Kategoriler
Genel

# 13 Sembolizm

Ben her zaman Taylor Swift'in hayranıydım. Yeni Netflix özelinde, 13'ü elinin arkası, bir çeşit süsleme gibi birkaç yerde göstermek için ürettiler ve bence bunu çevrede bir yerde gördüm. Birkaç kez sayısal sembolizmi duydum ve buradaki birinin bana biraz bilgi gönderip göndermeyeceğini merak ediyordum.

Kategoriler
Genel

Coronavirus aşısı

Tamam, ben bir soru sormak için buradayım çünkü bu pandemi durumu beni çok korkutuyor. Herkes bile halk tedavi için bir aşı ile geliyor TAMAM olup olmadığını biliyor mu ???!

Gönderen … Laurenmun13
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Hangi malzemeleri stoklamalıyız?

Bu korona virüsü, yıllardır hepimizin duyduğu nüfus kaybı olayı olabilir. Bokun fanı vurmak üzere olması durumunda, bence gerekli olanların bir listesine sahip olmak şu anda iyi bir fikir olabilir. Sanırım mağazalar tükenmeden önce başkalarının ne alacağına dair fikirlerini duymak faydalı olacaktır. Şimdiye kadar Su filtreleri aldım Konserveler Meyve ve sebze tohumları Tarp Yangın başlangıçlar Yay ve oklar

Gönderen … Cornographicmaterial
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

2019 Florida Yargı Pandemi Grip Benchguide

İşte bir doozy, 2019 dolaylarında güncellenmiş biçimde rahatça piyasaya sürüldü.

"Daha sonra Florida mahkemelerinin, halk sağlığı acil durumlarında, habeas corpus davaları, varantlar, karantinalara uymayanların tutuklanması, karantina ve tecritlerle ilgili idari emirlerin uygulanmasına yönelik idari kararlar gibi pratik, usule ilişkin konulara odaklanan belirli bir rolüne geçiyor. zorunlu aşılar için yasal otorite ve sokağa çıkma yasağı emirlerinin uygulanması. " (…) "Daha sonra mahkeme, duruşma öncesi serbest bırakma koşullarının halk sağlığını yeterince koruyup koruyamayacağını veya bunun yerine kefaletle veya kefaletle serbest bırakılmasının reddedilmesi gerekip gerekmediğini değerlendirmek zorunda kalacak. Durumlarda, Florida Yüksek Mahkemesi Varholy / Sweat, 15 So.2d 267 (Fla. 1943) davası, bazı rehberlik sağlar ve aşağıda daha ayrıntılı olarak tartışılmaktadır.

Dolayısıyla, Florida Eyaletinde ve sessizce geçirilen çeşitli pandemik mevzuatın bir sonucu olarak, Florida yargısı artık karantinaları empoze etme ve "sivil" tutuklama yapma yetkisinin yanı sıra Sekizinci Değişiklik garantisini reddettiğini iddia ediyor. kurtarmak …

1. Florida mahkemeleri herhangi bir salgın sırasında açık kalır; 2) Florida mahkemeleri tarafından, Florida mahkemeleri tarafından Florida sakinlerini hapsetmek için mahkemelerde kullanılacaktır. idari karantina ve izolasyon emirleri; 3) Sekizinci Değişiklik makul kefalet garantiniz dikkate alınmaksızın, kefaletle izin vermeniz veya kefaletinizi reddetmeniz mahkemenin takdirindedir. İyi zamanlar.

Kategoriler
Genel

İnsanlar şu anda komünist parti ve istihbarat cepheleri tarafından Resetera ve Gawker kadar sızmışlar mı?

Demek istediğim, "Anti SJW / Anti sansür kalabalık" aslında organik olmak için çok fazla getirilmiş ya da sadece yararlı aptallar.

Clickbait makaleleri, memler ve aşırı tepki ile, bunların Gawker medyasından sorumlu olan aynı hükümet veya komünist cephelere sızdığını düşünüyorum.

Potansiyel hedeflerin bölünmesi ve gözden düşmesi. Her iki tarafı oynamak.

Playstation California artık Komünist Devrimci ve Resetera / Gawker / Video Oyun Gazeteciliği tarafında olduğu için hata yapmayın, ABD'nin komünist devriminin araçlarıdır. Anti-sansür / safkan kitleye aynı “kabile” tarafından eşit olarak sızmış mı?