Kategoriler
Genel

LA ilçesinin acil durum beyanlarıyla erdem sinyalini durdurma zamanı. Bildirmeye değerse, Los Angeles Uluslararası Havalimanı'nı kapatın.

COVID-19 hastalarında T hücre sayıları önemli ölçüde azalır ve hayatta kalan T hücreleri fonksiyonel olarak tükenmiş gibi görünür. YBÜ olmayan hastalar … daha şiddetli semptomlar [gösterebilecekleri için] durumunda daha fazla bozulma olsa bile yine de agresif müdahale gerektirebilir.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.02.18.20024364v1

Temel olarak havadaki HIV / AIDS.

Şu anda politikacılar kendilerini sırtında okşamaya işaret ediyorlar.

"silah yanlısı" cumhuriyetçiler bunu silah yanlısı mevzuatla yapıyorlar. Silah sahiplerinin zaman zaman politikacıların geçmenin imkansız olduğunu bildikleri gerçekten istedikleri bir tasarıyı başlatıyorlar.

https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/5289?r=1&s=1

İşte SBR'leri NFA'dan ayıracak biri.

NFA dışındaki baskılayıcıları kaldıracak iki tane daha vardı, sadece arka plan kontrolleri gerekiyor.

Kategoriler
Genel

Güneş Koruyucu

Kim "Güneş Muhafızları" nın kim, ne, nerede, ne zaman ve neden olduğu hakkında bilgi verebilir. Başka takma adlara sahip olduklarından ve zaman içinde birçok şapka giydiklerinden eminim .. Başlarını kaşıranlar için, işte biraz teaser ..

1954 yılında Dwight Eisenhower Solar Warden ile GREADA ANTLAŞMASI'nı kurdu. Koşullar şu şekildedir:

-ABD hükümeti Dünya'daki varlıklarının gizliliğine yemin edecek. -ABD hükümetine teknolojiyi ilerletmek için bilgi verilebilir. -Biyolojik örnekler için bir kota karşılanmalıdır (insan biyolojisini içerir). – Biyolojik adayların bir kotası, herhangi bir olayın hatırlanmasına gerek kalmadan kökenlerine geri döndürülmelidir. -ABD hükümet tesislerine tam erişim gerekmektedir.

Kategoriler
Genel

Kişisel Bankam ve Tuhaflığım Devam Ediyor

"Bu hiçbir şey olabilir, ama" lol ile başlayan tipik bir komplo sonrası. Ama gerçekten. Yerel Kredi Birliğimde banka kullanıyorum. Geçen Cuma, işten sonra orada çalışan veznedar aracılığıyla çek hesabıma 2 çek ve 50 dolarlık bir fatura koydum. "Öngörülemeyen koşullar nedeniyle, yalnızca en fazla 1.000 $ 'lık para çekme işlemleri yapabilirsiniz" diyen birçok kayıt fark ettim. ve sonra "olabilecek para ihtiyaçlarınızı önceden bize bildirin" hakkında bir şeyler. Bunun garip olduğunu düşündüm. O zaman, ben oradayken, banka memuru iki çekleri hesabıma koyar ve 50 $ 'ı yana yatırır. Ben orada hiçbir şey, sanırım orada biraz meşgul (zaman 5:10 civarında, nerede çoğu işten çıkacaktı), ve daha sonra nakit koyacağını varsayalım. Makbuzum sadece iki çekten bahsediyor ve ben çıkıyorum. Cumartesi günü banka hesabımı kontrol ediyorum ve yemin ederim şeyler eklenmiyor. Oraya 50 dolar koymamalıydı ve uygulama sadece koyduğum iki kontrolü ve bu iki kontrolün toplamını gösteriyor, 50 dolar değil. Cumartesi günleri erken kapandıkları için, hazırlıklı ve Pazartesi günü dışarı çıkmaya hazırım. Arkadaşımla mini bir yolculuk yapıyorum ve onlara Pazar günü bu bankaya güvenemediğim için ne kadar kızgın olduğumu açıklıyorum. Tekrar merak ettiğim için uygulamamı açıyorum. Cuma günkü hesabıma yerleştirdiğim toplam tutar şu an toplanıyor. Hala sadece iki kontrolden bahsediyor, ancak toplam şu anda 50 dolar ekliyor. Rahatladım, ama yine de toplamların toplanamaması garip ama şimdi öyle. Yukarıda bahsettiğim garip işaret, mini paranoya haha ​​düşüncelerime yardımcı olmuyor mu?

Kategoriler
Genel

[Meta] Bu Alt Şimdi Amerika'nın Kurumlarını Yırtmak İsteyenler İçin Bir Yer Midir?

Bunu tartışan başka bir yorum gördüm. Bunun doğru olup olmadığını merak etmeye başlıyorum.

Şimdi burada listelenen “komplo” ların çoğu, herhangi bir komplo için kesin olarak sıfır gerçek delile sahip olan politik öfkedir. Modlardan en az biri, alt durumun statükoyu değiştirmek için kullanılması gerektiğine dair görüşünü açıkladı, ancak bu gerçekten birincil görev mi?

Anladım. Amerikan siyasi sistemi, büyük oyunculara göre daha küçük oyuncuları dezavantajlı kılar. Ama ben bu mesajı daha fazla yolsuzluktan geçmeyi tercih etmenin kendisinin incelemeye değer bir komplo olduğunu savunuyorum.

Eğer her şey bir komplo ise, hiçbir şey değildir.

Kategoriler
Genel

Bu küresel olaylara duyarsızlaştırma çok gerçek oluyor.

Neyse benim için. Ama ciddice. Çok fazla koronavirüs boğazımı tıkadı, çok daha az önemsemeye başladım. Tarafların bu karışıklığı yaratan şeylerin amacı olup olmadığından emin değilim ama ciddiyim. Ne olursa olsun, ama onun saplantısı benim için çoktan can sıkıcı oldu.

2008 – ABD seçim yılı, acımasız durgunluk 2012 – ABD seçim yılı “dünyalar sona erdi” internet komplolarla doluydu 2016- ABD seçim yılı, Rus “hackerlar ve troller” 2020 – ABD seçim yılı – “pandemik” ve “pandemik tahviller” internet FLOODED saçmalıkla

Sanki seçkinler artık denemiyor bile.

Açıkçası buna çok fazla şey katmadım, bu sadece bir teori ve biraz rant.

… bigETIDIOT tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]