cumhurbaşkanı Amerika'nın geleceği olmayanlara sırtını döndü.

Kategoriler
Genel

Hava ve virüsler üzerindeki etkisi.

Virüslerin belirli iklimlerde nasıl yayıldığı ve hayatta kaldığı hakkında çok bilgim yok, bu yüzden yanılıyorsam lütfen beni düzeltin.

Geçtiğimiz hafta boyunca garip bir şekilde sıcaktı (SE Amerika Birleşik Devletleri'nde) ve bunun koronavirüs gibi bir virüsün daha kolay ve verimli bir şekilde yayılmasına neden olup olmayacağını merak ettim.

Buradaki çoğu kullanıcının en azından komplolara kadar hava kontrolü olasılığını bildiğini varsayıyorum, bu yüzden bu taktiğin sıcaklıkları yükseltmek için kullanılıp kullanılamayacağını ve bu virüsün daha geniş bir yayılmasına izin verebileceğini merak ediyorum.

Temelde teorim şudur: TL; DR – İklim kontrolü daha sıcak havalara eşittir virüsün yayılması için daha iyi iklim eşittir, daha fazla enfeksiyon daha fazla karantina ve ölüme eşittir.

Kategoriler
Genel

Sovyetler ve Siyonizmle Mücadele

Sovyet Komünist Partisi'ndeki anti-Semitler şimdi o kadar güçlü oldu ki, açıkça Marksizm-Leninizm yerine Sovyetler Birliği'nin resmi inancı olmak için anti-Semitizm yapmayı öneriyorlar. Bazıları, Yahudi sorununun iktidara yükselmesinden önce Hitler'i hatırlatan bir “nihai çözümü” öneriyor.

Bu, Sovyet işleri üzerine bir otorite olan ve Holokost altındaki Yahudi direnişinin muazzam bir çalışmasının yazarı olan Reuben Ainsztein tarafından haftalık olarak saygın sol kanat İngiliz olan Yeni Devlet Adamının son sayısında yer alan kapak makalesinin temasıdır. Ainsztein’ın Sovyetler Birliği’nin “yeni hak” olarak adlandırdığı 6000 kelimelik çalışması, Stalin ve Hitler'in yüzlerinin tam sayfa montajıyla gösterilmiştir.

Makale, anti-Semitizmin zaten Sovyet silahlı kuvvetlerinin “resmi doktrini” olduğunu ve “Rus yeni hakkını birleştiren şey anti-Semitizm ve Çin'in ırksal korkusu” olduğunu iddia ederek başlıyor.

https://www.jta.org/1978/12/27/archive/behind-the-headlines-anti-semitism-may-replace-marxism-leninism-as-official-soviet-creed

https://ibb.co/d5ydLDs