Kategoriler
Genel

Coronavirus biyolojik bir savaştır

ABD şu anda bunun bir Pandemi olacağı konusunda bizi uyarıyor. Yani bu virüsün bir aydan daha eski olduğu ve zaten bir Pandemi olarak tedavi edildiği söyleniyor. Benim gözümde bu biyolojik savaş. Çin'in 1 milyardan fazla insanı olduğu ve kentin Wuhan'ın 11 milyondan fazla insanı olduğu için kendilerini 1. enfekte ettiğini düşünüyorum. "Doğal" görünmesi için isabet alabilirler. Ve gerçekten biyolojik savaş olduğu suçlamasından kaçının.

ABD Çin ile olan sınırlarını henüz kapatmadı, ancak “seyahat uyarısı” var. Ekonomi şimdiden büyük bir darbe alıyor. Çin bunu seçimden hemen önce planladı. Bu virüs, insanlar karantinaya alınırsa oy vermek için dışarı çıkmayacakları seçimleri etkileyecektir. Bu aynı zamanda Çin'de yapılan her şeyin zaten Çinliler tarafından istismar edilen büyük bir Ulusal Güvenlik riski olduğunu kanıtlıyor. Trump birkaç ay önce tüm Amerikan fabrikalarının Çin'de ürün üretmesini durdurmak için bir İcra Emri kullanmakla tehdit etti. Çinlilerin böyle bir saldırı başlatmayı planladıklarını öneren bir istihbarata sahip olduğuna inanıyorum.

Kategoriler
Genel

Korkunu kimin kazandığını biliyor musun? İlaç şirketleri. Çin'den çıkan son "Pandemi" hakkında ilginç bir haber.

Almanya'da hükümet tarafından 500 milyon Euro'dan fazla maliyete 50 milyon doz aşı yapıldı. Son olarak, aşılama için 7 milyondan az doz kullanıldı. İlginç bir şekilde, Almanya için aşı üreticisi olan “GlaxoSmithKline” ile yapılan sözleşmeler, kuş gribi A / H5N1 viral antijenine dayanan yeni bir pandemik model aşı (Pandemrix) lisanslandıktan sonra 2007 yılında imzalanmıştır. 2009 yılında domuz gribi salgını sözleşmesinde değişiklik yapılmamıştır

https://link.springer.com/article/10.1007/s10654-011-9573-6

Gönderen … HolyJabroni
(Bağlantı) (Yorum)

Kategoriler
Genel

Iger Corona ile uğraşmak istemedi

Sahne arkasında Corona virüsü ile izin verdiklerinden daha çok şey olduğunu düşünüyorum.

Sanırım Olimpiyatları iptal etmekten bahseden aynı kişi Iger'e bilgi verdi. Bence o kadar uzun süre dümende olmayacağını fark etti.

Eminim sadece ellerini yıkadı. Kevin Myers'a “SİZİN DÖNÜŞÜMÜZ” dedi. Kevin Myers “Ha … hayır … diğer Bob'a ver” dedi

Kategoriler
Genel

Bu boktan sıkılıyorum ..

Burada politik davrandığım için gerçekten üzgünüm ama liberallerle olan anlaşma nedir? Neden böyle kontrol düşkünleri? Neden sadece farklı görüşlere sahip insanların kendi şeylerini yapmalarına izin vermiyorlar? Neden katılmadıkları gruplara dayatmalı ve susturmalılar?

Muhafazakarların liberalleri kapattığını asla göremezsiniz, bu her zaman tam tersidir. Neden? Çünkü muhafazakârlar özgür konuşmaya inanıyor ve insanların fikirlerine katılmasalar bile görüşlerini dile getirmelerine izin veriyor. Liberaller insanların işlerinden uzak duramazlar. Bundan bıktım. Bu site boktan oldu ve liberallerin hatası% 100. Liberaller işleri sıkıcı yapar. İnsanların ne düşündüğünü ve ne yaptığını kontrol etmek isteyen kontrol düşkünleri. Bu saçmalık. Her platform bu saçmalıkla mahvoldu.

Kategoriler
Genel

Bu nedir?

1. Giderek daha fazla "insanın" bu sayfada komplolar çıkardığını fark ettiniz mi?

2. Tartıştığımız komploların modern siyasetin üstesinden geldiğini fark ettiniz mi?

3. Son zamanlarda gerçek komploların "Bu çılgın / MSM konuşma noktaları ile boğulduğunu fark ettiniz mi?

Devam edebilirdim. Ama seni en sevdiğim 10 komplo ile bırakacağım.

1. 9/11
  2. JFK
  3. Nefilim
  4. Gizli Dernekler
  5. İç Dünya / Düz Toprak / Antarktika
  6. Antik Uygarlıklar
  7. Kara Asalet / Katolik Kilisesi / Ashkenazis Khazar Mafia
  8. Bastırılmış Pineal Bezimiz ve neden önemli
  9. Pedofiller dünyayı yönetiyor
  10. Uzay

Gerçeği arayan biri olarak akla gelebilecek her tavşan deliğinden aşağı düştüm ve 100 tane daha komplo bulabilirim.

Birkaç yıl öncesine dönelim ve 1-10 hakkında konuşalım ya da tartışma katına bir tane daha getirelim.

Tekrar tartışalım ve hatırlayalım, Gerçek kurgudan daha garip.

TBTB bizden korkuyor, hakikat arayanlar, parıltı karanlık insanlara ışık tutuyor. Birlikte durdurulamazız.

… bBAMEr tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]