Kategoriler
Genel

Çocuklarınızı şiddet ve korku filmlerinden ve oyunlarından korumak iyi bir fikir mi?

İdeal olarak, evet. Aslında, mümkünse, yıkıcı bir araç oldukları için video oyunlarını onlardan uzak tutun. Bir çocuğun video oyunları oynamak gibi münzevi bir etkinlik yerine yapabileceği daha iyi şeyleri düşünün. Spor gibi daha üretken ve sağlıklı bir şeye katılmalarını sağlayın.

Video oyunları hiçbir şekilde üretken değildir. Video oyunlarının iyi olduğunu görebilmemin tek yolu, birisinin genç yaştan itibaren antrenman yapması ve ondan geçimini sağlayabileceği, yarışmalarda veya akışta oynayabileceği rekabetçi oyunlara girmesi. Yine de, öyle rekabetçi bir alan ki buna değmez.

Kategoriler
Genel

Demokratik Ulusal Komite, Gölge Yazılımında Sahip Olduğu İddia Edilenin Çok Daha Büyük Bir Rolüne Sahipti.

Sızan belgelerin gösterdiği gibi, DNC Iowa caucus'larına zarar veren hatalı uygulamanın geliştirilmesinde iddia ettiğinden daha fazla katılım gösterdi.

Belgelerden biri teknoloji şirketi Shadow, Inc. ve Iowa Demokrat Partisi arasında bir sözleşme. Yahoo News'a göre, anlaşmanın düzeltilmiş bir kopyası olan Ağustos 2019 tarihli, bağımsız bir Demokrat operatör tarafından sağlandı.

DNC'nin, Shadow’un IowaRecorder adlı raporlama mobil uygulaması için güvenlik ve sistem günlüklerine, yapılandırmalarına ve veri akışı tasarımlarına “sürekli erişim” olması gerektiğini şart koşar. Shadow ayrıca, uygulama geliştirmedeki ilerleme konusunda komiteye aylık güncellemeler sağlamayı kabul etti.

Ayrı bir e-posta Yahoo News tarafından elde edilen “DNC'nin genel müdürü Seema Nanda ve teknoloji başkan yardımcısı Kat Atwater'ın Iowa Demokrat Partisi'ne (IDP) talebi üzerine“ sürekli erişim ”hükmünün sözleşmeye dahil edildiğini gösteriyor.

Shadow ve Iowa'daki grupların yıkılmasına yönelik komplosu hakkında daha fazla bilgi.

Kategoriler
Genel

Bloomberg bir sonraki DNC resmidir. Beyaz Saray'daki bir milyardere daha yakından bakın

Biden, erken demansı göründüğü zaman bir dud oldu. DNC tüm yumurtalarını bir sepete koydu. Ol boys kulübünün bir parçası olan başka köpekler yoktu. Bernies liderliğinde hava vakti olmamasına rağmen gerçekten gerginleştiler ve Belediye Başkanı Pete için itti. Ama onu da istemiyorlar, sadece Bernie için şüphe ekmeye ve Bloomberg için durmaya alışkındı.

Bloomberg neredeyse bir şaka gibi geldi. Neden taşlar başka bir milyarder ister ki? Medya yavaş yavaş onun adını oluşturuyordu ve daha sonra bu isim Trump ile tweet savaşları çağırıyordu. Şimdi tam basında yer alıyor. Politikalarını değil, Trumps tokluğunu seven Trump seçmenlerini sallayabileceklerini umuyorlar.

Şimdi onun durma ve frisk sesi geldiğine göre, geleneksel siyah caucus kanamayı koterize etmek için arkasından desteklerini attı. Bunun er ya da geç ortaya çıkacağını bilerek düzenlenmiş olduğuna inanıyorum.

Kategoriler
Genel

(ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni

bu esas olarak tanrı bilinci olduklarını bilen insanlara, bunların hepsi bir simülasyon ve bundan sonra sonsuz gerçeklikler var. sizden önce herhangi bir fikir edinmeye başlamadan önce biraz yardım alıyorum ya da doğanın herhangi bir şeyi düşünün! hayır insanlara kendilerini öldürmelerini söylemiyorum ama dünya bir hapishane gezegeni ve insanların "kafesli tanrılar" olması neden bu kadar tabu olarak görülüyor? evet dünya bir oyundur ya da ona okul diyebilirsiniz ama bu bir hapishane gezegeni olduğu gerçeğini değiştirmez. Bunun hakkında bir saniye düşün. insanların medeniyetinin başlangıcından bu yana diyelim ki geçmişte insanların yaşamlarını kontrol altında tutan iki önemli şey nedir? din ve hükümetler ya da insanları kontrol eden güçler tarafından kontrol edilen ve onları kontrol altında tutmak için çeşitli korkutma taktikleri kullanan bu fikirler. elbette onlar için faydalı bir şeyler öğrenebiliriz ama sonuçta insanı mahvettiler ve uysal hale getirdiler. Örneğin, sevgi dolu hükümetiniz ölümü, gerçekten değiştiğinde çok kötü görüyor. bunlar aynı insanlar olduğunda çok fazla intihar propagandası var. bu insanlar bize yaşamamızı söyleyecek sinirleri var ama yalanları ve belirli sistemleri derinlemesine analiz ettiğinizde bu, pek çok insanın "nasıl olduğunu da bilmiyor" dediği kayıtsız bir ölümden başka bir şey değildir. din ayrıca insanları tabu olarak görmelerini sağlamıştır. bir çok insan, ebeveynleriniz çok dindar olmasa bile, en azından bu unsurların bazılarına maruz kaldığınız bir yere kadar dindar bir şekilde büyüdü. Kendinizi öldürdüğünüz ve cehenneme gideceğiniz dogma, inanın ya da inanmayın birçok insanla sıkışmış. hiçbir şekilde depresyonda ya da üzgün değilim, sadece son zamanlarda düşündüğüm bir şeyi söylüyorum ve bu yüzden intiharı, özellikle de bitirmek istiyorsak, şeylerin manevi / komplo yönünde bile çok kötü görüyoruz. herşey

Kategoriler
Genel

Covid-19, Chinas ekonomisini zayıflatmak için yaratıldı

Herkese merhaba, bu benim ilk gönderim ama çok fazla gerçek tarafından desteklenmediği için buraya ait olup olmadığını bilmememe rağmen, bunu gönderme isteğini hissettim. Ayrıca bu zaten burada gönderilmiş olup olmadığını bilmiyorum. Sadece GF'imle konuştuğum bir fikirdi ve en azından bize biraz mantıklı geliyor.

Çinin ekonomisi son on yılda – özellikle son birkaç yılda – hızla büyüyor. ÇOK büyük firma destekleniyor veya (kısmen) Çinli yatırımcılara ait.

Blizzard shitstorm (bir oyuncunun Hong Kong göstericileri için destek göstermesi nedeniyle yasaklanmasının neden olduğu) veya houston roket yöneticisinden bir tweet'in neden olduğu tartışma gibi olaylar, Çinli yatırımcıların ne kadar etkisi olduğunu gösteren birçok örnekten sadece ikisi.

Ya korona virüsü ekonomilerini baskılamak / zayıflatmak için tasarlanmışsa. Birisi, Çin ekonomilerinin büyümesinin her pazar sektöründeki hisselerini almaya devam ederse ne kadar iş parçacığı olacağını fark edebilir mi?

Virüsün kendisi, tıbbi tedavilerin "ileri" olduğu birçok ülkede ciddi bir tehdit olarak görünmemektedir. İnsanların sayısı ve görünüşte daha düşük sağlık sistemi nedeniyle diğer herhangi bir sanayi ülkesine kıyasla bunu ele alan büyük yapısal sorunları olan Çin başka bir kanıt gibi görünüyor.

Yanlış yaptığım bir şey varsa lütfen beni düzeltin. Sadece düşüncelerimi paylaşmak istedim.