Kategoriler
Genel

(WHO) dünya çapında 50 milyona kadar ölüm olabileceğini tahmin ediyordu ve bulaşıcı hastalıklar konusunda eski hükümet danışmanı Profesör Hugh Pennington bunun 1918 İspanyol gribinden daha kötü olabileceğini iddia ediyordu. Olayda, H5N1 küresel bir öldürmeye devam etti toplam, 482 kişi.

Davos'a davet edilen kıyamet peygamberlerinin aksine, BM'ye hitap etmesini istedi ve korkularını gidermek için tüm kariyerleri inşa edebildi, korkuları çalanlar için çok az ödül var – doğru oldukları ortaya çıksa bile. Eğer olsaydı, Eylül 2005'te İzleyici'de yazdığım bu parçaya dikkat çekmek zorunda kalmazdım, H5N1 kuş gribi türünün aşırı derecede hiper olduğunu ve çoğumuzu öldürmesi pek mümkün değildi.

O zaman, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dünya çapında 50 milyona kadar ölüm olabileceğini ve eski hükümet danışmanı bulaşıcı hastalıklar konusunda Profesör Hugh Pennington'un 1918 İspanyol gribinden daha kötü olabileceğini iddia ediyordu. , H5N1 482 kişinin küresel toplamını öldürmeye devam etti. Kişi bu ölümleri aydınlatmak istemiyor, ancak 2005'te belirttiğim gibi, yılda bir milyon insan sıtma ve iki milyon tüberkülozdan ölüyordu – yine de bu hastalıklar Batı'daki kamu bilincinden kayboldu ve İngiltere'de kesinlikle paniğe yol açmıyordu.

https://blogs.spectator.co.uk/2020/01/theres-no-need-to-panic-about-coronavirus/

Her yıl, dünya genelinde yaklaşık% 646'sı düşük ve orta gelirli ülkelerde olan tahmini olarak 646.000 kişi düşüyor. 65 yaşından büyük yetişkinler en fazla ölümcül düşme yaşarlar. Her yıl tıbbi yardım gerektirecek kadar şiddetli 37.3 milyon düşüş meydana gelir.

Kategoriler
Genel

Bu alt berniebots tarafından ele geçirildiği için gerçek bir komplo alt var mı?

Reddit'in neredeyse tamamı Bernie Botları tarafından ele geçirildi.

Beni çatlatan şey, sanki dnc halkların oylarını çok fazla aday arasında bölerek oylarını geçersiz kılmayacak gibi düşünüyorlar, böylece süper delegeler 2016 gibi sonunda aday gösterecekler. Bernie alacak adayı kapatıp desteklemek ve 2016 gibi başka bir tatil evi satın almak için bir ödeme.

Sizce bu sene Biden veya Bloomberg adaylığı alacak mı?

Param (ve Bloombergs) adaylığı güvence altına almak için yeterince süper delege satın almak için Bloomberg'de.

Kategoriler
Genel

Devlet tanımınız nedir?

Devletin somut bir tanımının etrafındaki belirsizliğin, toplumla ilgili herhangi bir anlaşmaya varmanın neden bu kadar zor olduğu konusunda tek başına en dokunaklı neden olduğunu düşünüyorum.

Devletin en özlü tanımının

Belirli bir coğrafi bölgede hukuk konusunda tam bir tekele sahip bir kurum

Bu tanım her tür devlet için geçerlidir ve ister kapitalist, ister sosyalist veya komünist olun, ister ortadaki herhangi bir şey olun, bu ifadeyi kabul edebilmelisiniz.

Kategoriler
Genel

Düz dünya teorisi bir hükümet propaganda deneyi …

Bunu düşünüyordum …

Düz dünya teorisi, nüfusun ne kadarının bu teori kadar getirildiğine ve gerçek olarak kabul edebileceğine dair bir hükümet propaganda deneyi.

Ezici delillere ve bamyalara rağmen, düz dünya teorisini sosyalist bir fikirle değiştirin veya bir şeyi örtün .. nüfus düşünce kontrolü 101 ..

Düşünceler?

Kategoriler
Genel

Google "gizlice" dünya hakimiyetini planlıyor!

Milyarlarca insanın günlük yaşamı hakkında ne kadar veriye sahip olduklarını düşünün. Tüm günlük hareketleri. Yazdıkları, söyledikleri, aradıkları veya görüntüledikleri ve görüntüledikleri her şey büyük olasılıkla tüm kamera görüntülerini içerir. Çok fazla zekaya sahip olmaları gerekiyor ve tüm bu veriler bir sebepten dolayı toplanıyor. Muhtemelen AI?

Verilerine herhangi bir dış erişime izin vermemek için her zaman dikkatli olurlar. Hükümetler mahkeme davalarında Google ürünlerine erişmeyi bile denemiş ve başarısızlığa uğramıştır. Bir sebepten dolayı onu korumalılar!