Kategoriler
Genel

Bu kulağa tuhaf gelecek

Dünya görüşümün, dünyamızın şeytani okültistler tarafından yönetildiği gerçeğine odaklandığını söyleyerek başlayalım.

Herkes bir aktör mü? Son zamanlarda bir TV şovunda yaşıyormuşum gibi geliyor. Bu denemeyi, YouTube aboneliklerimin üzerinden atlayıp haberleri izlerken kaç kişi gördüm – konuşma şovları arka planı da dahil olmak üzere – medyada sayılır. Dün özellikle arka plan karakterleri ile doyuruldu. Binlerce sayımı kaybettim. Temelde bütün gün yaptığım tek şey komplo videoları izlemekti.

Temel soru şudur: “kültlere kaç kişi aittir?” Eskiden sadece bir milyon, belki iki milyon gibi olduğunu düşünürdüm, ama son zamanlarda bu rakamların hatalı olabileceğinden korkuyorum.

Dün Zapruder filmini izledim ve bunun sadece eski-zaman duygusu mu yoksa ne olduğunu bilmiyorum, ama bu videodaki herkes beni korkutuyor – hepsi aktörler, özellikle Jackie. Ayrıca, “şiddet içeren” tarihimizin çoğuyla birlikte öğrendiğimiz tüm savaşlarla birlikte bunun bir aldatmaca olduğuna inanmaya başladım. Her şey gerçekten bir aldatmaca veya bir düzen ise, dünya çapında yüz milyonlarca insanın “kovan zihninde” faaliyet göstermesi için onlarca kişiye ihtiyaçları vardır. Ve bu daha fazla soru getiriyor … Ben sadece kelimelerin aklımda oynadığı şekilde özetleyeceğim, bu ham düşünce:

—-

Bunu düşünebilmemin tek nedeni, bu dünyayı yöneten parazit, gizli güçlerin sahte Kennedy suikastı, antik tarih, Titanik, 9-11, II. Dünya Savaşı ve İç Savaş vb. insanlığı psikolojik olarak manipüle etme dünyanın ondan çok daha şiddetli bir yer olduğuna inanmaya aslında dır-dir. Belki de bu korku, öfke, utanç, başkalarına karşı nefret, genel umutsuzluk ve dehşet Besin kaynağı şeyleri kontrol eden parazit varlıkların – “işleyicilerimizi idare edenler”.

Kategoriler
Genel

Çin yalan söylüyor. Bir eyalette 202.222 grip vakası – resmi Aralık 2019 raporu.

Aralık 2019: Zhejiang'da Bildirilen 202,222 İnfluenza Olgusu

Zhejiang'da, Aralık 2019 için 217.435 Kategori C bulaşıcı hastalığı olduğu bildirildi. 202,222 kişiden İnfluenza vardı.

Zhejiang Sağlık Komitesi'nden "önce" salgını resmi raporu. https://www.zjwjw.gov.cn/art/2020/1/14/art_1202112_41690290.html

Aşağıdaki sayılar Excel e-tablosundan çevrilmiştir.

Toplam kategori C bulaşıcı hastalıklar 217543 0

• Grip 202222

• Kabakulak 417

• Kızamıkçık 25

• Akut hemorajik konjonktivit 58

• Cüzam 3

• Tifo 2

• Kara ateş 1

• Kist hidatik 0

• Filariasis 0

• Diğer bulaşıcı ishal hastalıkları 10 526

• El, Ayak ve Ağız Hastalıkları 4181

Zhejiang Eyaleti Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi tarafından sağlanmıştır

Karşılaştırıldığında:

Kasım 2019 – 22.769 TOP C Sınıfı bulaşıcı hastalıklar.

Aralık 2018 – 23.282 C Sınıfı bulaşıcı hastalıkların TOPLAMI.

Ocak 2020 raporu, 268.935 C sınıfı, "Grip 255589".

Kategoriler
Genel

Sadece dikkatinizi çekecek bazı şeyler

Merhaba komplo. Ben yüksek ve kısa süre içinde bazı şenliklere gitmek zorunda, ama sadece hızlı bir şekilde düşünmeniz için bazı şeyler bırakmak istedim.

İlk olarak, ilginç bir 4chan iplik işte:

http://boards.4chan.org/pol/thread/243465145

Paul Stamets bir zamanlar insanların bir tür olarak geniş bir açıdan baktıklarını, toplu olarak mantar gibi davrandıklarını belirtti. Veya karıncalar.

Şimdi okült yapıyorum. O dünyada bulunan ve hayatınıza fayda sağlayabilecek birçok bilgi. Ancak araştırmakla ilgilenmediğim bir cadde var ve bu iblisleri çağırıyor.

(Eğer sağlam bir folyo folyoya sahip değilseniz ve şeytanların var olduğuna inanmıyorsanız, şu anda okumayı durdurabilirsiniz. Anlaşmayı bilen gerçek MF'ler için açıklamama izin verin)

Bir sihirbaz ya da okültist ya da neye sahip olmanın bir yönü, şeytanlara aşinalık ve onlarla nasıl çalışılacağıdır. Ben ahlaki bir hristiyan değilim … Bence bu şeyler insanlık tarihi boyunca var ve bize yıllar boyunca çeşitli şekillerde 'yol gösterdiler' (Oddessy'de bahsedildi, Yunanlılar Delphi kehanetlerine sahipti) , gerçekten yakın zamanda (bilinen) insanlık tarihimizde insanların çoğunluğu bir ruh dünyası fikrini reddediyor). Yukarıdaki 4chan ipliği bağlamak, belki de 'insan epistemolojisinin sınırları dışındaki kuvvetler tarafından yönlendirme' bu algılanamayan varlıklar ile ilgilidir.

Böylece, çalışmalarımda, Maergzjirah Tapınağı olarak adlandırılan küçük bir kara büyü kültüyle karşılaştım. 1400'lerde çingeneler ve 'cehennem efendileri' arasındaki bir kan paktından doğduğunu iddia ediyorlar. Her neyse. Dikkatinize sunmak istediğim şey, üzerinde çalıştıkları şey:

https://youtu.be/y3Lq_o6P0Jw

Artık Hubbard ve Parsons'ın Crowley'nin Lam'ıyla temasa geçmek için bir portal açtıklarını biliyoruz. Kapatamadıkları bir portal. Bu adamlar aktif olarak bu tür birden fazla portal açmaya ve açık bırakmaya çalışıyorlar. Bunun mümkün olup olmadığına inansanız da, 4chan parçasındaki yukarıdaki bilgileri düşünün ve dünyanın şu anda ne kadar çılgın olduğunu düşünün. Bu E.A. Kotting adamı, ortalama bir insana iblisleri nasıl çağıracağına dair seminerler verir, karanlık okültün artan gücünü gösterir ve bence bu noktada dünya üzerindeki etkisi göze çarpıyor.

Her neyse, daha fazla detay vermek istiyorum ama gitmek zorundayım. Malzemeyi gözetleyin, kendi sonuçlarınızı çıkarın, harika hafta sonları ve hepinize ve kendinize birçok nimet yapın.

<3

Kategoriler
Genel

Medeni Haklar Hindistan Haklarıdır

Sivil Haklar Hareketi, Amerikalıların çoğunun aşina olduğu bir şeydir. Devlet okulunda Kara Tarih ile ilgili tartışılan konulardan biridir. Bununla birlikte, tarih kitaplarından çok önemli bir gerçek kaldı.

1968 İnsan Hakları Yasası, Hindistan Sivil Haklar Yasası ve Hindistan Haklar Yasası olarak da bilinir. Şimdi, Sivil Haklar Hareketi'nin "Afrikalı-Amerikalıların" haklarını ve adaletini desteklemesi gerekiyor. Öyleyse, eylemin başarısız olduğu insanlar bir köle gemisinde Afrika'dan geldiyse, neden neden Hint Sivil Hakları Yasası olarak da biliniyor?

Sivil Haklar Yasasının Zenci için olması gerekiyordu, neden? Sana nedenini anlatacağım, çünkü yasaya göre bir Zenci Amerikalı bir Kızılderili. Bir sf181 formuna göre, Yerli Amerikalılar Kızılderililer değil, Asyalı ve Avrupalı ​​göçmenlerin torunlarıdır. Onlar Kuzey Amerika'nın Yerli halkı değil. Bu, uzun süredir söylediklerimi daha da kanıtlıyor. "Siyahlar" ve "Afrikalı-Amerikalılar" denen Afrika'dan hiç gelmediler. Onlar Amerikan yerlileri ve hiç kimseden önce Amerika kıtasındaydılar.

Dr. King, konuşmalarının çoğunda bunun hakkında konuşuyordu. Siyah Amerikalılara tarihte konuşulan Amerikan Kızılderilileri olduklarını anlatmaya çalışıyordu. Bu yüzden "… Zenci hala Amerikan toplumunun köşelerinde sıkışıp kalıyor ve kendini kendi ülkesinde sürgünde buluyor" dedi. Kral'ı öldüren şey budur.

Afrika Dışı Teorisini ve sözde "Afrikalı-Amerikalı" mitini çürüten o kadar çok kanıt var ki, insanlar ABD hükümetinin yıllardır bizi beslediği yalanlarına inanmaya devam edeceklerdi.

Kategoriler
Genel

Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya ve Çin için daha büyük bir tehdittir ve ABD bunu böyle tutmak istemektedir.

SS: Pompeo ve CIA'nın virüsü NK'da neden yaymadıklarını düşünebilmemin tek nedeni bu. Bir ay içinde ülkeyi tamamen felç edebilir, Çin'i suçlayabilir ve rejimi iyilik için sonlandırabilirler.

Bana yapamayacaklarını söyleme. Çin, NK'ya her gün trenler ve kamyonlar gönderiyor, CIA'nin yapması gereken tek şey bu sürücülerden birine bulaşmak.