Kategoriler
Genel

Başkan Pete, CIA'nın Latino Katolik Seçmenlerini Sağa itmeye yönelik son girişimidir.

Ben duş düştü ve o zaman bana çarptı. Ayrıca akı kapasitörüm için birkaç gigawatt güce ihtiyacım var.

Basitçe söylemek gerekirse (ki her iki taraf da) Hak büyük bir sorundur.

Sendikaları kırmak için izin verdikleri için çok mutlu oldukları latino ülkelerinin ucuz emeği şimdi sendikalaşıyor ve vatandaş oldukları için oy verebilecek en yumuşak yanlısı çocuklara sahip olmaya başlıyor. Bu, her iki tarafın seçkinleri için büyük bir sorundur.

Temelde plan, solu kontrol etmek için bulana kadar demokratik partiyi batırarak zaman satın almaktır. Pete plan. Demokratik seçkinler, Demokratik üssün solcu unsurlarını kontrol etme konusunda başka bir girişimde bulunmaya çalışırken, en katı katolikleri GOP'a götürecek.

Kategoriler
Genel

Yanlışlıkla bir varlığı fotoğraflamış olabilir mi?

https://time.com/5785070/black-college-swimmer-lawsuit-police-illinois/

Bu hikayeyi okumak, toka işareti, dinlenme alanı, neler olup bittiğini ve polisin bu kadar çabuk nasıl ortaya çıktığını gerçekten merak ediyor.

Başka birinin onun fotoğrafını çekmesini istemedikleri bir şeyi fotoğraflayan bir casus olduğunu düşündüğü izlenimini edindiniz mi? Bahse girerim memurlar da beraat eder.

(Umarım bunu yayınlamama izin verir …)

… trash62 tarafından gönderildi
(Bağlantı) (Yorum)

Kategoriler
Genel

Herkes Andrew Young'ın korona virüsü patlar patlamaz yarıştan nasıl ayrıldığını fark etti mi?

Tüm işi Amerikan Hıristiyanlarının korona hastalığına yakalanmak için bir Mançurya adayı mıydı? Görev tamamlanır tamamlanmaz nasıl ayrıldığı çok şüpheli. Anketlere inanırsanız, Iowa ve Hampshire'da çok güçlü yapması gerekiyordu. Ama aynen böyle ve kampanyasının fişini çektiği ve gece yarısı Pekin'e uçtuğu yerden. Burada çok balık olan bir şey var. Alex Jones ve Paul Joseph Watson bunu çok güçlü ima ediyorlar.

Kategoriler
Genel

“Bunu bitirdiğimizde hepiniz sihirbaz uygulayacaksınız.” _ Grant Morrison | Ve Kara Dışı Uzaylılarla Nasıl İletişime Geçilir

Oy vererek ve r / mainstreamkillaz'a göz atarak teşekkür edin!

https://mainstreamkillaz.wordpress.com/2019/05/01/by-the-time-weve-finished-this-youre-all-gonna-be-practicing-magicians-_-grant-morrison/

Grant Morrison, Invisibles, Marvel, DC, TV ve Film yazarı

Grant Morrison’un Disinfo Konuşmasından alıntılanan alıntılar. Gençliğimden beri bu kelimesi kelimesine gibi geliyor. https://www.youtube.com/watch?v=l-cxBuRU09w

Yani .. seyircide pratik sihirbaz var mı? Bunu bitirdiğimizde hepiniz sihirbaz uygulayacaksınız.

Bu bok kolay, değil mi? Ben senin gibiyim. Temel olarak: neden buradayız? Neden şu anda buradayız? Bütün bunlar ne hakkında?

Neler oluyor? Neden farklı hissediyoruz? Neden bu dünyaya uymuyoruz? Neden sanki onlar konum bize gerçeği söylemiyor musun? Böylece dışarı çıktım ve okudum Robert Anton Wilson'Nin kitapları yirmi yaşındayken – ki şu anda yirmi yıl önceydi – ve “Bu adam bana saçma mı ediyor?” Diye düşündüm. Uzaylılarla konuşabileceğimizi mi söylüyor? Sirius'tan insanlarla konuşabilir miyiz? Saçma mı konuşuyor? Aleister Crowley'in uzaylı istihbaratla iletişim kurma ve dünyayı değiştirme yöntemleri olduğunu söylüyor; saçma mı konuşuyor? ”

Ben de yaptım. Ve hayır – saçmalık konuşmuyor. Ve hepimiz yapabiliriz.

Kategoriler
Genel

10/16/16, yani DAK'ta assange'ın kaybolduğunu, muhtemelen öldürüldüğünü hatırlatmak

10/15

Pamela Anderson, sebzeli bir sandviç getirdi.

Assange, daha yıkıcı e-postaların önümüzdeki birkaç gün içinde yayınlanacağına söz verdi.

10/16

Sahte bomba tehdidi, uzun süredir evini aradığı elçiliğin birkaç düzine mil içindeki tüm uçuşlarını kapattı.

Büyükelçiliği zırhlı swat görünümlü adamlar, yerdeki anonlar tarafından fotoğraflanır, görülür ve rapor edilir.

Assange kendi DMS'lerini tweetliyor

Batı ABD'nin tamamındaki internet çöküyor.

Anahtarı takmayı başaran anonslar, sigorta dosyalarının şifresini çözmek için işe koyulur. İnternet odaklı otizm, uyumsuzluk ve benzerlerinde küçük gruplar haline geldi ve bu da Assange'ın DMS'nin blockchain versiyonuna nasıl erişileceğini öğretmeye çalışan bireyler oldu.

AŞAĞIDAKİ HAFTALAR

Tonlarca anonim, sadece makinelerini tuğla haline getirmek için sigorta dosyalarının şifresini çözmeye çalışan vids gönderir.

Bir harabe gümbürtü haline geldi 4 yıl sessiz ve hızlı bir fısıltı haline geldi ve şiller asla "durr I Lub assange o hiro durr o hayatta çok mutluyum" bir gün kaçırmayın. Taze yüzler bize burada ve başka yerlerde yollarını buldukça, büyükelçiliğe giren swat dudes resimleri temizlendikten sonra her şeyden dolayı gerçeği küçük bir parçada görme şansı yok.