Kategoriler
Genel

Corona virüsü sadece bir HOAX

Bana doğru gelmiyor ya da LEAST'ta kasıtlı olarak aşırı üfleniyor.

Çin'den tüm ülkelerden geldiği gerçeği, ABD ile çatışmanın zirvesinde, Çin'in sadece önemi ile dünyaya esnemek istiyor ve bazı fabrikaları kapatırsa ne olacağını gösteriyor.

Yani, virüs Ebola gibi ölümcül değil (hatırlıyor musunuz?) Ve semptomları kimsenin çalışmasını engellememeli ve zaten bazı vakaları tedavi ettiler.

Ayrıca, virüslerle ilgili olarak, dünyada kaç tane tedavi edilmemiş virüs ve hastalığa sahibiz? Yüzlerce kişi, yaygın grip bile tedavisi olmayan bir virüstür.

Buraya şüphelerimi paylaşmadan paylaşmaya geldim, yorumlara katkıda bulunacak herkese teşekkür ederim.

Kategoriler
Genel

İsrail

Bir grup üst düzey politikacının İsrail'de çifte vatandaşlığı olduğunu duydum. Bir süre önce İsrail'in nasıl "birkaç hafta içinde" aşı olacağını anlatan bir yazı gördüm. Virüs saçma olur ve bizi kendi cihazlarımıza bırakırsa, seçkinlerin İsrail'i güvenli bir sığınak olarak kullanacağını düşünüyor musunuz? Ya da gerçekten herhangi bir elit onu son dakika kaçışı olarak kullanabilir. Bunu düşün. Bazı çılgınca şeyler gerçekten düşmeye başladığında, onları sorumlu tutmak için İsrail'e kadar gidecek kaynaklara sahip olacak mısınız?

Kategoriler
Genel

Reddit hesapları temizliyor mu?

Son birkaç haftadır silinen hesaplardan giderek daha fazla silinmiş yorum görüyorum. Bu yorumlara verilen yanıtlar, kurallara aykırı bir içerik olmadığını ve trol olmadığını belirtir. Rastgele silinmiş gibi görünüyor.

Başka biri de aynı şeyi fark etti mi? Belki de yukarı oy cezalarına ve T_D'deki tasfiyeye bağlı mı?

Gönderen … MedwedianPresident_3
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Komplo Teorisi: Kuzey Kore koronavirüs yarattı

Sadece sahip olduğum rastgele bir düşünce. Geçtiğimiz Aralık ayından Ocak ayına kadar, Kore hükümeti Kim Jong Un'un dağda beyaz bir ata binerek büyük bir kararın ya da gelecek büyük bir şeyin işareti olarak büyük bir anlaşma yaptı. Tabii ki, herkes bunun füze fırlatılması nedeniyle nükleer bir şey anlamına geldiğini varsaydı, ancak bunun anlamına gelmesi mümkündür.

Dünya Kim’in nükleer programını izleyip değerlendirip durdurmaya çalışırken, NK bu virüsü bir laboratuvarda kolayca geliştiriyor, test ediyor ve muhtemelen insanlara karşı aşı yapıyor olabilirdi. Kuzey Kore, Çin'de bir restoran zinciri de dahil olmak üzere birçok farklı ülkeyle yabancı bir işçi programına sahiptir. Virüsün bu kuruluşlardan herhangi birine kaçırılmış ve yayılmış olması mümkündür. Ve elbette, Çin inanılmaz derecede büyük nüfusu ve o zamanlar seyahat yasakları olmadığı için başlamak için en mantıklı. Uzun bir kuluçka dönemi varsa (sanırım biri 24 gün dedi), bu daha da mantıklı.

Bu, NK'nın uluslararası olarak kimyasal savaşı ilk kez kullanması anlamına gelmez. Kim Jong Un'un kardeşini, yasaklı bir sinir ajanı kimyasalıyla zehirleyerek nasıl çıkardığına bakın. Ve bunu yapmaları tamamen yeni bir şeydi – kimyasal maddeyi ona saldırırken öldürücü olmayan diğer iki kimyasaldan karıştırmak. Eğer NK koronavirüs yaratıp serbest bırakırsa, tespit edilmekten kaçınmak için ayrı parçalara gelebilir ve Çin'de toplanmış olabilir (kimse onu aramazdı).

Birinci dalga geçen Aralık ayında fırlansaydı, ikinci dalga Kuzey Kore'den ihraç edilen yabancılar olabilir. Herhangi bir şey varsa, uçakta enfekte olabilirler ve (uzun bir kuluçka dönemi varsa ve kendi ülkelerinde zaten virüs vakaları varsa), onu evde yakalamış gibi görünecek ve daha panik yayacaktı.

Sadece rastgele düşüncelerim.

Kategoriler
Genel

Fox kanalı 'yt kanalı "Киноостров" veya "kinoostrov" klipleri aniden yüklenir.

Geçenlerde bu kanalın videolarını yt ev beslememde desteklediğini gördüm ve tilki haber bölümlerinin yüklemelerinden oluşuyor. Biyoya göre "Киноостров" veya "Kinoostrov" adlı çocuklar için bir film okulunun yt kanalı ve haklı olarak 8 yıldır çocuklar tarafından skeç ve vids gönderiyorlar. 8 ay önce bu tür videoları göndermeyi bıraktılar ve son 2 gün boyunca 30'dan fazla tilki haber videosu yayınladılar.

Ayrıca daha önce Rusça iken vids açıklaması şimdi ingilizce. Rus kanalının bu görünür hacklemesinin arkasında kim olduğu hakkında bir fikrin var mı?

kendin için gör