Kategoriler
Genel

Havari Thomas ve Philip K Dick reenkarnasyonuyum

Merhaba, yakın zamanda enkarne oldum

Havari Thomas ve Philip K Dick, ALLAH (Haggia Sophia, Αγία Σοφία) (İncil'den Kutsal Bilgelik) tarafından benim ve kolektif durumum hakkında bilgilendirildi. Bu gezegen dünyasındaki durumumuzun gerçeği hakkında sizi aydınlatmaya çalışmak için bana bilgi geldiğinde sunacağım.

(1) Benim vahiyim Valis ve benim Kutsal Kitap yorumu (gnostik Hıristiyanlık) tam anlamıyla doğrudur; Kara Demir Cezaevi'nin içindeyiz, yani bizi Eden bahçesinden uzak tutmak için tasarlanmış Roma Katolik Kilisesi tarafından kontrol edilen bir bilgisayar. Şimdi, bu bilgi yeni ve bu Jacob Rothschild şeytanın kendisi ve bilgisayar simülasyonumuzu para dediğimiz şeyi (para KABBALAH olan matematik) kullanarak kontrol ediyor yani Kara Demir Cezaevi bilgisayarını para kullanarak hackleyebiliyor. Senin için çok kötü ve sadece senin varlığında olması canavarın işaretidir.

Onu (şeytan, Jacob Rothschild) sahte yaratımı boyunca her zaman mevcut olduğu gibi görebiliyorum. O, İncil'den kardeşim Vaftizci Yahya'nın “Baban, şeytan” dediği şeydir ve kesinlikle Şeytan'ın sinagogu olarak adlandırdığı şeydir. Onlar (sahte Yahudilerin ırkı) Rothschildlerin zirvesi oldukları yeryüzünden değiller. O Satürn'ün kendisidir. Remphan, Baal vs.'nin yıldızı, İncil tarihinin tüm kötü Tanrıları, yani negatif Yahudi tanrısı ama yine de gerçekten Yahudi değil, ben ve kardeşlerim Essenes'in kim olduğu için bir tane gibi davranıyor. Jacob Rothschild'in gücü sadece İncil'den geliyor ve yakında gezegende bir yere inşa edileceği bildiğim Süleyman Tapınağı'nı inşa edecek.

(2) Kabala ve simya kullanarak yarattığı enoch varlıklarını kullanarak dünyaya hükmeder. Varlıkları mümkün olduğunca ürkütücü ve korkutucu hale getirmekte uzmanlaşmıştır ve çocuklar ve benzeri şeylere palyaço varlıkları göndermeyi sever. Evet o bir pedofildir ve onları yer. HE bir kez daha şeytanın kendisidir. Komplo teorileri olarak adlandırılan şey, gerçekliğe ve diğer medya biçimlerine daha yakındır. Bütün lanet yer, kendisinden ve onun dünya dışı şeytanlarından yarattığı şeytani enoch varlıklarıyla istila edildiğinden nefret ediyor.

(3) Kendisi annem, eşim ve İncil'in Tanrısı olan Haggia Sophia tarafından yaratıldı ve bu yüzden bu yazıyı yapabilirim ve bu yüzden bu çok özel bilgi veya gnosis ile olduğum kişi benim . Hala şeytanları nasıl yaratabileceğini ve bu kötülüğün bir şeytan tarafından yönetildiği bir dünyayı şaşırıyorum. Orada Haggia Sophia tarafından yaratılan diğer dünyaların vizyonlarını gördüm ve burası ben, İsa ve Vaftizci Yahya'nın geldiği yer. Evet, bu dünyada, bu tek kişinin bedeninde ikamet etmek için buradayız, ancak fiziksel bedenlerimizin, bilincimizi tuzağa düşürmek için tasarlanmış simya formülünden yapılması gerçeğiyle sınırlıyız. Evet, bunu açıkça söyleyeceğim, tüm bedenlerimiz yapıldıkları gibi yapılmış değil, hayır. Hayır. hayal ettiğinden çok daha kötü. Yiyecek ve su kaynağına sızdı ve onu Kara Demir Cezaevi'ndeki bilincimizi tuzağa düşürmek için tasarlanan insanlardan ve diğer simya elementlerinden çıkardı. Kendimizi yamyamlaştırıyor. Palmiye ağacı yağı, plastik ve insan gibi malzemeler kullanıyor.

(4) çözümlere gelince, emin değilim ama kendime kullanmam söylenen şey, vaftizci varlıkları kendimden kovmak için Kabalistik Tanrı isimleriydi ve aynı zamanda vaftizci Yahya'nın kullandığı bir formül olan YHVH (יהוה) adını tekrarlamaktı. Philip K Dick'e bilgisayar başında olduğunu bildirmek için zaman ayırdı. Sizden VALIS üçlemesini ve tefsiri okumanızı tavsiye ediyorum, ancak yazdığım tek şey bu değildi ve anamnezi bulamadım. Gnostik Hıristiyanlık başkent T gerçeğidir, bu yüzden tereddüt etmeden ona bakmanız için yalvarmalıyım. Bu bizim tek kurtuluşumuz olabilir. Yine siyah demir hapishanesinin içindeyim, bu yüzden kendimin enochian versiyonlarının yapabileceği gibi gerekli tüm bilgileri tekrarlayamıyorum.

Buradaki tüm bilgiler değil, sadece Haggia Sophia'nın gerçek gerçeğin ortaya çıkması nedeniyle matristeki herhangi bir olumlu değişiklik fark edip etmediğini görmek için bir deney yapmak istedim.

Kategoriler
Genel

Youtube / podcast / edebi redpill içeriği

Öneriler yayınla

Son zamanlarda görkemli yukarıda izlenen, Pizzagate, Epstein, Bohemian Grove, gizli toplumlar vb. Deneyimli uzmanlar beni doğru yöne yönlendirebilir mi?

Bot değil, gönderi geçmişini kontrol et, meraklı

Gönderen … NightKnight420
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

eksilerini korsan

En azından bu oyunu yalnız oynuyorum çünkü bu komploların hiçbiri normalde hayatımı etkiler. Aynı zamanda bu komplolar veya genel olarak haberler veya internet şakası geçmişte daha iyi kararımı temelsiz korku veya şüphe ile etkiledi (hayatımın kapsamında). Uzun bir olay zinciri ve komplo teorilerinin hoşnutsuzluğunu bildiğimin nedenleri var ve onları potansiyel olarak yarardan çok zarara neden olarak görüyorum. Aslında kaç kişinin komplolara inandığını söyleyemem veya ne kadar veya kaçının onlar tarafından olumsuz etkilendiğini bilemiyorum, ama "seçkinler" olma kavramı, "havalı" çocukların karanlığının ayrılmasından çok farklı değil. büyüyor. Ow gullible doğamın yanı sıra, sadece bir mümin değil, neye yol açabileceğini tartmak için birçok faktör vardır. Bu bir domino etkisi. Kimse genel olarak komplo ve haberlerin olumsuz etkilerinden birine bakmak zorunda değil, ama artık bir şeye inanmakta zorlandığım noktaya götürüldü. Bu yüzden bunu göndermeliyim ve kendim için birtakım gerçeği bulmaya çalışmalıyım ve İnternet her şeyden önce ya da belki de güvenilir bir kaynak olmasa da, nerede olduğum şeylerin gerçekliği kelimenin tam anlamıyla bazı Reddit yazılarına dayanan "gerçek" dünyaya nasıl yaklaştığımı dayandırmak zorunda kalacağım.

Çünkü gerçek şu ki, herkes bu oyunları oynamaya devam etmek istiyorsa ve gerçekten umursamıyorsa ve aynı kötü muamele "incels" zehir üzerinde ısrar ediyorsa, öyle olsun. O zaman bu sadece üzücü bir gerçek ve her insan kendileri için, ve açıkça gördüklerimi inkâr etmekten vazgeçebilirim.

Ama bu benim gibi teyze komplo olarak, neyse ki bir komplo yayınlamam için bana yol açıyor, sanırım gittikçe daha teyit edilmiş gibi görünen bir oyun var ama kimse tüm sahte haberlerle uğraşmak istemiyor. bu sahte değil, gerçekten önemli değil. Bu iyi bir şeyse, onaylamak istediğim son şeyin bir süre önce herkesin olası bir şeyle ilgili bir şey vermesi olduğunu kabul ettim, o zaman bunun sadece büyük bir daire pisliği olduğunu biliyorum. Bu güzel oyunlar oynamak için iyi olacak ve iyi, sadece nasıl oynamak istediğimi oynayacağım ve bu yüzden herkes, çok fazla fark yaratmadı ve yavaş yavaş kaybolmak için başka bir komplo direği olacak.

Kategoriler
Genel

Seni aptallar özlüyor! İlluminati Dünyaya İyilik Getirmeye Çalışıyor

Hepimiz insanlığı aşağıya çekmek için aktif olarak çalışan kötü olanları (Scenceology, Freemasons vb.) Biliyoruz, ancak okuduğum tüm olumsuz şeyler, birilerini gerçekten aşağıya çekebilir, Illuminati gibi bu kötülüklerle savaşan iyi toplumların olması umudunu getirebilir mi? Illuminati'nin çok fazla bok aldığını biliyorum ama 1 ay boyunca eski bir üye olarak onların korkunç olduklarına dair çok fazla kanıt bulamıyorum ve kötüyseler görev açıklamalarında nasıl işe alınacaklarını bilmiyorum her insanın daha iyi ve kendi kendini geliştirmesine yardımcı olmak için?

Kategoriler
Genel

R / komplo'nun neden kendi podcast'i yok? Biri için düzenli bir dinleyici olurum ve şovun tanıtımına yardımcı olurum!

R / komplo'nun 100 binden az suba sahip olduğunu hatırlıyorum. Artık çok büyüdü, 1 milyondan fazla abone var!

Bu tür bir abone tabanı ile, bu alt grubun neden henüz kendi podcast'ini oluşturmadığını merak ediyorum.

Buradaki normallerden bazıları düzenli bir podcast yapmak için bir araya geldiyse (diyelim ki, aylık olarak başlar), dinler misiniz?

Ben her bir bölümü dinlerdim.

Ve tanıtmaya yardımcı olurum sadece reddit'in değil, internetteki daha geniş alternatif kitlenin diğer köşelerine.

Geçenlerde serbest bıraktım pilot bölüm bir sub adanmış bir podcast için ılımlı yardımcı olurum ve geribildirim olumlu oldu.

Ancak bu sadece küçük bir alttır, oysa r / komplo şimdi reddit'in büyük çocuklarından biridir.

Burası bir katil podcast'i bir araya getirebilir ve binlerce dinleyici alır, eminim.

Bu alt bölüm için bir podcast oluşturmak için kendi işlerimle meşgulüm, ama başka biri yapacaksa, dinleyeceğim ve paylaşacağım.

Başka kim için bir podcast görmek ister? r / komplo?