Ateşin Gücü ile Melek

Vahiy 8: 2. Ve başka bir melek geldi ve sunakta altın bir buhurdan vardı ve ona tahttan önceki altın sunak üzerine TÜM SAINTS dualarını sunması gerektiği konusunda çok fazla tütsü verildi. Tahttaki tüm azizlerin dualarını sunar Bu yüzden o noktaya kadar tüm azizler tahtta dua eder. 8: 5 ve melek buhurdan aldı ve sunak ateşi … Devamını oku…

Olan canavar henüz değil mi?

Lenin (1917-1922) Stalin (1922-1953) Kruschev (1953-1964) Brezhnev (1964-1982) Andropov (1982-1984) Chernenko (1984-1985) Gorbechav Yeltsin Putin Medvedev Putin. Vahiy 17, Babil fahişe ve dünyayı nasıl kontrol ettiği ve canavar ve on diğer kralın ondan nefret edip onu yok etmesiyle ne kadar zengin olduğu hakkında. Vahiy 18'de daha fazla özellik verildiğinde bence Amerika gibi görünüyor ve bu … Devamını oku…

Gematria'yı kullanan şirket "Covidien" garip bir şekilde bu dünya sahnesine bağlıdır.

Covidien adında büyük bir tıbbi malzeme şirketi var. COVID + "IEN" (19) = COVID 19Bu ne demek? Buradaki Gematria'yı gerçekten bilen biri varsa lütfen benimle konuş. Gematria kutsal bok hakkında bilmiyorsanız. BAŞKA HER ŞEY basittir bulgu Kırmızı Hap …Gematria aslında Kırmızı hapı almak http://www.gematrinator.com/calculator/index.php

Vücut parçaları yemek ve kan içmek garip ve yamyam, muhtemelen şeytani görünüyor, ancak Hıristiyanlar her Pazar yapıyor.

Katolik olarak vaftiz edildim ve Katolik okuluna gittim, bu yüzden nefret demek istemedim. Ardından, bir google aramasının 15 saniye içinde bulunan aşağıdakileri bilmelisiniz: Matta 26:26 Onlar yemek yerken, İsa ekmek aldı ve teşekkür ettiğinde, kırdı ve "Al ve ye; bu benim bedenim" diyerek öğrencilerine verdi. Matta 26: 27-28 Sonra bir fincan aldı ve şükrettiğinde, onlara, … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link