Kategoriler
Genel

1 Haftada Instagram'ı devralmak.

Sevgili Reddit,

Şimdiye kadarki en büyük şovu birlikte yarattım. Ve @ nkey34'te 8 gün boyunca Instagram'da yayınlandı. Sonra sadece ücretsiz olarak satmak için Instagram'ı 3 dakika devraldım. Aka, Instagram'ımın hakları. Ortak yaratıcıya Scout.

Beni gör Reddit, Jack

Not; Burada flop olan makaleleri yayınladım ve tüm dünyada takipçiler kazandım. Bir de videolarım İsrail dışında dünyaya yayıldı. Ben tanrıyım.

Kategoriler
Genel

Koronavirüs salgını nedeniyle, Japonya okulu Nisan ayına kadar kapattı, Olimpiyatlara ev sahipliği yapma konusunda ciddi sorular ortaya çıkıyor. 1938'de Japonya Tokyo'da Olimpiyatlara ev sahipliği yapmayı kaybetti ve bu da sonunda İkinci Dünya Savaşı nedeniyle iptal edildi. 1938'de Japonya ve Çin'in nerede savaştığını tahmin et? Tahmin ettin Wuhan !! Olabilir…

Japonya okulunu Nisan ayına kadar kapattı, Tokyo'da Olimpiyatlara ev sahipliği yapma konusunda ciddi sorular ortaya çıkıyor. 1938'de Japonya, askeri baskılardan dolayı Tokyo'da Olimpiyatlara ev sahipliği yapmayı kaybetti ve bu da sonunda İkinci Dünya Savaşı nedeniyle iptal edildi. 1938'de Japonya ve Çin'in nerede savaştığını tahmin et? Tahmin ettin Wuhan !!

Bu şeyleri telafi edemiyorum. Wuhan, erken aşamada Çin tarafından sürpriz karantina eylem (raporlanan sayıları inanılırsa) Çin'in sürpriz karantina eylem ekleme demek … belki, sadece belki …. yardımcı olamaz ama belki düşün, belki …

Kategoriler
Genel

Abraham Lincoln suikastının arkasında daha büyük bir plan olsaydı ne olurdu?

Bunu tam olarak geliştirmedim, bu yüzden herkesin beyin gücünü takdir ediyorum. Ancak, Andrew Johnson görevden sonra başkan oldu (başkan yardımcısıydı).

Güneyli bir sempatizandı, özgür kölelerden korumayı kaldırmaya çalışıyordu ve kongre iktidarını engellemeye çalıştığı için ilk etkilenen cumhurbaşkanı oldu. Etkilenen son iki cumhurbaşkanının aksine senato tarafından neredeyse görevden alındı. 66-34

Johnson ile Lincoln’ün suikastçısı arasında herhangi bir bağlantı var mı? Johnson, Lincoln'un yaptıklarının çoğunu geri almaya çalıştı. Johnson'dan ölümü umursadığını gösteren bir şey bulamadım. Bu araştırıldı mı? Lincoln’un katilinin öldürüldüğü konusunda inanılmaz derecede şüpheli görünüyor ve Başkan Yardımcısı kişisel çıkarları için bir arkadaşın ölümünü kullanıyor.

Kategoriler
Genel

Aslında tamamen farklı bir şekilde açıklayan bu podcast videosuna rastlayana kadar Flat Earthers'dan nefret ettim …

Düz kulakların çoğunun ne kadar moronik olduğunun farkındayım. Hiçbir delil göstermiyorlar ve bunun düz bir dünya olduğunu kanıtlamak için yeni bir şey üzerinde durmaya devam ediyorlar. Sadece son derece işe yaramaz.

Birkaç düz dünya anlaşmazlığı ve tanrım var … onlar çiş lekesi halı IQ ile lanet geciktirici bir grup.

Bu video tamamen başka hiçbir aptalca düz başın söylemediği tamamen yeni bir şekilde görüşlerimi değiştirdi. Ben maneviyat / simülasyon bokunun derinliklerinde bir adamım. Eddie Bravo bunlardan biri ve kendi öğrencilerinin bazı bilgilerle karşılaşana kadar düz dünyadan bahsetmesinden nefret ediyordu. Bu arada bu podcast'te.

Lütfen, bunun ne kadar cringey ve lanet edici olduğunu biliyorum ama Santos Bonacci bunu tamamen yeni bir düzeyde açıklıyor.

İşte video: https://www.youtube.com/watch?v=H2smvGbOlWY

Hemen izlemek zorunda değilsiniz. Sadece başka bir süre ya da her neyse saklayın. Bu sizin dileğinizdir, ancak uygun bir kanıt veya güçlü bir teori peşindeyseniz, bunu izleyin. Pl0x'i aşağı oylamayın!

Kategoriler
Genel

Modern Rusya: hayali büyüklük ve gerçek saldırganlık

Resim yayınla

Geçmişin zaferlerini göstermek için anlamlı bir başarı olmadığı zaman onların yerine geçerler. Kremlin ideologları bu şekilde çalışır. Bu nedenle modern Rusya'da, II. Dünya Savaşı'nda SSCB zaferi bazı ideolojik mutlaklara yükseltildi.

Son yirmi yılda Zafer Bayramı kültü gittikçe artmaktadır. Kuşkusuz, İkinci Dünya Savaşı gazilerinin kahramanca davranışı onur ve hayranlık değer. Üzgünüz, sadece ünlü günün arifesinde onurlandırılırlar. Hiç kimse gazilerin durup bitmesi konusunda endişeli değil.

8 Mayıs'ta Zafer Bayramı'nı kutlayan Batı Avrupa ülkelerinin aksine, Rusya bunu 9'da yapıyor. Şeref ve uzlaşma günü olarak değil, zaten varlığını sona erdiren düşmanın zafer günü olarak kutlanır. VE Günü'nden zafer teması Rus medyasında aktif olarak karıştırılmadan çok önce, insanlar ideolojik olarak telkin edildi, kapsamlı olaylar, konserler, kitle alayı, hayali gazilerin onurlandırılması (bu savaşın gerçek katılımcılarının çoğu uzun zaman önce öldü ) hazırlanır.

II.Dünya Savaşı'nın 75. yıldönümünü kutlamak için bu yıl Rus diplomasisi, Rus halkına devletin uluslararası tecritinin sona erdiğini göstermek için Kızıl Meydan'daki şenliklere katılmak için olabildiğince fazla yabancı heyet ve lider çekmek için büyük çaba sarf ediyor.

Kural olarak, ana meydandaki askeri geçit töreni kutlamanın bir uygulamasıdır ve lider karakteri cumhurbaşkanıdır. Vladimir Putin her seferinde yüksek kürsüden bahsettiğinde insanları tarihin yeniden yazılmasına izin vermemeye ve Sovyet halkının büyük hareketini unutmamaya çağırıyor.

Rusya liderinin bu tür çağrıları, Rusya'nın hem kendi topraklarında hem de diğer ülkelerin topraklarında son yıllarda ortaya çıkardığı savaşların sayısı göz önüne alındığında en azından alaycı bir şekilde ses çıkarıyor: Çeçenya'daki (İçkerya) savaş karşı kapağın altında başladı. terörizm, Rus ordusunun şimdiye kadar dayandığı Transdinyester'deki savaş, Gürcistan'a karşı askeri saldırganlık, Dağlık Karabağ çatışmasının geçici olarak ortaya çıkması, Ukrayna Kırımının ilhak edilmesi, Ukrayna'nın doğusundaki silahlı saldırganlık ve Suriye'deki savaş. Ayrıca, Rus özel askeri şirketleri (örn. “Wagner”) Afrika'daki Lybia, Orta Afrika Cumhuriyeti, Sudan'da bir dizi çatışmaya aktif olarak katılmaktadır.

Son zamanlarda Rusya cumhurbaşkanının etnik Rus halkının yaşadığı veya Rusça konuşan insanların hüküm sürdüğü diğer ülkelerin toprakları anlamına gelen “Rus topraklarının” geri dönmesi konusunu daha sık gündeme getirmesi dikkat çekicidir. “Rus topraklarını toplama” bahanesiyle Rusya, 2014 yılında Kırım'ı ilhak etti ve hala Belarus ve Rusya'nın Birlik Devleti'ni kurmak için çaba sarf ediyor ve cumhurbaşkanı Lukashenko üzerinde ciddi siyasi ve ekonomik baskı oluşturuyor ve Baltık ülkelerini “Rusça konuşan insanların ayrımcılığı” ”.

Rus liderinin söylemine göre, Rus dış politikasında herhangi bir değişikliğin yakın gelecekte gerçekleşmesi pek olası değil. Ayrıca Anayasa değişikliklerine göre Kremlin, yabancı toprakların ilhakını resmi ve ideolojik olarak yasallaştıracak.

Rusya neden yeni topraklar biriktiriyor? Zaten arazinin 1 / 7'sini alıyor. Bu oldukça açık. Mevcut Rus yetkilileri halkına dış politikadaki “başarılardan” başka bir şey veremezler. Yetkililer kendi halklarına sosyal taahhütlerde bulunamıyorlar ve Rus halkına iniş yaşam standardı sağlayamıyorlar. Aslında, istemezler ama istemezler. Yetkililere bağlı olan ve ne gücü ne de parayı kaybetmeye hazır olmayan seçkinleri kesinlikle etkileyecek gerçekten derin siyasi ve ekonomik reformların uygulanmasını gerektiriyor. İnsanları rahatsız edici sorular sormaktan alıkoymak için yetkililer sürekli olarak dış gündeme ve geçmişin zaferlerine yönelmektedir.