Kategoriler
Genel

Andrew Yang olmalıydı

Oylamanın önemli olmadığını, siyasetin önemli olmadığını ve kimin seçildiğinin çok önemli olmadığını biliyorum

Ama shiiiiiit eğer bewteeen koz ve ayda 1000 $ olsaydı ben sadece mutlu kıçımı sandık kadar alabilirim🤣

Tüm ciddiyetle, yukarı ve aşağı twitter'ın on binlerce retweet ve beğeni ile oy kullanmanın önemini ifade ettiğini gördüm.

Twitter'da gördüğüm komik içeriğin tadını çıkardığım bir noktada takılı kaldım, ancak twitter hakkında görüşlerini dile getiren insanlar dünyanın sunduğu en aptal insanlardan bazıları.

Gönderen … stripescup424
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Görünüşe göre 4/5 Amerikalılar her devletin tamamen karantinaya alınması gerektiğini düşünüyor.

Gönderiyi bulamıyorum, ancak r / CoronaVirus üzerinde gördüm ve beni düşündürdü.

Virüsün muazzam bir PSYOP aldatmaca olduğunu söylemiyorum, ama sadece herkesin kendi NWO tarzı kilitlenmesi için BEG'e girmesini sağlayan büyük bir performans olup olmadığını söylüyorum. Eyaletini terk edemezsin, şehrini terk edemezsin, mahalleni terk edemezsin, bilmeden evinden ayrılamazsın. Ve sen istedin.

TPTB ne kadar ileri gidebileceklerini görmeye çalışıyorsa ne olacak?

Sadece tükürüyorum.

Kategoriler
Genel

Bernie Sanders, Biden için dalış mı yapıyor? Seçim anketlerine kıyasla çıkış anketlerindeki büyük tutarsızlıkları görmezden gelmek yerine, destekçilerine kötü olmayı bırakmalarını, Warren'ı dağıtmayı bırakmalarını ve Biden'in adil ve kare kazandığını iddia ediyor

Kömür madeninde kanarya olmak için kullanılan anketler. Belki gençler bunu fark etmez, ama Bernie kesinlikle yapar.

2004 seçimleri Kongre tarafından incelendiğinde, Bernie Conyers duruşması sırasında herkese izin vermesini ve Bush'un gerçekten kazandığını söylemek için söz aldı.

Bernie tüm konularda nasıl bu kadar iyi olabilir, ancak seçim sahtekarlığı söz konusu olduğunda bu kadar kör olabilir?

Kategoriler
Genel

Bizi ne rahatsız ediyorlar?

Öyleyse bununla yüzleşelim, bu Coronavirüs% 5'in üzerinde bir ölüm oranına sahip değil. Haber medyasının tanıtımının daha ölümcül olduğunu düşünürdünüz.

Bu yüzden bu konuyu yapmak istiyorum, böylece insanlar bu propaganda arasında gerçekleşen diğer önemli bokları yayınlayabilir

Gönderen … Rkingpin
[Bağlantı] [Yorum]

Kategoriler
Genel

Yeni dünya düzenlerini oluşturmak için rızanızı üretiyorlar.

Toplumumuzun yöneticileri, insanların sistemi yıkmak ve sistemi ONLAR'ın istediği şekilde yeniden inşa etmek için rızalarını üretmek amacıyla siyasi sistemin dünyaya ne kadar kırılmış ve sahte olduğunu kasten gösteriyor. Kaostan düzen ver.

Herhangi bir dürüst kişi, "tek parti sisteminin" rüzgârını yakaladığında sisteme karşı döner ve yapmaları gerekir. Ne yazık ki gerçek şu ki, tam olarak bunu yapmanızı istiyorlar. Öylesine ağır bir şekilde bölünmüşüz ki, yozlaşmış sistem yerine birbirimize karşı ayaklanmamız kaçınılmaz görünüyor. Bu ayaklanma ve sonuçları büyük olasılıkla uzun zaman önce planlanmıştı. Biz kuruluyoruz.

Herkesi hedefliyorlar, ama gerçekten gençlere çekiç oluyorlar. Genç kuşağı sistemden öfkeli ve nefret etmek istiyorlar çünkü bu aldatılmış hissedecek ve yeni bir ütopya dünyası isteyecek nesildir. TPTB'nin son 3 yüzyıl boyunca üzerinde çalıştıkları dünya düzenini yaratmasına naif bir şekilde izin verecekler, çünkü nihayetinde daha iyiye doğru bir değişiklik yapacaklarına inanacaklar. Bu, geri dönüşü olmayan noktayı geçtiğimiz zamandır.

Siyaset bir maskaralıktır ve seçim şu anda onayınızı almak için kullanılıyor. Evet, Bernie Sanders bile bunu başarmak için kullanılıyor. Hiç kazanmayacak, hiç kazanmayacaktı. Önceden karar vermiş başarısızlığı, yıkımına yardımcı olmak için tüm yeni nesil seçmenleri sisteme karşı çevirmek içindir. Aldatılmış hissedecekler ve tüm sistemi yıkılmaya ihtiyaç duyuyorlar. Trump, ülkeyi / dünyayı sola veya sağa bölme amacına hizmet etmedikçe bu olamazdı. Bu aşırı sol / sağ bölünme, önünde siyah bir başkan bulunmadan gerçekleşemezdi. Seçkin kuklaların her biri seçkinlerde amacına hizmet eder. Sizi istedikleri kişiye oy vermek için kandırmak için tüm gün anlatılar satarak seçim yanılsamasını verirler ve bunu her seferinde yaparlar. Hiçbirimiz pazarlama / propagandaya tam olarak bağışık değiliz.

Bundan kurtulmak için ne yapabiliriz bilmiyorum ama sahte bir politik sistem üzerinden birbirimizle kavga etmek değil. Hepimizin ortak bir düşmanı var ve bizi bir keman gibi oynuyorlar. İnsanların mevcut davranışı Yeni Bir Dünya Düzeni'ne yol açacak ve bir araya gelmezsek pişman olacağız.